2AG (21.02 в 11:52) № 2596469
-----------------------------------------
Він уже восени 2023 Крим брав..
Краще б мовчав.
 
+3

ПРО ЗАХІДНОГО ВОРОГА.

Дивлюсь на кордон я і думку гадаю - чому сучій пОляк за путна грає? Важко передати парламентськими словами те, що я, етнічно на чверть поляк, хочу сказати з приводу блокування нашого кордону... Але я все ж спробую дещо народити.

У кінці 80-х, початку 90-х у нас ходило прислів'я - "пОляк то не національнсть - пОляк то професія", Казали так тому, що тоді шалена кількість поляків була залучена до "човникового бізнесу", гребли в Україні електрику, ліки, мідь... та що тільки не гребли, натомість до нас везли кроси, джинси та увесь можливий ширпотреб.. І що цікаво - поляки тоді жили аж ніяк не краще українців, може навіть трохи гірше, але все одно "горді ляхи" неприкрито зневажливо ставилися до нас та частенько просто у лице висловлювали нам свою зневагу. Пройшли роки, Польща "прибилася" до цивілізованого світу, ми залишилися під рашкою, різниця у рівні життя між нами перетворилася на прірву. У 2014му розпочалася війна за Незалежність і саме тоді поляки вперше показали своє "нутро". Будь якої допомоги, військової, економічної, Порошенко не дочекався - він дочекався спочатку "історичної" війни - ПіС з Дудою почали точно як путінське бидло вимагати від нас писати "правильні" підручники та призначати нам "узгоджених" героїв проклинаючи Бандеру та інших героїв визвольних перегонів. За "історичною" війною пішла економічна - поляки ввели акцизи на українську металургію та сільськогосподарську продукцію.

На початку війни поляки навалили повні штани від страху перед путним і зняли більшість торгівельних обмежень аби Україна захистила їх від бидлостану. Сам ж поляки воювати "хочуть" аж пищать - лише 12 відсотків з них готова взяти до рук зброю, основна частина побіжить до Нмеччини та ще далі якщо путін нападе. Але коли ляхи пересвідчилися, що Україна не впаде, стара пісня зазвучала вдвічі гучніше. знову дуда дудить про "Ворога Бандеру" та вимагає вже від Зеленського "правильного погляду на історію", ну а торгівельна війна тільки набирає обертів.

Від Польщі Україна у порівнянні з тією ж Болгарією отримала мізер допомоги. Більше того, минулого року тодішній прем'єр Моравецький прямо заявив, що Польща нічого Україні не буде надавати бо сама переозброюється. Польща "професійно" заробляє на допомозі нашій Державі. Поляки заробляють на транзиті військових вантажів - іх сплачують Німеччина через програми ЄС та США. Поляки заробляють на ремонті військової техніки. Нагадаю "війну" між Польщею та Нмеччиною щодо побудови заводу по ремонту "Леопардів" - поляки вимагали вдвічі бльше суму нж ту, що запропонували німці лише втручання США дозволило прийти до компромісу.. Та ж ситуація з закупленими у Польщі за гроші німців та голандців "Крабами", з боєприпасами до радянського озброєння. Да навіть срані "МІГи" нам передали з шаленим запізненням - за цей крок поляки вимагали від США суттєву знижку на закупівлю Ф- 35х.

Ну а що робити Україні з цими "друзями"? В першу чергу домовлятися з СЩА та Німеччиною. Домовлятися, не "бикувати", не "включати обіженку", Німці вже раз блокуаали польський кордон, треба домовлятися про подвійну нмецько-українську блокаду для польських товарів.Треба домовлятися з ЄС котрий вкрай незадоволений діями копїї Орбана - Дуди. Треба просити Байдена поставити військову допомогу Польщ у залежність від розблокування кордону..Цих цілей добитися МОЖЛИВО, але наш уряд повинен припинити жувати шмарклі і максимально жорстко відстоювати наші національні інтереси. З втратою грошей поляки стануть "досракиприкладаємі", а от бездіяльність призведе до подальшого блокування навіть військових вантажів - будь яка польська влада не припинить блокаду, бо "проти цього народ Польщі".

