💥 Безпілотники СБУ вразили (https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/5/7431751/) низку російських військових об’єктів у тимчасово окупованому Криму, повідомив співрозмовник УП в силових структурах.

За даними джерела, вранці 5 грудня БпЛА влучили у радіолокаційну систему "Небо-М" в районі н.п Багерово, стоянку гелікоптерів, радіолокаційну систему П-18 "Терек" та систему управління зенітно-ракетних підрозділів "Байкал-1М" біля н.п Стрілкове.

було?
 
+3

Коли нові чіпи йдуть потоком, хоч через усілякі грузії-казахстани, хоч через китай, хоч безпосередньо зі США та Канади - яка різниця, що вони відколупають у моделі 80-х?
 
+4

2Fifan (02.12 в 22:10) № 2544110
-----------------------------------------
так нахуй то діспетчерство? Бери лопату - будеш з кожного будинку мати по 40 ойро у кішеню ))
 
+4

2Split (01.12 в 19:43) № 2543948
-----------------------------------------
гарні дівчинки ))
 
+4

США мають як мінімум дев'ять машин НЛО неземного походження, дві з яких не пошкоджені — пише Daily Mail з посиланням на ряд анонімних джерел, у тому числі з ЦРУ.

ну давайте ті, 7 ушкоджених, переганайте до КР, Гена відріхтує )) Вони які ракети можуть нести? Чи лучі смерті?
 
+3

‼️Як готували українську армію до війни?

Учора я обіцяв продовження. Цей текст ним і є.

📌Якщо коротко, то головною моєю відповіддю на тези про «поганих генералів чи офіцерів» було: «У нас немає інших. Їх у природі немає. Не можливо стрибнути вище голови».

Хочу нагадати епізод з підготовки українських льотчиків та штурманів. Тих самих, діями яких захоплюється вся країна та світ.

🔴Вересень 2020 року. Чугуїв. Навчальний політ курсантів Харківського нацуніверситету Повітряних Сил завершується трагедією. Навчальний літак Ан-26Ш із 20 студентами і 7 членами екіпажу розбивається. 26 людей тоді загинуло.

😢Це була велика трагедія для країни. Розслідування було під мікроскопом суспільства. За цей епізод навіть зняли із посади командувача Повітряних Сил, генерал-полковника Дроздова. Він отримав підозру.

Як командир військової частини, керівник польотів та інші.

У квітні 2021-го Державне бюро розслідувань виходить із висновками слідства. Читаємо уважно про встановлені причини трагедії.

➡️Не передбачений експлуатацією спосіб

Польоти відбувалися конвеєром. Тобто сіли і одразу злетіли. Десь між злетами відбулася поломка. Виявити її було неможливо, адже польоти йшли конвеєром.

Читаємо уважно далі. За даними ДБР, керівництво допускало польоти конвеєром з метою економії палива та часу.

⛽️Паливо! Паливо для польотів завжди була аххілесовою пʼятою тренувань наших льотчиків. Його не вистачало НІКОЛИ.

Впродовж 30 років армія фінансувалася за залишковим принципом. Ні гідних умов життя для військових, ні гідного грошового забезпечення, ні врешті-решт умов для підвищення їхніх навичок не було.

Вивчаємо наступну причину трагедії.

➡️Перевантаження літака

За висновками слідства, за рішеннями Командувача Повітряних сил та начальника Харківського національного університету Повітряних відбувалася спільна підготовка курсантів-льотчиків і курсантів-штурманів на одному літаку, що також не передбачено експлуатацією літака.

У літаку було більше людей, ніж дозволено.

🗣️«Відбувалося постійне змішування таких членів екіпажу, курсантів, і постійне перевантаження кількості вказаних курсантів на борту літака. В нашому випадку на борту літака замість нормативно визначених десяти курсантів-штурманів в салоні літака знаходилося аж 20, тобто у два рази більше», - пояснював слідчий ДБР, який вів цю справу.

Ще раз. Замість тренування 10 штурманів керівництво було змушено проводити одночасне тренування для 10 пілотів і 10 штурманів. Знаєте чому?

❌ПАЛИВО!

Такі події корисно нагадувати. Для того, щоб правильно розуміти процеси тепер. Чому в нас раптом виявилося, що армія не як у США.

🤷Але Мар’яна Безугла, яка будучи членом комітету парламенту з нацбезпеки, не дбала про забезпечення війська. А нині вважає правильною цілеспрямовану травлю військових.

