Дякую всім хто прийшов!
Ви чудові!
Не знає критерію хто кого там переміг особливо коли в фанзоні постійно кричиш ганьба вова сцику і давай українською, но як на мене з того шо міг розчути Порох був убідітільний а вова знову читав по папірцю і все не міг опанувати мову

Чубай класно вкінці поставив крапку і заспівав Гімн

ЗІ і вова такі сцикун і дрібний клоун. вразі чого в нас зявиться сильно нелюбимий нами президент которий для нас не буде мати ніяких амортизуючих аспектів тіпа не треба качать корабль і а то ж расія полєзєт :-) будемо ми зрадойобіть а це значно легше :-)

ЗІ ЗІ наших було набагато більше буле відчуття Майдану та єднання
нас багато і ми ідейні :-)

ЗІ ЗІ ЗІ Дудар хоч і програма на ліспє але пьє пиво :-)
 
+4

Ващє не розумію чому пєтя програв в дебатах. Ну вам звідти віднєє
 
+10

То ви там в ЛДНР ні а чьом
 
+4

Єбать на майдані народу. Аншлаг! Квитки рвуть! Десятки тищ!
 
+12

Зєля гавно нічого тут аналізувати
кумір бидла бо такий як воно
Ганапольскій соловїною щебече он давно а етот хєр нікада нічо не вивче
він тупо комік с хріпоццой щось задвінуть і морду скрівіть
нуль
 
+6

дааааа
такого тут ще не було...
 
+3

О!
Фабіо вдруг обнаружил шо ето порохоботская група :-)
а шо он хатєл када ми пятий рік поспіль ніяк не замерзнемо га? од такого точно порохоботом станеш!
 
+4

Дозер в фб до Чуперки прийшов! ловімо славімо його! :-)
 
+5

Тєррікон
 
+5

Щось Петро дуже толкового виступає. Аж цікавіше концерту.
 
+4

А іщо про те що дива іноді трапляюцця

Раптом звалили дікая боль
аналізи узі - карочє камінь з нирки йде
поклали в госпіталь прикордонників наступний на операцію аналізи здав кардіограму здав на воспріімчівость анастезіі перевірили ну думаю пойду схожу
ага
вишел гад :-)
я там перший був кому гроші за операцію повертали - в командіра іх якого то ходив підписував
билі якісь лігєнди про чувака що тоже увільнул безпосередньо перед операцією, но я його переплюнув!

так шо ніссать!
ну ілі ссать :-)
 
