Polska Grupa Zbrojeniowa сообщила, что передала Украине первую партию отремонтированных танков Leopard 2, ранее подбитых в боях.

@yigal_levin
 
+5

Познайомився з чуваками, допомагають операторам FPV. Збираю для них пластикові баночки. Роздрукував листівку. Поставив коробку в під'їзді. І що? Два дні не простояла. Йобана вата.
Хочеться пиздить, поки руський мір не відригнуть з кров'ю.
 
+7

Наша спільна відзнака. Хлопці дякують всім за допомогу.
В тому числі володарю IQ на 10 кВт.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02kJjYXtcNP48um1K7JGGsgqYTKnF6hkpPLZqNpgmdqWAGPM9iPQkZzRcH1jveXNUol&id=100000397102716

 
+7

2AG (02.10 в 11:30) № 2502827
-----------------------------------------
А в 2005 вона дрочила огірком.
 
+3

🍁 Курт Волкер:

З внутрішньополітичної точки зору для американської адміністрації було б краще, якби Україна просувалася швидше. Тому що їм доводиться наводити ці політичні аргументи в США, їм доводиться отримувати фінансування від Конгресу. Але дуже несправедливо звинувачувати Україну в цьому, коли у нас пішов рік на прийняття рішення щодо F-16, і ми досі не надали ATACMS. Ми могли б зробити більше, щоб допомогти Україні бути швидшою.

Якщо ви запитаєте, чи підтримуєте ви Україну, приблизно 67% республіканців відповідають, що так, ми її підтримуємо. Коли ви питаєте, чи варто витрачати стільки грошей, то підтримка серед республіканців знижується лише до 40%. А коли ви пояснюєте, що мова йде про 3,5% річного оборонного бюджету США, які ми фактично віддали Україні, і це призвело до того, що Україна вижила, а Росія розірвала себе на шматки, тоді цифри з боку республіканців знову повертаються до 60%. Тож це питання надання їм правильної інформації, трохи випереджаючи їх у цьому питанні. І я думаю, що основа підтримки тут.

Річ номер один, яку прагне зараз здійснити Україна, і, як на мене, це вдасться, — зробити непридатним для використання Росією сухопутний зв’язок між Ростовом-на-Дону, окупованою частиною Запорізької області та Кримом та переконатися, що міст через Керченську протоку не можна використовувати.

Якщо Україна зможе зробити ці дві речі, то матиме ефект ізоляції сил в Криму на зиму. І я думаю, що це цілком ймовірно може статись вже цього року.
 
+7

Аnti-colorados
ЖОВ 1, 2023
Рубрика: «Жесть»
Буквально несколько часов назад, в Сети появилось видео, где наши военные положили мордой в асфальт полицейских на одном из блокпостов в районе Харькова.

Как видно, в этот раз никто не пострадал и в общем, более полутора лет войны вызывают напряжение и подобные инциденты в принципе, не являются чем-то экстраординарым сами по себе. Но наблюдая за тем, под каким соусом это подается в Сеть, и какие комментарии туда подбиваются, становится очевидно, что это не был случайный инцидент, а ситуация умело и достаточно долго доводилась до чего-то подобного и вылилась в информационный повод, который попытаются использовать для дискредитации нашей армии. Поэтому мы приведем комментарий, который дают в Телеграмм военные подразделения, которое устроило полицейским тренаж, а потом – некоторые дополнительные комментарии из анонимных источников. Но сначала цитата:

«Отож, ситуація така. ВСП та мусора отримали наказ від свого начальства зупиняти конкретно машини Кракена, військової частини ****. Чому вони отримали таку вказівку – відомо тільки ним самим.

Зупиняли і тримали вони машини, аж доки не отримували підтвердження від свого штабу, що можна пропускати. Хлопці, за**бані після полігону, зупинялись на всіх блокпостах, називали пароль та показували військові квитки, але все одно були змушені чекати по пів години доки штаби між собою розберуться. На першому блокпосту почекали, на другому почекали, на третьому це всім набридло і хлопці зателефонували побратимам які були в Харкові, а потім сталося те, що всі бачили на відео”.

