Президент Європейської ради Дональд Туск українською мовою виступає у Верховній раді з промовою, присвяченою 5-й річниці Революції Гідності.
Туск виступає в рамках засідання Ради, присвяченого річницs подій на Майдані.
"Я прибув до вас у 5-ту річницю драматичних подій на Майдані, у річницю Революції Гідності, щоб подякувати всім українцям та їхнім обранцям, незалежно від партійних розбіжностей. Я приїхав як президент Європейської ради, але також як поляк – ваш найближчий сусід і сердечний, доброзичливий друг", - сказав Туск на початку виступу.
У сесійній залі окрім депутатів присутні президент Петро Порошенко та члени уряду. (с)
 
+6

337 переходів з МП до УПЦ
растьом!
біля 3%!
 
+5

"Майже 70% вважають, що Революція Гідності мала характер загальнонаціонального протесту, що це не був поділ за регіонами. Лише 16% вважають, що це було не так", — підкреслила соціолог.

За її словами, також є позиція, що революція стала можливою завдяки підтримці киян. І роль киян визнається дуже вагомою — 67% мешканців України вважають, що кияни своєю допомогою — волонтерством, особистою участю в Майдані — додали масовість і можливість відбутися цьому явищу як такому.
"66% вважають, що Майдан підтримали різні соціальні прошарки суспільства — що це були люди різного рівня освіти, різного рівня доходу. 64% вважають, що революція стала можливою завдяки солідарності різних регіонів України. І дослідження показало дуже цікавий тренд - що ми не можемо говорити про те, що якісь регіони підтримали революцію, а якісь ні. Ми побачили, що її підтримали в Центрі і на Заході більшою мірою, але на Сході і на Півдні більшою мірою підтримали жителі великих міст і меншою — містечок. Тому не можна говорити про розкол країни", — сказала Зайцева-Чіпак.
(с)
 
+3

ну очім я після роботи покладу квіточку ібо харашо помню як почалося 18-те грудня і я к воно закінчувалося
може с кімось і перетнуся єсі вийде...
 
+7

Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.
Таке рішення суддя Сергія Каракашьян оголосив 14 лютого. (c)
 
+4

После футбольного матча. 1846 год. Город Кингстон-на-Темзе, Англия. (Гравюра)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Footboll_in_England_1846.jpg
 
+3

Коли чєловєк нє такий как вобщє, потому одін такой, а другий такой, і ум у нього нє для танциванія, а для устройства сєбя, для розвязкі свого сущєствованія, для свєдєнія обхождєнія, і когда такой чєловєк, єслі он вчьоний, подиміться умом своїм за хмари і там умом своім становітся — подиміться ще вище од Лаврської колокольні, і когда он с тудова глянєт вниз на людей, так вони здаються йому такі, такі махонькіє-махонькіє, всьоодно як пацюкі, пардон як кріси. Потому што ето-же ЧЕЛАВЄК, а тот которий он ета тоже чєловєк нівчьоний, но і……… зачєм же, ето ж вєдь очєнь і очєнь. Да — Да, …… но НЄТ. (с)
 
+3

Матч між київським "Динамо" та італійським "Ювентусом" відбудеться на стадіоні "Динамо" 20 лютого. Початок - о 14.00. (с)

в середу посеред робочого дня
молодці! народу валом прийде
 
+5

ЩЕ ОДНА ПАРАФІЯ ОДЕЩИНИ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ
У суботу, 9 лютого 2019 року, громада Свято-Успенського храму селища Маринове Березівського району Одеської області, на чолі з протоієреєм Романом Федаком, покинула Балтську єпархію колишньої Української Православної Церкви (Московського патріархату) та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України — інформує Одеська єпархія Православної Церкви України на своїй сторінці у Facebook.
Після виступу настоятеля отця Романа громада Свято-Успенської парафії села Маринове майже одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Православної Церкви України.
Усього було присутньо 115 вірян, з яких 111 проголосували за, 3 - проти, 1 - утримався (c)
 
+3

камінгаут дня!
 
+3

У Києві відкрили інтернет-порностудію (с)

Су ж у Київ назад тепер переїде...
 
