Сообщение #1866444 Просмотреть на стене →

Агробізнес-команда зама Павелка Ну шо сказати- прибили Рух на виїзді, а потім почали підливати
Сьогодні з Минаєм - купа моментів у Агробізнеса ,але починають грати у піддавки- один момент у свої ворота ,а потім й пєналь привозять у свої ворота Й 0-2 на останніх хвилинах зустрічі
Тупо злили Минаю Перед тим як прогнозувати шанси на вихід клубів Пешої ліги треба враховувати не лише ігрові моменти ,а й функціонерські та фінансові моливості деяких клубів мотивувати суперників Агробізнес робить те ,що багато клубів першої ліги роблять кожного сезону... А тут ще й контори відкрили.... Добрий настрій та відчуття від відрізку в Першій лізі почали паскудити Або капіталізувати цікавість та інгтерес глядачів Дьогтю вистачає :(

#VIVAVIVAУКРАЇНА #тенденціїукраїнськогофутболу

Щодо Руху з Черкащиною-там поки все закономірно Команда сильніше та ще й черкащани ротацію провели (по 2 тури на тиждень-через декілька діб знову грати) Але й без ротації Рух набагато сильніше й повинен був за потенціалом очолювати таблицю першої ліги .... Хоча проблем в організації після довгої перерви у Руха вистачає-тому стільки втрат очок У цьому відрізку чемпу вони не виглядають краще за багато клубів, але все може змінитись З ним рубляться до останнього Побачимо