+6

Нещодавно знайшов і перепощував в фб свій пост до перед виборами 2010-року.
Вирішив і до цих вибрів 2019 наваяти по можливості крупний пост щоб потім через 10 чи скільки там років знайти і згадати що думав, як гадав в ці часи.
Ітак, після окупації Криму та частини Донбасу, виборів Порошенка, сподівався що с відходом значної частини вати окупованих територій - ці вибори не будуть такі напружені як 2010-го. Що не Порошенко так Тимошенко, не Тимошенко так якісь кандидат, який за НАТО та ЄС за українську мову я єдину державну і т.д. і т.п., і не треба буде сприймати електоральний вибір радикально - або наші або не наші.
З грустью дивився на 5-те місце в рейтінгах Порошенка рік тому, но думав, ну Ю так Ю, чи Гриценко, ну ок, можна і таке.
Єсно хєр там – вийшло все не так. Появився Вова Зє на чолі рєйтингів, і от цей кандидат повернув звичну безальтернативність і дихотомічність в мій процес вкидання бюлетня в урну.
Бо одною з основних причиною того що я більше 10-ти років не дивлюся цей 95-квартал, крім того що це для примітивне шоу для бидла, є тим що сам Вова то є вата і шоу його для прастого чілавєка югавастока який колись вибрав Януковича.
От згадують Майдан як воно було що думали і т.д. і т.п. А в Мене такі флешбеки від тодішніх подій – перший велетенській мітинг, йдемо вниз по Тараса Шевченка, мєнти оточили памятник Іллічю і прикриваються розмальованим автобусам шоу танцюють всі чи танці на майдані чи що там гуло. Пробиті кулями рекламні лайтборди з Сумською та прочімі сєлєбрітісь на Інституцькій, це ж як намагалися засирати людям мозг цією попсою, аніжевсєадінакови, давайтє лучє поржом і прочім 95-м кварталом. А народ не дивлячись на те вийшов і боровся.
Он згадують кадри як там кошовий чи хто з 95-го лазить по Євромайдану і вибирає людей шоб не знали нічо про асоціацію з ЄС і всякі шуточки там вони стрімят. Молодці чо.
Вова потім звертався десь в свої тєлєпєдєрачі чи з новин після 20-го здається , і казав, наскіко пригадую так, Віктор Фьодоровіч ви же мєня знаєтє уйдіє пожалуйста, ето Я ВАМ ГАВАРЮ
Да да да
Ето он, прекрасний всім без виключення нужний і полєзний Вова каже, котри єссно ні на якому Майдані не був а в тєлєшоу ржав і з цього Майдану теж.
Не диво шо Вова не згадує шо війна з Рашкою йде, україномовні в нього фашисти ну і так далі. В нього україномовні завжди як не рагулі так фашисти чи гуцули.
Він завжди був ваткою і полуваткою.
Цікаво чо зараз каже що він за НАТО і ЄС бо взагалі то в часи Ющенка як міг з цього приколювався.
В завершення про цього прекрасного кандідата додам що точно як Яник він ссикло, дуже вірить в свою офігітільну виключність і не пересічність, ну і видно що злопам»ятний.
Ітого появився кандидат вата с шансами на перемогу проти якого я, бузумовно, проголосую за будь якого, хто вийде проти нього в другий тур (не хочу вірити що це буде умовний бойковілкул).
З кандидатів все ж бачу отого нещодавно на 5-му місці Порошенка.
Чому?
Знаєте, згадуючи наші перепітії як я голосував, чому, що було до і потім, я щиро думаю що всіляки повідомлення про розкладання, схеми, друзів, оборутки, домовленості і т.д. і т.п. будуть в абсолютного любого кандидата якого оберуть.
Як же доводили свого часу що брат Ющенка це тіньовий кардінал який тримає грошові потоки, і шо вони змінили курс гривні щоб вивести гроші з крани… Хто взагалі про це згадує зараз? Що Юля воровка і шо вона там ех… І де це все? Її хіба за це Янукович посадив? Гриценко розвалив армію. Чи тили чи що там ще. Да а де там висновки якісь справи ну щось?
Нічого нема.
Так ото ж.
І з цими що зараз справами, душераздірающімі розслідуваннями, чутками, інсайдами буде якась отака схожа історія.
Як ржали перед виборами 2010 з закону Ющенка про кажанів! І де ті кажани де Ющ?
Я не вважаю що Юлія то агент Путіна, чи Саакашвілі агент Путіна, чи Порошенко агент Путіна, чи нацдружини це агенти Путіна, і Білецький туди ж - вважаю ці люди боряться за владу і прихільність людей кидаючи одне в одно какахамі що, безумовно, є місцями огидним, але є як є.
Вважаю шо війна в тій формі яка вона велася і ведеться Порошенком з рашкою, є те на що ми здатні, в цій ситуації, є як є.
