Сообщение #1448509 Просмотреть на стене →

Пелегріні після матчу Ліверпуль-Вест Хем
"Ми знали, що грали проти однієї з кращих команд Прем'єр-ліги Вони дійшли до фіналу Ліги чемпіонів і придбали багато нових гравців. Ми знали, що буде доволі складно.
"Я гадаю , що" Ліверпуль "зіграв краще, ніж ми. Вони заслужили перемогу. Коли ви програєте 4-0, ви не можете мати якісь виправдання
Але я думаю, що пара сумнівних голів суттєво вплинула на рахунок.
У першому таймі у нас було два чи три чіткі шанси зрівняти рахунок (1-1), але ми пропустили другий гол на останній секунді першого тайму
Після цього офсайд вирішив гру, і вони впевнено довели гру до переможних 4-0
Я не скаржуся. Ліверпуль грає добре, але я не думаю, що віін награв на таку солідну перевагу у 4 голи

#БританськийвикликЯрмоли
#історіясвітовогофутболу
#АПЛ
#світовіЗМІ

+1
Последние новости
«Динамо» не собирается рассматривать предложения по трансферу Волошина Миколенко стал худшим по оценкам полевым игроком «Эвертона» в катастрофическом матче с «Челси» Николай Несенюк: «Надеждам немного мешает воспоминание о Кутаиси, где «Динамо» нелепо потеряло заслуженный чемпионский титул» Владимир Бражко и Александр Шовковский — среди номинантов на звание лучшего игрока и лучшего тренера 24-го тура УПЛ "Минай" - "Динамо": бомбардирські розклади "Динамо" – ПСЖ – 3:0. 15 років виходу до півфіналу Кубка УЄФА Не лише Луческу. ЗМІ назвали тренерів, які можуть очолити "Бешикташ" Олександр Шандор – арбітр матчу між "Минаєм" та "Динамо" "Він скористався шансом". Названо ексгравця "Динамо", який став прикладом правильного ставлення до українських футболістів Константин Вивчаренко: «Самое интересное в борьбе за чемпионство — впереди»