А тепер тезисно:

1. Поліція не мала законної причини зупиняти бійців. Проводити огляд машин співробітників ГУР можна тільки в присутності представника Внутрішньої Безпеки ГУР МО. Тим не менш, бійці вели себе чемно та з розумінням, доки ситуація не дійшла до ідіотизму.

2. Ніхто поліціянтів не бив і не відбирав зброю. Бійці Кракена, діяли в рамках дозволеного для їх структури. Повторюсь що поліція не має права оглядати автотранспорт ГУР. Ніхто не може гарантувати, що в рядах поліції немає зрадника, тоді як кожен боєць Головного Управління Розвідки проходить регулярні перевірки.

3. “Поліцейські” блокпости існують не для того щоб ловити ДРГ, з ДРГ боряться спеціальні контр-ДРГ групи в складі ЗСУ або НГУ.

Працівники поліції не мають необхідних навичок для цього і це можна побачити на відео. Якби це було справжнє ДРГ, то вони б прорвалися в Харків.

4. Перед тим як писати про “вседозволеність” і “бидло зі зброєю” цивільним варто спочатку дізнатись контекст, а перед цим не відкривати рот.

Від мазути додам, якщо ситуація продовжиться, наступного разу ми не впишимося в ваші піз**ваті змейкі і буде як в анігдоті

-что это было?

-какой блокпост?»

Здесь некоторые выражения мы скорректировали, чтобы не было не нормативной лексики, но больше ничего не трогали. Думаю, что ситуация уже проясняется. Но есть еще кое-какие комментарии этой ситуации. В общем, за время широкомасштабного вторжения, все не раз сталкивались с проездом блок-постов самого разного свойства и знают, что есть общая очередь и есть «быстро пролетающая техника». Как обычно, это техника сил обороны. Так вот, блоки они проезжают по условленным паролям, которые регулярно меняются и за передачу которых левым пассажирам, может сделаться «мучительно больно». Такая техника проходит быстро и без досмотров, поскольку у нее на борту обязательно будет оружие и боеприпасы. В крайнем случае, когда идет какая-то конкретная поисковая операция, старший может предъявить свои документы. На том – все.

Так вот, примерно две недели назад, полиция стала просто кошмарить военных на блоках. Говорят, что в отдельных случаях, военные вообще не показывали свои военники, а предъявляли паспорта и проезд блока занимал в разы меньше времени. То есть, это – спланированная акция направленная на то, чтобы спровоцировать военных на какие-то жесткие действия. Так вот, если кто-то там заиграется, то может не сомневаться в том, чью сторону выберет население. Армия – единственный институт власти, который имеет абсолютное доверие и это надо понимать любому, кто пытается на нее крошить батон.
 
+7

Гронковскі за Чікагу два тача вже впіймав!
 
+4

2MGUkrMaks (01.10 в 15:18) № 2502540
-----------------------------------------
Питання не в тому, що Путін би напав. Питання в тому, що це хуйло мале ніхуя не зробило, щоб захистити українців. Навіть розвалило те,що робилось до нього в сфері обороноздатності. Маючи безмежну владу.
 
+4

2MGUkrMaks (01.10 в 15:04) № 2502516
-----------------------------------------
Який критерій головний правління президента? Без емоцій. Обороноздатність. Захист українців і територій. Добробут. За цим комплексом критеріїв Зеленський найстрашніше, що було в Україні. Тож не треба тут про суб'єктивність. Саме його політика привела до смерті сотень тисяч українців. Про території, інфраструктуру і біженців і говорити не буду. Це результат правління президента з Повною владою,якої не було ні в кого з попередників.
А от зараз суб'єктивно: Зєля підар. Має висіти
 
+7

Ющенко був першим. Але по ролі, ККД і наслідків для України (тобто узагальнене політичне сальдо):
1. Порошенко.
2. Ющенко.
3. Кучма.
4. Кравчук.
5. Янукович.
6. Зеленський.
 
