Джон Сміт

Зараз абсолютно безперспективно звинувачувати клоуна у "провалі переговорів" з Срампом.
Срамп натиснув і явно розколов нашу спільноту, яка кинулась вимагати, що треба "бігти вибачатися" і "переступити его", ніби відсутність вибачень дійсно перепона до того, що ми хочемо.

Та ні. Якби питання було б в его Зе, то все було б дуже просто.

А так питання в тому, що орко свині дали Трампу отворот поворот. Вони чітко поставили питання, що Трамп має здати їм всю Україну. За їх вимогами умови перемир'я мають бути такими, що розвалюють Україну в доволі короткі терміни.

Тому Срамп сам розгублений, що його друг педофіл-владімір не збирається вестися на патякання про хороші стосунки.
1) Срамп не може виконати свою обіцянку зупинити війну за 24 години/2 тижні/100 днів.
2) Срамп не хоче і ніколи не хотів фінансувати поставки зброї Україні.

Звідси бикування в бік України.
Він діє як типовий психопат і ідіот.
Якщо зараз бігти вибачатися, то ми отримаємо лише те, що Зе прийде принижений, але Трамп йому впаяє ще більш принизливі умови. І шістки Трампа вже все озвучили: прийняти умови капітуляції від путіна. Це дозволить Трампу красиво вийти із ситуації - не він здав інтереси світу, а Україна "захотіла миру", бо "в неї немає карт".

Таким чином нікуди зараз бігти вибачатися ні в якому разі не треба. Принаймні попередньо, за кулісами, не узгодивши між двома адміністраціями деталі "вибачень": ми типу вибачаємося, а ви типу хлопаєте по плечу "нєрадівого коміка" і відновлюєте поставки зброї в ще більших об'ємах. Але для цього спершу ще доведеться провести тривалу дипломатичну роботу.

Зараз Україна має мобілізувати союзників (які і самі вже мобілізуються нажахані діями Срампа). Лідери ЄС зараз будуть пару місяців проводити візити в Білий дім і умовляти Трампа. А тим часом світові і американські ЗМІ будуть мочити рижого за здачу інтересів США і світу. Також Україна має тримати марку і статус, щоб не отримати потім знову вимоги капітулювати. І також треба почати обговорення відновлення ядерного статусу - для отримання козирів в переговорах.

Починається період, коли рижий психопат ходитиме на нас надутий. Нам треба цей період витримати. А далі реальність буде тиснути на цю свиню. Ключова проблема світу не зникне - російська агресія, яка загрожує Третьою світовою, триває.
А тому Трамп сам муситиме шукати вихід із ситуації.
На той момент ми маємо забезпечити, щоб все зійшлося в одній точці, і вибороти свій інтерес.
 
+3

2AG (02.03 в 18:18) № 2835478
-----------------------------------------
А США потрібен лідер, який не буде цілуватись у десна з військовими злочинцями.
 
+5

2AG (02.03 в 14:35) № 2835467
-----------------------------------------
Тобто, Трамп майже не збрехав - Зеленський таки має всього 4% "підтримки".
 
+7

2Smooth Pimp (02.03 в 14:22) № 2835464
-----------------------------------------
Європа із самого початку визнає та несе відповідальність, на відміну від президента країни мавп, який багато разів заявляв, що Бразилія залишається осторонь від цієї війни (яку він полюбляє називати "конфліктом"), але чомусь не втомлюється пиздіти на цю тему. Але тут та ж проблема, що і з США - якщо ти відмовляєшься брати участь (не маєш впливу), то чого вартує твоя думка з цього приводу?
 
+5

2Smooth Pimp (02.03 в 11:35) № 2835450
-----------------------------------------
Anonymous

JD Vance is hiding after being ran out of town like an 18th century monster. 👹 HAHAHAHAHA
 
+3

Serg Marco

Ітогі падвєдьом (с).

Передивився вчорашню сутичку в Білому домі, щоб спокійно скласти свою думку.
Думка тепер наступна- Венс і Трамп свідомо обрали тактику тиску, та озвучували брехню та російську пропаганду, і тиснули на Зелю щоб він це підтвердив.

Зеля почав спростовувати це, і це дуже не сподобалось Трампу і Венсу, які почали бикувати. Венс взагалі з самого початку почав грати "поганого поліцейського".

Можливо є громадяни України які вважають що Зеля заради дипломатії повинен був кивати гривою у відповідь, але я з ними не згоден.
По перше- тому що Трамп і Венс можуть собі дозволити бути пиздаболами та російськими консервами, лобіювати тези РФ, сьогодні казати одне, завтра друге. Їх основна аудиторія- фанатики, їм посрати на це.
На нас же дивляться весь світ, і якщо ми б в прямому ефірі погодились з тезами роспропагади- ну то так би нас і сприймали в світі. Якщо Україна це підтвердила, ну то які претензії до Трампа? Значить його позиція правильна.

По друге- якщо ви готові сприймати приниження- то я ніт. США зараз не наш стратегічний партнер, а країна на боці РФ, не дуже розумію сенсу лизати їй дупу. Зброю вони все одно б не дали. А лизати дупу керівництву яке за рік може перевзутись в стрибку, або отримати імпічмент- ну вибачте, я не вважаю це за розумну дипломатію. Тим паче що в США є ще люди яким треба доносити нашу позицію. І вони нікуди не ділись. Вони ще там.

Ви за те що Президент України заради дипломатії повинен був згодний на ганьбу- я з іншого лагеря.
Хоча моє відношення до Зелі відомо, я ну дуже не його фанат. Але є моменти коли Президенту України треба озвучувати позицію українців. Давайте хоч в деяких моментах побудемо просто українцями. Коли треба мати консолідовану позицію. Бо зашквари з Єрмаком, прокурорами, судами, Гетьманцевим ще будуть, і ми ще встигнемо їх похуєсосити. Але треба іноді і бути єдними.
Тому коли ряд українців в фейсбуці погоджуються з висловами чоловіка упоротої Марджорі Грін по темі одягу Зелі, чи підтримують Венса в якого на старті була задача перед камерами затролити Президента України - я не розумію цього.
Ви чого хотіли? Щоб Зелі підписав угоду по корисним копалинам без гарантій, поїв перед всім світом лайна, покивав гривою російській пропаганді, та повернувся додому в стилі "хлопці, можете обісцяти, тільки не бийте?".

Це прям би була потужна дипломатична перемога, ага. Достойна президента країни що воювала 11 років.

Далі.

Great America побудувалась у системі Другої світової війни. Спочатку Бреттон-Вудська система, яка сформувала в майбутньому доллар як світову валюту. І це була система побудована з союзниками часів Другої Світової. Потім ще була Ямайська.
Доречі "союзник" СССР цю систему тоді не ратифікував.