Пригадую з друзями пішли підтримати зачінанія Семенченка щоб покрічать під АП що треба йти у наступ. Ну що ж. Вони пішли у наступ. Відвоювали скільки то там території понесли втрати, був Іловайськ. Я не можу нарікати що не так воюють а треба воювати отак. Я тіко змотався з друзями в Луганське і відвіз тепловізори і прочий реманент. Ну як воюють так воюють. Нема в нас іншої армії і спеціалістів – слава богу хоч це якось на ноги поставили. Сильно сумніваюся що хтось зробить більше ,а обіцяти всі гаразді.
Прийняті мовні квоти, Томос, що, безумовно, не тіко заслуга Президента а і Парламенту, в тому сенсі що за це голосували, а значить і БЮТ і Самопоміч до цього причетні.
Тому я і бачу Порошенка як найприйнятнішу кандидатуру, бо не буде там хтось краще ці речі робити, так вважаю. Де погано де добре це робиться, але що там прийде Юля чи Зєля і от зробить все набагато краще – взагалі такого відчуття в мене нема.
З того що дійсно вважаю можна закинути Президенту, це те що не наказані вбивці Небесної Сотні. Це дійсно ганьба. Це не боротьба з корупцією яку вести не перевести, це тупо знайти і так відомих осіб і посадити.
І цього не зроблено.
Ну і більш складні питання чого не сидить Медведчук та інші такі. Складніші бо там вважаю більше щось доводити. А з розстрілом Небесної Сотні і відео скільки тих є і всьо… ай карочє. Обсєр так обсєр.
Але, наприклад, кандідат Вова взагалі нічого не каже про Небесну Сотню і її розстріл. Точно складається враження шо йому, ватє, то взагалі до дупи.
Вова обіцяє дорозслідувати злочини проти Майдану? Де він про це казав? Ніде. Він взагалі боїться щось ляпонути і зводить спілкування з виборцем до звичного йому і зручного формату гавнашоу в тєлєпєдєрачі. З його проголошених ідей то нінада обіжать рускій язик, ну ще оглосив що тіпа за НАТО ЄС після референдому, ну а все інше то його говнотєлєпродукти – вважайте це за виборчу програму кандідата.
Взагалі злочини проти Майдану якось не сильно присутні в речах кандидатів.
Отак от.
Отже кандидати в мене розташувалися так за пріоритетатми:
1. Порошенко
2. Гриценко
3. Тимошенко
Ну це з тих які згідно мінливих рейтингів здатні вийти в другий тур.
Якщо гарячьо і сильно любимий мною Зє вийде в другий тур буду голосувати проти нього.
Отакі от мої думки з приводу виборів 2019.
Пишу тобі нелюбимий я, з 2019-року.
Я не знаю як там доля складеться через 9-ть чи 10-ть років, чи буде взагалі Україна чи не буде, бо, оглядаючись назад, думав я одне, а виходило по іншому.
Після 2004-го голосував за Нашу Україну як за найбільш структуровану патріотичну для мене партію. А БЮТ набрав чось вдвічі більше, хоча я цього якось по друзям знайомим не очікував.
БЮТ мене насторожував своєю позицією щодо української мови, Тимошенка всякі заяви щодо цього в своїй історії робила. Але в ітозі БЮТ вийшов кращим парламентським бійцем ніж Наша Україна. Отже я помилявся.
Я ніколи не думав що Євромайдан закінчиться так як закінчився. А він закінчився так. І це була незбагненна неочікувана перемога хоч і великими жертвами.
Тобто плани мої, розуміння ситуації, часто не виправдовується.
І тобі, я через 10 років ,може смішно буде це все читати, знаючи як все насправді вийшло.
Я тільки вірю і хочу щоб Україна була Незалежною державою, зі своєю мовою і культурою, серед європейських народів.
Я напевно не знаю що відбудеться за ці 10 років, я не вірю власні в прогнози, бо історично життя інше, але єдине в що я дійсно вірю, що якщо я ще буду через 10 років, то я так само буду любити Україну, вважати її Незалежність, мовну і культурну унікальність безцінним даром.
PS. Досліджуючи френдлєтну можу зазначити що за Зє в мене явно вього одна людина, приховано – ще одна.
З усіма цими перепітіями щодо виборів втратив десь 2 друзів. Ну Павлєнтій давно такий. А іншого дописувача шкода, хоча я його особисто не знав. Все ж людина втратила на цій війні родича і сама з Лиману в Київ емігрувала.
А так навіть мій дідусь 87-м років однозначно за Порошенка , :-) дякую діду що ти є!
Безпосередньо до виборів всі взагалі згуртувалися, і що в фб, що на нашому маленькому прихованому форумі вболівальників ДК, хоч як кидали в Порошенка лайном, в ітозі за нього будуть голосувати 
Безумовно це не показово. Це лише мої друзі яких я підбирав під себе всі ці роки. Моє оточення. Яке не дивиться телевізор взагалі, яке дивиться Майкла Щура а не 95-й квартал. Для якого вдалий жартівний то Притула а не Зеленський. Який сьогодні слухає Дахибрахи «Пливе човен» а не Лорак чи кого там вони слухають.
Але але але.
Ми теж є.
До зустрічі через 10 років. Хочеться вірити в добре, а буде як воно буде. Завжди так було.(c)
 
