Сообщение #1447874 Просмотреть на стене →

Історичні етапи становлення й розвитку преси Англії

http://journlib.univ.kiev.ua/index.php?act=article&article=2371

#історія
У XVI ст. в Англії з'являються рукописні листки новин ("news"), якими повідомлялося головним чином про прибуття торгових кораблів. Вони, як правило, переписувались від руки, були в основному перекладами з німецької і голландської мов, розповсюджувались за певну плату. їх вважають прообразом газети. На початку 20-х рр. XVII ст. "news" почали витіснятися друкованими листівками, у яких містилися новини ("newssheets").

Появу періодичної преси пов'язують із виходом 23 червня 1588 р. в Англії першого номера "English Mercury" ("Англійського вісника"), у кому читачів інформували про важливі міжнародні події. Історики протягом XIX—XX ст. дискутують щодо того, чи можна цю публікацію вважати газетою, адже вона не відповідає нинішнім уявленням про такий тип періодичних видань.

Першими газетами, які з'явилися в Англії, були німецькі газети латинською мовою. У 1621 р. з Голландії завезено коранте ("поточні новини") англійською мовою. Це друковані листки новин із двоколонковою версткою, які містили тільки зарубіжні новини. Публікувалися вони нерегулярно, переважно тоді, коли збиралося достатньо новин для видання на двох сторінках газетного тексту; в них часто йшлося про якусь сенсаційну подію чи великий скандал; зрідка вони створювалися у віршовій формі. Наприклад, в Англії у 1605 р. дуже популярною була віршована балада про вбивцю на ім'я Джон Фітц.
 
Последние новости
Михалик рассказал, кого из новых игроков хотел бы видеть в сборной Украины Михалик розповів, кого з нових гравців хотів би бачити у збірній України Журналіст: "Колос" суперник неприємний, він уже не раз псував настрій не лише "Динамо" "Динамо" – "Колос". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube "Динамо" – "Колос" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Пономаренко та Задорожний у старті Співаковський про можливе продовження контракту "Динамо" з Караваєвим: "Йдеться про другого футболіста на своїй позиції, але при цьому він може закрити три позиції як мiнiмум" Журналіст: "У матчі з "Колосом" хотілося б побачити якесь цікаве поєднання гравців "Динамо" «Мы ведём переговоры с «Динамо» о продлении аренды Царенко», — спортивный директор «Лехии» Блогер: "Шовковський тверезо підійшов до можливостей "Динамо". Основа, граючи без змін від матчу до матчу, накрилася би мідним тазом" Двое основных игроков «Колоса» с «Динамо» не сыграют
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%