Це сформувало світову систему. США знаходиться на окремому континенті, але їх бази та флот знаходяться в на іншому кінці світу, для підтримки союзників. Торгові відносини та обмін технологіями формували відносини десятки років. Потім почалася Холодна війна, яка і зробила Америку тим світовим монстром, який є зараз. Світовим гегемоном, відповідальним за світову валюту, яка має великий вплив в Євразії, як економічний, так і військовий.

Трамп хоче знищити цю систему, зробивши зі США з світового гегемона регіонального лідера. Втративши тих союзників, які системно і робили десятиріччями Great America.

Вийти зі світової системи, та стати регіональним гравцем щоб ібати Мексику та Канаду, віддавши Європу Кітаю та Росії- це більше схоже на помсту всім від гіперактивного мстивого дідуся, який мстить Європі за підтримку демократів, ніж на реальний план. Але до кінця року в Трампа буде вікно можливостей, після якого з нього будуть питати про результати того, що він обіцяв виправити. А це закінчення війни, економічний підйом, вирішення мігрантської кризи.

Цей період треба протриматись, бо зараз завдяки карт-бланшу наданого Трампу народом США, він себе веде як гопник, а не як партнер. Я чесно сказати не вірю, що Трампу вдасться виконати обов'язки. Бо систему порушити легко, а будувати треба десятиріччами, постійно підвищувати економічні показники. А американці звикли до деякого рівня життя, і заради Трампа його залишати щоб будувати дивний новий світ регіонального лідера зі зменьшенням світових торгових відносин- на якомусь етапі ця концепція думаю почне відкатуватись назад.

Далі.

Байден дійсно давав менше зброї ніж потрібно і формував у Європи стратегію "не треба забагато всього, треба просто виснажити обидві сторони, а потім буде мир, і США далі буде захищати Європу".

Зараз Європа становиться самостійною, та починає грати вже свою партію. Як результат- стратегія виділення сотен мільярдів на новітнє озброєння. Тому нам мабуть треба не дупу Трампу лизати, а орієнтуватись на виклики Європи, бо саме вони наш спонсор. Європа нас підтримала вчора. Ми показали, що ми суб'єктивні. Залишилось забрати вплив США від нас, і тоді в них не буде козирів щоб нас так чмирити. Ну і не треба забувати що є ще Парламент та Сенат, демократи, опозиційні республіканці які прям лютий крінж на законодавчому рівні не зможуть протягнути. Типу знятті санкцій з РФ.

Ну і останнє. Перемирʼя та зняття санкцій дуже потрібні Пітуну. Бо з економікою в них погано. Європа нас забезпечить у 2025 році. А РФ щоб втриматись на плаву в 2024 році вже продала 48% свого золота з ФНД, тобто 171.2 тонни. Тобто кубишка вже почала закінчуватись. Людей на контракт йде меньше. Для Пітуна зараз дуже складний момент, треба робити мобілізацію при падінні економіки, а це дає ризики набагато більші, ніж при повстанні Пригожина.

Тобто в нас теж є козирі, які ми сформували очікуванням поки нарешті санкції обезкровлять РФ, закінчаться контрікі, зекі, мобікі, "куплене мʼясо" (ще не закінчились, але ми над цим працюємо), техніка, і навіть північні корейці.
Нас чекають дуже складні місяці, але якщо протримаємось та покажемо що ми можемо триматись завдяки Європі, без допомоги США- це і стане основою майбутнього перемирʼя та формування системи противаг на континенті.

А це означає що в нас багато роботи, і треба поібашити ще. Ну або вклонитись Трампу, бути згодним на все, на чому він наполягає, і це по вашій думці призведе до стабільному миру. Он в як в Афганістані, який Трамп віддав талібам і тепер там заєбок.
Тут в кожного звісно своя думка. Але я ще планую поїбашити. Цей чемодан без ручок треба все ж донести гідно.
 
+3

Iryna Geraschenko

Всі ми, як би хто не ставився до Зеленського, бажали успіху українській делегації в США, усвідомлюючи рівень загроз перед країною і наскільки мирний процес залежить від результатів цих перемовин.

Ніхто не мав ілюзій щодо ставлення нової адміністрації до команди Зеленського. Правда і в тому, що Україна для них- «частина проблеми», яку хочеться якнайшвидше вирішити за рахунок самої України. І саме тому ключовою метою візиту мало бути одне- відновлення діалогу.

Очевидним є і те, що завершити війну за 24 години чи три місяці неможливо, тому найлегше вимагати від слабшого «перестати стріляти» без будь яких гарантій безпеки.

Але Україна настільки критично залежить від військової і фінансової підтримки США, не лише від зброї, а від ППО, Patriot, Starlink, звʼязку, розвідданих, що першими дипломатичні провали відчує фронт.

Все це настільки очевидні речі, про них точно знали і на Банковій, і були зобовʼязані все прорахувати і передбачити, пропрацювати кризові сценарії, кожну репліку і реакцію, вивірити кожен крок, виходячи з ключового - цей візит і його результати критично важливі для України.

Зеленський в Овальному кабінеті опинилися в компанії ще більш хамовитих хлопців. Яких перебиваннями на чужій території з мовним барʼєром - апріорі неможливо було переграти. Кілька днів тому в цьому ж кабінеті були Макрон і Стармер. Які демонстрували іншу дипломатичну школу, бо мета мета зустрічі - не реакція соцмереж, а майбутні взаємини між країнами.

Після зустрічі в Білому домі наші взаємини з США знаходяться на найнижчій точці з часів «Кольчуги». Я поділяю емоції Зеленського на Fox News, що він мав захистити гідність українських солдатів, але як Верховний головнокомандуючий і відповідальний за зовнішню політику в першу чергу він має захистити Україну , забезпечити нашу сильну позицію і зброю для воїнів.

Тому треба припинити емоції і антиамериканські настрої. Україна і США- це не Зеленський і Трамп, а набагато ширше. Це дві країни - стратегічні партнери і два дружні народи, це двопартійна підтримка, яку необхідно відновити. Ключова задача всіх, хто може цьому сприяти- відновити діалог між Україною і США. Ми маємо бути за столом переговорів зараз.

Українські воїни чудово роблять свою роботу- знищують ворога, і вони вправі вимагати від всіх нас , від влади в першу чергу теж фахово виконувати свою роботу на дипломатичному напрямку.

З позитивного. Європейські лідери підтримали Україну! І український народ. Від української влади зараз залежить як ця підтримка конвертується в зброю, гроші і миротворчу місію. Ми всі чекаємо результатів самітів в Лондоні і Брюсселі. Дуже важливо, аби лідери ЄС виступили з посередницькою місією і повернули США до діалогу, бо , наголошую, США і Украіна- це набагато більше, ніж Трамп і Зеленський.

