ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1458863
Просмотреть на стене →
scorpions-7800
Динамо,Україна понад усе !, manowar -723 ,Черкаси 05.09.2018 в 11:49
№ 1458863
|
Добавить в избранное
А перехід від гужового до дизельного транспорту кому був вигідний? Заміна логарифмічних лінійок на електронні калькулятори? Хто з закуліси керував розповсюдженням мобілок, ховаючи наземний провідний зв'язок? Кому бити морду через те, що люди замість паперових мап усе частіше корстуються Гугл Мепс?
Багато тайн потребують виважених дедуктивних методів.
О,риги на сайті-братія Смуза не поодинока
Це ж треба ,перекрутити мій пост на 180 радусів -хоча від ригівського тролля Смуза я нічого іншого й не чекав
Смуз всіх запевнює що Ахмет заради людства на Землі забороняє весь Аналог ,А не через власні комерційні та ригівські партійно-вибірчі інтереси Піпл вже валить все на Петю,а не на Ахмета та ригів
Поширювати цифру можна й треба по-різному-але явно не одночасним відключенням усього Аналогу перед виборами
Але як у фейсбуках ведуться на різних Нойнєців та інших"перефарбованих лисів" із рузького міра ,так і на Футволі ведуться на олдскульного рига Смуза,який часто писав протилежні речі ,постійно маніпулюючи свідомістю
Звідси й зневажливе ставлення до шахів та шахістів у Смуза-олдскульним ригам-"перефарбованих лисам " простіше маніпулювати не думаючими людьми,або людьми-пофігістами
Лайкайте тролля та годуйте його :(
#історія
#ригівськіпідари
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
"Динамо" готується до другого матчу з "Маккабі" Т-А у Любліні
"Не помiтив, як пройшов час": вихованець "Динамо" розповів про результативний дебют в Серії Б
Игорь Суркис: «Верю, что вместе мы выстоим, и очень скоро отпразднуем День Независимости уже в мирной и свободной Украине»
С Днём Независимости, Украина! Поздравление от ФК «Динамо»
Новости соперника. «Маккаби», как и «Динамо», не сыграет в этот уик-энд: матч команды в чемпионате Израиля перенесен
Богдан В'ЮННИК: "Я запитував себе: "Що було б, якби я залишився в "Динамо"?"
А де Хачеріді? У "Чорноморці" заінтригували відповіддю по екс-зірці "Динамо"
«Только стечение обстоятельств дало шанс Сироте в первой команде «Динамо». Класс игрока совсем невысокий», — журналист
Президент "Металіста 1925 року" Бойко: "Думаю, за певних військових результатів ми найближчим часом зможемо повернутися до Харкова"
Дубль воспитанника «Динамо» принёс победу «Эмполи» в Серии Б (ВИДЕО)
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%