Сообщение #1740184 Просмотреть на стене →

Напередодні молодіжного чемпіонату світу, який розпочнеться вже у цей четвер, наша «молодіжка» приймала гостей з Франції, з якими зійдеться 15 грудня вже у офіційному матчі. Товариську гру збірні зіграли у броварському «Терміналі».

У першому періоді команди як не намагалися, так і не змогли результативно атакувати ворота один одного. Рахунок на табло залишився незмінним – 0:0.

А ось друга двадцятихвилинка стала повною протилежністю першої. Команди по черзі обмінювалися закинутими шайбами і влаштували перед глядачами справжній голепад. Після другого періоду молодіжна збірна команди України випереджала французьку на одну закинуту – 4:3.

Третій період пройшов за стартовим сценарієм і здавалося, що перемога вже у кишені української збірної, але за півхвилини до кінця матчу тренер французів вирішив зняти голкіпера. Зусиллями Дюбе французька збірна зрівняла рахунок та перевела гру у овертайм.

Олександр Пересунько на третій хвилині додаткового часу здобув перемогу для української збірної. На позитивній ноті закінчуємо тренувально-навчальний збір та чекаємо на перший поєдинок чемпіонату, який відбудеться вже 12 грудня о 13:00.

Шайби: 1:0 - Морозов (Середницький, Даниленко), 21:12. 1:1 – Шмітт (В’ялатт, Заго),22:05. 2:1 – Пересунько (Матейченко,Ратушний), 23:22. 2:2 – Дер, 30:09. 3:2 – Кривошапкін (Пересунько, Кругляков), 32:26. 3:3 – Шотан (Томазіно, Віту), 33:06. 4:3 – Пересунько (Васильєв, Матейченко), 36:05. 4:4 - Дюбе (Фабре, Плана), 59:48. 5:4 - Пересунько (Кругляков, Матейченко), 63:00.

Склад молодіжної збірної команди України: Огаджанян, Гурко. Чолач - Кругляков, Ратушний - Матусевич, Логач - Євтухов, Васильєв - Грицюк. Пересунько - Кривошапкін - Матейченко, Морозов - Даниленко - Середницький, Халін - Сіротенко - Архіпенко,Панченко - Садовіков - Абаджан.

Кирилл Ковальчук: «Представляете, дошло до того, что Грузия в матче с Украиной — фаворит» Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Україна залишилася на 21-му місці після поразок "Динамо" та "Шахтаря" "Я дуже не любив Ваната". Український воротар висловився про форварда "Динамо" "Та він бог!". Журналіст назвав єдиного гравця "Динамо", який може взяти на себе ініціативу "Фергюсон зробив той клуб, що вони зараз паразитують ще так довго". Журналіст провів паралелі між "Динамо" та МЮ, згадавши Лобановського Шовковський оцінив поразку "Динамо" в матчі з "Хоффенхаймом" Матчи соперников «Динамо» в Лиге Европы. Неожиданное поражение «Ромы», волевая ничья РФШ Вячеслав Заховайло: «Динамо» не в равных условиях со всеми участниками Лиги Европы. Европейских специалистов не обманешь» Основной защитник «Ференцвароша» получил перелом ключицы, а также разрыв связок плеча, и с «Динамо» не сыграет (ФОТО) Роберто МОРАЛЕС: "Матч з "Хоффенхаймом" очікується вболівальниками "Динамо" з великою насторогою"