ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Дайджест
BlackJack
DK, ანდრეი ბოგდანოვი 12.12 в 18:50
№ 3025510
|
Добавить в избранное
Вболівальники "Хамруна": "Якби тренер "Динамо" працював у "Шахтарі", то цей клуб був би вдвічі сильнішим"
)))
+3
Нравится
Коллайдер
Matviy Ponomarenko, Львів 12.12 в 18:34
№ 3025509
|
Добавить в избранное
СЕНСАЦИОННАЯ НОВОСТЬ: Демократы из Надзорного комитета только что опубликовали 95 000 фотографий из личного архива Эпштейна, в том числе ранее не публиковавшиеся фотографии Дональда Трампа с женщинами.
работайте...
+9
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 12.12 в 17:57
№ 3025506
|
Добавить в избранное
🇺🇸 До розробки економічного плану для України залучили BlackRock, - Свириденко
Зарево з боку Кошице.
+5
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 12.12 в 16:24
№ 3025495
|
Добавить в избранное
Ігор ЦИГАНИК: "Я хоча б побачив стратегію "Динамо" на матч із "Фіорентиною"
Тут повинен бути мем з корейцем який намагається щось розгледіти на маленькому папірці
+4
Нравится
Ринат
, Київ 12.12 в 16:08
№ 3025493
|
Добавить в избранное
2scorpions-7800 (12.12 в 15:53)
№ 3025492
-----------------------------------------
твою ліквідацію я доручив своєму кілеру на прізвисько "Ферзь"
+4
Нравится
Ринат
, Київ 12.12 в 15:48
№ 3025490
|
Добавить в избранное
2scorpions-7800 (12.12 в 15:27)
№ 3025487
-----------------------------------------
хочеш зі мною у темряві зіграти у шахи?
+3
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 12.12 в 15:34
№ 3025488
|
Добавить в избранное
Рінатич особисто взяв під контроль безперервну роботу сайту Футвол, що-б жоден пост Пімпа не був втрачений як це вже траплялось на нашому славетному ресурсі!
+4
Нравится
AspІД
, 12.12 в 14:54
№ 3025482
|
Добавить в избранное
Після цього відбулася зачистка Москалівки (с)
============
Гарно звучить
+5
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 12.12 в 13:56
№ 3025475
|
Добавить в избранное
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста
⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.
🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Москалівки та північно-західних околиць самого Куп'янська.
👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.
🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".
+6
Нравится
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 12.12 в 13:22
№ 3025473
|
Добавить в избранное
Не часто в нас гарні новини. Ви памьятаєте що М. Драпатий був відкомандированний в угруповання під Купянск. Так от не отримавши жодних резервів від сира, пан генерал спланував і провів чудову операцію по суті взявши в оточення ворога який «завис» у місті, і активно знищує. Михайло Васильович, чудовий задум і виконання дуже обмежиними силами! Дотискуйте до Оскола.Нагадаю що в свій час Драпатий успішно діяв і під Харьковим. І да це відповідь на зелене белькотіння « а на кого міняти Сирського?»
+8
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 12.12 в 13:02
№ 3025471
|
Добавить в избранное
Рінат Аналідич не зрозумів черкаського гумору.
+6
Нравится
Ринат
, Київ 12.12 в 12:41
№ 3025468
|
Добавить в избранное
2scorpions-7800 (12.12 в 11:14)
№ 3025462
-----------------------------------------
Слухай мене уважно, пацан.
Той, хто не поважає мене за столом, завтра не знайде собі місця ні за яким столом.
Неповага — це борг. А я, пацан, завжди забираю свої борги. З відсотками.
Я зроблю тобі темно. Так темно, що навіть сонце забуде, як сходить над твоїм домом.