@pekhno_news
https://t.me/pekhno_news/3217
 
+5

Мало кто знает, что в сценарии фильма Кин-Дза-Дза, режиссер Георгий Данелия убрал эпизод, объясняющих чем отличаются "Пацаки" от "Чатлан" и что вообще означает слово "Пацак".

В фильм этот эпизод не вошел, видимо, по цензурным соображениям. Но вот выдержка из первичного сценария.

"Торговец осторожно ссыпал монеты в мешок и спрятал его в глубине складок одежды.
— Сейчас мало кто знает историю, — сказал он,
— потому и никто не смог объяснить вам, чем отличается Пацак от Чатланина. А я... знаю историю. Когда-то здесь все было по-другому, тут была процветающая цивилизация, тут царили мир, счастье, благополучие, но это было так давно, уже мало кто помнит.
— А что случилось? Куда все делось? – поинтересовался Дядя Вова.
— А потом пришли они, Пацаки. Мы их прозвали «пацаками», «пацак» — это мясник на старом языке, а как они назывались на самом деле, никто уже не помнит. Тогда это был другой народ. Они убивали, насиловали, грабили, они уничтожали все на своем пути.Мы сражались с ними и постепенно делались как они. Нас вела вперед ненависть, и она привела нас к победе. А когда мы победили, то никаких других чувств, кроме ненависти, в нас не осталось. Все остальные чувства выжгла война. Мы прокляли Пацаков на века.Мы создали индикаторы, которые показывают наличие пацакской крови у человека, даже если она разбавлена в сто раз. Если ты потомок Пацака, красная лампочка покажет это. И так будет у твоих детей, и внуков, до скончания веков. Потому что никто не смешивается с пацаками. Но, — торговец сделал паузу и подкинул дров в костер,
— это уже не имеет никакого смысла, потому что чатлане сами стали как пацаки. Ты прав, Скрипач, сейчас уже нет никакой разницы.
— Но мы-то не с вашей планеты! — закричал Гедеван,
— наши предки не воевали с вами, почему мы Пацаки?
— Значит на вашей планете тоже есть свои Пацаки, — равнодушно сказал торговец,
— значит вы тоже способны напасть, грабить, убивать, насиловать. Вы можете выглядеть цивилизованными и думать, как цивилизованные люди, но как только обстоятельства поменяются, вы будете вести себя, как и свойственно Пацаку. Я уверен, что в вашем языке тоже есть слово для обозначения таких людей"...

А тепер прочитайте слово пацак справа на лево. (с) Андрій Шепилов.

воть, чаплига нервово жує нігті
 
+4

2Dudar (25.11 в 20:08) № 2542887
-----------------------------------------
Не ну усе логічно - дивимся голи з флангу мудрика та ще раз переконуємося, що в захисті він гавно та й в атаці приблизно стільки ж.

26(2+2) - це рівень максімум Сандерленду за 600 тисяч, а не за 90 млн, або Фенербахче. Ну ще є варіант з Аль-Насром....
 
+3

Министр иностранных дел ФРГ Анналена Бербок заявила, что Украина в обозримом будущем станет частью ЕС

«Очевидно, что Украина будет укреплять ЕС в обозримом будущем. Вступление Украины в Европейский Союз отвечает нашим геополитическим интересам. Именно поэтому мы не только продолжим нашу поддержку Украины, но и увеличим её», — заявила Бербок на конференции партии «Зелёные» в Карлсруэ.
 
+3

2Green (24.11 в 23:35) № 2542786
-----------------------------------------
а ти в гамняних окулярах. Продовжуй лити гімно на наших.

Ти загрався вже зі "своїми" чаплигами - зараз ти перейшов межу й почав не робити для, а робити супротив. Я дуже довго чекав, що ти повернешся до нормального життя, але ні.
Від цього часу ти, як мановар - під тим же хрестиком.
Ви нісете хуйню. Все. Вибачай, але то так. Прощавай.
 
+6

2Green (24.11 в 23:29) № 2542783
-----------------------------------------
тільки тому,хто цю хуйню постить. а як вас там звуть - мені похуй.
 
+4

2AG (24.11 в 15:18) № 2542690
-----------------------------------------
іран отримав якись технології , чи просто уран і вже має на 3 бомби.
корея отримала можливість запустити супутник, хоч й з невідомим результатом

а тут - папізделі, мільйона снарядів не буде, но ви тримайтесь....
 