Нас підтримали багато американців, демократи і навіть деякі республіканці. На щастя, в США немає єдиного марафону, то ж зараз час максимальної медійної активності в західних медіа, з розʼясненням позиції, що Америка може бути великою тільки захищаючи цінності. Наш ворог - це Росія, її посилення посилює вісь зла.

Зеленський і його команда зобовʼязані чесно поговорити з українцями і розказати план Б, якщо ми залишимося без американської зброї і грошей. Чи точно ми можемо витрачати зараз 600 млн євро на російське обладнання для ХАЕС, мільярди на дороги і на марафон? Очевидно, що ні. Якщо ми чесні перед собою, нас чекає секвестр бюджету і затягування пасків. Це має сказати суспільству Зеленський.

Мені було боляче дивитися на сварку в Овальному кабінеті. Я не маю ілюзій щодо позиції нової американської адміністрації. Але державне управління, особливо в час війни, потребує державницьких рішень, хронові голови і менше емоцій.

Світ підтримує Україну. Час підтримати Україну, а не прізвища, всередині країни. Час єднання навколо ЗСУ. Переформатування більшості, створення нового уряду. Банкова не має більше права поводитися з парламентом як Венс в Овальному кабінеті.

І здається, декому час забути про вибори і зосередитися на війні. Це точно зобовʼязання Зеленського, бо ані Трамп, ані хто інший не несе відповідальності за ситуацію на фронті.

Нам треба спуститися на землю і повернутися в реальність, все набагато складніше. Будь які порівняні з Черчіллем - не працюють, бо Черчілль не сварився з Рузвельтом, хоч той роками на давав йому зброю і не відкривав другий фронт. Але без їх непростого діалогу неможлива була б перемога над злом. В сучасному світі критичний брак Черчіллів і Рузвельтів. Але ми маємо перемогти зло. Разом, якби важко це не було.
 
+3

Як хтось правильно писав, для того, щоб подарувати Хуйлу 4 області, відмовитись від НАТО та скоротити армію, посередництво клоуна Трампа Україні не потрібно.
 
+4

2Smooth Pimp (01.03 в 10:46) № 2835314
-----------------------------------------
Якщо умовою подальшого отримання зброї була капітуляція, то незрозуміло, навіщо вона потім буде потрібна. Складається стійке враження, що дехто намагався нас наїбати і подальшої допомоги не було б у будь-якому випадку (ну окрім умовних пари десятків джавелінів). Потім утирки з Білого будинку так би і сказали: а навіщо вам багато зброї, якщо ви погодилися капітулювати та скорочувати армію? Це очевидно витікає з риторики Трампа, який бреше буквально на кожному кроці.
 
+7

Tom Suozzi

Путін – диктатор. Зеленський – ні. Путінська Росія вторглася в Україну. Після викрадення, убивства та зґвалтування сотень тисяч у цій безглуздій війні винагорода Путіна та Росії була б і зрадою людства, і зеленим світлом для подальшої агресії.

https://x.com/RepTomSuozzi/status/1894386876607598749
Joey Carrion

Я за життя, за зброю, за віру, консервативний республіканець, що майорить червоним прапором. Немає проблем, які б хтось міг вказати, де я ліве крило.

Але день, коли я трохи замовчу, що російський диктатор є соціопатом та масовим вбивцею, буде холодним днем ​​у пеклі. І я не буду підтримувати версію Республіканської партії, яка є настільки морально гнилою, щоб стати на його бік у будь-чому.

Правильна відповідь справжнього республіканця Путіну: «Пан. Путін до біса з України!».
 
+3

2Коллайдер (25.02 в 08:34) № 2834923
-----------------------------------------
Продамо Трампу під виглядом рідкоземельних корислих копалин.
 
+3

Zineb Riboua

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан: “Ми за те, щоб Україна була членом НАТО. Це була заява нашого президента Реджепа Таїпа Ердогана, тому це наша офіційна позиція”.
 
+8

Єгор Фірсов

Я не хотів публікувати цей великий текст, але вирішив.
Якщо Америка нас покине. Мій субʼєктивний погляд.

Якось до нас приїхав журналіст із США і запитав, що у вас на озброєнні є таке, що ви можете похвалити ?
Я почухав потилицю. Не хотілося його ображати, але з американського в моїй бригаді – яка, на хвилиночку (!), третій рік тримає першу лінію на найскладнішому напрямку - в нас був лише Starlink…

В уяві обивателів, і навіть політиків, є багато того, що вже давно не відповідає дійсності. Ситуація на полі боюзмінюється дуже швидко і те, що вчора вважалось «богом війни», сьогодні у воєнному пантеоні далеко не на перших місцях.

Отже, щоб зрозуміти наслідки можливої зупинки американської допомоги для фронту, давайте проаналізуємо в чому ми сьогодні реально залежні від США.

Перше – це навіть не зброя, а звʼязок. Starlink! Якщо ляже він– проблеми почнуться миттєво: піхота в опорних пунктах, розвідка, екіпажі дронів, артилеристи, штаби у бригадах та батальйонах… - усі використовують Starlink.
За допомогою WhatsApp можна легко додзвонитись майже до крайньої позиції і поговорити з бійцем по відео звʼязку. Після знищення будь якого об’єкта fpv-дроном - ми одразу пересилаємо це відео у штаб, що дає командирам в реальному часі розуміти ситуацію на полі бою.

Якщо Starlink відключать – в першу ж годину може початись дезорганізація управління. До того ж, можуть відмовити деякі дрони, які працюють виключно за допомогою супутників…

Кажу чесно: мені здається, що Starlink все ж таки, не відключать. Бо це буде вже не просто зупинка допомоги, а відверто ворожа дія на користь росії. Навряд чи нова адміністрація наважиться на таку демонстративну ворожість що до українського народу.
Але, ми маємо бути до цього готові. І вже «вчора» працювати над альтернативою забезпечення себе звʼязком.

Наприклад, противник створив альтернативний звʼязок - це wifi мости - широкий Wi Fi де можна під’єднатись до Інтернету.
Час в нас ще є. Без паніки. Але цей ресурс треба використовувати ефективно, бо проблеми можуть початись дуже неочікувано.

Другий момент, де ми суттєво залежні від США - ППО. Зокрема,системи Patriot та снаряди до них. Треба терміново шукати альтернативи: і поставок, і самих систем. Інакше українські міста будуть беззахисними. Цей пункт має бути одним з перших на переговорах з Європою.

Тепер до хороших новин. Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США. Але знаю, що різними, в тому числі неурядовими шляхами США фінансують деякі проєкти.

