Голова Української автокефальної православної церкви митрополит Макарій вважає, що українські архієреї повинні домовитися на соборі 15 грудня, щоб не тішити Росію, і готовий на жертви.

Він також заявив: "Я би Путіну дав пораду: забрати війська якнайскоріше з України".
"Якщо (Путін) забере війська, російська церква ще може там, у тім числі, лишитися. Не забере війська, буде дальше воювати з Україною – українці найдуть в себе силу, і ті, що на сході України найдуть в себе силу, проявлять гідну національність до своєї держави, і російська церква буде щораз зменшуватися", – заявив митрополит УАПЦ. (c)
 
+5

Матч Динамо - Яблонец посетили 11 300 зрителей (c)

Десь так і було ага
Отборнєйшиє люди прийшли
Еліта можна сказати
Ідєйниє бойци

Незгібаємиє, непідкупні, щирі, співчутливі, грунтовні, відповідальні, відверті та невимовні!

Морозостойкіє врештірешт!

Дякує що ви всі були, і взагалі - що ви такі є!

Безумовно Динамо скоро знову стане Чемпіоном України, і потім знову обіграє на Бернабеу Барсу в одну калітку 0 4, і Назарій Русін канєшно же зробить хетрік, а Міколєнко запугаєт Мєссі так шо токо помєняють, і потом буде отвєтная ігра і народ поваліт на стадіон, і будут питати зайвого квиточка і разказивать как оні здєцтва люблять Динамо і всьо такоє, но ми то с вамі знаєм шо то всьо глорікі і матилькі лєтящіє от одної попзвєзди до іншої в завісімості от сіли іх свєтімості!

Патаму шо будім помніть вчорашню гру, і знаємо скіко в команди вболівальників, коли є мотив ходити тільки сугубо на любиму команду, який вірний до кінця!

А не на якусь там попсову харошу і красіву гру, трудолюбимих футболістів з прямими ногами, професійно виполняющіх план на гру обізнаного тренера, нанятого ще більш професійним президентом клубу. Бо то всьо не справжній славетний олдскул - а гадкій модернфутбол егейнст которий і єсть всі тру вболівальники тоість ми!
 
+5

Але були! Разом з командою!
 
+6

2AntiMadridista (13.12 в 16:44) № 1516408
-----------------------------------------
єсі чесно якраз филює і іду для кількості
ДК грає отвратно трєнєр додік а президент гандон
но хай сраниє кроти не либяцця дє на ДК ніхто не ходить
а якщо і либяцця то я тут буду хоч ніпрічьом!
 
+9

В Андріївській церкві поведуть першу літургію вселенського патріархату (с)

вооот!
 
+4


8 декабря 2013 года главный киевский памятник Ленину на Бесарабской площади совершил "свой последний полет". (c)
 
+4


Українська православна церква Московського патріархату нагородила керівництво й співробітників телеканалу "Інтер" за "працю на ниві духовного просвітництва".
Ордени преподобного Нестора Літописця І ступеня, медалі святого рівноапостольного князя Володимира та грамоти предстоятеля УПЦ (МП) їм вручили 6 грудня у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. (c)

треба і ганє гєрман мєдаль було дать, а піховшеку - вимпєл ілі значок
 
+4

качєлі
зрадаперемога
трєтьєго нє дано!
 
+7

Верховна Рада ухвалила закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.
За відповідне рішення проголосували 277 депутатів. (c)

нє брат ти мнє, чурка чорножопая!!!
 
+13

Австрійська армія, набрана з австрійців, сербів, хорватів та італійців з Ломбардії, а також інших меншин, багато з яких не могли зрозуміти одне одного, числом близько 100 тисяч, отаборилась навколо міста. Авангард з гусарів перейшов річку, щоб розвідати присутність турок-османів, але замість османів виявив циганський табір. Цигани запропонували гусарам шнапсу й ті його вжили.

Незабаром річку перетнули підрозділи піхоти і почали вимагати алкоголю для себе. П'яні гусари відмовили піхотинцям і почали споруджувати тимчасове укріплення навколо бочок. Почалася суперечка й один із солдатів вистрілив, після чого почався бій. Піхотинці, що не були учасниками зіткнення, але чули постріли, почали кричати: «Турки! Турки!». Гусари, вирішивши, що турки почали наступ, втекли з місця. Більша частина піхоти також побігла. Існує версія, що ситуація погіршилася, коли офіцери, намагаючись відновити порядок, скомандували: «Halt! Halt!», а солдати, що погано знали німецьку, сприйняли це як «Аллах! Аллах!»

