Таисия Повалий заявила, что больше не вернется в Украину

Треба робити державним святом
 
+4

Корбану ЦВК підісрало конкретно з датою виборів. Якби були в вересні/жовтні після збору свіжого урожаю гречки - було б явно більше шансів.
 
+5

Порох пропонує знайти дєвушку для Кови...

Женонєнавістнік!
 
+4

Майкл Щур
Ну і власне пояснення, чому у останнім випуску я сказав "побачимосі через рік". Мені прийшла повістка. Йду в армію.
Вона прийшла ще минулого тижня і мене мали відправляти 22-го липня, але я сі відпросив, щоб зробити 35-й випуск. https://www.youtube.com/watch?v=o8aZO5Qcs_c&list=PLOWNkHTFkkpOMwAF62GqDFUI8B4KUGlds Якраз - останній у цім сезоні.
У військоматі - все зрозуміли і дали мені ще тиждень. Ну що ж. А тепер - обов'язок. В понеділок буду сі відправляти на навчання ) Так що найближчі пару тижнів буду набиратисі досвіду на полігоні.
Ще побачимосі )
 
+6

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11224465_863049617077757_8400226474739521871_n.jpg?oh=ca22a27060decfbdf2d13d933762ea15&oe=565264AE

Піздєц фото...
Що буде з прапором України, коли на нього потрапляє кров...
 
+4





https://www.youtube.com/watch?v=V7sRoEzDPXk
Война в Украине. Как меняется мнение жителей Донбасса год спустя +18
 
+4


Лучшим местом для установки памятника князю Владимиру была бы могила президента Владимира.
 
+10

2fabio (19.07 в 22:50) № 818580
-----------------------------------------
Ну не замерз зимою і повірив ...
 
+3


2Коллайдер (19.07 в 20:39) № 818432
-----------------------------------------
Не треба було так глибоко аж до нафти копать...
 
+4

Российский футбольный союз не имеет отношения к крымскому футболу Мутко
Ахахахахаха. РФС до будь-якого футболу відношення не має :)
 
+3

Кацапи відкопали під Ярославлем медальйон 9-11 ст.
з Тризубом. От,млять,невдача
https://pbs.twimg.com/media/CKJEHsFUAAAX9bd.jpg:large
 
+4

https://youtu.be/1mnIhupgQoA
Бутусов і Шевчук українською
 
+4

Мед Макс просто супер!!!
(Це я про фільм)
 
+3

2макс (17.07 в 22:22) № 817842
-----------------------------------------
Да ні, я от признаю. Там в Чернігові піздєц. З людей дебілів роблять.
Придурок Дурнєв, тролль Крус, і Корбан з Пєтіним кандидатом.
По доброму їх треба всіх десь в тюрягу. Ну останніх двох то точно.

Мікаца виберуть і покажуть ху із ху.
Але дніпропетровські ахуєлі в край. Можеш це отріцать, але це вже всі бачать.
Воду вони роздають. Маршрутка у них за гривню. Уїбани стовідсоткові.
 
+3


Глава Чечни Рамзан Кадыров обещал развестись со своей женой, если она ему подаст обед из продуктов из других стран и регионов, аналоги которых производятся и в его республике.

Висилайте сало, спасьом женщіну!
 
+3

Сербський режисер Емір Кустуріца звинуватив київську владу у пропаганді через те, що його виступ у Києві було скасовано.

Він назвав спроби відмовити йому у в'їзді в країну боротьбою з інакомисленням, пише "Лента.ру" з посиланням на "ТАСС".

"Це рішення стало черговим проявом пропаганди київської влади. Я не здивований. Вони позиціонують себе демократами, але гноблять тих, хто мислить по-іншому", - зазначив режисер в інтерв'ю "Россия 24".

Пашол нахуй. Виступай в Ставрополі і Бєлграді.
 
+6



Mikheil Saakashvili
Прилетел вчера из Киева в Одессу на очень комфортном самолете Saab340, авиакомпании YanAir. Вылет из Жулян, что конечно удобней, чем вылет из Борисполя.
Главное - заплатил за билет, взятый в последний момент, 2033 гривны.
Любимые друзья из МАУ, очень хочу летать и на ваших самолетах, но не за 5800 гривен. Пожалуйста, сбавьте цену.
Да здравствует конкуренция!
 
+4

2AspІД (16.07 в 12:49) № 817031
-----------------------------------------
Я бачив криворізьке метро, мене не здивуєш :)
 
+3

2Мегаспорт (16.07 в 10:48) № 816914
-----------------------------------------
У Ліди з усім харашо...
 
+3

Дуже сподобалося про ізраїльську ракету, яка збила Боїнг:

Мы искали целый год,
Кто сбил этот самолёт.
Даром не прошли труды–
Оказалось, что жиды!
 
