Сообщение #1847832 Просмотреть на стене →

Артем ФРАНКОВ: "Прежде чем критиковать руководство "Динамо", нужно задавать вопрос, кто у нас может купить клуб и содержать его на уровне 30 млн долларов в год"

Ааа. В год.
Но к мєня к Артьому встрєчний вапрос - а нахєра ім самім нужна такая благотворітєльность? Всєгда єсть смисл. Дажє когда єго как би нєт. Поєтому нє надо із сурков дєлать бєзсєрєбрєнніков і благотворітєлєй.
Єсть конєчно варіант шо оні такі ідіоти. Но єто уж совсєм.
 
Последние новости
Блэнуцэ присоединился к «Динамо» на сборе в Австрии (ФОТО) Австрійський збір: "Динамо" попрацювало над швидкістю та силою, Бленуце провів перше тренування Андрій Шахов: журнал "Футбол", дружба з Франковим, конфлікт із Блохіним Шахов розповів, якого гравця він свого часу порадив підписати "Динамо" "Вестерло" продовжило контракт із Сидорчуком Виталий Миколенко: «Я сразу сказал, что хочу подписать контракт, у меня нет никаких проблем с клубом» Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%