Сообщение #1458094 Просмотреть на стене →

Партнер Манафорта визнав провину та співпрацюватиме зі слідством

https://www.ukr.net/#news/details/main/65696185/

“47-річний лобіст Сем Патен визнав, що не був зареєстрованим у США як іноземний агент, коли виконував роботу для української політичної партії. Чим саме він займався поки незрозуміло. Патен працював із Манафортом та над українськими кампаніями. Можливо, він також був дотичний до операцій із мікротаргетування Cambridge Analytica”, - стверджує Bloomberg.

У п’ятницю Патен вже постав перед федеральним судом у Вашингтоні.

“Угода про визнання вини Патена також містить дані про те, що інавгураційний комітет Трампа неналежним чином прийняв гроші від іноземця. Патен визнав, що незаконно допоміг українському олігарху придбати квитки на інавгурацію Трампа”, - йдеться у матеріалі.

Через те, що Патен пішов на угоди зі слідством, проти нього не було висунуто обвинувачень.

Bloomberg зазначає, що Патен працював у Держдепі під час перебування при владі Джорджа Буша, а на початку 2000-их очолював Міжнародний республіканський інститут у Москві. Його звинувачують у прихованому лобіюванні "Опозиційного блоку" між 2014 і 2018 роками.

Як повідомлялося, 31 липня в США розпочався суд над Манафортом, якого звинувачують у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків за майже 10 років співпраці з колишнім керівництвом України.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з "Партією регіонів" і "Опозиційним блоком"

#світовіЗМІ
#Америкасьогодні
 
Последние новости
"Були конфлікти та сварки з гравцями у перерві. Найчастіше перепалки були з Ярмоленком". Морозюк про роботу Рауля Ріанчо у "Динамо" Микола МОРОЗЮК: "Мій період кар'єри в "Динамо" найкращий і найбільш стресовий. Я застав зміну поколінь, був дуже важкий період" "Було неприємно, але я його не засуджував". Морозюк про перехід Мораєса з "Динамо" до "Шахтаря" Затверджено дати подання заявки "Динамо" на участь в УПЛ сезону 2025/26 Микола МОРОЗЮК: "Гармаш жахливо грав у Туреччині, але його пам'ятають усі. Коли він оселився у моє​му будинку, я одразу з'їхав з квартири" "Три місяці чекав, коли він почне зупиняти м'яч. Хлопець виглядав так, ніби приїхав із Житомирської області". Екс-капітан "Динамо" про "пасажирів" у київському клубі "Динамо", "Шахтар" чи "Полісся": український тренер назвав найкращу команду УПЛ на сьогодні «Динамо», «Шахтер» и «Полесье» будут разыгрывать призовые места. «Карпаты» могут ворваться в борьбу», — тренер «Кудривки» Блогер про молодого захисника "Динамо" Захарченка: "Поки ми не бачимо тієї агресії та інтенсивності, яка була у Михавка у перших іграх" "Цим не можуть похвалитися 9 із 10-ти півзахисників "Динамо". Смоловий вiдзначив хавбека киян
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%