Дайджест

Smooth Pimp
https://tsn.ua/glamur/divchina-bonda-yeva-grin-vislovila-potuzhnu-pidtrimku-ukrayincyam-ce-vidgukuyetsya-v-kozhnomu-z-nas-2278840.html

"Дівчина Бонда" Єва Грін висловила потужну підтримку українцям: "Це відгукується в кожному з нас"


Зірка фільму "Казино "Рояль" Єва Грін закликала увесь світ не забувати про те, що в Україні триває повномасштабна війна.

Французька акторка виступила з промовою для платформи UNITED24, у якій підтримала українців у їхній боротьбі з ворогом. Грін зізналася, що за рік російського вторгнення побоювалася, що мирне життя відволіче світ від війни, однак те, як українці виборюють свою свободу не може залишатися непоміченим.

"Минув рік з вторгнення росії до України. І, не зважаючи на хоробрість і стійкість українського народу, сьогодні рано вранці я прокинулася зі страхом, що світ втратить інтерес до війни, адже вона так далеко від нас. Кулі не влучають в наших матерів, батьків, братів та сестер. Бомби не падають на наші будинки. Але потім я згадала, як світ простягнув руку українському народу і підтримав його боротьбу за демократію та свободу. Тому що це відгукується в кожному з нас. Глибоко в середині ми знаємо, що ми єдині - нація людей. Тому ми будемо щодня молитися за вас, за наших українських братів, сестер, матерів та батьків. Ми посилаємо вам нашу любов. Слава Україні", - сказала у своїй потужній промові Грін.
 
+6

Green
🔥Вибух на Московському коксогазовому заводі. Пожежа розгорається🔥
 
+7

Green
Том Купер:

Насамкінець, щось на кшталт «моїх особистих нотаток», зокрема стосовно Бахмута: всередині ЗСУ, схоже, є багато тих, хто переконаний, що план передбачав відступ з Бахмута «ще» десь близько 16 лютого. За їхніми твердженнями, відступ було відкладено з політичних причин — зокрема, через те, що Сирський пообіцяв Зеленському, що втримає місто…

Гадки не маю, чи це правда, проте мені видається, що немало з тих, про кого я говорю, — надто закохані у себе. Можливо, це тому, що значна частина української публіки, коли мусить скласти про щось персональну думку, «все спрощує» і завжди висловлює своє невдоволення олігархами, політиками та посадовцями, надаючи натомість перевагу «героям соцмереж» — зокрема, через те, що вони ж випускають купу відео, на яких «скидають бомби на росіян».

Раптом ви ще того не відаєте, то будьте свідомі: я маю звичку не лише «псувати вечірку», але й сам маю «попсовану репутацію» «дуже контроверсійної персони». І, зокрема, завдяки тому факту, що українці борються (до слова, добре), я перебуваю «у безпеці» (наразі) та можу висловлюватися як хочу… Але, я це до чого: дозвольте нагадати всім, що з позиції «ой-який-я-популярний у соцмережах» легко когось звинувачувати — прямо чи опосередковано: хоч «мудаків-генералів», хоч «ревнивих політиків».

Насправді ж, популярність у соцмережах не є ознакою будь-чиєї ефективності у бою. Приміром, оператори БПЛА ніколи вам не покажуть свої промахи і рідко демонструють момент, коли втрачають свій БПЛА. І вже напевно, вони нас не повідомлять, скільки сотень БПЛА вони втратили в районі Бахмута лише за останні два місяці. Для порівняння: кожнісінька помилка людини, що приймає важливе рішення, зазвичай, стає явною дуже скоро.

Для протоколу: поза сумнівом, вину слід покладати на політиків: зрештою, саме вони «вибралися» на свої посади і саме вони винні в тому, що не дослухалися до застережень щодо належної підготовки до війни. Саме вони винні в тому, що змарнували останні п’ять–шість місяців на обговорення «наступальних» озброєнь із НАТО (див.: «F-16 і танків») замість того, щоб сприяти інтенсифікації поставок БПЛА, важкого піхотного озброєння та, понад усе, БОЄПРИПАСІВ (зокрема, до артилерії) і запчастин.

