На місці угорського орла на Мукачівському замку розмістять Державний герб України

Мукачівський історичний музей, що розміщений в замку "Паланок", оголосив конкурс на розробку та виготовлення державного символу України – герба України. Ним хочуть замінити угорську символіку. (c)

тутур помоєму якийсь гріф а не орел, но пох.
Сяйто має знатно говномєтать :-)
 
+7Збірна Угорщини з КАДАРОМ мінімально поступилася Греції (c)

от одніх томос другім дулю
 
+3

Колишній міністр фінансів Угорщини, голова руху "За сучасну Угорщину" Лайош Бокрош підтримав Україну і засудив поведінку угорського МЗС.
Про це йдеться на його сторінці у Facebook.
За його словами, заяви угорського МЗС, що в Україні триває кампанія ненависті проти угорців не відповідають дійсності, навпаки - державну кампанію ненависті проти угорців веде Будапешт.
"Самовпевненій угорській дипломатії вдалося налаштувати проти себе українські органи влади тим, що в угорському консульстві у Берегово роздавалися угорські закордонні паспорти і таємно приводили до присяги угорських громадян. Тим самим угорська держава грубо порушила українські закони" - заявив Бокрош.
Він наголосив, що не підтримує заборону подвійного громадянства, однак, за його словами, законів слід дотримуватися так само, як угорська влада їх дотримується у випадку зі Словаччиною.
"Що це за подвійні стандарти? Віроломно прислуговуєте Путіну шляхом ініціації угорської державної кампанії ненависті проти знекровленої та ослабленої через агресію російської держави України? Чому не намагаєтесь порушувати закони Словаччини?", - зазначив екс-міністр.
При цьому він назвав угорську дипломатію лукавою, показною, підлою та безчесною.
"Угорська дипломатія завдає неймовірної шкоди закарпатській угорській громаді, кількість якої швидко зменшується. Замість того, щоб намагатись домовитись із українською владою, вона розпалює вогонь ненависті. Навіть не питання, що головну роль тих, хто програв, отримають закарпатські угорці" - заявив Лайош Бокрош. (с)

о так є ща там якісь притомні люди виявляється...
 
+6

Київ – моє рідне місто. Я киянка в третьому поколінні: дід з Подолу, з Андріївського узвозу, а бабуся жила на Микільській Слобідці. Там колись були приватні будинки, таке собі село у місті. Тепер це мікрорайон, де розташована моя школа.

Я погано розбираюся в Києві. Кажуть, що кияни найгірше орієнтуються у власному місті – не знаю, чому так. Загалом я люблю центр, але якщо пішки, не на машині. Пам’ятаю, у нас із батьками був цілий маршрут. Ми сідали на «Лівобережній», доїжджали до станції «Арсенальна», виходили там, проходили Маріїнський парк, спускалися на Європейську площу, відтак на Володимирську гірку, потім на Поділ і сідали на метро додому.

Київ – моє місце сили. Тут усі мої рідні, це, напевне, найважливіше. Він мені дуже візуально подобається: у місті багато зелені, але водночас це мегаполіс, де є стильні, креативні люди.

https://www.the-village.com.ua/village/city/place/277397-favourite-place-the-hardkiss
 
+6

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що українська політика "досягла жахливого дна" і що пропозиції політиків щодо Берегового нагадують найтемніші диктатури. (с)

на твою страну, сука мадярская, ЄС уже санкціі наложила за закритіє іноземних учбових закладів
ви, чуркі срані, прі вашем Хорті були взавпрадашніми фашистами, виконували акції холокосту, були останні вірним союзником Алоізича, за нього до останнього кістьми лягали, за шо от вас всі території одкромсали після другої світової.
ви за гавно всі навколишні народи вважали окрім австріяків, бо вони вас історично так нещадно пиздили як ніхто

кому как ні вам знать про жахливе дно найтемнішої диктотури, да
 
+6

всьо же хай буде в такий день хоч і баян

https://imgs.su/upload/173/4045668874.gif
 
+4

«Пливе кача по Тисині…» (укр. Плывёт утёнок по Тысине) — украинская лемковская(закарпатская) траурная народная песня (c)