+14

Наваял в фб большой пост про вибори
Больше навіть ніж отой шо Су писав і шо Моновар обично пише

Думал сюдак инути, но … може не треба бамбіть такими обємами?
та тут і так всі за Пороха...
 
+7

мудра жіночка
 
+3

Єсі такі Лонгплей дозрєл до того що треба голосувати за Пороха то я офіційно заявляю, що футвол виконав свою, не побоюся чього гучного слова, цивілізаційну місію!

Слава футволу! Слава кожному з нас!
 
+9

Грін в фб доводіт Дозєра до кондрашкі! Пекельний чортянка!
 
+5

Вже 498 громад перейшло з МП в ПЦУ
 
+3

Карочє задолбало ото все читати, тому пішов на мітинг Петра. Можу сказати що вже зараз народу тут більше ніж на яблонець!
 
+12

Всіх з Днем Добровольця!
 
+7

Буревій виніс із вікон столичного суду архівні справи (c)
 
+7

начебто вже 475 парафій з МП в УПЦ перейшло :-)
 
+3

Хуясє форвард!
 
+3

"За підтримки "Правого сектору" громада села Гніздичне відстояла Українську церкву. Українська громада показала незламність духу та відважність, перемігши усі протистояння та провокації проросійської громади на чолі з попом", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що попри словесні перепалки та застосування сили, люди стояли до кінця.
"Жінка, в сторону якої було застосовано фізичну силу сином російського попа знаходиться в лікарні зі значними тілесними пошкодженнями", - підсумували у Правому секторі.
Про те, що у храмі пройшло богослужіння ПЦУ повідомляє і Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП). (с)
 
+6

Цікаво наскільки це відповідає дійсності, і чи будуть кацапи етот фільм тепер показувати:

https://tsn.ua/ato/spravzhnya-opolchenochka-legendarna-komandir-boyovikiv-vtekla-pereyshla-na-bik-ukrayinskih-viysk-1306368.html?_ga=2.158215165.618688646.1551683934-846497705.1551683933
 
+3

2LongPlay (03.03 в 19:03) № 1547765
-----------------------------------------
спасіба
друг
бєз шуток
з мене піво єсі чо єсі кадись побачимся

ЗІ а єсі бу нас були якісь притомні консервативні кандидати то да.
Саакашвілі... я навіть більше за нього був ніж за Авакова в тому конфлікті. Но от припустимо виперли тебе некрасиво. Ну ок
ти тіпа бєлий і обіжений
так Саакашвілі таким зайнявся шо любих популістов переплюнув враз, какая там Юля ага

от прокинули Сєню
а Сєня кулявлоб куда болєє прілічною людиною як на мене виявився. він і зараз в тому інтервью каже - мені країна важливіша хоч би як моя карьєра не склалася
 
+4

2LongPlay (03.03 в 16:54) № 1547706
-----------------------------------------
бо це режисер фільму "Кіборги"
ти його, доречи, бачив?
 
+6

Антарктида
каплиця на антарктичній станції "Академік Вернадський" (с)

теж перейшла до УПЦ!
 
+7

Сиджу в оперному театрі чекаю лебединого озєра з якоюсь прімою із Франції. Квитки по 750 і це ще дешеві. Рядом мілфи польки пшепрашам і т.д. кітаянкі розфуфирені ходять народ випєндрілся з усіх сил. Квитків кажуть нікуя нема. В партнер по дві з половиною. Карочє страшна криза і зубожіння. Люди не тягнуться до культури ніякого тобі олдскула одна попса кругом. Від такої зради зразу перед початком їбонув в буфеті малу пляшку коньяку патамушто як це все можна витримати? На яблонець вони не ходять а лібідіноє озєро ходят!!!
 
+8

Проблема Зєлєнського не в тому що він клоун, а в тому що він російській клоун а не український (с)
 
+4

Зєлєнскій - гавно
 
+12

Суд призначив по 10 років в’язниці водіям Олені Зайцевій і Геннадію Дронову за смертельне ДТП у Харкові. (с)
 
+4

Порошенко в Баришівці!!!
 
