Дайджест

Здравый смысл
О 22:00 Гранада-Жирона.
Циганков та Довбик в основі.
 
+7

Yarik
Я беру паузу до 11.10.23, за цей період з'явлюся двічи точно

:)
 
+5

Green
Ого. Розірвали Вокрслу
 
+3

Green
Буданов, нові заяви:
 
– зараз наша держава готується до атак росіян по об’єктах інфраструктури, які очікуються в осінньо-зимовий період;
 
– Нехай починають. Вони також отримають відповідь;

– перша лінія оборони агресора на південній осі у Запоріжжі місцями вже прорвана, і це є підставою для занепокоєння у кремлі;
 
– ситуація на фронті вже змусила росію задіяти свої недостатньо сильні резерви, які агресор не планував використовувати до кінця жовтня;
 
– супереч тому, що рф декларує, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву;
 
– наприклад, 25-та російська загальновійськова армія, що її агресор передчасно розгорнув у районі Лимана та Куп’янська, укомплектована особовим складом лише на 80%, а технікою ― на 55%;
 
– кількість людей, яких росія може  мобілізувати на війну, залишається єдиною очевидною перевагою агресора;
 
– людські ресурси в росії, умовно кажучи, необмежені. Якість низька, але кількість достатня;
 
– російська економіка здатна протриматись на плаву лише до 2025 року, а потік зброї в агресора вичерпається у 2026 році;
 
– якщо все гаразд і росія має достатньо ресурсів, чому вони шукають їх по всьому світу?
 
– ризик вичерпання ресурсів актуальний і для України;
 
– ми залежні від зовнішніх гравців, а росія більше залежить від самої себе;

– наразі чітко не визначено, як довго Захід зможе підтримувати достатній для України запас ресурсів;
 
– хто б що не говорив, склади в західних країнах не зовсім порожні. Як розвідка, ми бачимо це дуже чітко.

Чесно та відверто. Як погані новини, так і добрі.

На мою думку, так і повинна подаватись інформація для цивільних.
 
+4


AG
AG
2MGUkrMaks (18.09 в 14:21) № 2489605
-----------------------------------------
страхова медицина гівно, платна дуже дорога
 
+3

Fifan
Утром 17 сентября местные жители обнаружили на 25-м километре трассы «Воронеж-Нововоронеж, на территории совхоза «Воронежский» неизвестный беспилотник. Вскоре на место прибыли взрывотехники Росгвардии. Когда они начали осматривать беспилотник - он взорвался.

Осмотр прошёл успешно!
 
+6

Sofi_DK
2deeppurple78 (18.09 в 12:31) № 2489588
-----------------------------------------
А я згодна, бо я там пожила трохи, про лікарів нема про що говорити, дівчина 17 років, відкрилась кровотеча, забрали в лікарню, навіть без огляду дали таблетку і додому, до лікаря запис через пару місяців. В Німеччині людині лягати через добу на операцію, треба здати аналізи, лікарі у відпустці, інші направлення на дають, про ліки , ти в аптеці там можеш купити тільки аспірин і вітаміни, єдине місце де я змогла купити антибіотик без лікаря, це Ібіца . Я теж Л-Тіроксин замовляла, але спочатку моя родичка пішла до знайомої лікарки і та виписала, і тільки тому, що вона іх теж приймає , але ж є норма, домовлялись. На цьому закінчимо, бо фраза про Ярмолу і Містера мене добила)))
 
+4

Green
Трегубов.

"Польські посадовці продемонстрували розсекречені документи, що свідчать про план масштабного відступу армії за річку Вісла у випадку вторгнення Росії.

Відео із заявою опублікував міністр оборони країни Маріуш Блащак.

“План застосування збройних сил, затверджений тодішнім головою Міноборони Кліхом (станом на 2011 рік), передбачав, що самостійна оборона країни триватиме максимум два тижні, а через сім днів ворог вийде на правий берег Вісли. Документи чітко показують, що Люблін, Жешув і Ломжа могли бути польською Бучою“, – заявив Блащак.

Імовірний відступ польських збройних формувань за Віслу означав би втрату 40% територій та їх здачу в окупацію наступаючим військам супротивника фактично без бою."

Коли я кажу, що ми створили - та продовжуємо творити - диво, я саме це маю на увазі. Я ще пригадую звіти Бундесверу за ті ж періоди - там чи не гірше було.

Європі з нами, упертими та упоротими, некисло пощастило.
 
+10

deeppurple78
2Sofi_DK (18.09 в 11:03) № 2489576
-----------------------------------------
а я тобі написав що я не згоден з нею. бо вона вириває з життя в цілому якісь моменти.
"Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень."

в нас черга електронна до сімейного на 3 тижня вперед, без направлення від сімейного ти неможешь потрапити до профільного лікаря. якщо в тебе е тетя глаша знайома з прийомного, то так ти пройдешь все дуже швидко. але ми спілкуемся про загальне чи якісь виключення?