За цих обставин командир артилерії наказав відкрити вогонь. Військо у таборі, прокинувшись від звуків битви, також відкрило вогонь і почало відступ.

За два дні після події на поле бою прибула Османська армія, і виявила замість ворожої армії близько 10 тисяч померлих і поранених солдатів, після чого без перешкод зайняла Карансебеш. (с)
 
+3

15 грудня відбудеться об’єднавчий собор щодо української автокефалії.
Про це заявив президент Петро Порошенко. (c)

о!
 
+10

затянувшаяся нарада переросла в корпоратив...
 
+8

Вахтанг Кіпіані
1 год ·
Помер президент США Джордж Буш. Старший. Прожив 94 роки. 1 серпня 1991 року, за кілька тижнів до Акту про Незалежність він приїхав до Києва і агітував Верховну Раду та українців відмовитись від "суїцидального націоналізму", маючи на увазі наш шлях до самостійності. Там же порівняв республіки СРСР з американськими штатами - мовляв, вони ж не мають права виходу. Цей виступ, написаний Кондолізою Райс, увійшов в історію як The Chicken Kiev speech, і став синонімом політичної короткозорості. Але. 25 грудня 1991 року США визнали незалежність України. Дякую, пане президент.
 
+4

Так
пять років тому мабуть і рвонуло
мільойн мабуть вийшов...
 
+5

Залізничний експрес Київ-"Бориспіль" рушив у перший рейс (c)

тепер Кшатрій буде як Діп кататися?
 
+5

тю
закрить хрєстіком да і хуй з ним
 
+3

Командир малого броньованого артилерійського катеру Військово-морських сил ЗС України "Бердянськ" старший лейтенант Роман Мокряк відмовився відповідати на питання співробітників російського ФСБ та "зізнатись" на відео в не вчинених ним злочинах.
Про це з посиланням на видання "Думская" повідомляє Український мілітарний портал.
Видання отримало цю інформацію від правозахисників, що займаються правовою підтримкою полонених в окупованому Криму. (c)
 
+3

У Німеччині росіянина засудили на 14 років за напад на автобус "Боруссії" (с)

а у нас за держзарду і участь в сепаратиських збройних формуваннях на менші скроки садять....
 
+3

Введение военного положения не помешает проведению матча Ворскла – Арсенал (c)

вже і таке проаналізували...
 
+4

от і погуляєш
щас всє - погуляють
тудисюди
атьдваатьдва
 
+7

Наскоко помню таваріщ два молоточка на пряме питання - чо то він здриснув з рідного міста, відповів буквально - "нє знал що в Донєцкє столько говна і бидла оказиваєцца"

Мабуть коли говорить про те що в ітогє він був прав - він саме це має на увазі

Ну так ето ми знає і так!
 
+5

ПЛАКАЛА - KAZKA | Double Blast (бандура та кнопковий акордеон)

https://www.youtube.com/watch?v=7oLbx7MXlsE
 
+4

- васілійівановіч, а правда шо ви жид?
- відіш лі Пьотр...
 
+3

Запалили свічку
В будинках навпроти нарахував їх штуки чотири
 
+9

2Kshatry (23.11 в 16:52) № 1510610
-----------------------------------------
Коростишів - це те місто де живе наш Са
А Коростень - це те місто де він не живе
помоєму різниця - разітільна
 
+3

За даними російського слідства, 14 червня 2014 року Рудьковський, діючи в групі з членами "Правого сектора", брав участь у псуванні майна посольства Росії в Києві, яке закидали камінням, яйцями, фарбою. Збиток, завданий будівлі, оцінили в 15 млн рублів.
За словами адвокатів, Рудьковський частково визнає вину. Зокрема, він визнає, що кинув один камінь в будівлю посольства, який у підсумку не долетів. Разом з тим, стверджують його захисники, екс-депутат був змушений зробити це "під тиском натовпу", тому кваліфікацію "в складі групи", він заперечує. (с)

ето до сліз!
рад за Колю!
 