Спочатку дрони були китайські. Зараз є fpv які майже повністю (разом з комплектуючими!) вироблені в Україні.
Орієнтовно, від 80% усіх уражень здійснюються дронами.
Використання інших видів зброї значно знизилось у порівнянні з 22-23 роком.

Використання артилерії зараз знизилось в десяток разів у порівнянні із тим шквалом, який був у 22-му році. Навіть з боку ворога. Артилерійські системи зношені, снарядів стало набагато менше, вони не точні. Артилерія зараз використовується для важливих, але вузьких, конкретних задач. Або страхують БПЛК під час поганої для дронів погоди.

Щодо снарядів для дронів - то тут взагалі в нас працює «тіньовий ВПК», який і за великого бажання знищити неможливо.
В тисячах підвалів та сільських хат виробляються боєприпаси різних типів. Розкручуються застарілі радянські міни, у мультиварках розправляється вибухова речовина, і робляться ті боєприпаси які нам потрібні. Причому, різних типів - від фугасу до термобару. Це звичайно дуже спрощено. Насправді, ми створили цілу індустрію самозабезпечення себе снарядами для дронів.
В тому числі вже працює пів сотні офіційних виробників БК.

Саме цей «тіньовий» і офіційний ВПК дав нам БК, які і знищили ті 80 відсотків цілей за останній рік.
Усе це я пишу до того, що Himars, чи Гаубиця “777” вже давно не королі фронту. На фронті царює дрон!

До речі, - щодо Himars. Нажаль, ворог вже давно знайшов можливості спуфінгу наших пострілів підміною координат. Ракети прилітають, але не туди… Ефективність Himars нажаль знизилась.
Я не знаю, чи усвідомлюють це американці, але така гірка правда – комплекси, які коштують сотні мільйонів доларів - інколи не приносять адекватного результату. Ними треба було активно руйнувати все у перший рік війни. Але тоді була обмежена для нас кількість снарядів. Час значних можливостей був втрачений.

Далі - протитанковий комплекс Jevelin. Звичайно, це важлива штука. Вона врятувала нас в перші місяці. Але зараз - це давно не та зброя, яка є вирішальною на полі бою. Якщо на місяць є декілька результативних застосувань Jevelin по всьому фронту - то це добре. Для порівняння - дрони роблять більше 10 тисяч верифікованих уражень на місяць.

Тепер, щодо розвідки Пентагону. Це не моя компетенція, але думаю, що США ділилися стратегічною інформацією щодо планів ворога, перекидань військ, даними супутникових зйомок. І звісно будь-яка інформація стосовно ворога - має важливість.
Важко сказати, чи зможуть європейці, або хтось інший стати альтернативним джерелом таких розвідданих. Можливо, це ускладнить нам ураження цілей на території РФ.
Але одне можу сказати точно: взводи, роти і бригади ніколи системно не користувались даними Пентагону щоб знищитиконкретну позицію ворога на передовій. (Або це робилось вкрай рідко, в рамках спец операцій, як виключення).

Сучасні битви дуже маневрені й динамічні. Якщо з якогось місця стріляв танк, то ця локація актуальна короткий проміжок часу. Відстрілявшись, танк швидко їде ховатись, і навіть, замітає за собою сліди.
Тому на результативність саме бойового процесу припинення передачі розвідінформації не має вплинути.

Я взагалі бачу більше загроз для фронту від проблем у нашій піхоті, ніж у припиненні допомоги з будь якої зі сторін. Але це вже наше домашнє завдання.

Одразу скажу, що окрім перерахованого США фінансує ще багато програм - таких як наші навчання, не військові програми, а також мають вплив на різні установи, які також надають нам фінансування.
Але зараз мова про першочергову критичність .

Також я не хочу зменшувати роль будь яких видів озброєння.
У військовій справі важлива різноманітність.
Навіть якщо це Javelin - який використали раз на рік, під час сильної зливи - де всі дрони перестали працювати.

І цей текст не до того, що можна послати усіх до біса і протистояти такому ворогу як РФ без підтримки ззовні. Як кажуть, - гуртом і батька легше бити. Але, якщо раптом так станеться що ми все ж залишимось без підтримки США, чи, навіть, під тиском адміністрації Трампа, то знайте: ми,український народ, за ці роки пройшли великий шлях і зробили дуже багато. І, на щастя, у військовому плані ми стали значно менш залежними від партнерів.

Треба усвідомити: наші друзі і основні союзники сьогодні - дрони. Та ті золоті руки і голови, які їх виробляють. А вони точно не зрадять.

Тому - так, якщо раптом так станеться - без підтримки США нам буде складно. Інколи - дуже! Війна не «закінчиться через 24 години», Україна заплатить за мир у Європі більшу ціну, ніж могла б. Нехай це буде на совісті конкретних політиків, а не американського народу. Але ми зможемо вистояти. Якщо будемо разом. Як в перші дні…
 
+3

Madonna

Я думала, що цю країну побудували
Європейці, рятуючись від життя під владою короля, створюють Новий Світ, керований людьми.
Зараз у нас є президент, який називає себе.
Наш король
Якщо це жарт,
Я не сміюся
 
+5

⚡️ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ЩОДО КРИЗИ В ДИПЛОМАТІЇ
https://youtu.be/sHGi9PT6JvA
Порошенко дійсно ще кілька місяців тому попереджав, що комунікацію з Трампом треба вибудовувати геть по-іншому та пропонував поділитися досвідом, але хто ж дослухався.
 
+4

America should have never started Pearl Harbor
 
+3

2dembel (18.02 в 17:37) № 2824359
-----------------------------------------
А в чому демократи неправі? Видавання рижим імпотентом капітуляції за досягнення миру - це набагато ганебніший бічмув, ніж затримки поставок безоплатного озброєнння. Таких «миротворців» у народі лузерами називають. Саме на це республіканці і перетворюють Америку. Я вже не кажу про те, що вмиротворення замість агресора жертви, перед якою ти маєш зобовʼязання - це помноження свого авторитету на нуль. Демократи були банальними сцикунами, а республіканці взагалі моральні банкроти.
 
+7

Президент України Володимир Зеленський визнав, що можливий договір про мир матиме багато компромісів для України та росії, проте здатний принести спокій.

«Ми не матимемо дуже вигідної угоди за таких обставин, і путін не матиме для нього дуже вигідної угоди за таких обставин. Тому що він не може сьогодні перемогти нас, а ми не можемо перемогти його».

«І тому це буде не дуже вигідна угода для нас обох. Але це може бути важливіше – мир», – заявив Зеленський в інтерв'ю американським ЗМІ.
Від автора «Мінська-3 не буде».
 
+3

Європа готує новий великий спільний пакет військової допомоги Україні. Йиовірно, він буде представлений наприкінці цього місяця (Bloomberg).
 
