Сообщение #1372778 Просмотреть на стене →

Мені вчора у матчі Барса-Челсі не вистачило 1 !!! кутового !!!-так би штуку відбив йзагальний попандос за день складав би 1300,а так більше 3 тонн Ну не піздєц-спочатку я у гумор все перевод в ,а потім тало на ніч хуйово ((
У матчі Бве-Аталанта забільше ніж 20 хвилин беру нп 2 утові-оахунок був 3-7
Швидко Аталанта подає кутовий й залишаєтс 18-19 хвилин чтстого чпу дя 1 !! Кутового !!!
Й тут -Аталанта збиває 1 гравця-суддя як ає швидко дістає 2 жовту й червона ((((
Далі просто муцвльний піздєу-враховучи додаткові 3 хвилини-у прямому сенсі 18!!! Хвиоин-ппми у уентрв поя та та на половині Туріна-бо вонилегко одразу забили 2 мяч -бергамці тупо спостерігаоли
Дплв-одні е можуть,п доугі не хочуть взагад хочпішки підійти впеоед
Не здивубся ,якдо іутболісти отртмубть відкати від конторзп розпис матчвв-мтатистикк Там суцільна жопа ((
Далі-вже чемп Польщі з вооейболу перед Лігоб-й при рахкну 10-12 в мене й перемога перших була га 300 нп тай-брейку у 5 партії та нп більше 26.5-тобто нпбрати 2 !! Очки першій команді СКРА ,а вони всі 5 очок попадають-де мінум тонна
Злісний неіарт та мій долбаєбізм-якщо не враховув пенсії-а тільки зарплату ,-то програв більше ніж зп місяць-в мее 12 годин з 18 ,-еповна ставкп
Тобтотуїбпв у конкретно й запас мтпв практично мінмальний-ч то можу поїухати на матч сьогодні,але чи заслудив після такого піздєуа ???