як то кажуть - повбивав би
 
+4

Будапешт обурений висловлюваннями міністра з європейських справ Франції Наталі Луазо, яка розповіла про необхідність "історичної битви" проти Угорщини у зв'язку з порушенням її урядом фундаментальних прав людини.
Про це заявив угорський міністр закордонних справ та торгівлі Петер Сійярто, пише прес-служба уряду.
Луазо у своїй заяві підкреслила, що "європейські радикали повинні бути зупинені". Сійярто відповів, що міністр французького уряду відкрито і агресивно зневажає Угорщину. Міністр закордонних справ додав, що Луазо називає французький уряд прогресивним і одночасно підкреслює, що угорський - "відстає". (c)

то ще не питали румунів та словаків що вони про цих чурок думають
 
+3

ну ніхто і не сумнівався очєм то...
 
+4

Сенат США одностайним рішенням ухвалив двопартійну резолюцію, яка стала першим в історії правовим актом Конгресу США, де Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу.
Про це повідомляє 4 жовтня прес-служба посольства України у США.
"Так, зокрема, до постановляючої частини документа включено визнання Сенатом висновків Урядової Комісії США щодо Голоду в Україні (від 22 квітня 1988 р.) про те, що "Сталін та його оточення вчинили у 1932-1933 рр. геноцид проти українців", – йдеться в повідомленні.
Резолюція також засуджує систематичні порушення прав людини, у тому числі права на самовизначення та свободу слова, вчинені радянським урядом проти українського народу. Висловлюються найглибші співчуття жертвам, тим, хто пережив Голодомор, та їхнім родинам, а також міститься заклик до розповсюдження інформації з метою підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії. (с)

ну нарешті
 
+6

Кінотеатрам дозволили показувати фільми 18+ цілодобово (c)

Кабмін спростив процедуру ліцензування малих виноробень (c)

та що ж так поперло то....
 
+4

Україна оголосила консула Угорщини у місті Берегове персоною нон-грата.

Про це було повідомлено 4 жовтня послу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню, інформує прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Йому було вручено ноту з інформацією про те, що, відповідно до статті 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, у зв’язку з діяльністю, несумісною зі статусом консульської посадової особи, консул Консульства Угорщини в місті Берегове має залишити територію України протягом наступних 72 годин", – йдеться в заяві МЗС. (с)
 
+4

Синоптик прогнозує розкішні вихідні (с)

овва
синоптікі навчилися передабачати ціни на алкоголь!?
 
+7

У Франції уточнили: вантажівка з кокаїном була не українською, а голландською (c)

скотиняки
в нас тут стіко людей від заздрощів до невідомих співвітчизників попухли...
 
+3

"Порошенко заявляет, что Украина становится самой большой православной страной. Вы представляете, он частично прав. Потому что в Украине все приходы, церкви, храмы были сохранены, а в основном разрушены в России. Вот как сделали руками большевиков в Кремле! Казалось бы, разрушали церкви по всей советской стране. Нет - в основном по этнической России сжигают, разрушают. В Украине сохранилась. И там сейчас реально больше приходов, храмов, монастырей. Если они получают автокефалию, то они провозглашают себя уже главной православной страной. И как бы говорят, что Москва теперь уже - не "третий Рим", - констатировал Жириновский. (с)

надо ішо шось ельмуріда ілі гіркіна почитать
еті точно должни вить стєнать і рвать волоси на машонкє
 
+4

дрібний Вєрбіч вже мабуть головую забив зі стандартів більше ніж Хачеріді за всю карьєру...
 
+5


Священний Синод Української православної церкви Московського патріархату вимагає, щоб екзархи, призначені Константинопольським Патріархом, покинули "канонічну територію" УПЦ МП.
Відповідна заява була оголошена після засідання, яке відбулося 25 вересня в Києво-Печерській Лаврі, повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП. (c)

а гавна на лопаті ви не вимагаєте? а надо би
 
+4

нє ну іптися їздити з Коростишєва до Коростеня ето нєшто...
 
+9

2Andrey (21.09 в 11:07) № 1464368
-----------------------------------------
а патамушо піва піть надо
я от, як Са каже, півторачку вкатіл, в пєрєривє добавіл, і нічьо так
даже тут писати встигав
как трикутник буяльскій сидорчук гармаш в прєдварітєльном составє побачив - так зразу рішитільно накатіл перед ігрой
хотя буяла мене і в таком відє растроіл
он как назло налисо постригся і блістєл в прожекторах. так іво хоть не видно чим він на полі займаєцця, а тут нажаль було замєтно ...
ну ілі ішо півторачку вдуть треба було!
 