+4
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 12.12 в 11:42
№ 3025464
|
Добавить в избранное
Всі вантажівки лишити броні та олдскул на ірл но т п та л чи би за кг за ар за це за кг
+6
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 11.12 в 21:26
№ 3025416
|
Добавить в избранное
Винесли румунів 3:2
+4
Нравится
Jo Ker
Dynamo Kyiv, Kyiv 11.12 в 20:35
№ 3025402
|
Добавить в избранное
2BlackJack (11.12 в 20:33)
№ 3025401
-----------------------------------------
ебанина
а я все шукав слово як це назвати
+3
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 11.12 в 18:48
№ 3025382
|
Добавить в избранное
2zander (11.12 в 16:39)
№ 3025364
в 'чуйку' моделі XG покладені 'біологічні чуйки' тисяч експертів
-----------------------------------------
Так от на якому хиткому припущенні ґрунтується це захоплення xG
+3
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 11.12 в 18:20
№ 3025381
|
Добавить в избранное
Rikard Yozwiak
🇪🇺 посли щойно домовилися про зміну правил, яка спрощує зберігання заморожених 🇷🇺 активів у блоці. Одностайність щодо продовження заморожування більше не є єдиним варіантом. Великий крок до потенційної 🇺🇦 позики на репарації.
Шрайк Ньюс
Послы запустили письменную процедуру голосования в Совете ЕС за бессрочную блокировку замороженных активов России.
По идее завтра вечером решение будет принято - достаточно квалифицированного большинства.
Квалифицированное большинство:
• Не менее 55% стран-членов ЕС (то есть 15 из 27).
• Эти страны должны представлять не менее 65% населения ЕС.
Орбан с Трампом пойдут лесом.
+6
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 11.12 в 13:14
№ 3025344
|
Добавить в избранное
Генасамблея ООН ухвалила українську резолюцію щодо розширення міжнародної співпраці та зменшення наслідків аварії на ЧАЕС.
Проголосували проти:
США, росія, білорусь, Китай, Північна Корея, Нікарагуа та Нігер
Рудий павіан вже привселюдно, не ховаючись, вилизує дупу рашпілям.
+5
Нравится
dembel
, 11.12 в 12:06
№ 3025340
|
Добавить в избранное
Забарний вже на полі з підаром
Бабло не пахне
+5
Нравится
Коллайдер
Matviy Ponomarenko, Львів 11.12 в 11:55
№ 3025335
|
Добавить в избранное
Безпілотники СБУ уразили нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі та зупинили її роботу
+6
Нравится
Коллайдер
Matviy Ponomarenko, Львів 11.12 в 11:13
№ 3025318
|
Добавить в избранное
2Green
-----------------------------------------
Все буде заєбісь!
+3
Нравится
Shura08
Гідність і воля!, 11.12 в 11:00
№ 3025315
|
Добавить в избранное
Green, вітаю з днем Народження!
Міцного здоров’я і миру всім нам.
+3
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 11.12 в 10:20
№ 3025301
|
Добавить в избранное
В моделях, за якими розраховують "очікуваність" голів, можливо, не очікують, що перед воротарем будуть Попов, Біловар та Тіаре. Є припущення, що Буффон у праймі з ними пропускав би більше голів, ніж очікувалось би від реального праймового Буффону з праймовими Каннаваро, Нестою та К'єлліні перед ним.
+3
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 11.12 в 09:57
№ 3025299
|
Добавить в избранное
Американский адвокат Микал Ваттс и принадлежащая Уоррену Баффету юрфирма Baker & Hostetler подали иски от имени граждан Украины на ключевых производителей электроники — AMD, Intel, Texas Instruments и Advanced Micro Devices.
Компаниям вменяется в вину корпоративная бездеятельность, позволившая русским продолжать закупать электронику, используя их в производстве оружия.
В материалах иска указаны пять случаев российских террористических атак по Украине с использованием беспилотников Shahed и ракет "Искандер" и Х-101, повлекших жертвы среди гражданского населения.
+6
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 11.12 в 09:33
№ 3025298
|
Добавить в избранное
2Jo Ker (11.12 в 08:59)
№ 3025291
-----------------------------------------
Я не пригадую, щоб Герреро грав, як Шевченко чи Ребров, а Попов - як Головко чи Ващук (навіть в окремому матчі). Мабуть, це одна з причин, чому та команда грала у півфіналі ЛЧ, а ця не може вийти з групи Ліги Конференцій. Але навіщо крайнім робити Нещерета - мені незрозуміло. Візьмемо матч із ЛНЗ, який ми програли, нагадую, з рахунком 0:1.
