Сообщение #1416423 Просмотреть на стене →

Як «сухий закон» допоміг популярності круїзів

Перші великі трансатлантичні пасажирські компанії з’явилися в середині 19 сторіччя, але справжній бум стався на початку 20 сторіччя. Компанії змагалися за «Блакитну стрічку Атлантики» - нагороду для найшвидшого лайнера. Серед учасників – такі відомі кораблі як «Титанік», «Олімпік», «Карпатія».


Перша світова війна звела пасажирські перевезення майже нанівець. Але після неї відбувся ще один бум. У США був прийнятий так званий «Сухий закон». Саме він і посприяв популярності круїзів, адже коли корабель виходив за межі США, на ньому можна було вживати алкоголь. Тож стали популярні так званні «круїзи в нікуди», коли люди збиралися на кораблі, аби просто випити, не звертаючи увагу на маршрут судна.

Боїнг-747 остаточно знищив популярність та доцільність такого виду транспорту, як трансатлантичні кораблі
Втім, тоді все-таки переважна більшість людей сідали на корабель, аби дістати потрібного їм місця. Все змінилося з появою регулярних авіарейсів Нью-Йорк – Лондон. Наприкінці 1950-х років кількість пасажирів, що перевозили літаки зрівнялася з кораблями. А у 1970-х Боїнг-747 остаточно знищив популярність та доцільність такого виду транспорту, як трансатлантичні кораблі. Великі круїзні компанії стали змінювати свій вектор. Саме з цього часу і почався розвиток сучасної круїзної індустрії.


#Америкасьогодні
#історія
#світовіЗМІ
 
Последние новости
"Динамо" показує, що в Україні є два сильні клуби", - боснійські ЗМІ – про матч із "Зрінські" Руслан НЕЩЕРЕТ: "Невдалі результати – то випадковість. А тепер рахунок на табло" Три гравці "Динамо" та екс-динамівець Романчук потрапили до символічної збірної туру в Лізі конференцій від SofaScore Леонид Буряк: «Понравилось, что «Динамо» забивало голы на любой вкус» Тарас МИХАВКО: "Динамо" не заслуговувало такого хейту. Ми ще не вийшли на пік форми" Вболівальники "Зрінські": "Можна було подумати, що це не "Динамо", а "Реал" чи "Баварія" «Динамо» — «Зриньски» — 6:0. Пресс-конференция. Игор Штимац: «После второго гола мы просто развалились» Руслан Нещерет: «Должны были доказать, что наши прошлые результаты были случайностью. Мы на правильном пути» Хто найбільша зірка матчу? Гравці "Динамо" отримали оцінки від SofaScore за гру проти "Зрінські" "Динамо" З - "Сельта" 0:3. Ліга Європи. Відеоогляд матчу
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%