+4

Ааааа, плачу
https://pbs.twimg.com/media/CJ-qgu2UsAIjvab.jpg:large

Су, трєбую в лічності!
 
+8


ЖЕНА АКСЕНОВА ВМЕСТЕ С САМООБОРОНОЙ ЗАХВАТИЛА ГОСТИНИЦУ "МАЯК" В ФЕОДОСИИ

ЭТО ВСЁ, ЧТО ВАМ НАДО ЗНАТЬ О КРЫМЕ!

ИНВЕСТИРУЙ, СУКА, В КРЫМ!
 
+4

​Российские специалисты отстранены от участия в расследовании крушения Boeing на юго-востоке Украины. Об этом заявил постоянный представитель России при ООН Виталий Чуркин в эфире «России 24
 
+5


По життю Кови можна було б апупітєльний блокбастер зняти. Тіпа чувак щовечора лягає спати, а йому інопланєтянє вживлюють в мозок страшні заголовки з газет і інтернету. І за цим всім спостерігають глядачі з усього світу. Герой одного дня все розуміє, але виявляється, що він вже нічого не може зробити, бо під його впливом весь світ перетворився на зашуганих кроликів.
 
+3

2Kova (15.07 в 17:16) № 816551
-----------------------------------------
Випий чаю. Або просто вилий на ноги.
 
+3

Глава Донецкой областной военно-гражданской администрации Павел Жебривский заявил о том, что Кубань может присоединиться в состав украинских земель после решения конфликта на Донбассе. Об этом сообщает "Обозреватель".

"Я четко знаю, что в 1930-х годах на Кубани было 2 тысячи украинских школ. Я прекрасно помню хлопцев с Кубани, с которыми служил вместе в 1980-1982 годах – они лучше разговаривали по-украински, чем я. Так что это тоже украинская земля", – сказал Жебривский.

При этом политик считает, что такое присоединение произойдет добровольно, без насильственного захвата территорий, после того, как на Донбассе и во всей Украине наладится жизнь.

"Сначала наведем порядок здесь, а потом… Я думаю, они сами присоединятся. Мы только образом жизни можем что-то сделать. Для того, чтобы убивать и на смертях строить что-то – много ума не надо. Это может делать только Путин", – добавил руководитель ДонОВГА.
 
+8

МИД Китая посчитал что расследование крушения боинга поможет сохранить единство совета ООН и поэтому поддержало резолюцию 2166.

Ой.
Ой.
Ой-ой-ой.
 
+5


Ринок України поки не готовий до технології 4G - президент "Київстар"

Коллайдер сміється тобі в ліцо, клоун!
 
+3

Vitalii Chepynoga

Шум і Ярош (подражаніє Шендеровічу)
— Іннокентій Йосипович, з Ужгорода?
— Да
— Це ми, соціологи… Що ви думаєте по поводу собитій в Закарпатті
— Слава Україні!
— При чом тут?
— Всігда – слава Україні!
— Ну хтось же винен там
— Ніхто
— Так не буває
— Всі!
— Балога?
— Святой чєловєк
— Ланьо?
— Святой чєловєк
— Ярош?
— Святой чловєк
— Порошенко?
— «Корівка»
— Яка «Корівка» бля?
— Канхвети
— А… Ляшко?
— Нє, в мене онуки і четверо дітей…
— Так що там трапилося?
— Хто його зна
— Кажуть, контрабанда цигарок…
— Я не курю
— Я не питаю, чи ви курите
— Не курю всьо–равно
— Може, Яценюк?
— Підвищить соціально–економічний розвиток села
— Клічко?
— Правий в голову, лєвий в печєнь
— В яку печєнь?
— По венеціанськи. Пєчень, цибуля, яблука… Мммм–ммм–мм…
— А за кого ви голосували?
— Слава Україні
— За яку партію?
— Героям Слава!
— Ви долбойб?
— Птичка божая не знает ни заботы не труда…
— О чьом ви?
— Нужні зміни в законодатєльство
— Які?
— Я не знаю
— Ярош каже, що…
— Не судім, не прівлєкався, не участвував
— Ви лічно знаєте Балогу?...
— Га?
— Кажуть, що на Закарпатті всі знають Балогу…
— Червону руту не шукай вечорами…
— О чьом ви?
— Івасюка повісило КГБ
— А Балога при чьом тут?
— Ющенко – так
— При чому тут Ющенко?
— Нас тепер багато, нас не подолати…
— Ви колись голосували за Юлію Тимошенко?
— Пропало всьо…
— Що пропало?
— Всьо… Всьо пропало…
— Ви боєтесь чогось?
— Нє
— А чого ви так відповідаєте?
— А чого ви так спрашуєте?
— Як вам поліція в Києві нинішня?
— Віват!
— Одобрюєте?
— Да… Я лічно не бачив, ну баба казала, що поліцаї – це хорошо
— Яка баба?
— Та нема вже її, вмерла в 45–му
— Од чого вмерла?
— Од злості…
— Як ви оцінюте діяльність теперішньої влади?
— Слава Україні!
— Так що там у вас, в Мукачево?
— Та хуй його зна…
 