+4

Цікаво по Сочі.

Удар БПЛА по учбовому центру ВКС РФ ( в/ч 20925 Бєлгород РФ). Пошкоджено будівлі. Відомо про трьох постраждалих.

Удар трьох БПЛА по міжнародному аеропорту Сочі (ИАТА: AER, ИКАО: URSS) ) Вражено приміщення і обладнання наземних служб.
 
+12

Єбать, серйозно???
Зеленський "домовився" з Угорщиною на рахунок розблокування сануцій проти OTP Bank для 500 млн євро військової допомоги від ЄС. Після цього Угорщина заявила, що цього недостатньо і своє "вето" не зняла.

Хроніка
 
+3

Ой.

Спеціальний представник США щодо відновлення економіки України Пенні Пріцкер передала НБ України запит щодо конкретних сум і хронології перенаправлення коштів фонду United24 отриманих на протязі 2022-2023 від структур і громадян США і ЄС в структури державної влади України.

Хроніка
 
+4

Україна першою в світі створює флот морських дронів, - Зеленський

Перший в світі Йобаний піздабол
 
+6

2AG (30.09 в 13:42) № 2502241
-----------------------------------------
При Пороху Береза непогано працював у ЄС в ПАРЄ як дипломат. Ти вже стаєш схожий на буркотливого діда)
 
+5

2NikToo (30.09 в 12:16) № 2502222
-----------------------------------------
У нас купа виробників. Але хто ж дасть гроші комусь,якщо треба спиздить на дорогах самим
 
+3

За попередніми даними, жодна з ракет, випущених РФ по Харкову, не досягла цілі, в результаті нічного ракетного теракту.

З Бєлгорода випущено було близько 15 ракет С-300, всі вибухнули там же, в повітряному просторі РФ.

Всі браковані?
 
+3

Раптово дізнався, що в бюджеті на 2024 рік закладено півтори мільярди долларів на зйомку фільмів/серіалів. Одночасно терміново треба 60 мільйонів гривень на тепловізори для ППО, яких ніц немає.
Моє особисте відношення до сукупності цих двох фактів найкраще описує так званий "малый боцманский загиб"

(Набрати повні груди повітря, гучно) "Да разъебись ты злоебучим проебом, пиздоголовая проушина!
Да уебись ты мелкой выебью, выпиздышш залупоглазый"

(С)
 
+6

2deeppurple78 (29.09 в 16:27) № 2502054
-----------------------------------------
Туше)
 
+5

В США официально стартовало обучение украинских летчиков на истребителях F-16. Обучение началось с языковых курсов, после которых летчиков отправят на базу ВВС в Аризоне для непосредственного обучения теории и практике управления самолетами.

@yigal_levin
 
+6

Пашинський. Не йобане МО.

Компания "Украинская бронетехника" отчиталась о успешном завершении приемно-сдаточных испытаний новой партии минометов калибра 120 миллиметров. По состоянию на конец августа компания уже произвела 600 минометов для ВСУ, и этой осенью продолжает производство и регулярные поставки для Сил обороны Украины.

@yigal_levin
 
+6

Хелп.
Розкрутіть трохи допис. І можна трошки закинуть, для двіжухи. Бо щось важко зовсім. Чи це пісояавтівки так, чи Цукєр зовсім рубає покази.
Станцію я оплатив. Приїде через пару тижнів. Бо знайомі з Варшави у від'їзді.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0tWfqevokcUjQrHBPhQ935ceQgVpzBKXUgPuFWawANrDvijGoJBunZ4RC719VUkaMl&id=100000397102716
 
+4

2AG (28.09 в 18:48) № 2501852
-----------------------------------------
Ти серйозно?) Прямі контракти продавлені замами МО від Єрмака, на яких тупо крадуть кошти бюджету? Заплачені мільярди передоплат фірмам, у яких дата реєстрації і дата отримання ліцензіїї однакові і які зникли з горизонту, без грошей і товару? Це я ще про розмінування не кажу. Це по твоєму праця в плюс обороноздатності? Чи тільки коли Єрмака впіймають вночі в будьоновці на аеродромі, коли він буде вибухівку чіпляти на Міг-29, ти погодишся, що він працює на на користь ЗСУ?
 
