Сообщение #1355482 Просмотреть на стене →

#VIVAVIVAУКРАЇНА
#історія
Цілями державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях є:
1) звільнення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях та відновлення на цих територіях конституційного ладу;
2) захист прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб;
3) забезпечення незалежності, єдності та територіальної цілісності України.
Законом встановлено, що «Російська Федерація як держава-окупант відповідно до IV Гаазької конвенції про закони і звичаї війни на суходолі та додатка до неї: Положення про закони і звичаї війни на суходолі від 18 жовтня 1907 року, IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року та Додаткового протоколу до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, що стосується захисту жертв міжнародних збройних конфліктів (Протокол І), від 8 червня 1977 року зобов’язана забезпечити захист прав цивільного населення та створити необхідні умови для його життєдіяльності.
Факт остаточного виведення та повної відсутності всіх збройних формувань Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях у порядку, визначеному цим Законом, встановлюється Міністром оборони України та Міністром внутрішніх справ України шляхом спільного подання Президентові України, який виключно на цій підставі приймає відповідне рішення.»
Прикінцевими і перехідними положеннями встановлено, що цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
Последние новости
Олег Дулуб: «Михайленко является недооцененным тренером в Украине» Журналіст: "Динамо" Шовковського - це про синицю в руках без бажання дотягтись до журавля в небі, якщо є найменший ризик цю синицю не втримати" Журналіст: "Зі слів гендиректора "Динамо" випливало, що динамівський футбол на підйомі. А потім був матч з "Крістал Пелас" Володимир МУНТЯН: "Перемога "Динамо" в Суперкубку УЄФА - це подія на все життя" Колишній захисник "Динамо" очолив португальський "Фреамунде" Дмитрий Михайленко: «Ситуация с Синчуком сломала планы, выбила нас из седла» Кіпріот з українським корінням. Що варто знати про гравця, яким "Динамо" начебто цікавиться Дмитро МИХАЙЛЕНКО: "Ситуація з Синчуком зламала плани і вибила нас із сідла" В стане соперника. Полузащитник «Шахтера» рискует пропустить матч с «Динамо» «Динамо» и «Шахтер» ведут борьбу за полузащитника «Омонии»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%