🏈 Стартовий корнер Детройту Терріон Арнольд може сісти у в'язницю до кінця життя за викрадення людей.

Вчора Арнольд здався поліції після того як був оголошений у розшук.

Його звинувачують у викраденні та пограбуванні із застосуванням зброї відразу чотирьох людей.

Максимальний строк із подібним звинуваченням — пожиттєвий.

До цього поліція Тампи арештувала ще шість підозрюваних по цій справі, але саме Арнольда вважають організатором схеми і ватажком банди.

Лайонз витратили на Арнольда 24-й пік драфту 2024 року і тоді він вважався найкращим корнером драфту.

Терріон не виправдав очікувань, але все рівно був стартером в Детройті.

Тепер він не скоро побачить футбольне поле, якщо взагалі.

Та й питання навіть просто виходу на свободу у житті ще під питанням.

🤝 betking

📩 RedZone | Все про NFL

Ось де життя вирує
 


AG x
2FtAll (25.06 в 16:56) № 3137709
-----------------------------------------
а інший шеф прагне тарифи підняти
 

2AG (25.06 в 16:53) № 3137708
-----------------------------------------
Шеф обіцяв до зими все порішати
 
+1

AG x
❗️Ця зима буде дуже складною: українцям варто готуватися до непростого періоду, — міністр енергетики Денис Шмигаль

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
дякую, кеп )
 

2Fil (25.06 в 12:59) № 3137696
-----------------------------------------
Затіхарився, підарешт
 

Міха тролить русню

https://t.me/MihaChaplyha/65901
 

2AG (25.06 в 13:26) № 3137700
-----------------------------------------
слівочно-шоколадний :)
 
+1

2Fil (25.06 в 13:37) № 3137701
-----------------------------------------
я зловив лише цього понеділка :)
одразу всі види взяв
 
+3

Fil x
Український прапор підняли на Кінбурнській косі!

"Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони", - повідомляють у ОТУ "Одеса".
 
+4

AG x
Мерц відмовився від ролі посередника та запропонував Туску "задля нормалізації відносин просто не витягувати скелети минулого з шафи, бо вони можуть ожити і вчергове вдавити вашу країну"...

Мерц запропонував польським можновладцям "припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів перед вашою країною, бо це буде грати виключно проти інтересів самої Польщі"...
 
+3

Fil x
2Jo Ker (25.06 в 13:22) № 3137699
-----------------------------------------
Так, хрєн застанеш)

У нас біля дому магазин Рошен у Новусі. То спочатку сказали, що не планують ставити холодильники для морозива.., лише у великих ТЦ... Але їх люди так замахали питаннями, що десь тижня два тому зв'явилося)). Попит зашкалює)
 
+1

AG x
2Jo Ker (25.06 в 13:22) № 3137699
-----------------------------------------
барига )
 

2Fil (25.06 в 12:59) № 3137696
-----------------------------------------
Порошенко випустив морозиво Рошен))
до речі, дуже смачне
 
+7

Fil x
2AG (25.06 в 13:06) № 3137697
-----------------------------------------
То ще до закриття...Не встиг...
 

AG x
2Fil (25.06 в 12:59) № 3137696
-----------------------------------------
ніби ж на фронт збирався?
 

Fil x
2Green (25.06 в 12:53) № 3137695
-----------------------------------------
Якби вони мали за що Пороха закрити, то вже б... Усій команді Зе вручили підозру, взяли під слідство, а Порошенко випустив морозиво Рошен))

P.S. До речі, що там Єрмак? За "бугром" ?)
 

2AG (25.06 в 12:48) № 3137693
-----------------------------------------
Та то черговий шлємофон Зеленського, дурачьок на зп ОП))) Хуй там що буде) А заява, це ще не справа)
 

AG x
2Green (25.06 в 12:48) № 3137692
-----------------------------------------
вапросов больше нє імєю (с)
 

AG x
2Green (25.06 в 12:47) № 3137689
-----------------------------------------
там на нього дєло завєлі, за паркан на дамбє )
 

2AG (25.06 в 12:47) № 3137690
-----------------------------------------
Заслужено.
 
