551 с. Корещина Полтавська Свято-Покровська церква 20.02.20
 
+3

Він пояснив, що проєкт "Битва екстрасенсів" є комерційно успішним продуктом, бо у суспільстві є великий інтерес до екстрасенсів, викликаний незадоволеністю попиту на справедливість. (с)

а нікак нізя обяснити підвищений інтерес до екстрсенсів підвищеною піздоватостью деяких?
 
+5

Генпрокурор Хорватії подав у відставку через членство в масонській ложі (с)

все як казав Кшатрій...
 
+3

Колишній президент України Віктор Янукович в шосту річницю розстрілів на Майдані написав звернення, в якому висловив надію, що президент Володимир Зеленський зможе "об'єднати країну", і заявив про готовність допомогти йому. (с)

теж дуже вчасно
 
+4

Зеленський про бій на Донбасі: Це – спроба зірвати мирний процес (с)

та ти шо! і спроба кого? хто ця погана людина?
 
+6

Служба безпеки України закликає мешканців Київщини зберігати спокій під час масштабного антитерористичного навчання, яке 17-21 лютого силовики проведуть в регіоні.

Навчання, зокрема, проведуть у Білій Церкві та прилеглих районах.

У заходах візьмуть участь підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних Сил України та органів державної влади.

В окремих районах населених пунктів буде спостерігатися зосередження спецпризначенців та військових.

Населення просять із розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей. (с)

мабуть Діп на роботу буде тимчасово на танку добиратися!
 
+4

Положинський перейшов з Тартака до Океану Ельзи (с)

от дє зимовий трансфер!
 
+3

Ви ще спитайте нахуя зеленського треба було вибирати!
 
+4

Невідомі спалили офіс "Партії Шарія" у Херсоні, поліція відкрила провадження. (c)

Грін довів такі до бєла колєня Дозера у себе у фейсбуці...
 
+3

Евтушенко: «Отбоя от спарринг-партнеров в Турции не было. Все хотят сыграть с «Динамо» (с)

от чого ніхто в Бєлку на турнір не заявився...
 
+3

Чеберко: – Назарий Русин хорошо гимн поет. Поет – вообще. Надо его приглашать на матчи национальной сборной, чтобы он гимн пел вместо DZIDZIO. Гимн он споет вообще здорово, он туда вкладывает душу.

– Кто может получить актерский «Оскар»?

Алибеков: – Может быть, Гио Цитаишвили. Он крестный отец какой-то грузинский.

– У кого больше всех шансов записать рэп-альбом?

Чеберко: – Бодя Лед (Леднев – прим.). У него так и будет написано «Лед». А сам он альбом будет называться «Красавчик». (c)

ішти...
 
+4

Зеленський: Версія про влучання ракети в літак не виключається, але не є підтвердженою (с)

а шо Шеремета ота дитяча лікарка підірвала він же не сумнівався?
якось вибірково...
 
+9

549 с. Успенка Кіровоградська Свято-Успенська церква 22.12.19
 
+7

Таке рішення прийняла Нацрада у четвер під час засідання: п'ять голосів "за", двоє утримались. Перший заступник голови Ольга Герасим'юк перед цим заявила, що до них надійшло звернення з наріканням на дії і слова ведучого телеканалу "Прямий" Сергія Пояркова, який, на думку заявника, "посягає на честь і гідність президента України Зеленського, ображає його родину, окремих персонажів, етноси та державу, вживає нецензурну лайку".

За її словами моніторинг зафіксував цю трансляцію і "певні висловлювання". Вона зазначила, що ринку час подати сигнал про неприпустимість таких речей. (c)

а єсі б оні там в нацраді футвол читали?
 
+3

Російській блогерці Олександрі Мітрошиній, на зустрічі з якою поліція затримала активістів руху "Відсіч", заборонили в’їзд до України на три роки через відвідини окупованого Криму. (c)

тобті ті хлопці все одно молодці бо підняли питання
 
+9

Ярмоленко – лучший в АПЛ не из команд большой шестерки по среднему показателю ожидаемых ассистов (xA) за матч (с)

глубоко копают однако...
 
+4

2NikToo (07.01 в 20:13) № 1756324
-----------------------------------------
всьо много хуже
всі ці загнівающіє кап страни луччє живуть і воюють токо потому шо луччє їбошат
їбошать не в плані крікнуть егегей і махнуть кайлом - а рішать практічіскіє задачі застосовуя знанія освіту та всьо шо ніпопаді
за це в загнівающєм капіталізмє платять дєньгі
так шо єсі хош їбошить і зашибать бало - то такіє оні на захід увалят зачєм ім жить в джамахєріі?