І, саме «мудаки-генерали» були відповідальні за те, щоб, наприклад, розбудувати оборону країни замість того, щоб відправляти підрозділи на кшталт 57-мої мотопіхотної на Донбас і разом з тим лишати такі місця, як Нова Каховка, наприклад, незахищеними від швидкого просування росіян (і це у самісінький перший день війни).

Саме через комбінацію таких помилок ЗСУ мусять тепер звільняти таку велику частину України, чи зазнавати додаткових втрат — життів або кінцівок, — коли намагаються завадити пудінговій орді захопити та зруйнувати ще більше.

Їм — політикам і генералам — доведеться якось спати з багажем їхніх помилок і провалів.
 
+5

AG
AG
оце Лівер вирішив Філа порадувати )
 
+3

Smooth Pimp
Тревіс Келсі знявся в гумористичному шоу

https://youtu.be/cn154emMguQ
 
+4

Fifan
А шо это православная медицина его вылечить не смогла, зачем в богомерзкую Европу отправили?
 
+3

Green
Секретар РБ РФ Патрушев терміново відправлений в лікарню в Германії після серцевого нападу. Це вже не перший інцидент з його здоров'ям.

По темі
Memento mori …
https://2019timeze.medium.com/memento-mori-f6aa4bc9d66e
 
+7

Sofi_DK
2ca (05.03 в 13:36) № 2343768
-----------------------------------------
У мене знайомий, мамі сказав що на вихідних буде з другом готуватись до іспитів. Прийшов через пару діб, роздягнувся, мама кличе - Сина, іди хоч поїж , треба мізки зміцнити, він так у трусах і на кухню, десь півгодини мамі розказував, як вони щільно готувались, мама мовчки підкладувала їжу і слухала. А потім каже - Я зрозуміла, жіночі труси зніми.
 
+11

BlackJack
Бражко и русин на 91 и 94 отправляют Динамо на 4 место)))
 
+3

Fifan
ЗСУ знищили російські РСЗВ, артилерійську гармату та склад БК на Кінбурнській косі, - ОК "Південь"
 
+10


ca
ca
2AG (05.03 в 13:18) № 2343762
-----------------------------------------
Якщо коротко. Пішов у суботу вранці на роботу а увечері зустріч однокласників. Додому прийшов по обіді у неділю. Труси були вдягнуті навиворіт. Нічого блять не пам'ятаю...)))
 
+7

Здравый смысл
«Вест Гем» не планує звільняти Моєса після 0:4 від «Брайтона». «Молотобійці» у двох очках від зони вильоту
Ярмоленко пішов - і посипались)
 
+5

Здравый смысл
2AspІД (05.03 в 11:54) № 2343743
-----------------------------------------
Що ж Суркіс раніше не заважав цигану? Чи Суркіс має гру ставити команді? А то як гра є - то заслуга тренера, як гри немає - у всьому винен Суркіс.
 
+3

deGeneral
2AspІД (05.03 в 11:54) № 2343743
-----------------------------------------

Глобально це саме так і є. Але, навіть при них були проблиски. З Ребровим, наприклад. Все ж від коуча теж багато чого залежить.
 
+3

AG
AG
Атлетіко там Севілью, не знімаючи колготок...
 
+3

Fifan
В Беларуси на прилавках магазинов появился «колбасуп».

Внутри колбасы — не колбаса, а желеобразная основа из бульона, овощей и мяса. Если всё это сварить, то получится суп.

Такие колбаски продаются в разных вкусах: от «рассольника с мясом» до «курицы с рисом».

В то время, пока люди изобретают роботов и летают в космос...
 
+4

Smooth Pimp
Частный самолет-реанимация Bombardier Challenger 604 вылетел из Германии во Внуково и сразу обратно в Нюрнберг.

При этом европейские страны разрешили полет.

Кому-то важному плохо.

Источники сообщают, что реанимационный самолет забирал Николая Расторгуева из Москвы в Нюрнбер. В Нюрнберге артист будет проходить лечение

Не валяй дурака, Америка,
Вот те валенки, мерзнешь небось.
 
+4

Smooth Pimp
2MGUkrMaks (04.03 в 22:30) № 2343704
-----------------------------------------
👁️ Щодо нагород для красивих дівчат або хлопців, які виконують для спецслужб специфічні завдання. Це було, є і буде

Тому нічого дивного. Про "медові пастки" я писав багато історій. Це один з найдієвіших способів дістатись до цілі і отримати результат.