+3

2elgato (24.11 в 14:30) № 2542673
-----------------------------------------
ніякий Захід свої літаки туди не направить
А тих українських, що залишилось - настільки мало, що сенсу, крім піару та відмивання бабла - немає ніякого.
Нехай краще кордон із Польщею розблокують - толку в 100 разів більше, мрійники хрінові.
 
+4

2elgato (24.11 в 11:13) № 2542643
-----------------------------------------
У мене не вкладається в голові, як можливо, що купа проросійських підарасів на кордоні із Польщею влаштувала справжню диверсію, яка зупинила дуже важливі логістичні маршрути.

Сотні тонн товарів військового призначення не мають змоги доїхати до фронту.

Я не розумію, чому чиновники з обох країн засунули свої язички в одне місце, а мільйони українців у Польщі досі не провели жодної акції прямої дії.

.....

https://t.me/pandoras_box_ua/33677
 
+6

ну что более логичное, чем снять лучшего игрока - Ціганкова?
 
+5

2deGeneral (20.11 в 22:22) № 2522344
-----------------------------------------
граємо в 2 захистники Забарний-Миколенко.... інші стоять та сруть у штані...
 
+3

2AG (16.11 в 18:51) № 2521525
-----------------------------------------
Грін тобі покусав чи що?

Ну ось у Канаді - 3.000 кожному сплачували, зараз ні. Звісно він ці 3.000 витратив на якись речі у той же Канаді. Хто кому повинен - налогі, ріст виробництва й усе таке?
Це просто - Канада просто так дала кожному українцю 3000. А куди він їх дів, то таке. но просто - Канада дала.

Теж саме в усіх країнах ЄС, Норвегія дала. Ірландія дала. Португалія дала. Польща дала. Німеччина дала. Бельгія (це ульот - дала та ще дає) - дала....
 
+3

2AG (16.11 в 18:18) № 2521511
-----------------------------------------
так ще не копійки за проживання не взяли.3 чи 4 мільйонів.
коли ті починаєш нахабніти, використовувати машину господарів за своїми інтересами, торгувати їх майном і робити купу іншої фігні-це означає - спасибі та досвідуся.
Ті, хто хоче просто жити і працювати і ті, хто намагається вкрасти - це різні люди.

Он той же Макс розповідав, коли дівчинки на Бентлі приїджали, рилися у допомозі, шукаючи собі щось зі стразіками... Чому ти вважаєш, що це бачать тільки Макс, Єльгато та Фіфан? Це бачить увесь світ.

І тому. да.допомога. це одне. Намагання влізти в чужий бізнес – зовсім інше.
 
+5

2AG (16.11 в 18:07) № 2521509
-----------------------------------------
які ще російські наративи ти використуєш?

Будь яка допомога - це допомога, а не дозвіл робити що завгодно.

Коли до тебе прийдуть гості - ти їх накормиш, напоїш, але срати на дивані - це вже занадто, ні?

А воювати? Так не них же напали? Ні? Вони собі закупляють зброю, до Вісли чи до Рейна - то російськи витівки. Вони нам просто так давали зброю. Тому що Україна будувала дороги, а не закупляла її собі.
 
+3

2AG (16.11 в 18:03) № 2521506
-----------------------------------------
вони ще за всю допомогу, надану з 24/02/22, рахунок виставлять.

і в чому вони не праві?

я думаю, ніхто не скаже, що поляки з 24.02 не допомогли? Вони зустрічали, допомагали, розселяли, платили допомогу. А навіщо це їм? Вони нам щось винні? Ні, все це було від душі та подарунки, дитячі іграшки. і все таке...
Але вони не сліпі – і вони також бачать, хто і що приїжджає. І дарувати подарунки мужику на мазератті 28 років – теж якось не те. Ні?
а ось ці щомісячні деткотури – приїхали отримали допомогу на дітей, з'їбалися назад?

зерно – вже все всім ясно. Просто – ніхто не любить, коли його використовують, як дурня. Так і із перевезеннями. І ще багато з чим буде. Поляки вміють рахувати свої гроші. І дарувати якимсь підорасам та хабалкам їх не збираються. І це вірно. Імхо.
 
+5

2Cy (16.11 в 16:50) № 2521475
-----------------------------------------
да ти оптіміст! (с)
 
+4

2Green (16.11 в 15:23) № 2521444
-----------------------------------------
ото замість вбросів від чаплиг вивчив би китайську - та сам, а не зі слів алкашів, розповів би нам, що то за "автономії", що вони передбачають і т.ін.
Як вони збираються повернутись до кордонів 1991? які терміни, умови?