Ось Нещерет двічі тягне виходи один на один:
https://youtu.be/C44UAs_XW9k?t=123
https://youtu.be/C44UAs_XW9k?t=142
Ось просто двічі добре грає на виходах у потенційно гольових ситуаціях:
https://youtu.be/C44UAs_XW9k?t=90
https://youtu.be/C44UAs_XW9k?t=173
Тому історії про те, як Нещерет не рятує і як він топить цю неймовірну команду з неймовірним xG виглядають непереконливо. А пристойний xG без голів каже не про погану гру воротаря, а про некваліфікованість гравців атаки, які не реалізують купу моментів.
+4
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 10.12 в 22:38
№ 3025281
|
Добавить в избранное
Сашо не видатний коуч, але 90% його поразок через рахітів які не можуть шкіряну кулю запхати пару разів в ворота, тут ніякий Флік не допоможе (с)
+3
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 10.12 в 22:37
№ 3025280
|
Добавить в избранное
2AG (10.12 в 22:35)
№ 3025279
-----------------------------------------
Блядь, я понял, кого он мне напоминает - усатого бульбафюррера! Тот тоже и жнец, и на дуде игрец. И тракторы водить умеет, и погранцом был, и коров доил, и че тока не делал. Так и трампон - могет усе в этом мире
+3
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 10.12 в 18:59
№ 3025263
|
Добавить в избранное
2AG (10.12 в 17:55)
№ 3025259
-----------------------------------------
Тепер зрозуміло чому переймається хвилею еміграції саме з осередків Чорних Братів Норвегії та Данії. І аж ніяк з Сомалі.
Л - логіка.
+3
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 10.12 в 18:32
№ 3025260
|
Добавить в избранное
Служба безпеки України заарештувала судно російського тіньового флоту в Одеському порту.
Воно незаконно перевозило українську сільськогосподарську продукцію з окупованого Росією українського Криму.
Власник судна перебував під українськими санкціями та постійно змінював назву та офіційних бенефіціарів судна, щоб обійти санкції.
Судно прибуло до Одеси під прапором африканської країни для перевезення партії сталевих труб.
+3
Нравится
LaTeraL
Динамо Киев, Киев 10.12 в 17:40
№ 3025255
|
Добавить в избранное
2AG (10.12 в 17:35)
№ 3025254
-----------------------------------------
Це колись було всього лише передмістя Бердичіва.
+4
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 10.12 в 16:50
№ 3025249
|
Добавить в избранное
2FtAll (10.12 в 16:45)
№ 3025248
-----------------------------------------
Наче дивишься якусь чорну комедію.
P.S. Після останніх подій люди з нормальних країн прямо таки мріють потрапити до того гадюшника, на який Трамп перетворює США.
+6
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 10.12 в 16:45
№ 3025248
|
Добавить в избранное
👀 Чому ми приймаємо лише людей із «гівняних» країн? Чому ми не можемо приймати людей із Норвегії, Швеції, Данії? Надішліть нам кількох хороших людей, будь ласка… Але ми завжди приймаємо людей із Сомалі… з місць, які брудні, огидні, кримінальні, — Трамп
🇺🇦 УС / Підписатися
Людина з Великої Літери!
+3
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 10.12 в 15:28
№ 3025241
|
Добавить в избранное
Повітряний простір України вперше за довгий час чистий від усіх ворожих об'єктів: над окупованими територіями не зафіксовано ні дронів, ні ракет, ні літаків РФ.
Єрмак всі радари вимкнув
+5
Нравится
Yarik
Динамо К, Харків 10.12 в 12:55
№ 3025228
|
Добавить в избранное
2Fil (10.12 в 12:36)
№ 3025225
-----------------------------------------
Зачепитися за очки у Італії реально
Ми зараз про одне й те саме Динамо говоримо? :)
+4
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 10.12 в 12:49
№ 3025227
|
Добавить в избранное
Пишут, у кацапов минус Ил-76. Разъебался в Судане вместе со всеми обосранными трусиками.