+4

2AG (28.09 в 18:22) № 2501837
-----------------------------------------
Ти не зрозумів головного. Владі похуй на ЗСУ. Там іде різня за своїх людей на хлібні посади на мільярдні потоки.
А ти намагаєшся розмірковувати з того, що там державники,які не зашкодять ЗСУ. Піздєц піздєц піздєц
 
+4

2AG (28.09 в 18:22) № 2501837
-----------------------------------------
Ага. Особливо міжнародний контракт через Укрспецекспорт. З візуванням 7 департаментів тільки на заводі.
Тобі чітко написали: в чому проблема. З номером постанови чи закону, який не дозволяє зрушити роботу. Але нахуя вчитуватись, якщо якась блондинка там щось пише. Ну піздєц.
 
+3

2AG (28.09 в 18:02) № 2501824
-----------------------------------------
Гальмуй вже. Бо здається ти геть втратив тему. Виглядає хуйово, чесно.
 
+3

Гарнюня.

Фінська 130-мм польова гармата М-46 (130 K 54) в ЗСУ 🔥

https://t.me/operativnoZSU
 
+3

2valdemarua (28.09 в 17:39) № 2501814
-----------------------------------------
Просто нахуя читати, як Ярова витягала тіла бійців з того боку, чи рятувала хлопців у госпіталі, чи виводила людей з Бучі з лікарні по телефону і схемам, як вигризала Прозорро для ЗСУ,якщо можна тупо приїбатись до людини, яка розказала свій сон. Я хуєю.
Інколи ви навіть мене в ступор вводите своєю упередженістю, а це нелегко зробити)
 
+5

2AG (28.09 в 16:16) № 2501781
-----------------------------------------
Не заважай, я шукаю, де ти так само дойобувався до всіх призначень Зеленського. Щось не знаходжу. Дивно. Але продовжуй)
 
+3

2deeppurple78 (28.09 в 16:10) № 2501775
-----------------------------------------
То у АГ щось по Фрейду. Походу якась блондинка не дала)))
 
+3

Главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный встретился с адмиралом Тони Радакином, начальником Штаба обороны Великобритании, который приехал в Украину вместе с министром обороны Грантом Шаппсом. Вместе военноначальники обсудили ситуацию на фронте, поставки вооружений и особенно системы ПВО.

@yigal_levin
 
+4

2AG (28.09 в 12:43) № 2501685
-----------------------------------------
Ніхуя неясно)) таке враження, що ти про Ярову почув тільки вчора. Тобто людина,яка з 2014 року впряглась у війну, розробляла механізми закупівель і постачання нової армії за Порошенка, при Зєлі виграла відбір в громадську наглядову раду в МО, вигризла закупки на Прозорро. Вперше з 2019 року забезпечила вчасні торги по формі і ПММ, заощадила десятки мільярдів гривень бюджету - все це робила 8 років, аби потрапити на посаду зама в мо і пиздити гроші? Перезавантаж свою систему, у тебе баг))

Про ноунейм був сарказм. Але ти його з'їв. Це проблема упередженості. Прочитай про бізнес Ярової ще.
І не чуди так більше)
 
+5

2AG (28.09 в 12:26) № 2501675
-----------------------------------------
Дійсно, нахуя в МО якась ноунейм,яка ламає схеми, продвигає прозоро, підтягує українських виробників і заощаджує мільярди гривень бюджету держави?
 
+7

Йобаний піздєц. Підараси.

Ярова.

Я думала, я закінчила свій серіал «Особливості закупівлі в Міністерсві оборони» зі зміною керівництва, але це був перший сезон.

Сідайте зручно, зараз я вас налякаю, бо я сама налякана вже 2 тижні тим, що відбувається.

У високих кабінетах вже кров протікає з-під дверей в боротьбі за посади.