+5

Роман Грищук
3 год ·
+4!
Остаточне за сьогодні:
Ще +3 парафії м. ЧЕРНІВЦІ вийшли з московської окупації:
1. Свято-Духівський кафедральний собор
2. Свято-Миколаїський собор.
3. Петро-Павлівськиий храм по
вул. Сторожинецькій, 25.
4. Спаська Чернівецький район
(писав за неї раніше).
 
+7

2Green (16.02 в 12:46) № 2814254
-----------------------------------------
В канадському Монреалі освистали гімн США перед очним матчем на Турнірі чотирьох націй з хокею
Американців і далі скрізь любитимуть, але віднині лише в лапках)
 
+5

Представників Європи на переговорах по Україні не буде, - Келлог
Ще один нелох) Цей набір клоунів виглядає навіть більш недолуго, ніж дурники з 95 кварталу. Скоро нова адміністрація дізнається, що світове лідерство США було обумовлене тим, від чого вони публічно відмовилися у перші місяці президентства Трампа - обовʼязками, які попередні адміністрації взяли на себе перед третіми країнами. А якщо США нікому нічого не винні, то це працюватиме однаково в обидва боки.
 
+6

Україна не потрібна США? Не питання - Україна вкрай потрібна Європі як форпост проти путінської росії. Трамп "побіситься" ще з півроку до пори, коли всім стане розуміло - Дональд вчергове, пробачте, "обісрався" на переговорах про поділ світу. Я вам "зуб даю" - вже восени цього року Трамп почне пошук винних у тому, що "крокодил не ловиться, не росте кокос", розгонить частину своєї адміністрації і знову почне довгі та тягомотні переговори з Європою про союз проти Китаю та росії. Все було - все буде. Нам своє робити. На цей рік зброєю та грошима Україна забезпечена. Я з великим оптимізмом дивлюся на перспективи року до буде - Європа перейде на 75ти - 80ти відсоткове забезпечення України як бюджетною підтримкою, так і підтримкою військовою, а Трамп вже у серпні почне постачати нам зброю "за гроші" від "Угоди про надра". Максимум що Україна зможе отримати від переговорів Трампа  з путіним - "Угоду про припинення вогню". Нічого більше. Коли? Місяць тому казали про 100 днів від Трампа. Зараз 100 перетворилися на 180 від Келлога. Нагадаю себе - я як папуга на жердині казав та кажу, що "гаряча" війна закінчиться наприкінці серпня - на початку вересня. Саме тоді у путіна проблеми у економіці та війську стануть критичними, саме тоді у голові Трампа вщухне "тайфун бажань" і йому доведеться примиритися з неприглядною реальністю - не можна "нагнути" світ навіть такий потужній країні як США, а "батьків Сі та пу" потрібно бити гуртом разом з Європою та Україною. 

 Запасайтеся поп-корном, не беріть дурного в голову і просто з  іронією та спокійно спостерігайте за маневрами Трампа  в очікуванні того результату, який я описав вище. Все було, все буде. Як була і буде Україна.
Сергій Сергійович Павлюченко. Працюю в україно-американському фонді який підпорядковується Східно-Європейському відділу ДержДепу США.
Оце мені тато скинув сьогодні зранку, я сміявся, коли дочитав)
 
+3

Джон Сміт

Так само як і "какая разніца на каком язикє", заява: "кому не подобається - може змінити громадянство" - це не просто погроза. Це ВІЙНА проти суспільства.

Мафіозне угрупування не погрожує щось зробити колись, воно зробило УЖЕ. І ставить незгодних перед фактом.

Разом з урізанням прав лідера опозиції, забороною йому на перельоти-транзит територією України, фінансових операцій, доступу в радіочастотний ресурс України (тобто голосу в ЗМІ) і з намірами висловленими Безумною (член тісного кола змовників) заборонити єдину опозиційну фракцію парламенту - це уже диктатура.

І на фоні шалених розкрадань диктатуру цю вже навіть не виправдати військовою необхідністю.

Все це дуже схоже на підривну роботу ворога всередині влади, щоб спровокувати Майдан після підписання угод з ворогом. Після чого орки, як казав мєдвєдєв ще декілька місяців тому, отримають шанс напасти і остаточно нас добити.
Якщо ж на Майдан населення не піде, а проголосує ногами з країни, - ще краще: залишки зварять повільно, як у рашці.

Особисто я казав 5 років тому і вважаю зараз: Майдан проти мародерів неминучий. Він буде. До нього треба готуватися.
І думки "а що Порошенко краще?", "він безшансовий" - це мислевірус, яким вороги вас просто хочуть заразити імпотенцією.
 
+6

2Cy (15.02 в 15:12) № 2814208
-----------------------------------------
Там найсмішніша фраза не ця, а «нам потрібна єдність». Щоправда, «єднання» шляхом знищення опозиції характерний для диктаторських режимів типу РФ.
 
+6

трамп хуйло

Цей репортер мав @SecDef на мотузках, те, чого ви не чули, так це ці складні запитання, з якими Геспет просто не міг впоратися:

РЕПОРТЕР: Щоб було зрозуміло, ви вважаєте, що цінності не мають значення на війні?

ГЕГСЕТ: Подивіться, цінності — це чудово, але цінностями не можна боротися з лівими.

РЕПОРТЕР: Скажіть це французькому Опору, який боровся з нацистами лише з вірою, поки не отримав зброю. Або до Польщі, де підпільники зберегли свою націю, незважаючи на окупацію найбільших армій світу.

ГЕГСЕТ: Я просто кажу, коли справа доходить до справи, перемагає сила, а не ідеали.

РЕПОРТЕР: Тоді поясніть, як США програли у В’єтнамі, чому Радянський Союз розпався після Афганістану або як сам Афганістан боровся з трьома імперіями. Вогнева міць сама по собі не означає перемоги — запитайте Росію, яка застрягла в Україні, незважаючи на кращу зброю.

ГЕГСЕТ: Що ж, військова сила все ще має більше значення, ніж слова.

РЕПОРТЕР: І все ж слова — цінності — це те, чому люди в першу чергу вирішують воювати. Україна не встояла через зброю; вони встояли, тому що відмовилися, щоб ними керували.

ГЕГСЕТ: Отже, ти кажеш, що цінності перемагають у війнах?