+5

Знаешь, вестерны мне не нужны
И по жизни я в принципе скучен
Мне б заснуть на плече у жены
К пилораме пока не обучен
Я люблю этот сайт про футбол
Про политику много читаю
И хоть часто я с... здесь на стол
Но всех вас очень я уважаю...

Kova, якось так?
 
+14

Мама мила пилораму
Син боліє за Динамо
 
+4

Британский банк Barclay’s сообщил, что закрыл счет информационного агентства «Россия сегодня». Источник в банковских кругах пояснил, что казначейство Великобритании внесло гендиректора «России сегодня» Дмитрия Киселева в список лиц, подпадающих под финансовые санкции, из–за чего агентство могло попасть под финансовые ограничения.
 
+6

2Cy (12.07 в 15:17) № 814873
-----------------------------------------
Ти або в рожевих окулярах, або просто холоднокровний шо капєц.
Як блін ти можеш беземоційно на все це дивитися? Чи ти реально на зарплаті?

Як можна відпускати суддів під залог, як можна слухати піздьож тіпа акваріуму і брильянтів?
Що владі мішає? Суди? Ломайте судову систему в першу чергу, щоб не відпускали всяких підарасів.

А то виходить, що Мельник вийшов, Табачника шукають через рік, як його звичайні люди в аеропорту ловили, зате з радістю валять ПС і Сашків Білих при першій нагоді.
 
+4

Су, ти звичайно можеш банити людей за свою точку зору, яка відмінна від твоєї.
Або змушивати їх іти в самозабан. В цей самий час залишаючи на стіні тіпів, які пишуть про "тисячі трупів" і "проект Україна"

С ситуацією по ПС правди нема. Фактично мусять звільняти всю мєнтуру, ОДА і СБУ Закарпаття, ставити нових людей і паралельно садити тіпів з Правого Сектора.
Бо якщо це контрабанда, то що влада не в тємі - то можеш це собі перед дзеркалом розповідати. А якщо це провокація і на неї повелися, як говорить Щур - то це не причина вбивати чи стріляти в голову охоронцю.
Так чи інакше треба з цим щось робити, пока це вилізло боком.

Нахуй має іти теж Аваков. Як мінімум. Згуладзе може рулити, так само, як і в ГП можна ставити грузина керувати. У Порошенка було півтора року, щоб поставити своїх людей, на яких можна буде опертися, коли треба очинати реально чистити. І якщо зараз це не буде зроблено - то пошов він нахуй.

П.С. І да, дай мені бан на місяць, або удаляй нах акк, бо це терпіти неможливо.
 
+3

Бля, да вийди ти на вулицю!
Липа цвіте, дєвкі в шортіках нєбось по Хрещатику гуляють, поліція нова он фоткається з усіма бажаючими.
Сонце, тепло, літо. Плеєр у вуха, і впєрьод гулять по якомусь парку, або ще щось.

А не бля "ІМХО", "війна", "памрьом", "сукі", "прєдатєлі" ...
 
+5

2Cy (09.07 в 10:31) № 813326
-----------------------------------------
А я пропоную привітати Лію Ахєджакову, у якої сьогодні 77-річчя
 
+11

СБУ задержала двух офицеров киевского главка СБУ за взятку в 170 тысяч долларов
 
+4


Последние новости
Стало відомо, де продовжить кар'єру Буртник після невдалої оренди в "Динамо" "Динамо" - "Корона". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 16:00. Перший поєдинок року для киян «Блэнуцэ интересует только аренда», — президент бухарестского «Динамо» Гол Булецы в ворота «Динамо» стал самым быстрым в первой части чемпионата Украины текущего сезона (ВИДЕО) «Динамо» на сборе в Турции: тренировка на песке Тренер по физподготовке «Динамо»: «По результатам тестирования можно сказать, что большинство игроков хорошо готовились» Працювали на піску. Гравці "Динамо" продуктивно позаймалися на узбережжі моря Тренер із фізпідготовки "Динамо" Кулиба: "Провели тренування на піску, щоб змінити тип роботи" У Шапаренко на руках предложение «Динамо» о новом контракте на улучшенных условиях Денис НАГНОЙНИЙ: "У "Зорі" Бражко був взагалі іншим гравцем. Топ у відборі, передачах. У "Динамо" він вже мав трохи слабший вигляд"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%