+3

Народні депутати проголосували за те, щоб внести до порядку денного десятої сесії Верховної ради і направити до Конституційного суду законопроект щодо внесення змін до статті 133 Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської області (№9310-1) на Січеславську.
За відповідне рішення віддали свої голоси 240 парламентарів. (c)
 
+14

станом на ранок 4-го лютого перейшло 223 парафії
шоб уже точно
 
+4

Эффект «нога-во-рту» (англ. foot-in-the-mouth) — психологический феномен, который показывает, что человек, ответивший на «ритуальный» вопрос («Как Ваши дела? Как Вы себя чувствуете?») «ритуальным» ответом («Хорошо», «Все в порядке»), в дальнейшем даст принудительно положительный ответ на просьбу о помощи. Также это принуждение будет сильнее, если человек, задавший ритуальный вопрос и получивший ритуальный ответ, скажет: «Рад это слышать». Данный механизм был разработан Д. Ховардом в 1990 году. Феномен используется в психологической манипуляции. (c)

вротмнєногі...
 
+7

Станом на 3 лютого вже більше 200 громад РПЦвУ вирішили перейти до Православної Церкви України. Найбільш активно цей процес проходить на заході та в центрі України. Також активізувалися північний, центральний та столичний регіони.(c)

… начеб то наближаються до 2%...
 
+6

Центральна виборча комісія відмовила лідеру "Комуністичної партії України" Петру Симоненку у реєстрації кандидатом на президентських виборах 2019 року

"Розглянувши документи, що надійшли до ЦВК 29 січня, комісія встановила, що Симоненка висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", - зазначено у повідомленні ЦВК.
Також у комісії підкреслили, що анкета кандидата, подана Симоненком, не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом 10 останніх перед днем виборів років. (c)
 
+6

Хацкевич: Соль - тот футболист, который готов играть прямо сейчас (c)

тю
у Діпа такіх чуваков цілий натовп на подхватє!
 
+3

мадуро тащіт в літак вази і статУї а так же коханку-поваріху
лєтіт в воронєж до друга
 
+3

Фанати ДК не дають Морозючкє? Не здивований ні разу!
 
+5

Управління міського транспорту Варшави запровадить обслуговування українською мовою в автоматах для продажу квитків на громадський транспорт.
Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.
З ініціативою додати українську мову до квиткоматів виступив бурмистр варшавського району Воля Кшиштоф Стшалковський. Він підкреслив, що у Варшаві мешкають десятки тисяч громадян України, які там навчаються, працюють і платять податки. (с)
 
+3

СУД ДАВ ЯНУКОВИЧУ 13 РОКІВ ЗА ДЕРЖЗРАДУ (с)

а чо ж так мало?
 
+8

Кандидат у президенти лідер "Самопомочі" Андрій Садовий запропонував Юлії Тимошенко зняти свою кандидатуру на його користь.
Про це він написав у Facebook, коментуючи з’їзд "Батьківщини", на якому Тимошенко офіційно висунули в президенти.
"На з'їзді Юлія Тимошенко оголосила, що настає кінець всім негараздам України. Бідність, корупція і поразки позаду. Попереду – відродження і розвиток. "Цитата: "Ми не маємо права знову, ще раз, втратити наступне 5-річчя, привівши до влади тих, хто непомірно любить гроші, але не любить Україну"", – пише Садовий.
Лідер "Самопомочі" зазначив, що "абсолютно підтримує лідерку "Батьківщини" в цій ідеї".
"Для підтвердження щирості своїх слів пані Тимошенко залишилось зробити небагато: зняти свою кандидатуру на користь Андрія Садового, до чого я її і закликаю", – резюмує політик. (c)

ти сатрі какой ушлий мужик...
 
+4

ЄС зняв санкції з Кобзона (c)

как же еті натовци глумяццо то....
 
+7

Рівно сто років тому тут вирували події, без яких, можливо, не було б ані Наталії з кав'ярнею, ані її чистої української мови, та й самої України також.
22 січня 1919 року на Софійській площі проголосили "Акт Злуки" – урочисте об'єднання в єдину державу Української Народної (УНР) і Західноукраїнської Народної (ЗУНР) республік.
– Якщо повернутися на 100 років назад, то цей майдан був заповнений величезною кількістю людей, – розповідає Олександр Кучерук, завідуючий Музею української революції. – Було холодно, приблизно така ж погода, як і зараз.
– Відбулася вікопомна і, власне, одна з найважливіших подій 20 століття, а можливо, і взагалі в історії України, – продовжує історик. – "Актом Злуки" впровадили формулу 1895 року Юліана Бачинського про соборну, демократичну Україну "від Сяну і по Кавказ".
Того дня по всьому центру Києва майоріли синьо-жовті прапори. На балконах вивішували рушники. З боку Володимирської, біля входу на Софійську площу, звели тріумфальну арку.