+6

Shakhtar Social Foundation объявляет о создании женской футбольной команды в Харькове. (c)

Дашка нібось капітаном буде...
 
+5

Господи
Ну зрозуміло що главбух
Ну миж тут жеж люди
Ніхто ж не засуджує!
 
+10

Щойно бачив в метро діпа з білявкою. Електрички... Маршрутки... Змова перевізників... Нуну
 
+7

- Почему Вы решили покинуть "Львов", который неожиданно заменил "Верес"?

- Это было мое принципиальное решение. После того, как нам сказали, что "Верес" станет "Львовом", я не смог остаться в команде. Спасибо руководству клуба, что оно пошло мне навстречу и отпустило.

Я играл в одной команде, у которой были свои болельщики, они меня любили, у меня жена из Ровно, ребеночек там родился. Если бы остался во "Львове", мне кажется, это было бы предательство перед болельщиками и городом. (с)

ти ба
ще є принципові виявляється...
 
+3

Гранквист после победы над россиянами: Этот год надолго запомнится болельщикам сборной России (c)

праільно
і поглуміцца напослєдок над чорнодупими!
 
+3

в нас єсть ренгенівський знимок ногі Джокєра (кстаті класна аватара була би)
що тут ще можна розводити про каратістов?
 
+3

Президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську. (с)

маладєц!
 
+5

Сенат Польщі у середу, 21 листопада, одноголосно прийняв постанову до 85-х роковин Голодомору в Україні.
Про це повідомив у своєму Twitter посол України в Польщі Андрій Дещиця.
"За" проголосували 78 сенаторів, ніхто не був проти і ніхто не утримався.
"Символічно, що це відбулося власне в День гідності та свободи. Дякуємо за пам’ять, підтримку та солідарність!" - прокоментував рішення дипломат.
В ухвалі, опублікованій послом, польські сенатори нагадують, що у 2006 році Сенат Польщі у спеціальній постанові визнав українську оцінку цих подій як злочин геноциду.
"Ми віримо, що поширення знань про цю велику трагедію в Європі сприятиме кращому розумінню наслідків, які тягнуть за собою комуністична ідеологія і тоталітаризм", - йдеться в ухваленому документі. (с)
 
+5


КМДА погодила передати у військові частини дев’ять конструкцій.

19 листопада працівники «Київблагоустрою» відправили на передову перші два МАФи, повідомляє керівник КП Андрій Андрєєв.

З 2015 року демонтовані кіоски стояли на штрафмайданчиках. Проте місця для зберігання стало бракувати, тому частину МАФів вирішили передати в зону АТО, яка зараз називається зоною Операції об’єднаних сил.

Наразі КМДА погодила передати у військові частини дев’ять споруд. Конструкції планують використати для розміщення постів на передовій. (с)

ішти!
 
+5

Не росіянин: президентом Інтерполу став Кім Чен Ян з Кореї (c)
 
+7

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. (c)
 
+10

Battlefield V

9 ноября 2018 года Дэвид Сирланд, продюсер мультиплеера игры, сказал в интервью российскому изданию DTF, что СССР "как минимум раз" менял сторону, на которой сражался, в связи с чем проблематично добавить его в число фракций (c)
 
+3

Фільм "Переломний момент: Війна за демократію в Україні" змагатиметься за "Оскар" у категорії "Найкращий документальний фільм".

Про це повідомило Держкіно на своїй сторінці у Facebook.

"Документальна стрічка про Революцію Гідності та російську окупацію Криму і Донбасу, створена українським режисером Олесем Саніним та американським оскароносним документалістом Марком Харрісом, увійшла до лонг-листа претендентів на премію Американської Кіноакадемії за найкращий документальний фільм", – йдеться у повідомленні агенства. (c)
 
+8

2Kshatry (20.11 в 12:16) № 1509848
-----------------------------------------
нічонічо
Діп своїми бєзконєчнимі поїздкамі і цю трасу убьє как сдєлал ето с прєдидущєй трасой!
 