Кучно пошли
+7
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 10.12 в 08:42
№ 3025207
|
Добавить в избранное
2panch (10.12 в 08:34)
№ 3025206
-----------------------------------------
Половину виручки кінотеатри залишають собі. Але там про окупність за великим рахунком і не йшлося, а головне, щоб на фільм пішли. 20 млн. дало Держкіно ще в 2020 році, решту європейці - підозрюю, що якісь державні та суспільні організації, а не бізнес.
Тут головне, що йдуть. Має обігнати Скажене весілля 3 та вийти на 13-е місце серед найкасовіших українських фільмів. Якщо суто про гроші. Те, що він на другий тиждень зібрав майже вдвічі більше, ніж у перший, свідчить про добре сарафанне радіо.
+4
Нравится
Andron
DK, ЗФИ 10.12 в 00:02
№ 3025202
|
Добавить в избранное
Інтер кал
+3
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 09.12 в 21:24
№ 3025199
|
Добавить в избранное
Сайт для взрослых Pornhub поделился своим ежегодным обзором, обнародовав самые просматриваемые категории 2025 года по странам.
https://pbs.twimg.com/media/G7vlzNqWgAIJaZM?format=jpg&name=large
Хули я рашке не удивлен?
З.Ы А у нас таки милф уважают =)
+3
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 09.12 в 17:47
№ 3025187
|
Добавить в избранное
Разбившийся сегодня блохолет был последним из находившихся в эксплуатации в России Ан-22.
По словам очевидцев, «транспортник» начал разваливаться еще в воздухе, а потом его обломки рухнули в водохранилище в Ивановской области. Все семь человек на борту (пять членов экипажа и два пассажира) погибли.
И он тока с ремонта прикатил, обкатку проходил. Прекрасно-чудесно, так бы и с остальными
+3
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 09.12 в 16:55
№ 3025180
|
Добавить в избранное
2Fil (09.12 в 13:41)
№ 3025166
-----------------------------------------
Ми з Колєгою Гріном поділяємо обурення Дональда Фредовича. Зєля нахабний шмаркач, так злити друга Владіміра(((
+3
Нравится
Fil
Динамо (Київ) /ЗбУ, Вишневе 09.12 в 14:47
№ 3025173
|
Добавить в избранное
2AG (09.12 в 14:40)
№ 3025172
-----------------------------------------
Беня хоче заявити , що в нього геморой від того , що довго сидить, а ті вже надумали собі, що чергові "плівки"))
+4
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 09.12 в 14:06
№ 3025171
|
Добавить в избранное
🤨 Крим з чотирьох боків оточений океаном. Я маю чудові знання про Україну зараз, — Трамп
Ці чортові Хохли після чорного моря тепер і океан викопали
+9
Нравится
Fil
Динамо (Київ) /ЗбУ, Вишневе 09.12 в 13:44
№ 3025170
|
Добавить в избранное
"Фіорентину" і "Динамо" розсудять серби
УЄФА, така УЄФА...
+5
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 09.12 в 12:54
№ 3025160
|
Добавить в избранное
У державних школах бразильської Куритиби українську мову офіційно включили до навчальної програми.
Осьо підказка єсі є ще хто не визначився за кого вболівати в Бразилії.
+3
Нравится
Fil
Динамо (Київ) /ЗбУ, Вишневе 09.12 в 11:29
№ 3025152
|
Добавить в избранное
На росії розбився військовий вантажний літак Ан-22 з екіпажем.
Яка сумна новина! (с)
+8
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 09.12 в 11:26
№ 3025151
|
Добавить в избранное
Стример Тим Пул, финансируемый Кремлем, заявил, что у него долги, и он прекращает свое шоу после того, как Россия лишила его еженедельного дохода в размере 100 тысяч долларов
Ебать никчемная хуйня. Так должны все продавшиеся кацапам уебаны закончить. А лучше сразу в могилу
+4
Нравится
dembel
, 09.12 в 10:37
№ 3025150
|
Добавить в избранное
Як ви обидва заїбали, мамкіни болтологи, конспірологічний фронт
+4
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 08.12 в 23:59
№ 3025145
|
Добавить в избранное
Ursula von der Leyen
Сьогодні вдень у нас відбулася зустріч Коаліції бажаючих. Я поінформував Президента @ZelenskyyUa та присутніх лідерів про два ключові пріоритети – підтримку України та підвищення оборонної готовності Європи.