а єсі б хто духовності хоче і сіднєм сідєть так ім і в ссср харашо може було
в том же іранє таких теж много мабуть, но оні вєрующіє в алаха. а єсі в ссср алах бил може б оні туда жить уєжжалі
хотя нє - уєжжать то кудись стріміцца думать шото... карочє еті шо сіднєм сідят ім шо в ссср сідєть шо в Зімбабве шо на кубі. робить нікуя не треба во всьом віновата клята Америка, водка в магазінє буває, крупи єсть - ще б Америку розгроміть так ващє б іділія

в нєкотором планє оні щасливі люди. ну менше знаєш краще спиш как гаваріцца.

а отє хто ібошат оніж нещасні. учацця роблять шото. вєчно недовольні. і причому не всім на свєтє, а конкрєтно собой. навичками своїми, знаніями какіміто, зарплатами і т.д.

самоєм смєшноє тут то шо ссср разваллі еті самиє вториє сіднєм сідєлі з іх любіймо кпсс. но вінят в етот отетіх вторих шо ібошат на запад потікали і т.д. но подругому бить не може з вищеописаних характеристик цих людей. в них буде винен хто угодно тіко не вони

так шо жить в ссср многіє хотєлі би. как многіє вот хотят біцца у труни цього іранського генерала которого американці грохнулі в другом государствє ірак, з которим етот іран воював все моє дитинство кагбе.

а вот пітона ніхто вчить не хоче мать іво так! єсі б не Су з його C# так я не знаю як би ми тут і були... вже б мабуть тоже за гробами какіх то чєртєй ходілі ілі того хуже - в шахи б грали чи вірші писали!
 
+5

Andron-на з Днюхою!
 
+3

Яремчук: Если обменялся с кем-то футболкой - с зарплаты вычтут 75 евро (c)

Толік за такий клуб не грав би...
 
+4

чую що нас нє попустіт
ні в цьому році не в наступному
ну чим не новорічний тост?
за нас! за футвол!
 
+9

Місце глухоє но народу під сотню врубили музику на усю округу. Чесно кажучи творчість ріфмастера оце вперше слухаю. Власне перед СІЗО де він сидить. Чоб і нє власне. З новим роком!
 
+7

Лана
піду я на отой захід на 20-00 може Антімадрідісту зустріну
а то на суд він взагалі один приходив - неспортивно якось
 
+7

бля так це ж мені тоже 42
я тер тоже не лох да
 
+3

Діп над нами знущається
дивно що досі хтось на це ведеться!
працювати роками в Києві і питать де Майдан чи шкляний міст кличка
 
+3

548 с. Гринява Івано-Франківська Свято-Успенська церква 08.12.19 (с)
 
+9

Алан Патрик: При переходе в Шахтер на мое решение повлиял тот факт, что в команде так много негров (с)

от расіст клятий...
 
+5

відать і он тоже расіст!
 
+4

Євген Селін :

Хочу сказати лише одне. Важливу роль в обороні Новоайдару відіграв афганський батальйон. Я дуже вдячний цим людям. Саме вони не пустили сюди ворога і лінія розмежування виглядає таким чином, що зараз Новоайдар – це Україна. У мене до них величезна вдячність. Не вдаватимуся в подробиці, проте добре знаю усі деталі непростих часів. (с)
 
+4

Corvin: Если бы кто то следил за сборной Украины в отборочном турнире и вообще хоть немного знал о состояниее футбола там, то он бы такому сопернику совершенно не радовался. Ведь нашей сборной придется играть с закоренелыми расистами, и болельщики их им под стать будут! Недавно именно из за расизма прервали центральный матч их чемпионата, когда зрители начали провоцировать чернокожих игроков соперника обезъянними воплями. Представляете что будет, когда они станут играть против сбоной Голландии? Наша команда и так уже который год страдает от того, что игроки не хотят играть в защите и выбегают в атаку когда этого не надо. Сколько уже недосчитались очков из-за потери дисциплины и концентрации? И не надо надеятся на УЕФА и ждать что они как то вмешаются или повлияют. Весь этот расимз чудесно проходит, никого потом не наказывают, а счет остается на табло! Это уже смешно просто. Вот в той же игре украинского чемпионата, которую прерывали из-за расистских выходок, эти ребята знаете как потом всё объяснили? Дескать они имитировали крики исчезающих пятнистых сов, а не крики обезъян!? Прикиньте!? Якобы что привлечь внимание к экологии и все такое. В моде защита животных и эти расисты знаю как давить на жалось! Скоро будут заявлять, что это они имитировали оргазм в защиту лесбиянок, или громко дышали для борьбы с парниковым эффектом - и такое прокатит. Вот увидите - если кого и накажут, то чисто формально для галочки. УЕФА это мафия. Пока у руля УЕФА будут латентные расисты, наши команды будут страдать в играх с такими соперниками как Украина!
 
