Сообщение #2504286 Просмотреть на стене →

Дулуб: «Повітряна тривога вплинула на психологію гравців. Для мене це також перший досвід»
Головний тренер ЛНЗ Олег Дулуб прокоментував нічию своєї команди проти «Олександрії» (0:0)
«Позитив те, що ми здобули одне очко, негатив те, що ми в цій грі не перемогли. Тому що в нас були моменти.
Ми могли цю гру як програти в першому таймі, через недоналаштування, через повітряну тривогу. Для мене це перший досвід такий – як готувати команду, коли ти не знаєш, буде гра чи ні.
Ми вельми тяжко входили в цю гру. Гравці були психологічно виснаженими. Ми намагалися посилити гру в атаці, з цим пов’язана заміна Наумця в перерві. Нам вдалося посунути гру від своїх воріт і мати моменти», – наводить слова Дулуба Telegram-канал «УПЛ ТБ

#Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #тенденціїукраїнськогофутболу #суспільство #вболівальники