давай згадаем наприклад як фіфан нурофен чомусь замовляв в европі.....чому в нас не купив? чому я таблетки від мігрені для дружини замовляю тіки або в німечинні або в шататах. чомусь те що в нас нефіга не діеє..... чи таблетки то не медецина? зато я можу цю фігню 24 години в аптеці узяти!!!

це як сказати в нас ярмола і мірча зірки світового рівня....але ми пройобуем усім??? але мірча і ярмола то світові гіганти гордися їми.



 
+3

Smooth Pimp
https://t.me/IgrovaRedakciya/3613

Уже приготовил факс!
 
+3

deeppurple78
2Sofi_DK (17.09 в 18:20) № 2489497
-----------------------------------------
В чому я не правий? Десь я таке чув вже в нас країна найкраща але вілу і дітей в европу. Все херово тут, але обратно не повернуся.
 
+3

VPogoda
2deeppurple78 (18.09 в 06:03) № 2489563
-----------------------------------------
Ти після виносу Аризони на Фіфана вирішив наїхати?
 
+3

VPogoda
2Dudar (18.09 в 05:50) № 2489561
-----------------------------------------
ППО.
 
+4

Green
🍁 Задвухсочений командир 31 Ульяновської десантно-штурмової бригади армії РФ полковник Андрій Кондрашкін з позивним «Дунай». З ним загинуло ще два молодших офіцери та невстановлена кількість солдат агресора. Було влучне попадання у командний пункт противника.

Не дивно. З таким прізвищем довго не живуть.🤷‍♂️
 
+11

Коллайдер
Мы опять по Севасу уебали...в местных пабликах огонь!
 
+9

Kshatry
Ярослава Магучіх захистила титул чемпіонки Діамантової Ліги, і стала першою українкою, яка вигравала її двічі
https://toughathletics.com.ua/2023/09/17/maguchih_final_dl/
 
+6

Здравый смысл
2Fifan (17.09 в 19:29) № 2489506
-----------------------------------------
Демократам треба розкручувати таку заяву як готовність Трампа відмовитись від частини територій США задля уникнення можливої ескалації з країною-агресором. Хай виборці думають, чи потрібен їм такий президент.
 
+10

Green
2dembel (17.09 в 19:57) № 2489511
-----------------------------------------
Зєля має висіти.
 
+3

Green
80 ОДШБр спільно із 5 ОШБр звільнили н.п Кліщіївка ‼️
Слава Україні!🇺🇦🦉
 
+9

Shura08
Кліщіївка зачищена від росіян та визволена, - Сирський.
 
+8

AG
AG
2Fifan (17.09 в 19:29) № 2489506
-----------------------------------------
кончене створіння... нехай поверне каліфорнію мексам
 
+3

Fifan
Власти Украины могли избежать эскалации конфликта с Россией, если бы согласились отказаться от части территорий — экс-президент США Дональд Трамп

Иди и ебись в очко, заеба грешная
 
+10

AG
AG
2NikToo (17.09 в 17:37) № 2489490
-----------------------------------------
🇺🇦 У перші 45 хвилин Михайло Мудрик створив більше можливостей (2), здійснив більше успішних відборів м'яча (3) та виграв більше єдиноборств (5), ніж будь-який інший гравець незалежно від команди. Крім того, він виконав 100% успішних дриблінгів (2/2).

"Челсі" в Прем'єр-лізі цього сезону:
• 5 ігор;
• 5 очок;
• 5 забитих голів;
• 5 пропущених голів.
 
+3

zander
Забара - Містер 100 млн

0:0.

Зичу щиро Зіні дрюкнути Миколу і пихатого осла Дайча.
 
+4

deeppurple78
2Здравый смысл (17.09 в 16:23) № 2489482
-----------------------------------------
Все заїбісь. Тіки в них е бмп танки а в нас усе розікрали к хуям....
Банковська сфера.... теж дуже цікаве питання. Скільки там кредит на житло і скільки в нас....
 
+4

Здравый смысл
Tityana Kaliuzhnaya

Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.
Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все,за тепле ставлення до українців,але будьмо чесними.
Такого сервісу як в Україні немає ніде. Такого рівня б'юті-індустрії та фахівців в галузі косметології.
Стоматологи- найкращі в Україні,клініки та процедури?
Тільки у нас!
Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.
Продовжимо?
Найдешевший мобільний зв'язок,домашній інтернет,найдешевше таксі, найдешевша почта,цілодобові аптеки та магазини,які працюють за графіком а не коли їм заманеться.
Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень.
Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців,черг та тижневих очікувань. І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку!
І ще багато іншого...
А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.
І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п'ять кроків попереду.
Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.
Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:
Ми хочемо жити як в Україні💙💛

Автор: Даша Квіткова
Дуже відгукається💛💙
 
+4

Здравый смысл
О 16:00 Борнмут-Челсі.
Забарний та Мудрик в основі.
 
