Сообщение #1335518 Просмотреть на стене →

У суботу ,пвсля роботт біг за тралком,а аін прямо перед носом зрадницькі закрив двері й" звалив" від мене :)
Я подумав,що це знак й спересердя пішов у Фаворит,у який вже й дооогк забув і якби не учень,який минуоими вихідними приїздив і не підбив мене на похід то я й нвдалі в ащартні ігрища не грав би протягом тривалого часу
2 матчі Бундесу Байєру з Боруссію Д та Баварї з Гановером здаєтьмя й підняв ппиблизно гривен 700-мможе трози більше
Багато стпвок на кутові гралли навітьтв останні секунди-хоча одна все-таки нп сотку не довїхала-Дортмунд тупив й не подав жодного кутового -хоча моменти були

Бачучи к 2 таймі,яка жопа накльовуєьться з кутовими-я у 2 таймі зарялмв двійник на перемогу Баварії-рахунок був 1-1 й коф 1.45 та гол Дортмунда н 200 гривен з кофом 2.7
Тільки поставив одразу Баваія забила -доїзали й кутові і я вирішив,що це знак й вирішив поїїзати уночі у Київ,щоб враеці зіграти у досить сильному турнірі шазовому з чималим стартовим внеском у 200 грривен -тобто уультурна програма перед матчем була забезпечена :)
Йшов непогано 3 з 5 ,програв у першому турі майстру Артему Омелі з Броварів,який зайняв останнє призове місце-5-є
Діп,яеби ти побачив склад
Також програв одному юнаку за 2300,потім у тому ж ааріанті програв ще одному -мало часу-хоча я люблю блііц,рапід трохи менше контроль 10хв+5 сек ,але майже не спав у потязі,перед тим день на ногах на роботі та й тут у Києві був у 5-40,а змагання розпочалися об 11-00 та тивали до 17.30 прибоищно
Перерва 50-хвилиннна і я вже майже засипав -програв одну вщент виграну ізайвою якістю,потім ще з Будніковим Олегом попввся із Запоріжя,нині у Києві мешкає -були шанси навітт виграти-зоча спочатку в мене був жбан,він теж явно не у формі -коротше кажучи 3 підряд заїхав
Заїіубало мене й виніс одного кмс ,із 4 виграних прибив 3 кмс -ппиуол сина,а потім й батьха-Хаджа Мохаммеда чи як там його :)
Він дивився на мій сопливицй рейтинг ФІДЕ й ппомовив,що ж ви такі сильні-який там в тебе рейт 1800 чи 1700 ?(с) :)
На що я відповів,що ще з 2001 ооку мав 2100 укр рейтингу ,а ЕЛО як отримав вже давно низький -особливо його не піднімеш ,коли граєш нечасто :)
Набрав 4 з 9;,але склад у турнірі бомбовий-госи Коробов Тухаєв Височін Должикова Катя(жіночий а так мм чоловічий) Омеля,Янов ,Будніков ,багато юнаків щв 2300 -7 місце зайняв юнак,якому програв ,-