+4

Нарешті на стадіон!
Нарешті можна буде насолодитися грою улюбленої команди! Висказать свойо восхіщєніє!
Да
Сопєрнік сьогодні непрост
Ой как ніпрост...
Але навіть з огляду на його силу - шанси є! Якщо прагнути страратися і грати! Якшо іспользовать хітрую тактіку і нєсподівані рішення!
Ех
Вірю шо наші хлопці сьогодні дадуть бій заморсокму гранду, ну ілі по крайнєй мєрє хорошенько потрєплют йому нєрви, чим заслужать оплески глядачів і повагу футбольних експертів!
 
+3

Хацкевич: «Лига Европы, наверное, оптимальный уровень для наших команд» (c)

так ето всьо задумка такая була...
 
+3

Посол Палестини в Росії не виключив офіційного визнання тимчасово окупованого Криму територією Росії. (с)

напугали їжака голоу дупоу
визнаємо Єрусалім столицею Ізраіля чи шо оні там хочуть :-)
 
+4

шотам? Дудар в шахмати Бусю програє в ендшпілє?
 
+7

дай Гармашу волю - он Шапаренка в карти прогає
 
+5

На Львівщині заборонили весь російськомовний культурний продукт (c)

Су нєумалім!
 
+5

Анафема була накладена на Івана Мазепу з політичних причин, заявив архієпископ Тельміський Іов Вселенський патріархат не визнавав канонічною анафему, яка була накладена на українського гетьмана Івана Мазепу Російською православною церквою. Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив представник Вселенського патріархату при Всесвітній раді церков у Женеві архієпископ Тельміський Іов (Геча). За його словами, вона була накладена на гетьмана з політичних мотивів. «Не дивлячись на накладення Російською Церквою на гетьмана Мазепу неканонічної анафеми, представники Вселенського патріархату її не визнавали, адже вона була накладена з політичних мотивів, як засіб політично-ідеологічних репресій і не мала жодних віросповідних, богословських чи канонічних причин», - сказав він. Архієпископ Іов пояснив, що після першого зруйнування російськими військами Запорозької Січі в 1709 році українське козацтво, яке перейшло під протекторат кримського хана, повернулось під юрисдикцію Константинопольського патріархату, і Мазепа разом із Пилипом Орликом були одними з перших, хто це зробив. «На еміграції в м. Бендери Іван Мазепа вільно сповідався у православних священиків Вселенського патріархату. Саме вони напутствували його на смертному одрі і відпустили від гріхів, а потім і відспівували. Його тіло було покладене в православній церкві містечка Варниці, яка перебувала у юрисдикції Вселенського патріархату, а згодом його перепоховали у місті Галац на Дунаї, де в центральному соборі Свято-Георгієвського монастиря місцевий митрополит відслужив заупокійну службу за спочилим гетьманом. Цей митрополит був ієрархом Вселенського патріархату. Отже, можемо говорити, що Іван Мазепа помер як вірний Матері-Церкви, Вселенського патріархату!», - наголосив ієрарх Вселенського патріархату. (с)

глубоко беруть
молодці
 
+4

Александр ХАЦКЕВИЧ: «Есть доверие со стороны президента и футболистов» (с)

праільно
на болєл похєру бо хто оні такіє? довєряют нє довєряют
ну какой зиск з болєл? грошей з квитків мізєр
одні санкції фіфа за расім і матюкі
потом вєчно нєдовольни ігрой команди, трєнєром і, навіть, президентом клубу!
арочє.
вболівальники, то найперші вороги клубу
 
+3

Игорь Суркис: "Когда Буено попросил меня что-то на португальском, я ничего не понял. Но оставил Хацкевича на всякий случай." (с)

ну нізя же прямо так...
 