Ну а нам, українцям, треба просто пам'ятати - "пОляк - то професія", забути наглухо про "меншовартість" ставитися до хітросраких ляхв відповдно до їх дій. Ці вороги України ніколи не стануть друзями як східне бидло.
 
+5

2Чаплига (20.02 в 13:46) № 2586364
-----------------------------------------
1. До чого військові грузи до аграрієв?
2. До чого блокування авто та автобусів з цивільними?
3. До чого до протесту висипання зерна з фур та вагонів, зірвання пломб?
4. До чого взагалі рахування грошей коли тут гинуть люди??

Підари вони. Гнойні. Запам ятаємо.
 
+7

О, дрони прям зараз прилетіли до Саваслейкі в гості.. давно пора
 
+13

Ще мінус 2 шт су 34-35.. тико шо
 
+8

2MGUkrMaks (17.02 в 14:08) № 2585887
-----------------------------------------
Він написав про ппо під Авдосом, коли три Су34-35 долітались... теж мені, Кеп
 
+3

2Fil (12.02 в 13:02) № 2585052
-----------------------------------------
Тепер надо міністра на сказ перевірити...

А мо і не надо - нехай Зе..упу там на Банковій покусає
 
+4

2AG (05.02 в 18:52) № 2584091
-----------------------------------------
Це - бан! ))))))
 
+3

2elgato (05.02 в 18:24) № 2584087
-----------------------------------------
В отличии от времен Яныка - ты не представляешь сколько сейчас не учтенного огнестрела на руках.
Автоматического. Ну и гранат до купы.
Поэтому стедентов с палками уже не будет..
 
+4

ЗЕЛЕНСЬКИЙ - ПУТІН СЬОГОДНІ?

Ну що, панове, усі маски скинуто, наша Держава вступає у період найбільшої турбулентності та небезпеки за увесь час свого існування. Президент Зеленський у інтерв'ю італійському виданню озвучив тези з свого листа який він написав до АП США про які я оприлюднював вже двічі. Президент вирішив зробити "велику сталінську чистку" та прибрати з посад усіх, хто не вірить у Перемогу. Першими підуть Головком, голова ГШ, деякі вищі бойові командири.

Союзників, у першу чергу США та Німеччину хвилює не особистості - кадровий потенціал для заміни відставлених. Чи він є? Відповідь - НІ. Жодний. Влада надзвуковими темпами фактично закривається від будь якої взаємодії з громадянським суспільством, з неповноцінною, але все ж таки опозицією, з місцевою владою - будь з ким. Вона раніше була "відносно закритим клубом", зараз же доходить до фіналу процес виштовхування з цього круга будь кого, хто, на думку Президента та голови його офісу, може навіть теоретично бути конкурентом Зеленському та може виказати йому свою незгоду з президентськими рішеннями. Американські посадовці уряду та конгресмени які за останні 3 місяці зустрічалися з Президентом в один голос відзначають все більшу його відірваність від реального сприйняття дійсності, образу на союзників, на опозицію, на військове керівництво - НА УСІХ, та "небезпечну все більшу схожість його внутрішньої політики з політикою путіна". Зеленський спирається на свою "восьмибоярщину" на чолі з головою ОПУ та навіть чути не бажає про приплив свіжої крові у це замкнуте коло.

"Незамінних у нас немає", - казав товариш Сталін. Тієї ж думки і путін, і Зеленський. Головна вимога обох у кадровій політиці - обслуговування своїх особистих, часто нездійснених та неадекватних забаганок. Якщо у путіна "примус до співпраці під загрозою репресій" поставлений на потік, то в Україні, особливо після розгрому МОУ, до влади ніколи не заманити профі - тільки тих, хто вміє заглядати Президенту у очі та обробляти язиком його особисту дупу та дупу голови "восьмибоярщини". І якщо раніше ми мали ситуацію у який, з різних причин, воювали "маленька та велика радянські армії", то зараз ми на додаток до неї маємо ситуацію, коли наша влада стрімко будує в Україні "путінську вертикаль" з її абсолютним несприйняттям будь якої думки, окрім своєї, і по факту воювати починають схожі політичні системи. От тільки в Україні, на відміну від росії, будь яка диктатура приречена на знищення.