+1

2AG (25.06 в 12:41) № 3137687
-----------------------------------------
Віддав передгольову
 

AG x
2Green (25.06 в 12:46) № 3137688
-----------------------------------------
як?
 

2AG (25.06 в 12:36) № 3137686
-----------------------------------------
💯. Порох під санкціями
 

2AG (25.06 в 12:25) № 3137684
-----------------------------------------
Корею бахнули
 

AG x
🇲🇽 Гільєрмо Очоа став учасником свого шостого чемпіонату світу

Він вийшов на заміну в матчі проти Чехії на 78-й хвилині.

2006 ✅ (у заявці)
2010 ✅ (у заявці)
2014 ✅
2018 ✅
2022 ✅
2026 ✅
тренеру ріспект!
 
+1

AG x
Зеленський і Залужний готують спільний політичний проєкт

Політичний аналітик Борис Знатковський у своєму дописі на ФБ (https://www.facebook.com/share/p/1AxFYgHx7z/?mibextid=wwXIfr) пише, що на Банковій бачать падіння рейтингу й не хочуть чекати моменту, коли переобрання Зеленського стане майже неможливим. Тому розглядається союз з людиною яка має другий рейтинг в країні - із Залужним. Наразі є два робочі формати, або похід єдиної команди, або “двох колон” зі спільними цінностями: команда Зеленського окремо, команда Залужного окремо, але в одному політичному кошику.

Ключова умова такого союзу - відмова Залужного від особистого балотування в президенти. Натомість йому гарантують власну групу впливу у Верховній Раді та перспективу посади голови парламенту. Для Залужного це може виглядати зручно: не йти в пряме зіткнення, не виходити на складні дебати, не ризикувати рейтингом, який тримається переважно на образі “залізного генерала”, а не на відкритій політичній конкуренції.

Якщо вибори справді спробують провести вже найближчим часом, доведеться ламати чинну логіку воєнного періоду, під це шукати голоси в Раді й домовлятися з усіма, хто готовий забезпечити результат. І саме це вже почали робити, Банкова таємно веде переговори із залишками забороненої ОПЗЖ в обмін на політичні та юридичні преференції.

Громадянам це, звісно, продаватимуть красиво: “коаліція національної єдності”, “нова сторінка”, “об’єднання державницьких сил”. Але за красивою обгорткою може ховатися дуже стара українська політична технологія: домовитися нагорі, поділити ролі, використати рейтинги й поставити суспільство перед фактом.

Насправді не треба дивуватися можливому ситуативному союзу Зеленського і Залужного, українська політика бачила і не таке. Питання треба ставити глибше: чи не стане така конструкція спробою перезапустити владу без чесної конкуренції, під воєнним соусом і з кулуарними гарантіями для тих, хто ще вчора був частиною проросійського політичного поля?

Бо якщо нам пропонують “єдність”, зібрану з кулуарних домовленостей, страху втратити рейтинг і торгів із токсичними групами, то це не національна єдність. Це стара гнила політична система договорняків і кулуарів, яку намагаються запакувати у нову «красиву» упаковку.

Підпишіться на ІНТЕГРАТОР Новин, (https://t.me/rrrteeeeed) тут ви знайдете не тільки огляд останніх подій, а ще актуальні політичні новини та цікаву аналітику!
заказуха?
 

AG x
2AspІД (25.06 в 11:48) № 3137683
-----------------------------------------
от щастья ))
 

AG x
2Green (25.06 в 01:44) № 3137670
-----------------------------------------
а як це ПАР змогла на друге місце в групі вилізти?
 

Я крутий!
Я змушую людей плакати!
 