Ця китайська "ініциатива" вже майже рік існує - але ніде не бачив покрокової розкладки - шо, хто, коли, як...

і да. посилання на чаплиг не приймаються, тільки реальні джерела....
 
+4

2Green (16.11 в 10:12) № 2521363
-----------------------------------------
тут питання навіть не в тому, як проїбали цю покупку.

А в тому, чому досі їх не закупили для наших? Ціна - 50.000 баксів. Не треба?
 
+3

2deeppurple78 (15.11 в 19:45) № 2521243
-----------------------------------------
Вместе с редакцией FootWall.net пользователи наполняют сайт жизнью и смыслом
а также ведут к ранней стадии алкоголизма....
 
+5

Німеччина до кінця року передасть Україні ще дві системи протиповітряної оборони IRIS-T - посол ФРН в Україні Мартін Єгер🇬🇧 Велика Британія передала ЗСУ одяг і спорядження напередодні зими, — Міноборони країни. (https://twitter.com/DefenceHQ/status/1724033577828950510)

- 82 тисячі касок;
- 25 тисяч комплектів зимового одягу;
- 10 тисяч комплектів бронежилетів;
- 70 тисяч сухпайків.
 
+6

2Green (12.11 в 18:06) № 2520633
-----------------------------------------
Якщо ти візьмеш декілька пляшок чтогось, що полюбляєш (віскі?), сам, чи з другом почнете їх вживати, на 2-му літрі можна вмикати стрім.
Я тебе запевняю, що буде набагато цікавіше та розумніше, ніж ото все.... ))
 
+6

2AG (12.11 в 13:51) № 2520451
-----------------------------------------
головне не сцяти, а забивати ))
 
+4

2макс (11.11 в 20:54) № 2520299
-----------------------------------------
Близько 300 тисяч людей в Лондоні вимагають припинити вогонь в Секторі Газа.

вот усіх й відправити....
 
+7

— Как Лев Толстой повлиял на творчество Михаила Булгакова?
— Я могу только предположить…
— Попробуйте.
— Ну, например, Анна Каренина в реальной жизни не бросилась под поезд. Чуть тронувшаяся умом, забытая всеми, она пережила все войны и революции, и тихо доживала свой век в коммунальной квартире недалеко от Патриарших. Однажды она купила бутыль подсолнечного масла…
 
+3

ГУР МО повідомив, що після проведеної сьогодні дорозвідки в районі бухти Вузька на території тимчасово окупованого Криму - малі десантні кораблі ЧФ РФ пішли на дно. Знищено два катери окупантів: один більш давнього проекту 1176 «Акула», інший новіший — проекту 11770 «Серна».

https://t.me/ButusovPlus/6161
 
+5

для тих, хто не знає.

десь у середині 2022 року – казначейство США випустило пам'ятну монету у 100 доларів – про острів Зміїний.
Віка купила таку монету. Як вона доставлялася – окрема історія. Але врешті-решт монета з'явилася у Вікі.
Але монета - це лише невелика частина історії.
Далі Віка почала шукати тих людей, їх частково вже обміняли, хто був на острові. Хто сказав ту фразу.
І знайшла. І не просто знайшла, а отримала афтограф поряд із монетою.
І у цьому її цінність. Може, через 10 років вона коштуватиме мільйони. але сьогодні вона коштує одного авто, який працює на ЗСУ.
Дякую, всім від того бійця, через Віку та Гріна, до того хто купив.
Слава всім.
Саме так робиться історія.
 
+18

Ще раз хочу сказати – я ніколи не повернусь працювати до Росії. Після того, що я побачив на власні в очі в Україні, це взагалі не обговорюється. Росія – це тероризм, це смерть та біль. Ця країна забрала в мене другий дім – Донецьк. І хотіла забрати третій – Київ.

Не вірте всьому, що бачите. В моєму останньому інтерв’ю ми розмовляли виключно про футбол, а всі інші питання та відповіді – про війну та політику – журналісти вже додумали за мене. Запам’ятайте мене як людину, яка любить Україну!"
 
+3

2deeppurple78 (08.11 в 15:14) № 2519599
-----------------------------------------
а мені ось що цікаво ))
Та Прискер (чи як її там) що поставлена недзирати за грошима в Україні - вона з " глубинного государства" чи так? приблатньонна?
 