Усі Президенти та уряди України страждали однією і тією ж хворобою - наші лідери на гарматний постріл не підпускали до влади людей з амбіціями, профі, які згодом могли б скласти їм конкуренцію. Усі наші влади були більш менш дегенеративними з від'ємним кадровим відбором. Зараз ми маємо квінтесенцію процесу - кадри відбирають виключно з гірших. До чого це може привести країну?

До спочатку втрати керованості нею, потім, як наслідок, до розвалу управлінських та демократичних інституцій, до поразки у війні і чергового припинення існування Держави під назвою Україна. Не більше, але й не менше.

Зараз заміна влади неможлива. На превеликий жаль. Війна. Що робити щоби привести втрачаючого адекватність Президента до тями? Тиснути на неї Громадянським суспільством? Влада на нього плювала та буде плювати. Тиснути союзникам затягуючи на шиї Зеленського фінансовий зашморг? Можливий тільки частковий успіх - Зеленський чудово розуміє, що Україну в принципі не припинять підтримувати бо вона форпост у протистоянні зі скаженим путофюрером. Що далі, що робити? А далі у хід піде дуже поганий, але абсолютно реальний для України сценарій легітимного зміщення влади та "перезавантаження" Українського політикуму. Зеленському "виламають руки" скоротивши міжнародну допомогу до "абсолютного оборонного мінімуму", заморозять на певний час допомогу бюджетну що призведе до масових затримок соціальних виплат та, як слідство, до каскадного обвалу рейтингу Зеленського, потім змусять підписати перемир'я з путіним і призначити вибори Ради та Президента.

І на цих виборах у Зеленського, чи Умерова якого досі розглядають у ОПУ як можливу заміну Зеленському, шансів на Перемогу вже не буде.

Вам такий сценарій подобається? Мені - НІ!!! Але ми стрімко йдемо до описаної мною реальності яка, при всій своїй жахливості, краща ніж наявність в Україні міні-путінської вертикалі та повернення країни у часи Януковича які, як думала ще у минулому році більшість, вже назавжди пішли у минуле. І головне завдання і Громадянського суспільства і союзників, підготувати заміну цій владі. Але то вже тема для іншої розмови.
 
+3

І яким же неменш епічним автоголом відповіли ВанДейк + Алісон! Казка.

Вітаємо Зіну з перемогою
 
+3

2VPogoda (23.01 в 22:53) № 2572292
-----------------------------------------
Поїдь в Чернівці чи Ужгород.

Те саме, але нема ракет!

Друже не підстраюй всіх киян під своє бачення!

Ті кияни, яки тут народились, а не понаєхало - все розуміють, повір! Але таких менше половини.
Дуже багато переселенців.
Я для них - це територія, а не дім ((((
 
+4

2Split (23.01 в 22:48) № 2572289
-----------------------------------------
В кожного є обіда..
Багато на що.

Але давайте друзі тут її не виплескувати. І так гівна поряд вище хат...
 
+4

Эх, дать бы героя тому, кто придумает как достать хоть один ту95 в воздухе?
 
+4

Минус су34 пивдень..
Нияк не дийде.
 
+9

2Здравый смысл (19.01 в 13:48) № 2571669
-----------------------------------------
Навіть в 2 другому не його вина. Він забирав мяч, нахуя лисий нігер Рюдегер макітру вставив?? Отож.
Захист Реала вчора пив каву, а особисто Рюдігер - бояришник.... мен оф зе матч, для Атлетіко звісно.
 
+3

Побуду Гриином..
Павлюченко.
З усім згоден.


МЕРЗЕННІ ПОТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ БЕЗОДНІ.

Довго кріпився щоби не вивалювати на плечі пересічних "тони" лайна у вигляді інформації.про реальні наміри та дії наших, так би мовити, політиків, але вчора Зеленський та Княжицький а сьогодні кишеньковий ИксперД Порошенка Волох свою справу зробили - рівень моєї толерантності з одного процента впав до нуля. Як же я їх усіх зневажаю, а інколи і ненавиджу - хто б знав... Спробую розказати, кого та за що я так "люблю".