+3

даже ето луччє шахмат!
 
+4

22 лютого в історії

2014 — після довгих акцій протесту та протистояння між силовиками та протестувальниками у центрі Києва Верховна Рада України відсторонила від влади 4-го Президента України Віктора Януковича (c)
 
+5

2Коллайдер (21.02 в 17:43) № 1544197
-----------------------------------------
то Дудар дєцтво згадав
він сьогодні якраз вспомінал павловський сад обсєрваторію і груши - ну то от хвилєю ностальжі і олдскулу і накрило
 
+3

За його словами, "замах на Медведчука повинна зробити одна з спеціально підготовлених груп з числа військовослужбовців 8-го окремого полку спеціального призначення (в/ч А-0553), що базується в Хмельницькому".
"За нашими даними, в даний час під керівництвом фахівців зі складу розвідувального управління міністерства оборони США, які проживають в готелі "Арена", на базі зазначеного полку проходять підготовку кілька груп так званих ліквідаторів", - заявив Попов. (c)

номер картки пжлс куда рібятам гроші скідівать
 
+9

Каждую секунду Солнце становится легче на четыре миллиона тонн.
Пройдут миллиарды лет, и его внешняя оболочка достигнет Земли, поглотив все на расстоянии почти 150 миллионов километров.
За этим пугающим и фатальным для человечества процессом Сергей Осипов, старший научный сотрудник Главной астрономической обсерватории НАН Украины, наблюдает уже 40 лет.
Делает это с обескураживающим спокойствием и юношеским задором.

– До того, как Солнце поглотит нас, земная цивилизация, скорее всего, не доживет, – успокаивает он
(c)

Ось з кого треба брати приклад!
 
+3

Порнхаб - ізбранноє!
 
+4

І поскоку пішла розлога аналітіга теж отмєчусь для галочкі.
(І тоже от згадав сумну історію Лонгплея...)

Провідував вчора діда. 33-го року н. людина, сам лишився - бабця позаторік спочила :-(
Сидить він ТРКУ дивицця. Новості.
Я продукти в холодильник поклав, потеревенів сьо да то, карочє вже ідти збираюся
Зиркнув на то ТРКУ, ну і дай думаю ну спрошу ну мало лі
Кажу діду, а ти на вибори підеш?
Дід каже шо, онучку, мабуть не піду бо ледь ходжу. Він канєшно вже зовсім немічний :-(
А потом подумав... ну єсі вот тато твій мене звозить то може якось піду... ну не знаю карочє.. ну вдруг
Я тут не витримав і кажу діду - єсі ти не за бойка чи зєлєнського голосувать ся зібрав, то я тебе відвезу

А дід так обідився!

Какже якой бойко!? я за Порошенка голосувать піду! Він томос дав - 300 років чекали, а зєлєнській ващє клоун з тєлєвізора. а юльку я взагалі не люблю (дійсно ніколи її не любив) і т.д. і т.п.

так шо отак

Є приємні епізоди в житті. Є близькі нам люди, і ми блізькі комусь

Дід ще казав шо от про Майдан показують, шо як боролися ех молодці і т.п.
Я канєшно йому і так розказував шо і як було, ну може він і не все памятає уже. Но тєлєк - дивицця

Ще раз - шануймося
Річниця сьогодні.
Пам"ятаємо і цінуємо.
 
+18

Так
18-20 незабутні
Це ж які шанси було зустріти Вольдемара в цьому всьому, але ж зустрів :-)

Мабуть і сьогодні піду підійду
Бо так три дні підряд не в кожному житті випадають
 
+4

Президент Європейської ради Дональд Туск українською мовою виступає у Верховній раді з промовою, присвяченою 5-й річниці Революції Гідності.
Туск виступає в рамках засідання Ради, присвяченого річницs подій на Майдані.
"Я прибув до вас у 5-ту річницю драматичних подій на Майдані, у річницю Революції Гідності, щоб подякувати всім українцям та їхнім обранцям, незалежно від партійних розбіжностей. Я приїхав як президент Європейської ради, але також як поляк – ваш найближчий сусід і сердечний, доброзичливий друг", - сказав Туск на початку виступу.
У сесійній залі окрім депутатів присутні президент Петро Порошенко та члени уряду. (с)
 
+6

337 переходів з МП до УПЦ
растьом!
біля 3%!
 