+3

2AG (08.11 в 14:50) № 2519587
-----------------------------------------
не пішла схема в 3 ЦЗ ((
а так би - Чигринський-Ракіцький-Матвієнко - для Італії саме те (щоб 0-10).
 
+3

⚡️Найдорожча ціль для українського fpv-дрона

Бійці 103 бригади тероборони на Купʼянському напрямку кількома дронами знищили російський ЗРК Тор.

Вартість такого – від 24 мільйонів доларів і більше.

👀До речі, це ураження показує й інший аспект. Насправді це показує, що ЗРК не мають їздити без прикриття РЕБу. Інакше - стають уразливими для fpv.

Це, між іншим, вічне питання для Сил оборони також. Краще завдяки дешевому РЕБу прикрити техніку на десятки мільйонів доларів, аніж просити її ще і ще у партнерів.

На помилках ворога треба вчитися. Зоча в нас і своїх помилок такого ж плану було вдосталь.

https://t.me/pekhno_news/2906
 
+3

2AG (07.11 в 23:57) № 2519527
-----------------------------------------
як у них легко і f35 і 2 авіаносця (чи вже 3?) Нам би )ібать) так. ((((

Просто 2 авіакрила - десь 180 F35 та F22 просто над кримом на висоті 10-15 м пройшли би. Туди -сюди. І нема ніяких с-400 су-35 - усі сидять у дупі та сруть...
 
+4

2Fil (07.11 в 20:53) № 2519493
-----------------------------------------
підори-підори 1-0
 
+6

2AG (07.11 в 15:25) № 2519370
-----------------------------------------
це було б чудово, якби вже починаючи з майора чи полковника – гранати не дарували. А значить у них розуму - як у всіх зе.
 
+5

2Fifan (07.11 в 10:27) № 2519281
-----------------------------------------
до літа ще давали одноразово 3000.
У мене навіть думка була = квитки туди-сюди 2.000 + 2 тижні безкоштовний готель - а чи не злітати, попити віскі з пивом?
Але якось стало незручно...
Добре, що вже не дають...
 
+4

2Fifan (07.11 в 10:27) № 2519281
-----------------------------------------
не знаю. У Канаді й досі діє програма для українців. Тільки ніякої допомоги не платять - дають право на роботу, а далі все сам.
 
+5

Російське Міноборони заявляє, що лише дві з 15 українських ракет прорвались через ППО і вразили ракетний корабль на заводі в Керчі.

Так, дійсно, прорвались дві ракети.

Але не з 15-ти, а з чотирьох.

Запущені були чотири Storm Shadow. Дві пройшли крізь заслон російської протиповітряної оборони.

Дуже якісний результат. Враховуючи, що в росіян «відмінусований» ракетний корабель проекту 22800 «Каракурт» з вісьмома ячейками для крилатих ракет «Калібр».
 
+11

країни, що пустили до себе, що дали їм права і громадянство - мільйонам чуркоподібних мавп - тепер дивуються, а чого вони? А тому що. Ви їх самі до себе пустили.
Знову згадується дитячий віршик Стругацьких...

Стояли звери
Около двери,
В них стреляли,
Они умирали.
Но нашлись те, кто их пожалели,
Те, кто открыл зверям эти двери.
Зверей встретили песни и добрый смех.
Звери вошли и убили всех. (с)
 
+10

Віталій Миколенко забиває гол за «Евертон»

Голи в АПЛ:
Миколенко — 2
Мудрик — 2
 
+7

🇳🇱Міністр оборони Нідерландів оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 500 мільйонів євро. Ці кошти витратять упродовж наступних восьми місяців на закупку боєприпасів. Близько €260 мільйонів піде на закупку артилерійських снарядів, а €240 мільйонів - танкових. Передати їх планують до середини 2024 року
 
+7

🇺🇸США виділяють додаткову військову допомогу Україні на $425 мільйонів

Пакет включає передачу зброї із арсеналів Пентагону на 125 мільйонів доларів.

Та 300 мільйонів доларів США в рамках програми USAI для зміцнення протиповітряної оборони України в довгостроковій перспективі.

