Сообщение #1451219 Просмотреть на стене →

ТОТТЕНХЕМ - ФУЛХЕМ 17:00

Перемога в першому турі над «Ньюкаслом» допомогла «Тоттенхему» злегка залишити позаду негатив, пов'язаний з відсутністю придбань в літнє трансферне вікно. Цей матч, хоч і буде домашнім для «шпор», але пройде на «Уемблі», з яким у «Фулхема» пов'язані виключно позитивні спогади за травневим фіналу плей-офф Чемпіоншипа. «Тоттенхем» виграв вісім з дев'яти останніх зустрічей з «дачниками» в рамках Прем'єр-ліги.

До тренувань в загальній групі «Тоттенхема» повернулися Джош Оном, Харрі Уінкс і Ерік Ламела, але навряд чи хто-небудь з них зіграє. Сон Хен Мін проведе свій останній матч перед від'їздом на Азіатські ігри.

«Фулхем» не може розраховувати на травмованих Тіма Риму і Алфі Моусона, а також на дискваліфікованого Дениса Одоі.

ЛЕСТЕР - ВУЛВЕРХЕМПТОН 17:00

«Лестер» повинен розібратися в причинах спаду, що послідував в другому таймі матчу проти «Манчестер Юнайтед». Якщо до перерви «лисиці» просто домінували на «Олд Траффорд», то в другому віддали ініціативу і практично не створили моментів. «Вулверхемптон» розпочав новий сезон із захоплюючою нічиєю 2: 2 проти «Евертона», але «вовкам» сильно допомогло те, що більш тайму вони грали з перевагою в одного гравця. Це буде тільки третя зустріч цих суперників в рамках Прем'єр-ліги - попередня, на «Кінг Пауер» в лютому 2004, завершилася без голів.

Нападник «Лестера» Шінджі Окадзакі ще не набрав форму після пізнього повернення з відпустки. Метті Джеймс відсутня з травмою ахілла. Чаглар Сеюнджю до дебюту поки не готовий.

«Вулверхемптон» готовий кинути в бій свого дорогого новачка Адаму Траоре. Також ігрові хвилини може отримати Леандер Дендонкер. Івана Іван Кавалейру як і раніше турбує спина. (с)