РЕПОРТЕР: Я кажу, що цінності змушують армії воювати сильніше, довше та з більшою цілеспрямованістю — без них уся вогнева міць світу нічого не означає. Просто запитайте Британську імперію, Радянський Союз або, незабаром, Путіна.
https://x.com/spooked75/status/1890101776021377070?s=46&t=gAqBUX3Ma-2o--6huzKNOA
 
+7

Хвилинка спорту. Менше Евертона в АПЛ (30 м'ячів) у цьому сезоні пропустили лише 5 клубів: Ліверпуль (23), Арсенал (22), Ноттінгем Форест (27) - перша трійка, а також Ньюкасл (29) та Борнмут (28). При цьому Миколенко зіграв 22 матчі (з них лише в одному вийшов не у старті) з 24 можливих.
 
+5

Mason Lemberg

Якщо хтось слідкує і пам'ятає, то приблизно з кінця весни 2022 року я повторював одне - Україну через зеленського чекають складні часи попереду, тому що між Україною і власними рейтингами він завжди обере рейтинги. І вдаваний патріотизм йому потрібен лише для рейтингів, самозвеличення і оплесків.

Я це починав говорити в той момент, коли рейтинги Зеленського перевищували 90%, люди поголовно пишалися що він не втік, а війна закінчувалася через 2-3 нєдєлі.

Я не знаю скільки десятків разів я це повторював, але повторю ще раз сьогодні. Бо сьогоднішня ситуація показала це наочно продемонструвала для ВСІХ. Включно з тими, хто вважає Порошенка ворогом чи конкурентом.
Чувак між Україною і "рейтингами" вибрав рейтинги і уявне самозвеличення.
Ну і в принципі, щоб розуміти що відбувається - перегляньте вирізку з вчорашнього вранішнього інтерв'ю якомусь іноЗМІ - там реальна клінічна картина, яка все пояснює.

Але цей пост не про те.
А про панічні і поминальні настрої.
Те, що відбулось - не дуже приємно і лупить по мотивації дуже "потужно". І питання не в ідолізації Порошенка, а в усвідомленні того "за що і проти чого воює країна" і "це не країна моїх дітей і онуків", не така вона має бути. Це вбиває найбільше.

Але припиніть помирати завчасно, це ви встигнете зробити завжди. Безвідносно до того, що справи підуть гірше.

Бо ні, росії в Україні не буде. І білорусі теж не буде. Не ті умови, не ті обставини, не той політичний клімат і не та динаміка подій.

Чоловік, що ввів санкції проти Порошенка, намагаючись усунути конкурента, крім усього іншого переадресував всі внутрішні політичні запитання собі.
Ці внутрішні питання і порівняння і так давно почали виникати, що привело до падіння підтримки, але тепер чувак ще раз і кратно підкреслив їх, наголосив на них.
Сам, своїми руками.
В умовах, коли на нього особисто чекають серйозні виклики.

Бо можна хоч до усрачки марити про "зрадницький" Мінськ (як то було у вчорашньому інтерв'ю), але ми зовсім скоро побачимо твої "мирні угоди". І в "зрадницькому" Мінську не було нічого про втрачені території, віддані ресурси і все інше.
Бо можна хоч до усрачки блокувати волотерську діяльність Порошенка, але я б хотів побачити слуг народу і Зеленського який замінить допомогу Порошенка. Побачимо наскільки підтвердиться фраза "це не важливо". Бо за цим стоять люди і їх життя.

Керуючись емоціями і комплексами, "Рекс" вирішив пограти в бій диктатора з нерухомим манекеном, забуваючи що в реальному житті є динаміка.
А динаміка - невтішна. Часи віри в стальні яйця давно минули, разом з залишками власної адекватності. Питань і порівнянь більше ніж відповідей. Питання тепер наголошені тобою ж.
Вся "політична машина", традиційно для України (навідміну від росії чи білорусі) тримається далеко не на культі особи, а на здатності забезпечити безхмарне майбутнє достатній кількості лоялістів. А їх всього 5-6. Решта лоялістів - ситуативні. Ніхто сраку рвати не буде. Особливо в сучасних умовах.

Ну, і навіть, якщо захотіти бути диктатором, то треба усвідомити, що диктатори мають щось демонструвати. От трамп - фейкові перемоги, лука - стабільность, путін - вєлічіє.

Що можеш демонструвати ти?
Зі стрімко падаючою довірою, яку ти вчора сам прискорив в ітак складних умовах? З нездатністю бюрократичної машини вірити в твоє майбутнє і підставляти свою сраку заради тебе, маленька самотня людинко?

Тому я за білорусь чи росію в Україні не переживаю, хоч йти по цьому шляху ми ще якийсь час будемо. Мене більше лякає що це все відбувається в умовах тиску з двох сторін - як ворога, так і його рижого союзника-шахрая.
 
+7

Перша ракетка України Марта Костюк (WTA 21) вийшла до чвертьфіналу хардового турніру WTA 1000 у Досі, Катар.

У 3-му раунді українка у двох сетах упевнено переграла Магду Лінетт (Польща, WTA 36) у двох сетах за 1 годину та 42 хвилини.

WTA 1000 Доха. Хард. 1/8 фіналу

Марта Костюк (Україна) – Магда Лінетт (Польща) – 6:4, 6:2
Хвилинка спортивних новин.
 
+5

2Smooth Pimp (12.02 в 11:53) № 2813902
-----------------------------------------
Аргументація рівня “trust me, bro”.
Ростислав Павленко

Спробуємо без емоцій.
Що не так з «атомною аферою»:

1. «Це не російські, а болгарські, на 40% українські, європейські тощо реактори»

Вони таки російські. Росатомські. До того ж, некомплектні- бо Болгарія прийняла рішення про зупинку будівництва АЕС «Белене» до того, як вони були завершені.

Доукомплектовувати доведеться, звертаючись або до «Росатому», або до його «дочок» чи спільних підприємств у Європі. Фактично, легітимізуючи їх діяльність. Як після цього нам говорити про санкції?

До речі: ці реактори спроектовані під російське пальне. Його або доведеться брати у «Росатома» (чи його «дочок») - або модернізовувати під американське пальне, витрачаючи гроші і час.

2. «Європа згодна на цей проект / підтримує його / заплатить за нього»

Представник ЄС в Україні Катерина Матернова чітко заявила, що цей проект не погоджувався з Єврокомісією, і відтак ЄС за це платити не збирається.

США теж за росатомський мотлох не платитиме.

Гроші будуть брати або шляхом комерційних запозичень (враховуючи кредитний рейтинг України зараз - під грабіжницькі відсотки), або з українських платників податків (замість витрат на оборону).

Обидва варіанти - точно не на часі.

3. «Це дуже вигідно і дешево».

Болгарський парламент виставив «політичну» ціну - 600 млн євро. Як базу.

Зважаючи на необхідність доукомплектування, модернізації тощо реакторів - сума буде вищою.

Якою - влада … не знає.

Не дарма комітет ВР з антикорупційної політики визнав законопроект таким, що має корупційні ризики.