Особисті якості наживки при цьому значення не мають. Я розумію, що кіно сформувало інший образ. Але просто розслабтеся. Не треба надавати привабливому інструменту обов'язковий образ, характер чи манери агента 007.

Кожний робить своє.

Додам. Я не знаю, чи справедливо нагородили цю дівчину. Я не знаю, хто вона така. Я лише кажу, що МОРАЛІ в сфері спецслужб немає. І використовують спецслужби всіх, хто потрібен для виконання завдання. Якщо треба - порушуючи конституцію і закони. Навіть вбиваючи людей. Без суду. Це - світ спецслужб. В ньому немає моральних якостей в інструментів. Лише результат оцінюється: завдання виконане чи ні.

Це все, що я хотів сказати.

Нащо публікувати нагороду? Бо немає мізків. Або попросили. Не гадайте, що ви все знаєте.

Уявіть.

Наприклад, ви - видний російський політик. І ви точно дізнаєтесь про цю історію. Яка зроблена наче випадково. Що ви зробите? Ви почнете писати і дзвонити іншим друзям, пов'язаним з цією жінкою. Згадувати, що саме ви всі разом робили. Можливо - будете панікувати, адже в неї є "те саме відео". Телефони прослуховуються і пишуться.

А можливо ви саме той генерал, відео якого облетіло мережу минулого тижня.
 
+3

Shura08
2Kshatry (04.03 в 21:54) № 2343690
-----------------------------------------
Буде час, будуть і шашлички.

Ненавиджу шашличкі. Люблю яєшню на салі з банки.
Тим паче, тепер це мнясо на палках, асоціюється виключно з ліхой смєха і її засновником.(
 
+3

Fil
Fil
Long, я не буду ображати спорт хлопчиків у лосінах:)... Але скажу одне: об'єднав, познайомив, здружив дописувачів з футволу не "справжній" американський фуДбол)
Спокійної вам ночі (від щирого серця)!
 
+10

Green
2LongPlay (04.03 в 20:12) № 2343653
-----------------------------------------
Чухаю яйця по 17.
 
+4

ca
ca
2Shura08 (04.03 в 19:46) № 2343644
-----------------------------------------
По молодості крізь колготки проривалися. Не було часу знімати...
 
+5

LongPlay
2AG (04.03 в 20:00) № 2343650
-----------------------------------------
Та з нього вже пісок сипеця. Можливо зелений))
 
+3

Smooth Pimp
Ковалець: Динамо завжди є і буде Динамо. Це гранд європейського футболу
 
+4

Green
tZEinform:
Остання, з 200 штучного пакету ракет типу "Вільха-М" ( по ТТД краще M142 HIMARS ) зроблених за період 2018-2019 р. сьогодні була відстріляна.

Що повинен був зробити президент Зеленський ? Президент Зеленський, як Верховний Головнокомандувач ЗС України повинен був забезпечити фінансування і включити систему РСЗВ “Вільха” в військове замовлення під бюджетне виділення коштів.
Що зробив Зеленський ?
НІЧОГО !!!


Питання. За рік війни тільки почали казати, що можливо на наступ встигнуть зробити десь за кордоном.

Хочу партію Вуличних Ліхтарів
 
+6

Shura08
2ca (04.03 в 19:10) № 2343639
-----------------------------------------
Я у колготах іньше люблю

От бачиш!
Колготи, полюбе, тра знімати, а трусішкі мона трішки в сторону відсунути.
Вибір очевидний.)))
 
+4

ca
ca
2Shura08 (04.03 в 19:07) № 2343635
-----------------------------------------
Я у колготах іньше люблю...😁
 
+5

Shura08
Я не дивлюсь сокер вже років 12.

Ох і пиздить же, дідо Запорізький!))
 
+4

Shura08
2ca (04.03 в 19:02) № 2343633
-----------------------------------------
Е нєт, такого не буває. Тут люблю (АПЛ ), а тут - гівно (УПЛ ).
Тобі ж дідо принципово каже: або мняч-диня і в колготах, або він круглий - і в трусах.))
 
+7

ca
ca
2LongPlay (04.03 в 18:58) № 2343630
-----------------------------------------
АПЛ відслідковую ще з часів Кантона. Все ж таки у англійців є щось таке...
 