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/01/22/7204444/
 
+3

На Одещині перша парафія УПЦ МП перейшла до ПЦУ

Громада святого Димитрія Солунського села Пужайкове Балтського району на Одещині оголосила про перехід із УПЦ МП до Православної церкви України.
Про це Радіо Свобода повідомив прес-секретар Одесько-Балтської єпархії отець Теодор Оробець. (с)
 
+3

У Запоріжжі до Православної церкви України приєдналися релігійна громада та священик Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Ігор Савва.
Про це повідомив сам священник, пише "Радіо Свобода".
Рішення про приєднання до ПЦУ було ухвалено 18 січня.
У березні 2017 року громада вийшла з УПЦ (МП), бо Савві заборонили вести службу через його проукраїнську позицію.

"Цей період був дуже важливий для нас після того, як наша громада була у Московському патріархаті, ми були представлені самі собі і якраз мали таку можливість утвердитися в основах віри, в своєму виборі, бо ми не просто пішли з Московського патріархату – ми вимушені були піти, бо не були згодні з тим, що там відбувалося", - зазначив Савва.
"Ми очікували об’єднання. Так, воно відбулося. Думаю, що не всі проблеми ще вирішені, багато ще буде в майбутньому вирішуватися, але факт звершився – Православна церкви України існує і нас більш нічого не стримує, щоб стати її частиною", – додав він. (c)
 
+6

Три релігійні громади на Житомирщині у день Водохреща, 19 січня, вирішили перейти з Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України.
Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, передає прес-служба облдержадміністрації. (c)
 
+4

В найближчі години Київ накриє хуртовина – синоптики (с)

Хлопці
Це була честь для мене знать вас і переписуватися з нами!
 
+10

2LongPlay (13.01 в 19:16) № 1533296
-----------------------------------------
цілком підтримую
давно була ідея повикуповувати за ну там 200 грн голоси у пенсів перед виборами офіційно на державному рівні щоб їх повикреслювали зі списків

за своє можу тіко таке сказать
дід 33-го року
сам лишився - бабуля позаторік на покрова померла
ми з батьком його почергово провідуємо. продукти і просто поговорити.

в четвер я до діда приходив і він мені каже - ми того Томоса 300 років чекали
і кацапів він страх як не любить

я. ну не знаю. це таке відчуття... я гордий шо він такий. це ж цілком радянська людина член партії був і директор школи років 40 чи більше

я його люблю. а він мене - свого єдиного онука

не знаю як і що тут ще виразити. якими дотепами і прихованими змістами користуватися
 
+6

На Житомирщині прихильники ПЦУ заблокували вхід до церкви священникам УПЦ МП (с)

На Волині громада не пустила до храму священиків УПЦ МП – голова РДА (с)
 
+8

Ще низка громад сьогодні перейшла з РПЦ (москвський патріархат) до Православної Церкви України.
Зокрема відомо про:
Дві парафії у Вінницькій області.
Одну парафію у Волинській області
Дві парафії у Івано-Франківській області.
Одну на Львівщині.
Одну на Одещині.
Одну на Житомирщині.
Одна у Києві. (Храм біля Військового госпіталю).
Дані оновлюються.
Вітаємо Православна Церква України з приєднанням нових парафій. (с)
 
+6

Житель Киева перепутал направления на вокзале в Запорожье и уехал в неизвестном направлении. Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции, передает "ZаБор".

Вчера, 11 января, полицейским позвонила 33-летняя жительница Киева и сообщила, что ее муж уехал в неизвестном направлении на поезде, перепутав направления.
Полицейские опросили женщину и выяснили, что супруги вместе должны были ехать в Киев.
Через некоторое время, мужчина позвонил женщине и рассказал, что находится на остановке железнодорожного транспорта. Указать точное местонахождение он не может, поскольку не ориентируется на местности. Усложняло ситуацию то, что мужчина находился без сезонной обуви и одежды. И очень замерз.
Получив сообщение, полицейские установили, что с перрона вокзала, одновременно с поездом "Запорожье-Киев", отправился электропоезд "Вольнянск-Мелитополь".

Полицейские начали отрабатывать остановки указанной электрички.
На станции в селе Каменское Васильевского района Запорожской области, полицейские разыскали пропавшего. Киевлянин находился за пределами населенного пункта без верхней одежды и обуви.
Оказалось, что он по собственной неосторожности, перепутал направления движения и сел в другую электричку. Во время проверки проездных документов, контролирующие работники, высадили последнего на ближайшей остановке.
Правоохранители обеспечили мужчину одеждой и обувью по сезону и приобрели билет на поезд в нужном направлении. (с)

А дє Дудар?
 