4. «Ніякі остаточні рішення щодо російських реакторів не прийняті, уряду просто дали право га переговори»

Рішення було прийнято з грубим, демонстративним порушенням Регламенту - коли було змінено назву і текст законопроекту, ухваленого за основу з інших питань.

Після більш, ніж пів року невдалих спроб протягнути його «в лоб».

На такі згвалтування не йдуть заради половинчатих рішень. Виконавча влада далі тлумачитиме рішення ВР як дозвіл на розвʼязані руки.

5. «Це порятунок атомної енергетики, швидкий і вигідний»

Взято старі російські реактори - не сучасні західні, не малі модульні тощо.

Проект триватиме не «2-3 роки», а не менше 5, а зважаючи на необхідність модернізації - і довше.

Фактично, ідеться про велику корупційну оборудуку, можливість для влади спрямувати ведичезні кошти на «відмив» - без розуміння технічних параметрів і завдань, а відтак і контролю.

Зважаючи на особисте благословіння проекту Володимиром Зеленським, рекордну явку і голосування «слуг» і їхніх посіпак - це дуже схоже на «хапок». Чи то для «пенсії після звільнення з посад», чи то «на вибори». Або й для того і іншого.

Але не для енергетики та економіки України.
 
+3

2Smooth Pimp (10.02 в 21:33) № 2813794
-----------------------------------------
считает Такер Карслон
А я вважаю, що Такер Карлсон свиней їбе. Як то кажуть, кожному своє.
 
+4

Сергій Місюра

Бачу, або треба оновлювати пам'ять, або пояснити за наші ракети Пекло.

На днях прилетіло по нафтобазі Албашнефть в Краснодарському краї. І по відео чітко видно приліт дуже швидкої ракети. Точно не дрона, типу Лютий, якраз швидкість. Та точно не ракету типу Scalp/Storm shadow, через дальність. Тому що тільки в Пекла є відкриті ТТХ в швидкості 700 км/год та дальності 700км.

Так, це перше зафіксоване підтвердження роботи нашого Пекла)
https://www.facebook.com/share/v/1HMpzKC4k4/?mibextid=wwXIfr
 
+8

2AG (10.02 в 12:36) № 2813765
-----------------------------------------
Війна настільки "таємна" і "прихована", що офіційні посадові особи РФ вже третій рік поспіль наголошують, що вони воюють саме із Заходом та із завзятою наполегливістю постійно погрожують нанесенням по Заходу ударів, в тому числі ядерних.
 
+3


2deeppurple78 (06.02 в 11:18) № 2813457
-----------------------------------------
Російську молодь, яка сотнями тисяч вирушає на територію іншої країни, щоб руйнувати, катувати, ґвалтувати та вбивати, здійснюючи геноцид українського народу, Папа Римський вирішив ні до чого не закликати - не знайшов нічого підходящого у методичках ФСБ Біблії.
 
+7

platfor.ma

Американський автор бізнес-літератури, підприємець Раян Голідей розповів, що віддає свої гонорари фонду «Повернись живим».

Він опублікував світлину в Інстаграмі, на якій український військовий читає його книжку «Відвага кличе», і закликав всіх робити пожертви на допомогу ЗСУ.
https://www.instagram.com/p/DFSwUrnhV0t/
 
+8

Павло Казарін

Найгірший помічник на війні – це завищені очікування.

Вони привчають будь-який результат окрім максимального сприймати як поразку. Будь-який фінал окрім абсолютного – як програш. На короткій дистанції завищені очікування конвертуються в емоційне піднесення, але на довгій – неминуче загрожують розчаруванням.

Проблема в тому, що наша країна любить ці граблі.

Що, втім, не дивно. Щоразу на виборах український виборець із усіх можливих політичних типажів шукає в бюлетені один-єдиний. І голосує не за "найсильнішого", не за "найчеснішого" і не за "найрозумнішого", а за "чарівника". Голоси забирає той, хто пропонує не пішохідний маршрут до щастя, а телепорт. А потім тріумфатор виборів стрімко втрачає популярність, тому що об'єктивно нездатний вписатися в ним створені очікування. І вже на наступних виборах його мрії про другий строк ховає новий претендент на роль чудотворця.

Війна цей шаблон поведінки не зламала. Радше навпаки.

Перший місяць повномасштабної війни українське суспільство було готове вважати перемогою вихід на кордони 24 лютого. Потім апетити виросли і критерієм перемоги став вихід на межі 1991 року. Складно сказати, що саме це спричинило. Міг бути азарт – після того, як ЗСУ вибили росіян із Київської, Чернігівської та Сумської областей. Міг бути холодний гнів – після того, як ми побачили трагедію Бучі.

Так чи інакше – наступні півтора року війни Україна готова була вважати перемогою лише вихід на свої кордони. Винятком були ті, хто вважав цей пункт проміжним – і був готовий погоджуватися не менше, ніж на розвал РФ. А тепер країна стикається з неминучим виворотом будь-яких завищених очікувань. Ім'я якому – фрустрація.

І справа не в юридичному боці питання. Вкрадене не переходить у власність того, хто вкрав. Окуповані території не перестануть належати Україні. Проблема в іншому. Якщо ви готові вважати переможним тільки сценарій-максимум, це означає, що для вас будь-який інший результат апріорі перетворюється на програш. Якщо ви вважаєте перемогою результат у 100%, то 90%-й результат перетвориться для вас на поразку.

Я пам'ятаю, як навесні 2023-го сказав в інтерв'ю про те, що для мене перемога – це збереження державності та суверенітету (бо можна мати перше і не мати друге – як Білорусь). Що якщо війна стане на паузу – важливо досягти ситуації, в якій повторний напад буде неможливим. І що звільнення територій – це лише бонус до мого вішліста. Пам'ятаю здивування ведучої та коментаторів.

Моя логіка була простою. Критерієм успіху у війні є зрив планів противника. Якби Москва ставила собі завдання окупації Донецької області, то саме її доля визначала б переможців і переможених за підсумками битв. Але очевидно, що завдання Росії полягає в тому, щоб позбавити Україну державності та суверенітету. А тому збереження одного та іншого буде головним доказом нашої перемоги.

Поки ми андердог на нашій війні, я продовжу дотримуватися свого критерію перемоги. В умовах явної нерівності сил він страхує мене від неврозів і зневіри. Тому що не вимагає сприймати абсолютний сценарій як єдиний нормативний.

Навіть якщо цього року розпочнуться переговори, то на них Москва добиватиметься не так визнання окупації, як закріплення нашої вразливості. Вона вимагатиме нашої позаблоковості, роззброєння та повернення України на свою орбіту. Нам добре знайомий цей сценарій, бо цей вибір нам уже пропонували. Десять років тому, одразу після других Мінських угод.

