Джек денелс ячмінь чи кукуруза?

Классическое пособие по тому как проебать чемпионство. Одни вчера не показав ничего взяли три очка. Другие сегодня в выигранном по игре матче обосрались.

+1

Те,про що вчора писав :(
Й так мало шансів було так вони ще й грати не хочуть :(
Розганяти весь шабаш-поки не пізно разом з Мірчею :( Суцільна дегенерація йде -краще вже не буде ..
Гнати майже всіх Нехай,де хочуть грають :(
Розривайте з ними за взаємною згодою контракти і перезавантажуйте клуб! А ці або у Європу або у 1 лігу нашого чемпу ,щоб зрозуміли дещо :(
#Динамо #тенденціїукраїнськогофутболу

Шо там ? Написали уже что играли лучше чем в прошлом году?

+1

Cy x
С чемпионатом вроде и так все понятно.
Можно не напрягаться.

Безвольные клоуны пиздуйте в свой отпуск долбоебы

Який сенс у виході Кулача на 91-й хвилині - потягнути час?

Команда Mercedes подала два официальных протеста в FIA: против действий Макса Ферстаппена и против итоговой классификации Гран При Абу-Даби.

Вот не нравится мне этот Ферстаппен..... Слащавый он какой-то!

+1

Не розумію, що відбувається, краще дочекатися аналітики від Кови.

Они не понимают чего он туда бегает :)

Забігання Гармаша за спини захисників систематично ігоруються.

Подача углового в первом тайме у Зори (Бущан в воротах оказался), и вот еще одна подача и гол. Да, помешал офсайд, но уровень исполнения и отношения к своим стандартам.

Класу перегравати Зорю вистачає, реалізовувати моменти - ні. Власне, чому ми не забивали у ЛЧ.

+1

сцуко идут они нахуй пусть Сурок это говно смотрит его имени...говноеды

эти уебаны даже из под прессинга Зари выйти не могут...пиздец какойто

2Shura08 (12.12 в 18:15) № 2095799
....аха аха...общем чемп просран с такой игрой даже в лиге конференций нехуй делать...уебок сурок просрал все на свете, уебан...

Играем нормально. После невнятных первых минут начали бегать и создавать что-то

Нормальний перший тайм. Якби Зоря грала так само відкрито, як у Римі (наприклад), отримала б ті самі 2-3 м'ячі.

Де Пена уже давно ушел в отпуск

..они сцуко простелить то могут нормально?..

2Cy (12.12 в 17:33) № 2095783
Який ще рівень Динамо? Тимчик аж ніяк не гірший за Кедзьору та Караваєва.

..сколько можно не забивать? значит получат в свои...

Cy x
Тымчик может как атлет и неплох, но как футболист не тянет уровень Динамо

онанисты хуевы, выбить мяч не могут из штрафной...

2NikToo (12.12 в 17:10) № 2095775
монзуль на ВАРе ))

У засідці :)

2Cy (12.12 в 17:13) № 2095776
..)Зачем? Сейчас Заря в контре пару штучек отгрузит и закроется...

10 мин игры и полная импотенция

Cy x
Вышли расслабленные.
Снова будут мучаться

Cy x
Разве не Монзуль получила назначение на этот матч? Хм

Фаворити Реброва - Громов та Гладкий - у старті Зорі.

Состав тот же

Єбать! Таке прочиталося, що ледь сторінкою не попирхнувся…))

Посмотрел черноморец - худшие в черноморце - цита, ванат , исаенко , если б не мороз и фарм хуй бы они играли в пл

Состав тот же ))

2AG (12.12 в 12:30) № 2095762
Та не це я бачу. Я про аналітіків. Бруклін.голден фінікс про олений тиша.

Последние новости
"Це можна вважати результативною помилкою арбітра". Журналіст прокоментував епізод з пенальті у матчі "Шахтар" - "Динамо" Журналіст: "Я не зовсім розумію, чому проти "Шахтаря" не вийшов з перших хвилин Ярмоленко" "Треба платити гроші, тут нічого не зробиш". Журналіст висловив думку, які позиції варто посилити "Динамо" "Шахтар" – "Динамо" – 1:0: числа та факти Із чотирма гравцями "Динамо". Стала відома заявка юнацької збірної України U-17 на Євро-2024 Игорь Беланов: «Динамо» заставило «Шахтер» обороняться, что в чемпионате очень мало кто может себе позволить» Александр Бабич: «Шовковский понял ошибку, Ярмоленко изменил игру, но «Динамо» потеряло «золото» раньше» Николай Морозюк: «Мне бы очень хотелось, чтобы «Динамо» победило «Шахтер» Олег Шелаев: «Динамо» будет искать свои шансы с «Шахтером» в контратаках» "Моменти будуть у обох команд": Шаран, Костишин та інші тренери поділилися очікуваннями від матчу "Шахтар" – "Динамо"