Зеленський минулого року перекреслив майже усі свої здобутки року 22го. Він повинен особисто у тому, що не пристав на молитовні прохання військових про додаткову мобілізацію 300 тисяч бійців у вересні минулого року. Це з-за нього зараз немає ким міняти насмерть втомлених бійців на передовій. Це з-за нього гинуть кращі. Я презираю Зеленського за те, що він люто бреше нації даючи їй марні надії на визволення усіх наших земель - це неможливо у цьому році і не буде можливо у наступних, за те, що бреше про неможливість переговорів з хуйлом - вони йшли та йдуть через посередників, він бреше про відсутність пропозицій Україні вступити у НАТО підконтрольними територіями - вони були восени і знову йому запропоновані, він бреше про "війну на роки" з московією хоча прекрасно знає, що на таку війну ніхто грошей не дасть. Він став заручником своєї брехні та спотвореного сприйняття реальності наражаючи націю.на постійні системні розчарування після чергових нездійсненних мрій.

Я зневажаю та іноді ненавиджу патологічного та підступного брехуна Порошенка. Він каже нації про "Війну до Перемоги", а сам пише Трампу листи з своїми особистими пропозиціями "посприяти якомога скорішому досягненню домовленостей про мир з росією" в обмін на чергову "ексклюзивну підтримку Трампом своєї кандидатури на виборах Президента України". Не дивуйтеся тому, що саме фракція ЄС у Раді найбільше каструє Закон про мобілізацію. Не дивуйтеся тому, що Луценко дає трампистам у Конгресі козирі у вигляді псевдоданих про наші "захмарні втрати", не дивуйтеся навалі ИксперДів на його каналах котрі будуть пропонувати відмовитися від окупованих земель, бо Петро сказав - "Надо", "підсосні" відповіли "Так"! Ціль - влада за будь яку ціну, навіть ціною "Мінська - З" та втрати Півдня який цілком реально відвоювати. Порошенко робить усе можливе щоби переговори про "мир з хуйлом" почалися ще до Контрнаступу зробивши "Законом про мобілізацію" його неможливість - воювати буде нікому.

Я зневажаю Арестовіча який цілеспрямовано готує свою паству до капітуляції та вже не без особливої конспірації зустрічається з емісарами кишенькових олігархів хуйла - уей "человечний" ображений на українців які ніяк не оцінять його велич та геніальність, а тому готує собі запасний політичний майданчик у росії.

Я зневажаю Тимошенко яка торпедує та буде торпедувати будь які зусилля по підвищенню нашої обороноспроможості - ця "голубиця" продасть Україну, маму та тата аби зберегти прихильність своєї секти та здобути прихильність "втомлених від війни сук яким по херу яка буде влада, аби не воювати.

Я зневажаю Кличка. Він єдиний окрім Президента зараз має можливість зустрічатися з необмеженою "номенклатурою" західного політикуму, від парламентарів до керівників держав. Він доносить там жорстку точку зору з позиції українських національних інтересів? Та не мрійте! Зустрічається з конгресменами- трампистами - рекламує мир. З демократами - війну цього року. І так повсюди. Боксер може бути хитродупим, але аін не може бути не україноцентричним! Він не Тимошенко!

Про інших потвор писати - себе зневажати. На жаль Україна, її суспільство досі не змололи того борошна, з якого зроблять випічку під назвою "Українська Незалежність" і ми ще довго будемо залежати від західної політичної кон'юнктури і мати зовнішнє по факту управління замість свідомо обраної української влади котра зробить нашу Державу реально Незалежною. А нашим брехливим та підступним потворам горіти у пеклі куди вони, кожна по своєму, тягнуть мою Україну. Іншого вони не заслуговують.
 
+3

2Split (06.01 в 22:19) № 2570017
-----------------------------------------
Тут підримую Греена та Чапл гу!

Що важливіше - території чи демографія?

Нахуя території - якщо людей НЕМА?
Пора замислитись
 
+3

2BlackJack (06.01 в 12:14) № 2569902
-----------------------------------------
Дивись.
Я менеджер, топ, компанії. Я знаю , що інший топ менеджер - компанії шкодить, але він кум СЕО.
Тобто це загроза яку я знешкодити не можу.
Доступу до акцеонерів не маю, або їм теж пох.

Так я або звільнюсь - або зроблю все можливе, щоб він не ЗМІГ нашкодити! Ну це ж просте рішення.

Тепер екстраполюй на оборонку. Все.
Тут нема політики. Це управлінські рішення.