Позиція Росії тоді звелася до того, що вона щоразу пропонувала Україні угоду. В обмін на повернення формального контролю над окупованим Донбасом Київ мав відмовитися від власного суверенітету. Ввести російських ставлеників до парламенту і надати "ДНР" та "ЛНР" право вето з ключових питань. Натомість Україна обрала залишитися самою собою – і повномасштабне вторгнення стало реакцією Москви на провал власної стратегії.

Тому критерій перемоги у війні залишається незмінним і десять років по тому. Якщо ми зможемо зберегти державність та суверенітет, це стане головним доказом програшу Москви. Якщо зможемо захиститись від рецидиву вторгнення, це стане фіналом протистояння. Якщо зможемо жити, незважаючи на Росію, це стане синонімом перемоги.

Тому що у війні на знищення з переважаючим суперником критерій перемоги досить простий. Ми перемагаємо, доки ми існуємо.

А повернути та повернутися можна пізніше.
 
+5

Президент Володимир Зеленський повідомив, що з російського полону повернули 150 захисників. Деякі з них перебували у полоні понад два роки.

"Ми повертаємо з російського полону 150 наших захисників. Це солдати, сержанти, офіцери. Воїни Військово-Морських сил, які потрапили в полон у Маріуполі та Запорізькій області, Повітряних сил, військові Десантно-штурмових та Сухопутних військ, нацгвардійці, прикордонники, тероборонівці, а також поліцейський. Всі вони з різних напрямків фронту, але їх об’єднує спільне: вони боролися за Україну", - розповів Зеленський у Телеграм.
Хоч якісь гарні новини.
 
+6

У Чехії бобри за 2 дні побудували греблю, яку влада погоджувала 7 років та хотіла виділити $1,2 млн. Гризуни не використали жодної проектної документації і зробили все абсолютно безкоштовно.
 
+6

2Green (01.02 в 08:03) № 2813105
-----------------------------------------
І тут Порошенко у штані Зеленському насрав? Скоро виявиться, що і Єрмака з Татаровим в ОПУ Порошенко підсадив.
 
+6

Pal Jonson

Швеція сьогодні оголосила про найбільший пакет військової допомоги для України на прибл. 1,2 мільярда доларів США. Приблизно 90 млн доларів буде спрямовано на виробництво ракет великої дальності України і безпілотників.
 
+4

2AG (29.01 в 13:28) № 2812910
-----------------------------------------
Нагадує оптимізацію в Україні - відзвітували нагору та громадськості, які молодці і скільки зекономили, але про наслідки - ні слова. За великим рахунком, щоб провести скорочення, багато розуму не треба. Оптимізували лікарні, пологові, ІТТ тощо - і тисячі людей щодня вимушені їздити на десятки километрів, щоб отримати якісь послуги або просто виконати свою повсякденну роботу. Але видатний реформатор звітує про профіт та отримує заслужену премію за свої винахідливість та непересічні менеджерські здібності.
 
+7

2Fifan (29.01 в 12:54) № 2812900
-----------------------------------------
Коли гриби навчаться працювати за людей, хай наберуть мене)
 
+4

Російській гімнастці Крамаренко, яка вітала Путіна з днем народження, помилково видалили здоровий меніск
Російська медицина найсправедливіша медицина у світі!
 
+3

2dembel (24.01 в 10:53) № 2802611
-----------------------------------------
Бо обидва однаково брехливі, корумповані та некомпетентні шоумени із вкрай низькими моральними якостями та згубливим (для їх держави) самолюбством. Те, що вони добре вміють монетизувати окремі свої здібності, ніяк не применшує їх недоліків. Як державники вони недолугі та будують свою діяльність на фальшивих лозунгах ("Make America Great Again" і "Зробимо їх разом" - одного поля ягоди), за якими нічого не стоїть. У цьому можна переконатися, послухавши тих, хто раніше працював під керівництвом Трампа, хоча це і так лежить на поверхні.

P.S. Допомога і раніше продовжувала надходити - що кардинально змінилося? Я вже не буду навіть нагадувати брехню про "мир за 24 години", бо брехня - це стиль життя Трампа.
 
+6

🤡Майдан в Словакии готовит оппозиция, — Фицо

Кроме того, по его словам, словацкая оппозиция готовятся захват правительственных зданий, чтобы начать досрочные выборы.
Запахло горілою дупою.
 
+3

SwedishPM

Щойно зустрівся з канцлером Шольцем. Зараз я твердо переконаний, що Європа повинна діяти більш рішуче в трьох ключових сферах:

1. По-перше, надзвичайно важливо терміново посилити військову підтримку України. Україна сама вирішує, чи вести переговори з Росією і коли. Наше завдання — поставити їх у найсильнішу військову позицію. Мир через силу має бути керівною мантрою.

2. По-друге, Європа як Союз і як союзники повинні зміцнити власну безпеку та обороноздатність Європи. Це означає, що більшість із нас повинні бути готові до швидкого збільшення витрат на оборону.

3. По-третє, посилимо економічний тиск на Росію через санкції. Орієнтація на експорт нафти, зниження ліміту цін на нафту та більші зусилля щодо заморожених активів змінять ситуацію. Спільні зусилля Швеції та Німеччини протистояти тіньовому флоту Росії є життєво важливими для такої стратегії.
 
+4

Останній Капіталіст

"Велика росія – великі проблеми, маленька росія – дрібні проблеми", – Карл фон Габсбург закликав до деколонізації московії.

Австрійський політик Карл фон Габсбург, глава дому Габсбургів та онук останнього імператора Австро-Угорщини Карла I.
#MakeRussiaSmallAgain
 
+4

2Cy (17.01 в 12:30) № 2802053
-----------------------------------------
Купа інформації незрозумілого походження та з купою логічних нестиковок. Наприклад, навіщо кацапи взагалі виходили з Херсону - що їм заважало рівно ті ж умови висунути?

А оце взагалі перлина: "Салліван подзвонив Єрмаку і Зеленському і сказав їм НЕГАЙНО запросити МАГАТЕ, щоб вони все перевірили. Приїхала МАГАТЕ і Рафаель Гроссі, все перевірили, ні одної брудної бомби не знайшли, всі чисті." - куди приїхала МАГАТЕ і що перевіряла - всю територію України чи Єрмаку під спідницю зазирнула? І взагалі, яким чином якась перевірка повинна була у чомусь переконати кацапів, якщо вони хотіли застосувати певну зброю? Це ж смішно.
 
+4

Australian Open. Друге коло

Еліна Світоліна (Україна) – Керолайн Доулгайд (США) – 6:1, 6:4
Даяна Ястремська (Україна) – Данка Ковинич (Чорногорія) – 6:0, 6:1
 
+5

Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%