Сообщение #1271749 Просмотреть на стене →

6 ситуацій, коли арбітр призначає вільний удар в інший бік при пробитті пенальті
https://football24.ua/6_situatsiy_koli_arbitr_priznachaye_vilniy_udar_v_inshiy_bik_pri_probitti_penalti_n399552/
Є декілька ситуацій, коли арбітр має право "відібрати" 11-метровий удар у однієї з команд.

Правила пробиття пенальті регламентовані в Правилі 14 "Одинадцятиметровий удар" Правил гри.

Згідно з редакцією Правил гри сезону 2017/18, є кілька варіантів, коли арбітр може призначити вільний удар в інший бік при виконанні 11-метрового удару.

1. Коли гравець, який виконує 11-метровий удар, або його партнер порушує Правила гри

У випадку якщо м’яч не проходить у ворота, арбітр зупиняє гру і поновлює вільним ударом.

...За винятком наступних випадків, коли гра буде зупинена і поновлена вільним ударом, незалежно від того, чи було забито м’яч:

2. Пробиття 11-метрового удару ногою назад

3. Партнер визначеного гравця виконує удар; арбітр попереджає гравця, який виконав удар
4. Застосування оманливих рухів після завершення розбігу гравцем, який виконує удар (оманливі рухи під час розбігу дозволяються); арбітр попереджає цього гравця

5. Якщо обидва, воротар і гравець, одночасно скоюють порушення

Гравці обох команд порушують Правила гри, удар повторюється, якщо тільки гравець не скоїв більш серйозне порушення (наприклад, заборонені оманливі рухи), якщо обидва, воротар і гравець, одночасно скоюють порушення:

• якщо удар не завершується взяттям воріт або м’яч було відбито, то удар повторюється і обидва гравця попереджаються

• якщо удар завершується взяттям воріт, гол не зараховується, гравець, який виконував удар, попереджається, і гра поновлюється вільним ударом на користь команди, яка захищається.
6. Якщо, після виконання 11-метрового удару, гравець, який його виконав, вдруге доторкнувся до м’яча, перш ніж це зробить інший гравець

В такому випадку призначається вільний удар (або штрафний удар за навмисну гру рукою).
 
Последние новости
Блогер: "В "Динамо" посадять Моргуна. Хто наступний? Ігнатенко. Він помилиться, потім буде В'ячеслав Суркіс. А далі хто? 15-річні діти?" Першість U-19. 7-й тур мовою чисел та фактів: 170-й виїзний матч "Динамо" та інше «Динамо» интересовалось центральным защитником «Колоса» Журналіст: "Зараз атака "Динамо" грає проти оборони "Динамо". Так вже було два роки тому за Луческу" Джерело: У "Динамо" переглянули кандидатуру захисника "Колоса". Він не вразив до неймовірного рівня Мірча ЛУЧЕСКУ: "Динамо" обов'язково захищатиме Бленуце. Брати Суркіси - люди зразкової справедливості" Блогер: "Ще до матчу з "Карпатами" у "Динамо" має бути аналіз "Крістал Пелас". У київському клубі ж тільки після гри щось дивитимуться" Журналіст: "Усі спроби доукомплектувати селекційний штаб "Динамо" та аналітиків у якийсь момент блокувалися певними людьми у коридорах динамівських офісів" Кіоун про Аморіма: "За відсотком перемог у Рубена на 1% більше, ніж у звільненого Поттера. Чому він досі працює?" "Динамо" привітало Шевченка з днем ​​народження
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%