Сообщение #2944342 Просмотреть на стене →

Виробник дронів «Генерал Черешня» в десять разів збільшив продаж дронів по контрактам «Агенції оборонних закупівель», коли закупівельну організацію Міноборони очолив Арсен Жумаділов. Саме зі структурою Жумаділова був пов'язаний брат виробника дронів.

Десятикратне зростання закупівель цього дрону значно випереджає загальне зростання ринку. Як повідомили «Нашим грошам» в «Агенції оборонних закупівель», за перше півріччя 2025 року законтрактовано будь-яких дронів утричі більше, ніж за весь минулий рік. А це менше злету одного виробника аж до 4,5 мільярдів. І це дуже суттєва цифра.

Настільки суттєва, що телеграм-канал «Джокер» почав інформатаку. Цей канал славиться тим, що атакує багаті компанії (наприклад, «$200 000 за мовчання. Яка мета медіаатаки анонімного Тelegram-каналу на Uklon»). Таким чином новий рівень дохідності ТОВ «Центр досліджень безпілотних систем» запорізького юриста, бізнесмена і публічного діяча Ярослава Гришина вийшов на новий рівень публічності. Тим більш він сам був присутній у інформполі.

Минулого року, коли його фірма мала в «АОЗ» контрактів всього на 400 мільйонів гривень, Ярослав Гришин публічно критикував «Агенцію оборонних закупівель» під керівництвом Марини Безрукової. Нижче ви бачите його текст «Агенція неспроможності».

Інтонація Гришина по відношенню до «АОЗ» змінилась цієї зими, коли агенцію очолив Арсен Жумаділов. Після його призначення пакет замовлень «Центру досліджень безпілотних системи» почав рости як на дріжджах. А Ярослав Гришин нещодавно випустив нову колонку про «АОЗ» під назвою «Закупівлі здорової людини». Що дало привід для співставлень.

«Наші гроші» перед публікацією попросили «АОЗ» і «ЦБДС» прокоментувати ці дані. Цілком логічно, що Ярослав Гришин та прес-служба Агенції заперечили будь-який вплив цих зв’язків на 10-кратне зростання контрактів виробника «Генералів Черешень». Вони вказали, що це зростання відбулось через зростання загальних обсягів закупівель «АОЗ».

Докладніше https://nashigroshi.org/2025/07/10/mil-iardnyy-zlet-droniv-heneral-chereshnia-na-pidriadakh-zhumadilova/

Хто би сумнівався. Титанік має бути пограбований. А потоне чи ні опаришів не їбе. У них все норм, шлюпки є.
 
Последние новости
В расположение «Черноморца» прибыл бывший нападающий «Динамо» «Оборона «Ильвеса» в матче с «Шахтером» напоминала некий проходной двор», — бывший вратарь «Динамо» Стартовый состав «Динамо» на контрольный матч с «Вест Бромвичем» "Динамо" – "Вест Бромвіч". Контрольний матч. Прев’ю. LIVE 13:00. Англійський іспит для команди Шовковського Найкращі моменти контрольного матчу "Динамо" проти данського "Мідтьюлланда" у фотографіях "Динамо" - "Вест Бромвіч". Контрольний матч. Пряма трансляція на YouTube Змінено час початку контрольного матчу "Динамо" з "Вест Бромвічем" «Мне 80 лет, не говорите мне, что я должен делать!», — Мирча Луческу отчитал ведущего в прямом эфире 37-летний экс-защитник «Динамо» продлил контракт с клубом Первой лиги Експерт: "Відправка Дячука в "Лехію" свідчить про те, що найближчим часом ми таки побачимо трансфер від "Динамо"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%