+4

Співголова депутатської фракції парламенту "Опозиційний блок" Олександр Вілкул заявив, що з фракції виключили співголову Юрія Бойка та заступника голови фракції Сергія Льовочкіна.
Про це він сказав з трибуни парламента у вівторок. (c)

:-)
оказуєцця Денис Казанській дає хоч якісь реальні політіцкі прогнози
в сравнєніі з таким влучанням наприклад гєополітік-бородавочнік Карасьов просто отявлєний трєпач
 
+5

Екс-депутата Верховної Ради Криму Василя Ганиша засудили до 12 років позбавлення волі за державну зраду.
Про це повідомляє "Крим.Реалії" із зали суду.
Зазначається, що вирок 19 листопада ухвалив Дніпровський районний суд Києва.
Суд вирішив, що екс-депутат сприяв підривній діяльності Росії на території України, коли брав участь у голосуванні за окупаційну "Конституцію Криму".
Крім того, суж розцінив як протизаконну участь Ганиша у так званих "виборах" до міськради Феодосії у вересні 2014 року.
Екс-депутат також зобов'язаний виплатити 5 789 гривень судових витрат.
До набрання вироку чинності, засуджений залишається під домашнім арештом. (с)
 
+7

У Франції третій день тривають акції протесту проти подорожчання пального. Учасники руху "Жовті жилети" почали блокувати сховища із паливом.
Про це повідомляє Le Figaro.
Протестувальники заблокували сховища нафтової компанії Total на заході країни у комуні Верн-сюр-Сеш поблизу міста Ренн. Вони пропускають легкові автомобілі, але не дозволяють проїзд вантажівок.

Також повідомляється про величезні затори в напрямку Париж-Ренн. Сьогодні вранці трафік був майже заблокований. (c)

та наші євробляхєри ще лапочкі!
 
+3


За словами вселенського патріарха, Константинопольська церква щороку у молитві згадує жертв Голодомору.
"Молячись за упокій душ померлих та за загоєння цієї болючої рани у свідомості вашої благословенної нації, ми нагадуємо всім людям доброї волі, що Церква не толерує несправедливість чи будь-яку силу, направлену підривати суспільну згуртованість", - заявив Варфоломій.
Саме тому, за його словами, і було прийнято рішення надати автокефалію УПЦ.
"Неприпустимим є те, що Вселенський Престол… залишався б байдужим, коли православні люди, такі, як український народ, страждають та шукають вирішення церковних проблем, які мучать їх протягом століть. Ми втручаємося тому, що це є наш обов'язок", - заявив Варфоломій.
Він додав, що рішення Константинополя базується "виключно на засадах достовірно-церковних, всесвітніх… заради істини і традицій церкви…завжди для розбудови тіла Христового, а не для себе і не для демонстрування світової сили чи влади".
"Ця велика відповідальність Матері Церкви…безумовно не має меж. Тому так само, як і ми надали автокефалію всім помісним церквам, Священний Синод вирішив надати автокефалію багатостраждальній Православній церкві в Україні, щоб вона також приєдналася до повноти Православ'я в єдності та внутрішньому мирі", - наголосив Варфоломій. (с)

власне на такому і тримаєтсья якась повага до релігії
бо слухаючи гундяя і його поплічників здається що релігія то якась державна сєкта чи спецслужба
 
+5

Уже традиционно новички сборной проходят обряд посвящения, исполняя песню. Дуэтом спели Марьян Швед и Виталий Мыколенко, которые исполнили "Червону руту". (с)

вооооот
хоч хтось
молодці однозначно!
 
+11

всьо патамушо нє ібашат
от того шо чорті чєм займаюцця
ото бува поработаєш тєжко - і как рукой отєто всьо
 
+4

Фанаток Віті показали!!!
Дєвкі - агонь!!!

Віннік має заздрити!!!
 
+4

Опрос
Хто кручє?
Албус Дамблдор
64%
64%
Ґелерт Ґріндельвальд
36%
36%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Яблонцем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,3
43%
Бурда
6,0
60%
Кадар
3,7
37%
Мыколенко
5,7
57%
Сидорчук
3,7
37%
Шепелев
5,0
50%
Шапаренко
4,7
47%
Цыганков
5,3
53%
Вербич
5,7
57%
Беседин
4,3
43%
Цитаишвили
6,7
67%
Дуэлунд
6,0
60%
Андриевский
5,0
50%