Сообщение #1628089 Просмотреть на стене →

Футболістів "Шерифа" серйозно зачепило поразку від "Сабуртало" в першому поєдинку з рахунком 0: 3. Тим більше - на своєму полі. І це закономірно. Молдавани видали просто шалену реакцію на подразник. Відставання було відігране вже протягом перших десяти хвилин (!) Поєдинку.

Тиск був таким високим, що грузини забивали навіть у своїй ворота. Але потім господарям вдалося взяти себе в руки і заспокоїти гру. А там і рятівний для них гол прийшов - ближче до середини другого тайму забив чорногорський легіонер "Сабуртало".

Цього вистачило для виходу в наступний раунд, де "Сабуртало" зіграє із загребським "Динамо". Чи знайдеться місце для Дениса Шеліхова? Важко сказати. По крайней мере, в протистоянні першого кваліфікаційного раунду український голкіпер обидва поєдинки просидів в запасі. А ось Артем Гордієнко за "Шериф" грав. Сьогодні - 69 хвилин, але молдаванам це не допомогло.

З 0-3 вдома Шериф зробив камбек на виїзді всього за 10 хвилин :)
Хоча цього їм не вистачило,але уявляю який там був драйв та адреналін :)