П.С. дуже хочеться знати фіо підара, який на Артема не вивів пінками дежурну зміну в укриття.. бо атака не була несподіваною, зовсім ні, часу було вагон.
Якщо він загинув з усіма - ок, воно просто дебіл в ступені дебіл! Але якщо ні....
 
+3

З Новим роком!
 
+5

Шановна спільнота футфолл!

З наступаючим 2024 р!
Бажаю всім терпіння, наснаги, Перемоги і Миру!
І хай згорить Москва.
 
+11

Тільки ту95 летуни поки в безпеці. Поки. Задалеко.

Летишь ту22 на Моздок - получиш Патріота в бок!
Вертаєшься з Щайковку - чекай патріот в головку!

Амінь сучари
 
+9

2Green (29.12 в 21:09) № 2568759
-----------------------------------------
Саме так. Вже рік як треба.

П.С. російські пілоти звернулись до Путі з звклмком - ми не гарматне м нясо!
Совпадєніє..?

А шо случілось? Ссикотно святого Патріота?
Вечного польота підарюги!
 
+8

2Green (29.12 в 18:59) № 2568709
-----------------------------------------
Друга таки втекла ... пидбита. Наши мо ничого не скажуть, инфа вид людини шо приземляла ...
1 минус

А чому не кажуть - розумному теж зрозуміло.
Як і 5 кинжалів сьодні. Ніхто не каже куди, і шо.
Розумний зрозуміє. Давно пора
 
+9

2elgato (29.12 в 16:05) № 2568655
-----------------------------------------
Ця х22 Буря - хуйня не точна від Срср.

Чим ближче пуск - більше шанс на влучання..

Доречі, Петріот до майже 200 км накриває, головне щоб був там де надо, в потрібний час...
 
+3

Мигус 2 Ту2м3!

Уклін хлопцям! Більше ніхто над Курьском і Брянщиною не літатиме...

Вечного польота, підари! Анд хеппи нью еар!
Ебіканійо!
 
+17

2Сержио (29.12 в 11:16) № 2568600
-----------------------------------------
Нінадо бля курить на балконе при воздушке.
Лучше в калідоре у ліфта...
 
+7

2elgato (29.12 в 09:04) № 2568572
-----------------------------------------
Там факел. Сбитая

Ето недострой
 
+4

Перші президентські вибори 1991 року: як українці б проголосували зараз, — опитування КМІС

Тоді Кравчук набрав 62%, а В'ячеслав Чорновіл – 23%. Нині ж 74% проголосували б за Чорновола і лише 13% – за Кравчука. Серед тих, хто у 1991 році мав право голосу (ім зараз більше 50 років), різниця ще більша – 81% за Чорновола та 10% – за Кравчука.

Надіслати новину @realukraine_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ


Наші люди теж таки вчаться . Жаль - запізно!
 
+8

2Split (24.12 в 22:11) № 2567801
-----------------------------------------
Уже подтверждено. Вечного полета пидару
 
+6

2NikToo (24.12 в 21:43) № 2567796
-----------------------------------------
Так. До вийобувався
 
+4

2Green (24.12 в 12:13) № 2567705
-----------------------------------------
Не просто відмова.
Там за 80 км до нуля підару бортова рлс доклала - облучение радаром - він на лижі і на базу! Розумний тому живий.

До речі в день коли збили 3 Су34 їх було 4... дві пари, звено. Четвертий дотяг до аеродрому побитий, літак будуть р4монтувати довго... повезло - отримав осколки коли знищили ведущего..
 
+10


2AG (22.12 в 20:12) № 2567428
-----------------------------------------
Оболонський военком - самий ебанутий на весь Київ. Слова його коллег, не мої.
 
+3

2Сержио (22.12 в 13:03) № 2567346
-----------------------------------------
Так, нарешті і к Херсону святий Петріот завітав..
3 бомбера 4+ покоління за 30 хв. Гарно!
Сподіваюсь і пілотам вафлі.
 
+16

2Green (21.12 в 23:11) № 2567322
-----------------------------------------
Шедевр . Не то шо чаплига
 
+3

Самое хуевое в Чаплыге - что пишет как все хуево и будет еще хуже, не предлагая реального решения.