Ми всі знаємо, що стоїть на кону, і ми знаємо, що більше не маємо часу гаяти. Забезпечення фінансової підтримки допоможе забезпечити виживання України, і це вирішальний акт європейської оборони.
У цю нову еру геоекономіка йде пліч-о-пліч із геополітикою. Ми знаємо про різкий вплив наших санкцій на воєнну економіку Росії. Разом з нашими союзниками Європа має засоби та бажання посилити тиск на Росію, щоб вона сідала за стіл переговорів.
Наша пропозиція щодо репараційного кредиту є складною, але по суті вона збільшує вартість війни для Росії. Пропозиція працює на залишках готівки, що утворюються в результаті знерухомлення російських активів. Ці залишки будуть використані для репарацій. Тож чим довше Путін веде свою війну, проливає кров, забирає життя та руйнує українську інфраструктуру, тим вищими будуть витрати для Росії.
Ми знаємо, що оборона Європи – це наша відповідальність. Ми продовжуємо терміново рухатися вперед – у впровадженні нашої дорожньої карти готовності, у сфері військової мобільності та наших загальноєвропейських флагманських проектів. Хоча ми все ще вивчаємо плани SAFE, отримані від держав-членів, Україна включена до 15 з 19 поданих. Йдеться не лише про гроші – Україна засвоює важкі уроки на полі бою, і ми вчимося разом з ними. Інтегруючи наші оборонно-промислові бази, ми будуємо потужну силу стримування – на сьогодні та завтра.
Поки Україна докладає справжніх дипломатичних зусиль для досягнення миру, Росія постійно обманює та зволікає. Висмейуючи дипломатію та посилюючи удари, водночас вдаючи, що прагне миру. Сьогодні цей фасад залишається непохитним. Але ми не піддамося на це, ми знаємо, хто є агресором, а хто жертвою в цій війні.
Жорстока війна Росії мала на меті розділити нас, але вона досягла протилежного. Наші зв'язки міцніші, ніж будь-коли. Нас об'єднують не лише оборонні інтереси, а й спільні цінності. І саме так ми й будемо діяти. Об'єднані у підтримці України та у захисті Європи.
+3
Нравится
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 08.12 в 22:44
№ 3025143
|
Добавить в избранное
Байден дав Україні 350 мільярдів доларів. А знаєте, що я дав їм? Нічого, – Трамп
НОВИНА | Підписатися
є чим пишатись
+6
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 08.12 в 21:10
№ 3025139
|
Добавить в избранное
Панове, пробачте, але сьогодні жодного допису не буде.
Він не охуїв? І що тепер до ранку в темряві робити!?
+4
Нравится
← сюда
туда →
Последние новости
«Динамо» на сборе в Австрии: восстановительный день после спарринга
Нова якість у захисті та функціональна готовність - як Костюк змінює гру "Динамо"
«Большая честь», — Роман Вантух о переходе в «Карпаты»
Томаш Кендзёра: «Руководители «Динамо» дали понять, что я нужен команде»
Томаш КЕНДЗЬОРА: "Для мене "Динамо" – особливий клуб, який багато дав у кар'єрі. Я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчi"
"Аль-Шабаб" офіційно розірвав контракт із Бущаном
Дмитро МИХАЙЛЕНКО: "Розуміємо, що вже за кілька тижнів "Динамо" стартуватиме в єврокубках, але очікуємо, що Редушко нам допоможе"
Игорь Суркис: «Я лично занимался трансфером Мунгенге. Три недели напряжённой работы»
"Кудрівка" оголосила про підписання колишнього гравця "Динамо"
Інсайдер: Екс-гравець "Динамо" може підсилити новачка УПЛ
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%