Сообщение #1447875 Просмотреть на стене →

Для Англії кінця XVII ст. характерні чотири типи періодичних видань: інформаційні, аналітичні, сатиричні та рекламні. Поєднання аналітичних й інформаційних жанрів на сторінках газет у ті часи — явище рідкісне.

Макет газет був досить примітивний. Текст друкувався на одному аркуші малого формату, у дві колонки. Структурування газетного змісту завдяки виокремленню заголовками використовувалося рідко. Газети у XVII ст. коштували дорого, що зумовлено дорожнечею паперу. Відповідно тиражі були невеликими: кілька сотень примірників. Преса призначалась для вузького кола заможних й освічених читачів. Газети були рупором влади, трибуною для висловлення поглядів громадських діячів, політиків, інтелектуалів.

Швидкими темпами відбувся розвиток преси в Англії у XVIII ст. Причина полягала в тому, що англійська преса епохи Просвітництва розвивалася у більш сприятливих умовах, ніж в інших європейських країнах. Виникло багато газет ("Daily courant", "Weekly news", "London post", "Intelligencer foreign and domestic") і перших журналів ("Tattler", "Spectator"). У 1706 р. засновано першу англійську вечірню газету "Evening post" ("Вечірня пошта"). Перше десятиліття XVIII ст. позначене виникненням провінційних газет. Джонатан Свіфт писав у 1710 р. в одному зі своїх листів: "Памфлетів і газет виникло стільки, що їх не прочитати і за увесь день".

На початку XVIII ст. склалися умови для зародження щоденної преси. Першим таким виданням була лондонська газета "Daily courant" ("Щоденні поточні новини"), заснована в Лондоні у 1702 р. її засновник Семюель Баклі заявляв, що мета газети — "повідомляти новини, повідомляти їх щоденно і неупереджено". "Daily courant" проіснувала до 1735 р.(с)
#історія
 
Последние новости
Екс-капітан "Динамо" назвав двох футболістів, проти яких йому було грати найважче Олег Лужный: «Каладзе путал трассу от нашей базы до Киева с треком «Формулы-1». Так было и в матче с «Баварией»...» Колишній гравець і тренер "Динамо" Огнєн Вукоєвич тепло зустрів команду перед матчем проти "Кішварди" Найкращі моменти розгромної перемоги "Динамо" над "Кішвардою" у фотографіях Тренер "Кішварди": "У двох матчах проти "Динамо" ми побачили багато своїх помилок" «Второй матч с «Динамо» показал, насколько хорошо мы с ним сыграли в первой встрече», — главный тренер «Кишварды» Владимир Журавчак: «Посмотрите, как провалили еврокубковый сезон «Динамо» и «Шахтер»...» Артем Милевский показал свою девушку (ФОТО) "Якесь лихо, може треба в церкву піти": чому ключовий гравець "Динамо" не може закріпитися в збірній України "Буяльський на це діло перерахував 100 тисяч гривень": як капітан "Динамо" щедро допомагав людям з рідного краю
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%