ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1447091
Просмотреть на стене →
panch
ДК, Київ 09.08.2018 в 13:11
№ 1447091
|
Добавить в избранное
В 1991 році я вступив до Київського політеху і жив у гуртожитку. На той час капіталізм набирав оберти – торгували усі, усюди й усім. У гуртожитку топ товаром була зміїна отрута. Всі хотіли її придбати, щоб перепродати іноземцям. Яд ніхто не бачив, але про нього говорили дуже часто. Друге місце посідала бджолина отрута і лише за нею – брухт кольорових металів.
...
У чергах за горілкою стояли тільки недобиті радянськими інженерними зарплатами інтелігенти з дипломами технічних вузів. Творчі люди, алкоголіки, в’язні, що вийшли на свободу, і спекулянти – перли без черги, утворючи перед віконцем видачі товару хаос.
...
Пам’ятаю, якось в Дрогобичі купили в культмазі балалайки за копійки. Потім продали їх в Києві на Андріївському узвозі. Грошей вистачило, щоб напоїти всю вулицю. (жесць)
https://hmarochos.kiev.ua/2018/08/09/pershiy-biznes-banditi-ta-belgiyskiy-shokolad-yak-zhilosya-kiyivskiy-molodi-u-90-ti/
Смузу мають сподобатися такі спогади!
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Официально. Редушко продлил контракт с «Динамо»
Екс-гравець "Динамо" очолив аматорський клуб
Офіційно. Богдан Редушко продовжив контракт із "Динамо"
"Образи на "Динамо" немає": відверте інтерв’ю Шовковського – про Трубіна, блекаути та майбутнє
Віктор ВАЦКО: "Уболівальники "Динамо" хочуть чемпіонський титул та перемог на єврокубковій арені, а там взагалі повне фіаско. Безпросвітна пітьма"
Андрій Ярмоленко розпочав навчання в УЄФА
Журналіст: "Чим "Динамо" приваблювати гравців? Тим, що приїхав Себальйос, з нього зробили клоуна і він поїхав?"
Журналіст про посилення ключових позицій "Динамо" своєю молоддю: "Про Маткевича багато говорили в U-19, але чи став він посиленням для "Зорі"?"
«Динамо» на сборе в Турции: Тымчик, Рубчинский и Моргун вернулись в общую группу
Александр Шовковский: «Не считаю уместным говорить сейчас о моей дальнейшей тренерской карьере»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%