+7

AG
AG
⚡️ росія передислокувала три великі десантні кораблі з Чорного моря в Азовське після ударів по десантному кораблю «Мінськ» та субмарині «Ростов-на-Дону» в Севастополі - речник ВМС Дмитро Плетенчук

Крім того, він повідомив, що уражений «Мінськ» не підлягає відновленню.
 
+7

panch
В приютному віджали наші взад якусь посадку. Це все на діпстейджі мабуть і не показується
 
+11

Smooth Pimp
⚡️Чеченский правозащитник Абубакар Янгулбаев сообщил о смерти Кадырова

Тихий дон Шредингера.
 
+7

LaTeraL
Східне угруповання військ про сповільнення наступу ворога на Куп’янському напрямку: Окупанти перегруповуються після отримання по зубах біля Новоєгорівки
 
+17

Smooth Pimp
🇧🇬 В Болгарії фермери готують блокади по всій країні, прем'єр назвав їх "терористами"

Болгарські аграрії заявили, що готуються до блокад по всій країні через відмову від бану щодо українського зерна.

Прем'єр-міністр Ніколай Дєнков різко відреагував на погрози фермерів та заявив, що "не веде переговорів із терористами".
 
+7

Green
2ca (17.09 в 12:39) № 2489458
-----------------------------------------
Жінка без попов такоє
 
+6

Green
2AG (17.09 в 12:30) № 2489454
-----------------------------------------
Прямо не знаю, на кого ж банки перекладуть ці податки.
 
+4

Fifan
"Мы слышим приближение дронов". Румыния строит бомбоубежища на границе с Украиной из-за российских обстрелов

НАТО? Не, не слышали
 
+3

Green
tZEinform:
Окрема президентська бригада ім. Богдана Хмельницького та Перша окрема Сіверська танкова бригада отримали вантажівки DAF та пересувні автомайстерні.

Порошенко продовжує працювати міністром оборони України :)

"Порошенко не єдиний президент, який став мільйонером під час президенства. Нюанс полягає в тому, що до цього він був мільярдером" (с)
 
+5

Kshatry
Литва вимагає додаткових грошей для України з бюджету ЄС

https://www.dw.com/uk/litva-vimagae-dodatkovih-grosej-dla-ukraini-z-budzetu-es/a-66833924?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

От вчасно ми свого резидента відправили.
 
+4

Green
✔️ Фрегат «Адмирал Макаров» отбуксировали в гавань Севастополя

Радио Свобода обнаружило на спутниковом снимке Planet.com, сделанном утром 15 сентября

Тобто, за ці дні 2 апарата знищили на суд заводі, ракетний корвет поранили в корму. І оце ще щось з фрегатом)
Непогано!
Слава ЗСУ!
 
+7

BlackJack
U-17
Динамо - Шахтар 2:0

Кравец животворящий)
 
+3

FtAll
 
+9

макс
не знаю баян или нет...только увидел...посмеялся

https://x.com/hulyneuley/status/1702719215902327224?s=46&t=ayv-CVka-PcTWib4TQrAGw
 
+5

VPogoda
2panch (16.09 в 18:57) № 2489367
-----------------------------------------
тепер вже остаточно футбольної поляни тобі замало.Мабуть, перекваліфіковуйся на австралійський футбол. Будеш зіркою
 
+5

panch
13.4 км за 1 г 13 хв рекорд.
 
+12

Здравый смысл
2Green (16.09 в 17:18) № 2489355
-----------------------------------------
Знову Порошенко комусь у штани насрав? Класика.
 
+3

Green
США передали Украине партию промышленных 3D-принтеров размером с грузовик, способных печатать крупные детали для военной техники. Обучение использования этих принтеров украинскими инженерами закончилось на прошлой неделе. Помощник министра обороны США по закупкам и содержанию Уильям ЛаПлант отметил, что передача этих принтеров открывает для украинцев новые возможности, поскольку они сами смогут печатать детали для военной техники, которые не могли ранее.

@yigal_levin
 
+5

panch
Походу наші на приютне третій день пруть
 
+9

AspІД
2Smooth Pimp (16.09 в 12:04) № 2489324
-----------------------------------------
Дудао бразилець?
Ну ти даєш! )
Це наш хлопець, живе тут у нас...
Ось тільки питання, якого х%я він за румунів бігає?
Чи це через Луческу?
 
+3

Cy
Cy
Данильченко

Трохи більш як за місяць Сили оборони прикінчили станцію радіоелектронної боротьби “Леєр” у Залізному порту та РЛС “Межа-Е”, спіймали пару катерів у гирлі Дніпра, знищили Мста-Б на лівому березі.