Так, я бачила сьогоднішні призначення, але є одне але.

Три основні напрямки: тилове забезпечення, озброєння і міжнародний напрямок лишається без керівників. Ті, що були звільнені. Нових немає.

Я мовчала майже 2 тижні, але ми на порозі «грандіозного шухера», і я маю написати цей допис, бо не хочу, як кожен з вас, через 2 місяці вивозити дітей за кордон.

Що відбувається?
По суті, робота Міністерсва оборони по цим напрямкам: тил, зброя, міжнародна допомога заблоковані.

Раз.
Не проводяться платежі. Кінець кварталу. Величезні суми не оплачені постачальникам, а вони мають зареєструвати податкові накладні, або сплатити ПДВ в бюджет. Коли вони це зроблять, вони підуть з позовами до суду на МО.

Два.
Те, що ми зараз виводимо на Прозорро і торгуємо немає ніякого значення. Бо підписувати договори немає кому. Довіреності на начальників департаментів закінчуються в кінці місяця. І всі ми перетворюємось в тикву.
Тобто мало проторгувати, але договора ще треба підписати і зареєструвати в казначействі.

Три.
375 наказ по прийомці також зупинений. Лишилось тільки підпис міністра. Немає.

Чотири.
Прозорро те, що треба сховати по виробничим потужностям, що де у кого знаходиться - що елементарно, також не робиться.

Пʼять.
По зброї та сама ситуація. Все заблоковано.

Шість.
Спільними зусиллями досягнуто домовленостей про додаткове виділення КМУ з резервного фонду для тилового забезпечення 2 мільярдів гривень, але наразі вони не зможуть бути використані для формування мінімальних резервів. Бо немає у кого елементарно підписати лист.

Сім.
Можна призначати прекрасних людей на посади, але, міністерство оборони дуже специфічне міністерство. Треба постійно бути в комунікації з Генеральним штабом, знати кому подзвонити, з ким верифікувати та актуалізувати отримані запити. І поки людина почне розуміти процеси, пройде якийсь час.

Вісім.
Нові профільні заступники захочуть замінити людей в департаментах. Окей. Це знову час. Але, знову ж, а чи підпише нова особа те, в чому не розуміється? Думаю, ні.

Я можу продовжувати і далі. І говорити більш страшні речі. І ми можемо в якийсь день починати кричати: «Наташа, вставай, ми все уронили», але буде вже запізно.

Заявки від тилу надходять щодня. Ми працюємо щодня. Але наша праця це зараз нуль, бо підписати договори не буде кому все одно.

До чого це призведе? Подумайте самі.

Я хочу звернутись до пана міністра та вас, громадян, які мене підтримували.

Пане Міністре, Рустем Умєров / Rustem Umerov я при зустрічі можу розказати всі ризики. Ми можемо знайти шляхи їх подолання. Ми ще можемо врятувати ситуацію.

Давайте проведемо зустріч і обговоримо. Бо буде біда.

Якщо ви мене підтримуєте, напишіть і свої побажання до Пана Міністра.

З повагою та болем за Україну.
Ваша Дана Ярова
 
+6

ДВІ ОСЕНІ. ГРАДАЦІЯ.

Осінь 2022.

Не закрито небо. У русні майже 2000 високоточних ракет плюс регулярні поставки "Шахедів".

ЗСУ з півтора десятками "Хаймарсів" та декількома десятками одиниць західної артилерії, без мінімального запасу снарядів, на радянському лайні звільняють майже всю Харківщину та правобережжя Херсонщини.

Бидло нищить майже зовсім не прикриту ППО енергетику. Блекаути тривають до січня.

ЗСУ зупиняють наступ - не вистачає зброї та БК, немає ракетного озброєння, катастрофічно не вистачає бронетехніки. Кінець осені - істерики у соцмережах: "Кацапи збирають армію для страшної навали на Брянщині та Курщині"! Маркус та інші: "До НГ навала попре з території Білорусі на Київ"! Вже зібрано майже 170-ти тисячна армія"! "Русня зібрала на сході півмільйонну армію, наши голі та босі без озброєння - будуть бігти до Києва"!