+8

Патріарх російської православної церкви Кирил припиняє згадувати патріарха Константинопольського Варфоломія за богослужінням.
Про це повідомляє російське видання ТАСС, посилаючись на слова голови відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополита Волоколамського Іларіона.
"Синод прийняв рішення про призупинення поминання патріарха Константинопольського за богослужінням Російської православної церкви", - сказав митрополит. (c)

:-)
 
+5

пііт віршем вражати хоче
читач вірша лайном вважає
і компромісу тут не місце
лишитись має найсильніший

нє. всьо. заібало
 
+3

служил гавріла паштальоном гавріла пошту разнасіл
подєлом нам, упослідженим
 
+3

Європейський парламент у середу, 12 вересня, підтримав запровадження санкційної процедури проти Угорщини у зв’язку з тривалим порушенням правил та цінностей Євросоюзу Будапештом.
За доповідь, яка закликає покарати Угорщину, проголосували 448 євродепутатів, 197 виступили проти, 48 – утрималися. (с)

хай тепер розказують про порушення мовних прав угорців на Закарпатті
з болєє грустной мордой
 
+10

В Українській православній церкві Московського патріархату вважають, що предстоятелям православних помісних церков варто зібратися на Собор для обговорення рішення патріарха Константинопольського Варфоломія про призначення своїх екзархів в Києві.
Про це заявив заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП протоієрей Миколай Данилевич, повідомляє "Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП".
"Я думаю, що зараз, на глобальному рівні, такий час, щоб Предстоятелі Церков збиралися на Собор, на Синаксис, приймали рішення щодо цих питань, тому що дуже складні часи настають", - сказав Данилевич.
Він назвав дії патріарха Варфоломія "антиканоничними". (с)

єсі кацапьйо как то так реагує значіт справа томоса нужная і полєзная!
 
+6

10 вересня в історії

2008 — тестовий запуск Великого адронного колайдера (c)

Колаєдра - з Днюхою!!!!!!
 
+6

2Smooth Pimp (10.09 в 10:07) № 1460356
-----------------------------------------
помоєму наша зібрна чи не найкраще грає за останні роки
в неї чи не насильнійши склад
є марлос в центрі полі - плеймейкер
і можна міняти когось з пари каноплянка-ярмоленка на циганкова, єі хто сь з перших раптово не в формі
ну ми не сильна топ збірна і ніколи ще нею не були
чого ж казать шо єсі ми не вийдемо на Євро то пройоп 100% шансу?

ето Голандія може волоси на машонкє рвать ілі Італія ілі Німеччина вилітаючи із групи ЧС
 
+3

Турция - Россия. Азиатское соперничество вносит разнообразие в европейский футбол (c)

вміють же писати заголовкі!
 
+12


УПЦ МП назвала "грубим порушенням" призначення Вселенським патріархом екзархів в Україні (c)

ето однозначно хароший знак в етом смутном питанні томосу
 
+10

2Smooth Pimp (07.09 в 11:21) № 1459709
-----------------------------------------
навіть українською мовою немає цієї сторінки у вікі що говорить про рівень змагання!
 
+3

Піймали шахраїв, які продавали фейкові квитки на Іmagine Dragons (c)

нібось фанатами Вінніка виявляцця
чи ще якихось рокерів!
 
+6


шахмати лічно мнє нахуй нє нада
но комуністи хуже шахмат, ет да
 
+4


Україна – лідер з виробництва меду в Європі (c)

а как на Юща то гналі свого часу...
 
+6

2Dudar (19.08 в 17:38) № 1451680
-----------------------------------------
я как паспорт получів галасую всігда
за всяки нациков переважно
 
+4

2Dudar (17.08 в 17:43) № 1450940
-----------------------------------------
дєло в тєбє
це змінився ти
і це всі помітили
 
+8

Опрос
Уровень ваших доходов?
<5000
14%
14%
5000-10000
9%
9%
10000-20000
32%
32%
20000-50000
30%
30%
50000-100000
9%
9%
>100000
7%
7%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Олимпиком
Бойко
5,6
56%
Кендзера
5,0
50%
Бурда
5,3
53%
Кадар
5,3
53%
Мыколенко
5,6
56%
Шепелев
5,3
53%
Гармаш
4,7
47%
Дуэлунд
4,7
47%
Морозюк
5,6
56%
Цыганков
5,7
57%
Беседин
4,2
42%
Шапаренко
5,0
50%
Сидклей
5,8
58%