+5

Микола Воськало
10 год ·

штурм
діючі особи
вова, кандидат
бидло
олігарх (в п'єсі не з'являється)
в залі за заставленими бацилою столиками сидить бидло. на сцені перед столиками з мікрофоном стоїть кандідат вова
вова. добрий вєчєр, уважаємиє зрітєлі і ізбіратєлі
бидло їсть бацилу і посміхається.
вова. на наш офіс сєгодня вєчєром совєршено наглоє і бєсцерємонноє нападєніє.
бидло. (відкладає виделки і начинає ржать) о, це шото із новой програми навєрно
друге бидло. я єму пісал програму, там такого нє било
третє бидло. це жидков писав, точно вам говорю!
вова. я щас сєрьйозно вам говорю
бидло. от заєбісь (від сміху істерично б'є кулаками об стіл, від чого бацила взлітає зі стола і ширіє по залі. один шматок потрапляє кандидату вові в око)
вова. от суканахуйблядь
бидло (рже ще голосніше) от маладєц! жгі, вова!
вова. вєсь бєспрєдєл кровавого рєжима...
бидло (від сміху начинає блювать під стіл) от бля, красавчік!
вова. (сам до себе) я щас заплачу (в зал) ви шо тут всє, порохоботи?
бидло. блядь, отето шутка
друге бидло. та піздєц такий юмор, шо всцятись можна
третє бидло. а я уже
четверте бидло (кричить) пороха на нари! ми за вову! лисого в прєм'єри!
вова. (здавлено ридає, розмазуючи сльози мікрофоном по лиці) ето піздєц...
раптом у вови в кармані звоне телефон. вова бере трубку, в трубці чутно голос олігарха
голос олігарха. шо, вова, не получаєцця?
вова. вони думають, шо я шуткую
голос олігарха. думають? а вони уміють? ти не волнуйся, це ненадолго. скоро всьо закончітся. пока іди кофє попєй. скажеш - за мой щот
вова уходе. бидло не замічає його уходу. начинаєть грать красіва музика.
...поплакала і стоп...
під ці слова завіса повільно опускається (с)
 
+3

смєлєйшая бабєнь била! і нєрви шо канати!
 
+7

У Києві з вікна готелю "Хрещатик" вистрибнув 24-річний чоловік, якому примарились "фашисти". Про це повідомили працівники лікарні, куди шпиталізовано потерпілого.

Інцидент стався сьогодні зранку, 11 січня, у Шевченківському районі столиці. 24-річний постоялець, перебуваючи у своєму номері на другому поверсі, вистрибнув з вікна.

На місці йому було надано допомогу, а згодом шпиталізовано до лікарні, де у потерпілого діагностували черепно-мозкову травму і відкритий перелом гомілки.

Чоловік пояснив, що вистрибнув з вікна готелю, тому що "побачив у вікно фашистів", і таким чином хотів від них "втекти". (с)

повідімуму ето хто з хокеістів приїзджав і у вікно побачив Дударя ідущєго по вулиці...
 
+4

2Smooth Pimp (10.01 в 18:02) № 1532426
-----------------------------------------
На мою думку рішення таке - людині треба задати просте питання: покажи рукою в якому з цих двох міст ти живеш. Якщо перед тобою лицар - він покаже на місто лицарів. Якщо брехун, то він живе в місті брехунів, і збреше - показавши теж на місто лицарів. Тобто кого б ти не зустрів, лицаря чи брехуна, на запитання вказати в якому місті вони живуть, вона однаково вкажуть місто лицарів :-) все як то кажуть імхо
 
+4

Вадим Шаблий: «У Морозюка в «Ризеспоре» непростая задача» (с)

єссно
буде мухобойкой турков од ірішкі одганять!
 