Це не враховуючи прильоту “Нептуна” по пусковій установці комплексу С-400 на мисі Тарханкут.

Непоганий список.

У цих умовах прикривати тактичною ППО лінію непросто – станції РЕБ не давали літати малим дронам; “Межа”, ймовірно, стежила за підходом у райони стрільби Су-24М і наближенням Су-25; висунутий на мис біля Залізного порту, а потім раптово знищений “Леєр” – це машина придушення GSM-зв'язку.

Тепер у гирлі Дніпра утворився пролом, куди залітають малі дрони-камікадзе, де працюють із кабрування гелікоптери та штурмовики. Тактичну ППО відсунули ще далі. А вона й має стояти у другій лінії, щоб не потрапити під міномети.

Ну і закінчилося все загибеллю трьох катерів “Тунець”, втратами в екіпажах і спаленим на Кінбурнській косі вантажним автомобілем – там гарнізон явно має проблеми з постачанням, якщо доводиться ганяти катери з Криму, 150 км морем.

Тому треба поголодувати і потримати ліміти боєкомплекту за “русскій мір”.

На одному ящику з вивезених бійцями ГУР з нафтовидобувної платформи є маркування в/ч – 475-й центр РЕБ у Севастополі.

Тобто там стояло обладнання, яке глушило нам зв'язок, мацало частоти. Упевнений, стояла оптична станція, ретранслятор і підсилювач сигналу.

Висунутий поперед РЛС і РЕБ аванпост.

А найближчим часом уже не буде – це добре.

Учорашній удар по південному майданчику СРЗ – це вже був дзвіночок: Україна здатна перевантажувати канальність ЗРК і добиватися влучань над базою флоту.

12-й зенітний ракетний полк у Севастополі добре прикрив новий човен 2014 року вартістю під 300 млн і третій вже БДК. Треба вручити хлопцям орден із закруткою на спині.

Хоча як йому це зробити, якщо він не може прикрити себе в нальотах дронів і “Нептунів”?Що й показав масштабний удар по дивізіону С-400 у Євпаторії – цього разу на позиціях смачні детонації та розльоти ракет.

Мала зенітна артилерія працювала по дронах, частина з яких, ймовірно, летіла на цілі в глибині острова, а частина – на позиції дивізіону, а полірнули цю справу двома модернізованими “Нептунами”.

Робота йде не по зернових сховищах і стоянках вантажівок, а відсуваючи лінію ППО, РЕБ, оптичних станцій, різних РЛС і кунгів – усього того, що забезпечує захист з повітря.

Повітряний наступ країни, в якої авіація ніколи не була сильною стороною через невеликий наліт.

Море не належить Росії у війні проти країни, яка має москітний флот.

Пам'ятаєте, до війни була суперечка – москітний флот, катери і оце все, скільки вони житимуть проти “Москви” та компанії?

Живуть і працюють.

Заводять диверсійні групи на мис Тарханкут і платформи.

Атакують конвої.

Проводять суховантажі.

Гойда, брати та сестри. Очевидно, СВО дедалі більше йде за планом.

Що не день.
 
+9

FtAll
Несколько десятков представителей частных охранных предприятий в камуфляже захватили территорию нефтяной компании "Дулисьма" в Иркутской области РФ. На видео с места: ЧОП-овцы стреляют в воздух и укладывают на землю сотрудников компании. Российские СМИ пишут, что это не обычное рейдерство, и что все сложно. В принципе, можно особо не вдаваться в детали - главное, что таких вот ребят с автоматами будет скакать по России все больше и больше, и все больше вопросов на РФ будет решаться именно так.

@yigal_levin
 
+6

Последние новости
Главный тренер «Университати»: «Было бы чудом выбить «Динамо». И мы такое чудо постараемся сотворить» «Выбить «Динамо» из Лиги Европы стало бы для нас настоящим достижением», — капитан «Университати» "Спробуємо створити диво": Тренер "Університаті" одержимий "Динамо" після програшу у Суперкубку Румунії "Двісті разів сам у себе це питав": екс-капітан "Динамо" розповів, чому перейшов до "Лопатина" Главный тренер «Олимпиакоса» заверил Яремчука, что рассчитывает на него как на игрока основного состава в новом сезоне Денис Бойко: «Если Ярмоленко станет спортивным директором «Динамо», то в клубе будут большие перемены» Призначені арбітри на матч-відповідь "Динамо" з "Університатею" Матч «Динамо» — «Университатя» занял последнее место по посещаемости в 1-м квалификационном раунде Лиги Европы Денис Бойко пояснив, що треба зробити "Динамо", аби повернутися на переможний шлях Володимир ЗВЄРОВ: "У діях "Динамо" помітно незіграність, футболісти не відчувають один одного"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%