ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2268103
Просмотреть на стене →
scorpions-7800
Динамо,Україна понад усе !, manowar -723 ,Черкаси 03.10.2022 в 08:42
№ 2268103
|
Добавить в избранное
Спалюватимуть сміття: Україна відмовиться від використання газу для опалення, — Вітренко
https://focus.ua/uk/ukraine/531413-budut-shigat-musor-ukraina-otkazhetsya-ot-ispolzovaniya-gaza-dlya-otopleniya-vitrenko
Позитивний досвід отримання енергії від спалювання побутового сміття показав Житомир. У місті збудують три ТЕЦ, які працюватимуть на такому джерелі.
Україна має намір до наступного опалювального сезону повністю відмовитись від використання природного газу для опалення. Натомість спалюватиметься біомаса та RDF (тверде вторинне паливо — ред), що фактично є побутовим сміттям. Про це розповів голова правління енергетичної компанії "Нафтогаз" Юрій Вітренко.
За його словами, позитивний досвід у цьому напрямі показав Житомир.
"Досвід Житомира показує, що в більшості випадків можна до наступного опалювального сезону перейти з природного газу на опалення, наприклад, біомасу, сміття. Крім того, що ми вивчаємо цей позитивний досвід", — сказав він.
Вітренко повідомив, що "Нафтогаз" працює з містом над трьома проєктами, які дозволять виробляти тепло й електрику з біомаси та RDF. Він зазначив, що це економічно й екологічно вигідно. У Житомирі збудують три ТЕЦ, які працюватимуть на побутовому смітті та трісках.
"Ми також повинні самі усвідомлювати, наскільки важливо перейти з природного газу на біомасу, альтернативні джерела, теплові насоси якнайшвидше. Тому що за ринкової ціни на газ термін окупності таких проєктів — 2-3 місяці", — пояснив Вітренко.
Також глава "Нафтогазу" додав, що компанії економічно вигідніше допомогти зараз запустити такі проєкти, ніж імпортувати газ навіть цього опалювального сезону.
У Львові збудують біопаливну котельню
Мер Львова Андрій Садовий розповів, що місто спільно з "Нафтогазом" починає будувати сучасну біопаливну котельню. За його словами, її потужностей вистачить, щоб забезпечити теплом чверть обласного центру. Підприємство запрацює вже у лютому 2023 року, вартість проєкту — 1 млрд грн.
"Це пілотний проєкт для України. Наступний крок — будівництво таких котелень у всіх містах", — сказав Садовий.
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Нападник "Динамо" U-19 Максим ГРОДЗІНСЬКИЙ: "Будемо старатися здобути третє чемпіонство поспіль"
Кривцов після виступу в одній команді з Мессі перейшов у ветеранський клуб, який тренує екс-капітан "Динамо"
Матвій Пономаренко забив майстерний гол під стійку на тренуванні "Динамо" в Польщі
Богдан КОГУТ: "Новий формат Кубка України? Якщо в якесь селище або райцентр приїде "Динамо", то це свято для всієї околиці"
Александр Петрусенко: «В «Динамо» я прошёл отличную школу»
Справжній універсал. Андрій Ярмоленко спробував себе в ролі воротаря на тренуванні "Динамо"
Вивчаренко вошел в пятерку потенциальных преемников Хато в «Аяксе»
Ярмоленко знаходиться на порозі ювілейного дубля в чемпіонаті України
"Динамо" обіграло польську "Сталь" у спарингу, який пройшов у Любліні
«Да, мы проиграли «Динамо» 0:3, но в футболе нет ничего невозможного», — главный тренер «Хамрун Спартанс»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%