▶️додаткові боєприпаси для NASAMS
▶️додаткові боєприпаси для HIMARS
▶️артснаряди калібру 155 мм та 105 мм
▶️ракети TOW
▶️протитанкові системи Javelin та AT-4
▶️більше 3 мільйонів патронів до стрілецької зброї та гранати
▶️підривні боєприпаси для прибирання перешкод
▶️протипіхотні боєприпаси M18A1 Claymore
▶️12 вантажівок для перевезення важкої техніки
▶️спорядження для холодної погоди
▶️запчастини, технічне обслуговування та інше польове обладнання
▶️додаткові боєприпаси з лазерним наведенням для протидії БпЛА
 
+8

2Fifan (03.11 в 15:59) № 2518661
-----------------------------------------
На неделе были проблемы со здоровьем.

да, я тоже перебухал в понедельник... ((
 
+4

В Україні знизилася довіра до єдиного телемарафону – опитування. Раніше довіряли 69%, а зараз 48%. Раніше не довіряли 12%, а зараз 39%.

Таку тенденцію помітили за період з травня 2022-го до жовтня 2023-го, пише Київський міжнародний інститут соціології (КМІС),
 
+6

Саймон Шустер - мерзотне лайно, з яким, якби у нас хоч трохи працював інститут репутації, після його шкідницьких статей про "АЗОВ", не мав би би говорити взагалі ніхто в країні. Навіть колеги-журналісти - не те що президент. Я би взагалі його персоною нон-грата оголосив.
Ну, але жадібні і тупі імбецили, які працюють в ОП, купилися на обіцянку отримати обкладинку в "Тайм". І пустили цю істоту на Банкову.
За своїм звичаєм, тіло відплатило подолякам-зарівним величезною купою лайна. Ну, але якщо ти пускаєш лайножера - ти отримуєш лайно. Здається, нескладна максима. Але що ж ви хочете від бездарних потвор, які єдине чим вміють займатися - це мірятися своїми телеграм-помийками та просирати все на світі?
Стаття Шустера, який хоч і гнида, але гнида досить спостережлива, дає чітке розуміння сутності Зеленського.
Вона актуалізувала найголовніше питання, яке переслідує все президентство Зеленського. Звучить воно так:
Вдавати чи бути?
Зеленський - майстер вдавати із себе когось.
Але коли справа доходить до необхідності щось робити - він сиплеться.
Він майже посипався восени 2021-го. Але тоді гарне вдавання із себе лідера спротиву на початку вторгнення врятувало його.
Та тепер ситуація, рівно за 2 роки, прийшла в набагато більш гіршу точку. І ця стаття, ким би вона не була написана, дуже добре дає відчути цю точку. Точку, з якої є 2 шляхи.
Перший - лишити все як є. Продовжувати вдавати. І тоді в кінці очікує неодмінна поразка.
Другий - треба почати дійсно БУТИ лідером воюючої країни. А не вдавати його.
Це складно і дуже неприємно. Це - розігнати єрмачню, яка краде як в останній день, зробити уряд національної єдності, який має керувати країною, не лізти у війну, розгорнути воєнну економіку, не брехати західним союзникам тощо. Ми всі прекрасно знаємо, що він має робити і не робить. Нормальні люди розуміють ціну цього - в людьских життях.
Власне, від відповіді на це питання залежить і його, і наше майбутнє. Адже він, на жаль, президент.
І - хочемо ми цього чи ні - але саме через його призму на нас дивиться весь світ. Й те, що він побачив у статті цього гівно-хайпожора, змушує цей світ в нас не вірити. При чому - по ділу. (с) Богдан Буткевич
 
+4

2Dudar (28.10 в 15:47) № 2517916
-----------------------------------------
так же, как и Максимова. И даже Скрипника. На данный момент - они все тренеры уровня выше деменционного луче.
 
+3

Мы отвергаем постыдный призыв Генассамблеи ООН к прекращению огня. Израиль намерен уничтожить ХАМАС точно так же, как мир действовал против нацистов и ИГИЛ", — Глава МИД Израиля Эли Коэн.

хоть кто-то не ограничен. Этого нельзя, этого не трогайте, а вот это вообще не ваше...


Как же эти красные, зеленые, голубые линии - заебали!!!


Вот просто представьте, что нет никаких "линий"..

И самолеты в небе Ф-16 и Гринпены уже весной 23... Всякие таурусы вместе с сторм шэдоу той же весной ебут джанкой и ростов. А потихесеньку хаймарсы подходят.. )) никакого моста уже нет.

сколько бы наших сберегли...
 
+4

Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
11%
11%
Менше трьох місяців
28%
28%
До півроку
25%
25%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%