+5

"Майже 70% вважають, що Революція Гідності мала характер загальнонаціонального протесту, що це не був поділ за регіонами. Лише 16% вважають, що це було не так", — підкреслила соціолог.

За її словами, також є позиція, що революція стала можливою завдяки підтримці киян. І роль киян визнається дуже вагомою — 67% мешканців України вважають, що кияни своєю допомогою — волонтерством, особистою участю в Майдані — додали масовість і можливість відбутися цьому явищу як такому.
"66% вважають, що Майдан підтримали різні соціальні прошарки суспільства — що це були люди різного рівня освіти, різного рівня доходу. 64% вважають, що революція стала можливою завдяки солідарності різних регіонів України. І дослідження показало дуже цікавий тренд - що ми не можемо говорити про те, що якісь регіони підтримали революцію, а якісь ні. Ми побачили, що її підтримали в Центрі і на Заході більшою мірою, але на Сході і на Півдні більшою мірою підтримали жителі великих міст і меншою — містечок. Тому не можна говорити про розкол країни", — сказала Зайцева-Чіпак.
(с)
 
+3

ну очім я після роботи покладу квіточку ібо харашо помню як почалося 18-те грудня і я к воно закінчувалося
може с кімось і перетнуся єсі вийде...
 
+7

Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.
Таке рішення суддя Сергія Каракашьян оголосив 14 лютого. (c)
 
+4

После футбольного матча. 1846 год. Город Кингстон-на-Темзе, Англия. (Гравюра)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Footboll_in_England_1846.jpg
 
+3

Коли чєловєк нє такий как вобщє, потому одін такой, а другий такой, і ум у нього нє для танциванія, а для устройства сєбя, для розвязкі свого сущєствованія, для свєдєнія обхождєнія, і когда такой чєловєк, єслі он вчьоний, подиміться умом своїм за хмари і там умом своім становітся — подиміться ще вище од Лаврської колокольні, і когда он с тудова глянєт вниз на людей, так вони здаються йому такі, такі махонькіє-махонькіє, всьоодно як пацюкі, пардон як кріси. Потому што ето-же ЧЕЛАВЄК, а тот которий он ета тоже чєловєк нівчьоний, но і……… зачєм же, ето ж вєдь очєнь і очєнь. Да — Да, …… но НЄТ. (с)
 
+3

Матч між київським "Динамо" та італійським "Ювентусом" відбудеться на стадіоні "Динамо" 20 лютого. Початок - о 14.00. (с)

в середу посеред робочого дня
молодці! народу валом прийде
 
+5

ЩЕ ОДНА ПАРАФІЯ ОДЕЩИНИ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ
У суботу, 9 лютого 2019 року, громада Свято-Успенського храму селища Маринове Березівського району Одеської області, на чолі з протоієреєм Романом Федаком, покинула Балтську єпархію колишньої Української Православної Церкви (Московського патріархату) та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України — інформує Одеська єпархія Православної Церкви України на своїй сторінці у Facebook.
Після виступу настоятеля отця Романа громада Свято-Успенської парафії села Маринове майже одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Православної Церкви України.
Усього було присутньо 115 вірян, з яких 111 проголосували за, 3 - проти, 1 - утримався (c)
 
+3

камінгаут дня!
 
+3

Опрос
Сможет ли усилить Динамо Фран Соль?
Да, он сразу впишется в команду и начнет забивать
20%
20%
Да, но ему нужно будет время на адаптацию
24%
24%
Нет, он вряд ли себя сможет проявить в команде Хацкевича
56%
56%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бойко
6,8
68%
Бурда
6,3
62%
Попов
6,8
68%
Шабанов
5,8
58%
Мыколенко
7,3
72%
Сидорчук
5,8
58%
Шепелев
5,8
58%
Андриевский
5,0
50%
Цыганков
7,5
75%
Сидклей
5,0
50%
Вербич
5,3
52%
Цитаишвили
5,8
58%
Исаенко
5,8
58%