+3

«Постійно звучали історичні питання», — нардепка Сірко про переговори з Польщею у Ґданську

Рюрік,печєнєгі, Волинська різня, дєдиваєвалі...усе ось це.
Коли чуєш: ну нізя ж ставити поляків в один ряд з кацапом - відразу "заряджай по шнобелю". Фундаментальна сутність тих явищ майже ідентична. Людей плутає лишень поверхневе, що на одних фльор азійщини, а на других- європейськості.
 
+7

2Fil (25.06 в 11:04) № 3137678
-----------------------------------------
Ми всі плакали, так як його прізвище в перекладі ?
 

2zander (25.06 в 10:54) № 3137677
-----------------------------------------
Оболонському також екстрені відключення.
 

2Fil (25.06 в 11:04) № 3137678
-----------------------------------------
А хто не плакав...
 
+1

Fil x
Томаш КЕНДЗЬОРА: "Для мене "Динамо" – особливий клуб, який багато дав у кар'єрі. Я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчi ... й плакав..."
 
+1

2Jo Ker (25.06 в 10:51) № 3137676
-----------------------------------------
Ну, нічого дивного.

Тільки за +30 - свєта, прувет!
Але поки тільки ЛБ. Я так розумію через якусь аварію.
 

2FtAll (25.06 в 09:55) № 3137675
-----------------------------------------
вже. у нас екстренні почалися
 

❗️Готуйтеся до нових відключень: у липні та серпні світло можуть вимикати до 5 годин на день, якщо спека збігатиметься з ударами по енергетиці, — голова правління «Укренерго» Віталій Зайченко

Рінатич почав прогрів по відбиттю витрат на кудесників шкіряної кулі
 
+1

2AG (25.06 в 03:43) № 3137671
-----------------------------------------
Я таке в кіно бачив якому скоро полтос буде
 
+2

2AG (25.06 в 03:43) № 3137671
-----------------------------------------
А нахуя?

Може хоч в ШІ хватить яєць вїбати Томагавками або чим по заборістєй по Рашці?

П.С. а потім він, звісно, перепросить. І глибоку озабоченість викаже. Потім.
 
+1

AG x
2Здравый смысл (24.06 в 22:36) № 3137658
-----------------------------------------
США скасували санкції проти іранської нафти, – Бессент

Тепер виробництво, доставка та продаж іранської нафти дозволені на 60 днів.

Зі слів міністра фінансів Штатів, рішенню передувало те, що Іран погодився відкрити Ормузьку протоку і дозволив експертам МАГАТЕ в'їжджати до країни.

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
 

AG x
ШІ може захопити цілі країни: у США призупинили розробку нейромережі через велику загрозу національній безпеці

Нейромережа Mythos під час тестування за кілька годин змогла отримати доступ практично до всіх засекречених ресурсів Агентства національної безпеки США та американської розвідки.

Через потенційну загрозу національній та міжнародній безпеці влада США ухвалила рішення негайно призупинити реалізацію проєкту та провести додаткову оцінку ризиків.

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
 

Гіїтяни в своєму останньому матчі куражаться)
 
+1

Скотти самі собі привезли на рівному місці
 

2AG (25.06 в 00:27) № 3137666
-----------------------------------------
Волейбол)
 
+1

2zander (25.06 в 00:26) № 3137664
-----------------------------------------
Вони тупо ходили на нічию, а потім не встигли. Якби взяли перше місце - грали би 1/16 у Ванкувері аж 2го липня. А так 28.06 в США десь.
 

AG x
2Green (25.06 в 00:25) № 3137663
-----------------------------------------
альтернативний ЧС?
 

AG x
2Green (24.06 в 23:01) № 3137660
-----------------------------------------
норм )
 

2Green (24.06 в 23:56) № 3137661
-----------------------------------------
2 місце - це їх місце, чого довийобивулась?
І Джеко і Ко з третього з 4ма очками вийдуть.
 

Болгари Італію грохнули)
 
+1

Последние новости
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?