+6

Модрич презентовал автобиографию в стихах (с)

Лонгплей походу всьо...
 
+3

У Києві біля станції метро “Осокорки” зіткнулися Toyota Land Cruiser та Mercedes Benz. За кермом обох автівок в цей час перебував нардеп Олександр Дубінський.
ДТП сталася близько 19:43 на проспекті Миколи Бажана. Внаслідок аварії водій легковика отримав легкі травми, а водій позашляховика покинув місце пригоди.
Обидва автомобілі їхали в сусідніх рядах по проспекту в бік виїзду з Києва, йдеться в звітах патрульної поліції. Раптом повз них на шаленій швидкості проїхала спортивна Maserati Coupe Cambiocorsa з Дубінським за кермом і підрізала Toyota Land Cruiser. Позашляховик, за кермом якого сидів Дубінський, уникаючи контакту з Maserati, почав міняти ряд і врізався в Mercedes Benz, в якому також сидів Дубінський. Удар був настільки сильним, що легковик аж розвернуло. Позашляховик же терміново покинув місце пригоди.
Патрульні поліцейські, що прибули на місце, опитали свідків. Усі деталі ДТП вдалось відновити завдяки свідченню водія Porsche Carrera, 38-річному Олександру Дубінському, що став випадковим свідком аварії.
“Дубінський, який їхав на Мазератті навіть не пригальмував, полетів собі далі на шаленій швидкості, – розповідає Дубінський. – Дубінський на Лендкрузері після ДТП сказав, що йому не можна світитись в пресі і втік з місця пригоди. Тож мені самому довелось надавати першу допомогу Дубінському, який сидів у Мерседесі. Травми виявились не серйозні.”
Водія Mercedes Benz вже оглянули медики “швидкої”. Водіїв Toyota Land Cruiser та Maserati Coupe Cambiocorsa розшукує патрульна поліція. Всі деталі ДТП з’ясовуються. (с)

а ви кажете зубОжіння!
 
+4

МЮ представил новую ведущую клубного канала, которая была звездой на Porhub (с)

імовірно тепер зросте вболівальницька активність фанатів МЮ з промислових міст Східної Європи...
 
+4

Вирішили Гіві і Тамара випєндріцца. дала Тамара Гіві сто карбованців і відправила на пташиний ринок купити великого папугу що розмовляє
Гіві прийшов з того ринку із совой
Тамара: Вай какой інтірєстний птиц! он тоже гаваріт?
Гіві!: Нет! зато как слушаіт!
 
+4

У Києві з’явилися вулиці, названі на честь загиблих героїв-АТОвців Андрія Кизила, Андрія Абалмасова, а також Аміни Окуєвої.

Відповідні рішення ухвалено у вівторок, 12 листопада, на сесії Київради, повідомляє Новинарня.

За найменування нової вулиці на честь Героя України Андрія Кизила проголосували 64 депутати міської ради.

Відповідно до матеріалів сайту КМР, на честь Андрія Кизила найменували вулицю Проектну 13112 в Дарницькому районі (від Дніпровської набережної до вулиць Прип’ятська та Урлівська). Ініціатором перейменування вулиці на честь Андрія Кизила виступила на той час народна депутатка Ірина Суслова.

Ім’я Аміни Окуєвої присвоєно вулиці Проектній 13119 у Шевченківському районі (від Білоруської до Сім’ї Хохлових).

На честь киянина-“айдарівця” Андрія Абалмасова перейменована вулиця Панельна в Дніпровському районі. (с)
 
+6

"Белые" соперники: определены цвета, в которых выйдут на поле Украина и Эстония (c)

Знову цей клятий расизм! Коли нарешті це припиниться!!!
 
