Сообщение #1458164 Просмотреть на стене →

Чубай Тарас
6 хв. ·
zbruc.eu
·
ЗРАДА!
«Вона буквально в усьому, всюди є й усе наповняє. І у реформі охорони здоров'я ("ми всі помремо"), і у проекті нового правопису ("ми розучимося писати українською, а хто не вмів, так ніколи й не навчиться"), і у перемозі Тимошенко на виборах ("вона всіх нас продасть наступного ж дня"), і в безвізі ("всі виїдуть – нікого не залишиться, а ті, що залишаться, позаздрять тим, що не народилися"), і у промові президента на День незалежності ("він був нещирий і зажовував питому фонетику"), і у "Слава Україні – Героям Слава!" на параді того ж дня ("злочинна влада привласнила святі гасла"), і в автокефалії українського православ'я ("Порошенко використає щирі поривання віруючих у виборчій кампанії") і т.д., і т.п.»
«Хоча, якщо добре подумати і спробувати бодай раз до кінця побути чесними з собою, то все, що сталося з нами останніми роками – велике диво і справжній подарунок долі, ще один шанс, який нам дала історія.»
 
+1
Последние новости
Александр Шовковский: «Важно, что это чемпионство добыто при почти полном составе украинских игроков и без единого поражения» Рубен Аморим сказал Гарначо, чтобы тот искал себе новый клуб Вихованець "Динамо" оголосив про завершення кар'єри у 33 роки "Динамо" не буде сіяним. Визначилися потенційні суперники киян у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів Визначився колір форми "Динамо" на сьогоднішній матч проти "Колоса" "Динамо" здобуло 31-й комплект нагород чемпіонату України. Хто брав медалі за всю історію існування цього турніру Мирча Луческу: «Цена успеха — зависть, цена поражения — одиночество!» «Впервые напился в 8 лет», — Алиев поделился воспоминаниями о детстве в россии Євген МАКАРЕНКО: "Буду дзвонити Сергію Реброву, в мене є канадська віза" Георгій ЄРМАКОВ: "Очна зустріч з "Динамо" була вкрай важливою для визначення чемпіона"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%