Українці про рідкі атаки по території бидлостану та Криму - "То не ми - то вони курять".

Бидло лякає Ядерною Зброєю, наші лякають терактами бидла на ЗАЕС

Осінь 2023.

ЗСУ мають на озброєнні переважну лінійку західної бронетехніки, зокрема танки "Челенджер", "Леопард", "Абрамс".

ЗСУ отримують все більше і більше дронів, надводних та повітряних, котрими б'є по території бидлостану, по Кримському мосту, по аеродромах та штабах. Французькі та британські ракети методично знищують військові об'єкти у глибині окупованої території, Крим палає. Вперше працюють по Криму українські ракети яких стає все більше і більше. ЗСУ прогризають бидлячу оборону звільняючи нашу землю. Бидло у глухій обороні, та й на ту не вистачає резервів. Про можливе вторгнення з Біларусі вже не згадують навіть зрадой..би та панікери зі стажем.

Прорвано морську блокаду, працює новий коридор по якому йдуть кораблі з зерном, згодом пройдуть і з металом.

Українська постраждала енергетика відновлена в середньому на 70 відсотків, прикрита ППО та "бетоном", причому самим найближчим часом буде прикрита ще краще.

Українські військові та посадовці відкрито кажуть, що знищать і Кримський міст, і аеродроми у глибині бидлостану і взагалі усе, до чого зможуть дотягнутися.

Українські пілоти навчаються керувати F - 16, через три місяці надійдуть літаки.

Про застосування ЯЗ вже ніхто не згадує, майже повне мовчання про "неминучій підрив ЗАЕС".

Ми зараз тут.

Люди, схаменіться зі своїми очікуваннями жопи розміру кінг-сайз, я вас благаю. Коли дійсно було надважко, коли йшов тривалий тягучій відступ на сході, а ми сиділи у темряві, ми трималися, жартували крізь сльози і вірили у Перемогу. Зараз, коли ситуація на порядок краща, багато хто проклинає американців, генералів, владу - УСІХ, та ниє що нам вчергове мандець. Я, як і мої американці, вірили у швидкий контрнаступ, у те, що війна скінчиться у цьому році. Я й досі в це вірю, це можливо при певних обставинах. Не складається доки. Але складеться. Не вірю - знаю. Йде останній рік Великої Війни. Тримайтеся, українці. До Перемоги вже не далеко.
 
+9

Цікаво.

tZEinform:
Азербайджанська влада затримала колишнього голову уряду сепаратистського регіону Нагірний Карабах Рубена Варданяна на КПП у Лачинському коридорі під час спроби виїхати до Вірменії.

#tze_Caucasus

Затримання Рубена Варданяна пов'язано з діями Міністерства юстиції США яке активізувало розслідування проти банків Швейцарії – UBS та Credit Suisse (тепер це один банк), щодо спроб уникнення санкцій і приховування кримінальних капіталів. Рубен Варданян звинувачувався у створенні найбільшого ландромату з Росії, за допомогою Трійки Діалог (пізніше Ощадбанк CIB) та вірменського банку Ameria Bank, так що попадання у нинішнє розслідування Мінюсту є логічним продовженням. Під це ж розслідування потрапило російське відділення криптобіржі Binance, яке негайно припинило роботу.
 
+3

Оперативна група ескадрону M із складу  British Special Boat Service  (...) прибула в Україну для підготовки готує оперативників 73-го центру спеціальних операцій ВМС України, який виконує спеціальні завдання в морських і річкових акваторіях

tZEinform
 
+8

🍁 ВВС: Болгарія схвалила передачу Україні ракет для комплексів С-300. Росія миттєво висловила своє «обурення». Вже не братушки? 🤷‍♂️
 
+8

🍁 The Guardian з посиланням на документ, який Київ направив партнерам:

Україна хоче отримати від Заходу далекобійні ракети для завдання ударів по об'єктах у Росії, Ірані та Сирії, де виробляють "Шахеди". "Вищезгадане може бути здійснене СО України, якщо партнери нададуть необхідні засоби", - пропонує Київ.