+11

У середу, 9 січня, у Стамбулі усі члени Синоду Вселенського патріархату підписали томос про автокефалію Православної церкви України.
Цю інформацію підтвердили "Укрінформу" у прес-службі Вселенського патріархату. (с)
 
+7

Громада Хрестовоздвиженського храму села Деражне Костопільського району Рівненської області оголосила про перехід із Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України.
Про це розповів у коментарі "Радіо Свобода" староста храму Микола Гаврилюк.
За його словами, це сталося 7 січня після святкової літургії.
"Громада виявила бажання, щоб у нашому селі була створена українська православна церква. Під час цього церква була вщерть заповнена людьми. Отець Віктор (Чабан) підтримав це рішення і готовий далі служити громаді", – повідомив Гаврилюк. (c)
 
+7

ну дак рашка і є та антівсілєнна
і там да - врємя тєчьот в обратную сторону
 
+5

Ні Хацкевича ні Шацьких не бачив
Зато бачив нашого адмінішку - махал рукой і про Томос розказував
 
+6

Холодно все це на Софіївський спостерігати. Зато можна каву якобс нашару знайти
 
+3

Приперлипя в центрі щоб хоч трохи долучитися до різдва. А завтра на томос плануємо. Всім веселих свят!
 
+5

5 січня у Стамбулі відбулося підписання томоса про Автокефалію Православної Церкви в Україні.
Документ підписав вселенський патріарх Варфоломій у патріаршому храмі Святого Георгія на території Вселенського патріархату.
Перед підписанням відбулася молитва українською мовою – усі присутні мали змогу прослухати тропар у виконанні делегації, єпископату і духовенства з України. (c)
 
+12

Українська делегація прибула в Стамбул отримувати томос (c)
 
+4

Офіційна делегація України на чолі з президентом Петром Порошенком 5-6 січня здійснить робочий візит до Турецької Республіки для отримання томосу.
Про це повідомляє в п’ятницю прес-служба Верховної Ради.
Зазначається, що в делегації також візьмуть участь митрополит Київський і всієї України Епіфаній та спікер парламенту Андрій Парубій.
Програмою візиту до Стамбула передбачено 5 січня зустріч Порошенка і Парубія з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом та Вселенським патріархом Варфоломієм.
Учасники делегації візьмуть участь у церемонії підписання томосу Вселенським патріархом та в молитві у Патріаршому Храмі Св.Георгія.
По завершенню процедури прозвучать заяви.
6 січня президент України та члени делегації візьмуть участь у церемонії вручення томосу, Божественній Літургії (буде спільне відправлення Вселенським патріархом Варфоломієм і Митрополитом Епіфанієм), та церемонії освячення води у затоці "Золотий Ріг". (с)

уж і не знаю... я канєшно людина глибока невіруюча.. но раз так... може хрестика пока поношу еті два дні?
ну чісто на удачу...
 
+7

я дуже давно не люблю творчість 95 квартала
ібо щітаю ето всьо хохлоюморком
для такіх же
тіпічіскіє малороси жополізи
 
+8

Микола Воськало
4 год ·
намного лучче стало жити в нас
пріобрєтають наші громадянє
крєвєдки, мідії, хамон і ананас
стоять за етім в черзі у ашані
вино, канфєти, віскі, мармелад,
сири із плєсєнью усякі благородні
гребуть в тєлєжки прямо всьо підряд
немов би світ закінчиться сьогодні
а зрадойоби бісяться, нудя
шо в нас кругом тут ніщєта і злидні
дивіться, суки, ось очєрєдя!
росте добробут, развє вам не видно?!
(c)
 
+5

Церковна громада с.Боянчук Заставнівського району Чернівецької області ухвалила рішення про перехід з підпорядкування колишньої УПЦ МП до Православної церкви України. (c)
 
+4

Андрій Ганусич
2 хв. ·
- Ви точно віддаєте свій голос на президентських виборах за кота?
- Він такий милий!
- Але ж це тварина!
- А ті що десятками років обирали наш народ, привели його до зубожіння, не тварини?
- Ви гадаєте, що кіт зможе керувати країною?
- А що в українців є якийсь кращий вибір? Одні й ті ж самі обличчя! Олігархи, брехуни, злодії!
- Кіт зможе виграти війну?
- Путін побачить який він пухнастий і ласкавий і одразу відступить (с)
 
+3

Опрос
Сможет ли усилить Динамо Фран Соль?
Да, он сразу впишется в команду и начнет забивать
22%
22%
Да, но ему нужно будет время на адаптацию
26%
26%
Нет, он вряд ли себя сможет проявить в команде Хацкевича
52%
52%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Олимпиакосом
Бойко
4,2
42%
Кендзера
4,7
47%
Бурда
4,7
47%
Шабанов
4,7
47%
Мыколенко
5,5
55%
Шепелев
6,3
63%
Буяльский
6,5
65%
Шапаренко
5,3
53%
Цыганков
6,3
63%
Вербич
6,7
67%
Соль
3,8
38%
Гармаш
5,2
52%
Русин
5,2
52%