+5

547
с. Пилипець Закарпатська Церква Свято-Рождества Богородиці 13.11.19
 
+4

От Зинченко до Беседина: рейтинг самых популярных украинских футболистов в Instagram (c)

Ірина Морозюк має очолити цей рейтинг зі значним вдривом!
 
+3

правильно! шахтар треба шрафувати за расізм! адже на стадіоні шахтарая відбувається расизм! це домашні стаідон клубу ФК шахтар і цей клуб несе відповідальність за те що там відбувається!
 
+7

Полиция открыла уголовное производство из-за ситуации на матче "Шахтер" - "Динамо" (с)

правильно! за грати падлюку шо глядачам на стадіоні факі тикає! ето йому нє афріка!
 
+9

Александр ЗУБКОВ: «Ребров со всеми разговаривает одинаково. По этому венгерские игроки его совсем не понимают». (с)
 
+4

тайсона за расізм удалілі? так йому і надо, расісту!
 
+5

Врезультаті єврофутбольного тижня Хорватія випередила Сербію в рейтингу УЄФА
так шо дєто тоже знатно полихаєт...
 
+3

Bernard: Кучка клоунов, а не команда! Лучше остановиться сейчас, на этой стадии и сказать честно, что у нас слабый клуб, который даже не может побороться за выход в 1/16 второсортного европейского турнира. Грубо и обидно звучит? Но ведь так оно и есть. Три очка после трёх туров, две ничьи с самой слабой командой в группе – это и есть "достижения" "Сент-Этьена". Но если кто-то думает, что мы просто "не хотим играть в Лиге Европы", то он дурак. Если мы в этом турнире ни на что не способны, то как мы будем играть против "Реала", "Ливерпуля" или даже "Аякса" в Лиге чемпионов? "Александрия" почувствовала нашу слабость ещё в первом матче, они поняли, что против них играет кучка второсортных футболистов, которых не стоит бояться. "Александрия" с каждым матчем в Лиге Европы играет всё сильнее, а "Сент-Этьен" играет всё хуже и хуже. Думаю, что обе команды не смогут выйти из группы, но вспомните, что писала пресса и говорили болельщики после жеребьёвки? Мы тогда смеялись над "Александрией" и спрашивали, что это за команда? Теперь над нами смеются, и не только в Украине. Никто уже не вспомнит, что "Сент-Этьен" выигрывал 2:0, теперь мы будем значиться в истории турнира, как команда, которая упустила победу в дополнительное время, просто потому, что трусливо прижалась к своим воротам, в надежде отбиться от атак украинцев. (с)
 
+7

Артем ШАБАНОВ: «Однажды я душил кота в магазине!» (с)

а Фіфан дотепні заголовки на дінамоманіі пише...
 
+4

Луччє Су заздріть
А нього зп велика!
 
+3

есі без анала то ето марально
а журналісти аморальні бо розповсюджують лічностниє сікрєти!
 
+3

Петрусенко увеличил колонию экс-динамовцев в Горишних Плавнях до четырех человек (c)

щас Дудар приїде і буде 5-ть!
 
+3

зразу 4 штуки:

547 с. Діброва Київська Парафія Казанської Ікони Божої Матері 04.10.19[460] Перереєстрована 11.10.19
548 с. Козинці Київська Парафія Казанської Ікони Божої Матері 04.10.19[460] Перереєстрована 11.10.19
549 с. Петрушки Київська Парафія успіння Пресвятої Богородиці 04.10.19[460] Перереєстрована 11.10.19
550 с. Бузова Київська Парафія святого великомученика Димитрія Солунського 04.10.19 Перереєстрована 11.10.19
 
+4

продалі Ярємчука - іграєт!
 
+3

Ребров о победе над российским ЦСКА: Мои чурки покрепше ихник оказались! (с)
 
+3

Опрос
Какой уровень вашего дохода
до 10 тыс
12%
12%
10 - 20 тыс
22%
22%
20 - 30 тыс
20%
20%
30 - 50 тыс
20%
20%
50 - 100 тыс
15%
15%
100 тыс - 200 тыс
5%
5%
Больше 200 тыс
5%
5%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Ворсклой
Бущан
6,0
60%
Кендзера
5,5
55%
Попов
6,0
60%
Шабанов
5,5
55%
Миколенко
5,5
55%
Сидорчук
5,5
55%
Шепелев
5,5
55%
Буяльский
7,0
70%
Дуэлунд
6,0
60%
Вербич
7,5
75%
Русин
6,0
60%
Караваев
5,5
55%
Де Пена
6,0
60%