Сообщение #1331850 Просмотреть на стене →

2LaTeraL (22.11 в 22:42) № 1331848
-----------------------------------------
Та нехай роблять. Просто не розумію в чому унікальність.

Той же ПБ і для фізіків і для бізнесу має хороші веб-клієнти і мобільні. Не без косяків по UX, але по функціоналу все нормально. Мають купу інтеграцій, розвинену мережу терміналів, постійно впроваджують нові послуги. З останнього мені подобається онлайн розстрочка прямо на сайтах інет-магазину з нормальними відсотками.

З іншого боку, підозрюю, що у інших українських банків все далеко не так добре навіть у плані мобільних клієнтів.

Може на фоні американських або європейських банків онлайн банк він Монобанк/Рокетбанк або Тінькофф і виглядає, як щось нове і свіже. Але сумніваюсь, що і в США і Європі немає подібних рішень від молодих компаній. Мають бути.
 
Последние новости
Александр Караваев: «Что помешало удержать победный счет? Скорее всего, концентрация» Александр Шовковский: «Что я могу сказать болельщикам «Динамо» по поводу Блэнуцэ? Что он один из нас. Он с нами» Яскраві емоції матчу "Оболонь" - "Динамо" у фотографіях "Для нас це добре, для них, думаю, не дуже": тренер "Полісся" зробив заяву про воротарів після переходу Бущана "Це небо і земля": Експерт назвав гравця, якого повинен був викликати Ребров в збірну України КДК УАФ оштрафував "Динамо" на 30 тисяч грн за використання фанами піротехнічних засобів "Оболонь" – "Динамо" 1:5. Першість U-19. Відеоогляд матчу Олег Федорчук: «Бущан полностью разобранный. Я не верю, что он раскроется в «Полесье» Мирон Маркевич: «За чемпионство будут бороться «Динамо» и «Шахтёр», а за третье место — все остальные команды» «Спихнуть всё на Миколенко — это, конечно, очень сильный ход. Игрок всегда скажет, что готов», — спортивный врач
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%