Україна заявляє, що "Шахеди" мають 52 європейські компоненти п'яти компаній зі штаб-квартирами у США, Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Канаді, Японії та Польщі. При цьому майже весь імпорт до Ірану йде з Туреччини, Індії, Казахстану, Узбекистану, В'єтнаму та Коста-Ріки.

Згідно з документом, Іран уже диверсифікував своє виробництво за рахунок використання сирійського заводу з доставкою до російського порту Новоросійськ. Також виробництво дронів переміщається до російського Татарстану.

❗️У свою чергу CNBC стверджує, що Вашингтон та Лондон все більше схиляються до позитивної відповіді Києву з цього питання. Гарне повинно бути полювання!
 
+4

❌⚠️❌ У Криворізькому районі збито 1 БпЛА противника, попередньо ZALA.
Кожен день літають, бляді
 
+3

Зустрічався з військовими. Розказали таке. Недавно ми на одному напрямку трохи прорвались. І підари цілком прогнозовано зібрали сили на контратаку. Приїхала група на АМХ. Космодесант. Дохуя. І вночі поїхали тупо зачистили передові позиції. Каже ганяли по окопах в упор розстрілювали.
 
+8

🔥 СБУ навела HIMARS під час наради у штабі окупантів під Херсоном.

З'явилося ексклюзивне відео нещодавньої «бавовни» у тимчасовому пункті управління росіян під Херсоном.

Удар ВСУ по зданию в Херсонской области, где проходило совещание командования 24-го мотострелкового полка ВС РФ. По некоторым данным, было накрыто 15 офицеров, 8 из которых не выжили.

@yigal_levin
 
+11

Іншими словами: це точно так, як пояснено. «Знищення та очікування». Дивіться: ЗСУ проводить системне, масштабне, поступове знищення збройних сил РФ. Він щодня знищує російську протиповітряну оборону, системи радіоелектронної боротьби, артилерію, матеріально-технічне забезпечення, танки та сотні російських військових. І просуватися лише за нагоди. І коли росіяни привозять ще більше, ще більше знищується. У великих кількостях.

Це, якщо я хочу запитати, єдиний дійсний «метрик» для оцінки цього наступу - і, як так часто пояснювалося досі: єдиний «вихід» із цієї війни.

Це не красиво, не сексуально і не швидко. Але це працює.

Ось про все це. А тепер давайте всі замовкнемо, наберіться терпіння (а коли ви вже не можете чекати – наберіться терпіння), і нехай хлопці (і дівчата) ЗСУ закінчать цю історію – як, коли і в тому темпі, який їм подобається.


Купер
 
+8

Халіно дочекалось

Джерело «Бабеля» в ГУР повідомило, що 24 вересня на аеродромі «Халіно» в Курській області безпілотник атакував приміщення, де було керівництво 14 гвардійського винищувального авіаполку ім. Жданова.

Поранені або загинули:

▪️командир 14 авіаполку;
▪️один із його заступників;
▪️група офіцерів-авіаторів;
▪️представник військової контррозвідки ФСБ;
▪️працівники аеродрому.

Наразі розвідка уточнює дані щодо їхнього стану.

@babel
 
+6

Саму цікаву новину, яка сталася на аеродромі в Курську, не помітили сьогодні, Ірма Крат все і всіх затьмарила. Так ось, розповідаю.
Наш безпілотник прилетів на аеродром, "прикинувся мертвим". Ну, поки ходили навкруг нього, роздивлялися, тикали палками, підтягнулося високе начальство, льотчики, специ по безпілотниках. Одним словом, повний комплект. І як тільки все це шобло зібралося, наші специ, що управляли цим дроном, пальчиком на пультик- лунає зрив, , ну, і результат: загиблі, поранені. Кажуть, дуже фахові вороги взяли квитки на концерт Кобзона.
 
+9


Ого.

ССО доповнює результати успішних спецоперацій!