Меня учили критикуешь - предлагай.

А так это белый шум.
 
+3

Блять коли пристрелять ту пизду Безуглу?
Вона блять жінок на війсь ооблік ставить!
Йобана дура бездітна!!
А хто дітьми сука піклуватися буде? Де таких пілоток тупих у владу знаходять???

Я думав вже все бачив, но це вже блять за гранню..
Отсталось гітлерюгенд ввести, і хлопчиків в 14 на військ сбори отправляти..
Боже яке кончене...
 
+4

2Smooth Pimp (16.12 в 15:10) № 2556564
-----------------------------------------
Не не не...

Я Чорновілофіл і Порохобот зі стажем.
Зелений колір в душі викликає блювання...
 
+7

2Green (13.12 в 16:08) № 2556070
-----------------------------------------
Це не повний звит. Все вірно але не повно.

Ще можна засилати в БНР приховани Дрг для знищення пускових.

А ще можна патрулювати у кордону Чернигивской обл Миг 29 с Харм на борту вночи и засилати подарунок зразу як радар с400 включать...

И навить це ще не все.
 
+3

2Sofi_DK (13.12 в 06:33) № 2555983
-----------------------------------------
Сбита, але здетонувала на землі.

П.с. последние уже 3 так точно удары по киеву - четко в отсутствие тут бубочки.. это уже не совпадение.
 
+3

2dembel (10.12 в 17:39) № 2545594
-----------------------------------------
Гена не такой...

Он заблуждается іскреннє ...
 
+3

2deeppurple78 (25.11 в 06:34) № 2542810
-----------------------------------------
Не схоже.
Все практично в Київ.
А тут
1. Найсильніше Ппо
2. Нема обьектов генерації електрики (київські тес то для води в батареях). Київ запітується ззовні.

Думаю, просто нагадування нам , що вони гній.
 
+3

2VPogoda (07.11 в 14:16) № 2519337
-----------------------------------------
Не так.
Крилаті та дрони фігня.
Якщо там останне або передостанне покоління - почнеться масовий самолето пад над Півднем та Чорним морем.. Міг 31 ближче 300 км до кордону вже не полетять..

П.С. тратити ресурс ф16 на дрони та крилаті ракети - то з гармати по горобцям. Нісенітниця!
 
+3

2Green (27.10 в 12:56) № 2517770
-----------------------------------------
Нічо не ясно.
Навчіть писати. І знаки припинання ставити.
Біла горячка.
 
+3

Парні тут така історія...
Знаю з перших вуст.
На наступний тиждень пів київради взяли відпустку.
Чому?
Бояться масованого рокет лаунч.

Чекаємо на підарів...
Не кажіть шо не попереджав потім.
Але сцикуни....
 
+4

Удари Ізраїлю по сектору Газа заборонені міжнародним правом та рівносильні військовому злочину, - заява групи експертів ООН

"Це рівносильно колективному покаранню. Немає жодного виправдання насильству, яке є невибірковим і спрямованим проти невинних цивільних осіб, чи то з боку ХАМАС, чи ізраїльських сил".

Це вже стурбованість чи ще ні? ))))
 
+3

Шо вас так евреи зацепили?

Мало наших проблем?

Мое мнение - тихое не осуждение действий пидорасов - карма вернулась. Справедливо.
 
+8

2Green (27.09 в 14:09) № 2501405
-----------------------------------------
В ніколаевской как любой другой прифронтовой ілі пригранічной к бидлу обл (херсонской, сумской, донецкой, харьковской) - наших самолей не должно быть. По умолчанию. Вообще. Нікогда. Не імхо блять.
Поэтому причем там орлан - шо наш МиГ там вообще делал?? На земле. Он туда должен на БЗ прилетать и улетать подальше..
 
+7

2Green (24.09 в 10:13) № 2500828
-----------------------------------------
После 1 пункта не читал.
Адская ересь.

Удержать юг было более чем реально - заминировав все нахуй, подорвав все мосты и мостики и нарыв окопов, вопов, блиндажей и проведя мобилизацию еще в ноябре когда все стало понятно!

Просто пидорасы строили дороги
 
+8

Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
14%
14%
Менше трьох місяців
27%
27%
До півроку
24%
24%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%