Сообщение #477241 Просмотреть на стене →

2OldBlack (14.04 в 17:22) № 477235
-----------------------------------------
Як на мене досить ввести війська в захвачені міста.
Те що часть мусорів/військових перебігла на інший бік не говорить про те що вони будуть чинити серьозний супротив. Скоріш за все побачивши достатню силу армійців побіжуть назад випрошувати собі прощення.
Головне не дусити іх одразу з приводи держзради.
Теж стосується звачайного бидла котрому видали автомати... пару гранат швидко попутить їх.
Проблема буде коли підрозділи рашки не захотять повертатися і почнуть чинити опір, тут буде жесть... хоча не бачу сєнсу їм цим займатись.
 
+2
Последние новости
"Хамрун Спартанс" – "Динамо": представляємо арбітра Сезара Сото Градо Вінгера "Динамо" було помічено в Африці - він відвідав місцеву дитячу футбольну академію Ексгравця "Динамо" дискваліфікували в Бразилії за образу президентки колишнього клубу Невiо СКАЛА: "Динамо" було дуже гідним суперником. Пригадую ті матчі з великими емоціями, а Лобановський увійшов в історію українського футболу" "Інтер" може купити Гонсалеса у "Юве" за 20+ млн євро, бачачи в ньому альтернативу Лукману «Жирона» обновила ценник на Цыганкова Вингер, который отказал «Динамо», перешел в «Леганес» за рекордную для этого клуба сумму «Нам противостоит легендарный соперник, европейская сила», — «Хамрун Спартанс» о матчах с «Динамо» в квалификации ЛЧ «Динамо» на сборе в Австрии: на финишной прямой Власник "Університаті": "Ісенко - третій кращий воротар минулого сезону після голкіперів "Динамо" та "Шахтаря"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%