‼️Оновлена інформація по втратам противника в результаті проведення спецоперації ССО зі знищення БДК «Мінськ» та штабу чф рф.

❗️Враховуючи факт, що БДК «Мінськ» мав на наступний день вийти на бойове чергування, особовий склад був присутній на БДК. Безповоротні втрати склали 62 окупанта.

❗️Після ураження штабу чф рф загинуло 34 офіцера, серед них командувач чф рф. Ще 105 окупантів було поранено. Будівля штабу не підлягає відновленню.

Йдемо далі!

добавлю, что на подлодке тоже жил личный состав, и они практически все числятся без вести пропавшими (типично для русни)

никаких "сотрудников завода" там ночью, конечно же, не было

всем причастным к отработкам - большой респект!

следующие отработки не заставят себя долго ждать 😜
 
+8

1100
Пристрелили збір))
Дякую, друзі. Всіх обійняв!
 
+4

В принципі Стефанчук фразою:
- "Нема голосів" (для заборони РПЦвУ-ФСБ). -
сформулював ключову причину десятків тисяч смертей.

У цих зелених упирів просто не було голосів за ракетну програму, не було голосів за озброєння наших військових, а 50 млрд грн на ЗСУ за місяць до вторгнення ці голоси взагалі назвали "популізмом"(с). Не було голосів у цих животних за завчасне створення ТРО і тепер "Південь забрали"(с), бо "просто не вистачало військ"(с). Ну, воно так само.
Не було у цих мразєй голосів вирвати з м'ясом злочинний центр, який випустив вагнернівців. Голос слуги Безуглої навпаки освятив версію банди про "не вдалося встановити хто".

Зате за "наведення справедливості" Портновим і розстрільні списки голоси були. Ціла біснувата депутатіха-слуга Василевська-Смаглюк раділа.
Також чийсь сильний владний голос дозволив Богуслаєву поставки вертолітних двигунів у рашку СОТНЯМИ, щоб та зараз зупиняла наш контрнаступ на Півдні.

А чому це, чорти, в вас під час війни нема голосів заборонити ФСБшний підрозділ? А на що є? Нафіг ви зі своїм петрушкою тоді нам такі треба?
Вирубити по-бєспрєдєлу три канали голос в них є, а заборонити РПЦ - нема?

Животниє.

Ось це і є вся відповідь на ключові питання.
- Чому "про*балі"ТМ? Чому зданий Південь? Чому зданий Гостомель, закатована Ірпінь і Буча? Чому оточений Маріуполь і загинули декілька бригад?
- просто не було голосів.

Джон Сміт
 
+10

🍁 Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна — Дуда.

Україна відкликала позов до СОТ - FP.

Все, розходимось.
 
+9

Последние новости
Миссия - дальняя штанга. Как Бражко был вознагражден за свою настойчивость при стандартах Динамо "У "Кубань" мене також влаштував Селюк". Екснападник "Динамо" порівняв силу українського і російського чемпіонатів VBET Ліга. "Динамо" - "Олександрія" 4:2: числа та факти Первый матч в старте Яремчука и полный провал летучих мышей. Бетис - Валенсия 0:3. Видео голов и обзор матча Матчи Зари и Шахтера в еврокубках, экзамен Полесья перед Динамо, Арсенал против Сити. Расписание футбола на 2 - 8 октября Эманнуэль Окодува: «Наверное, Газзаев что-то увидел в Ярмоленко. Он ставил его в состав независимо от того, как тот сыграл» Андрей Ярмоленко: «Если мы не выиграем чемпионат, то «отмазок» уже не будет» "Він просто не витримає ці навантаження". Джерело розкрило, коли Супряга повернеться на поле Андрій ЯРМОЛЕНКО: "Якщо ми не виграємо чемпіонат, то треба буде закрити рота і слухати всю критику" Журналіст: "Рано чи пізно "Динамо" поплатиться за те, що не добиває свого суперника"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
11%
11%
Менше трьох місяців
28%
28%
До півроку
25%
25%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%