+5

Dudar
Ассист Цыганкова

https://youtu.be/BQIPei0_Ejs?t=29
 
+5

Green
 
+5

Shura08
Єтот Аршунал нєправільний!
Нє могуть проіграть достойно!
 
+3

Kshatry
Генпрокурор США совершил необъявленный визит в Украину. Сообщают, что американцы начали расследрование военных преступлений России в Украине
 
+3

BlackJack
2zander (04.03 в 17:02) № 2343608
-----------------------------------------
Чистый фол , игра в спину а не в плечо

Но это не отрицает хуевой игры и что мурча заебал
 
+3

zander
2Fil (04.03 в 16:13) № 2343600
-----------------------------------------
Жирона - весела команда. Захисту нуль.
Вірніше - захист на рівні команд зони вильоту, атака на рівні ТоП-6.
Тому і йдуть десь посєрьодкє.. 11-12 місце.
От їм би Забарного - могли б за єврокубки поборотись...
 
+4

Fil
Fil
Ну, хоть Вітя радує ... Третя гольова
 
+5

Fil
Fil
2BlackJack (04.03 в 16:03) № 2343597
-----------------------------------------
Судєйки, звичайно, чпокались в очі, але рівень гри Динамо - дно.
 
+3

Коллайдер
Сьогодні ми хочемо поділитися з вами своїми враженнями про гру, яку показало Динамо Київ проти клубу Інгулець. Цей матч виявився досить цікавим і насиченим подіями. Навіть той факт, що Динамо програло з рахунком 2:0, не зміг затуманити наші враження від гри, яку показали кияни.

Динамо показало гру на рівні Ліги чемпіонів. І це не просто слова. Ця команда продемонструвала вражаючий рівень якості пасів, гострих атак, комбінаційного футболу. Гравці Динамо демонстрували велику працездатність, відданість своїй команді та готовність до боротьби на кожному етапі гри.

І, звісно, не можна не відзначити фантастичну гру Владислава Кабаєва. Цей гравець продемонстрував вражаючі навички та талант, що привертають увагу скаутів грандів світового футболу. Його гра була неймовірною, він весь час був в центрі уваги та зумів зробити декілька чудових голів, які залишили враження на всіх.

Нажаль, не дивлячись на цю вражаючу гру, Динамо зазнало поразки. Проте, це не було пов'язано з якістю гри команди. Можна сказати, що Інгулець просто мав більшу дозу щастя в цьому матчі. Але ми впевнені, що наступні ігри Динамо зуміє відіграти цю поразку та продемонструвати свою справжню силу.

Нарешті, не можна не згадати про одного з найкріщіх президентів у світі, який керує Динамо. Він не тільки фінансово підтримує команду
 
+6

Fil
Fil
2AG (04.03 в 15:39) № 2343572
-----------------------------------------
Треба міняти тренера... Все, дідусь видохся...
 
+3

Здравый смысл
2AG (04.03 в 15:33) № 2343567
-----------------------------------------
25.06.2022 Буданов: "До кінця року активні бойові дії знизяться практично до нуля"
 
+3

Dudar
А вот вам хуй, мои маленькие цьоматели Футволла
 
+3

AG
AG
2BlackJack (04.03 в 14:57) № 2343534
-----------------------------------------
я долго думал, что тебе подарить...
 
+5

BlackJack
И Катька конечно в глаза ебется , Как ее блять еще куда то там зовут судить, бестолковая
 
+4

BlackJack
Мурча пидарас старий заебал уже своей хуйней , Какой блять дячук , шепелев и кабаев ? Сука ебанат
Конекрад гоу хоум
 
+4

AspІД
А коли AG писав, шо три вкинуть, це він про Інгулець?
 
+4

Smooth Pimp
Косово - Нідерланди 3:3, футзальна збірна достроково в еліт-раунді кваліфікації на ЧС.
 
+5

AG
AG
Концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні

Завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу "Panther" на рік. Керівник компанії Армін Паппергер сподівається на рішення "протягом наступних двох місяців".
 
+3

Smooth Pimp
Сегодня отмечается Всемирный день борьбы с ожирением

Треба відзначити 2-3 піцами.
 
+3

Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%