Капєц Оце жопа Води й досі нема по місту (
 

Fil x
2FtAll (19.01 в 11:12) № 1355646
-----------------------------------------
От де Щур)
 

такі нашлі клад Олекси Довбуша...
 
+4

В УКРАЇНІ ЗНАЙШЛИ ВЕЛИКІ ПОКЛАДИ ЗОЛОТА
Родовище розташоване в Карпатах
 
+1

я дивлюсь на Чайці нормльні люди ростуть, ще й з почуттям гумору :)

15-летняя украинская теннисистка Марта Костюк прокомментировала поражение от 23-летней соотечественницы Элины Свитолиной в матче третьего круга Australian Open.

«Какой урок я извлеку из этого матча? Даже не один. Чтобы позаниматься с Элиной всего один час. Нужно много заплатить. А я получила мастер-класс Свитолиной бесплатно», — отметила Костюк после матча.
 
+9

#Америкасьогодні
#світовіЗМІ
Як перепити американця: 6 особливостей застілля у США
https://ukrainian.voanews.com/a/blog--alkohol-u-ssha-shist-isiblyvostej/4191015.html
Самогон

Муншайн – американський самогон – явище заборонене, але поширене. Його традиційно продають у банках. Останніми роками муншайн стає все більш популярним серед молоді. Мої знайомі у столиці США хвалилися, що для родзинки святкувань на Новий рік "дістали" класичний самогон. Центром самогоноваріння вважається захід та південний схід США. Утім, за федеральний законом, домашнє самогоноваріння є злочином і передбачає штраф у сумі 10 тисяч доларів або 5 років ув’язнення.

Правиоьно запитали у коментах,а навіщо когось перепивати ? :)
 

AG x
2NikToo (19.01 в 10:09) № 1355642
-----------------------------------------
Лишилася сама Свитолина
 

Diego Schwartzman
6 6 6 6
Alexandr Dolgopolov
7 2 3 3


Kateryna Bondarenko
5 6 1
Magdalena Rybarikova
7 3 6
 

хуясє:

Увано участвовал во Второй мировой войне: по его словам, он был участником боёв с советскими войсками в 1939 году. В 1945 году Увано находился на юге Сахалина, когда закончилась война и была разгромлена Квантунская армия. Он попал в советский плен и осел в 1965 году в украинском городе Житомир, где постоянно и проживал — Увано относился к числу 400 японских солдат, которые после войны остались жить в СССР. В 1958 году связь с его семьёй прервалась. Сам Увано работал плотником и среди соседей был известен как трудолюбивый человек, однако о своих прошлых годах жизни он почти никому не рассказывал. Он не мог получить разрешение от советских властей выехать в Японию.

В 2000 году японские власти официально признали Увано умершим, однако в 2005 году его семья получила от него неожиданное сообщение. 19 апреля 2006 года Исиносукэ Увано прибыл в Токио, встретившись впервые с 1943 года со своими японскими родственниками. Увано как гражданин Украины посетил родной город Хироно в префектуре Ивате и её столицу Мориока, встретившись с заместителем губернатора префектуры. 28 апреля 2006 года он после визита вернулся в Житомир. Японское правительство пообещало восстановить его паспорт подданного Японии.

Исиносукэ женат, у него есть взрослый сын Анатолий и две дочери. За время пребывания в СССР выучил русский и украинский языки
(с)
 
+4

Гражданину Молдовы с георгиевской лентой и российским триколором отказали во въезде в Украину, - Госпогранслужба (c)

нішто ні видавало штірліца кромє парашута валачащєгося по асфальту
 

#теніс
Долгополов летить 1-2 Шварцману по сетам ,хоча мав три брейк-понти й міг поборотися ще у 3 сеті,відбрейкуй подачу назад А так 3-6 у третьому сеті :(
 

Бондаренко 1-1 але в третему 2-0 дуе,іподача суперниці...
 

2AspІД (19.01 в 06:34) № 1355635
-----------------------------------------
То недоречне порівняння, не втакий час вже збираюсь чи в дорозі.
 


Ivan Semesyuk
3 год ·
Літeратурний пeрсонаж на ім'я голова Корчинського, що відіграв у сюжeті "Фаршрутки" вирішальну роль, отримав новe дихання в "Нeкросатириконі". Нарeшті прояснилися дeталі виникнeння цієі унікальноі голови, що досконало володіла класичною цицeронівською латиною і взагалі виблискувала eрудицією.
Коли король франків та імпeратор Заходу Карл Вeликий втрeтє воював Саксонію, в полон було взято 4500 саксів зі знатних родів, і усім ім нахуй повідрубали баняки. Такі були часи, жорсткі. У той жe час в Аахeні, в глибоких льохах і нeлюдських умовах працювали сарацинські бранці - алхіміки, котрих було взято в обозі кордовського eміра під Сарагосою, нe зважаючи на тe, що вирішальну битву франки таки просрали.
Самe ці алхіміки випадково винайшли пeрeгонку харчового спирту з бурштину і за наказом імпeратора eкспeрeмeнтували з відрубаними саксонськими головами - замочували іх у діжках зі спірітусом і дивилися, що з того вийдe. Рeзультат виявився нeочікуваним. Дeякі голови пооживали і одразу заходилися проповідувати щось, що явно випeрeджало тогочасні уявлeння про світ.
Після розпаду Імпeріі франків голови щe довго блукали Європою, вигулькували то тут, то там, а пeвна кількість іх осіла в Вeликому Князівстві Литовському, на тeрeнах колишнього Королівства Руського. Одна з них, нині відома як голова Корчинського, взяла участь в Грюнвальдській валці та значно вплинула на іі пeрeбіг, на користь Вeликого Князя Литовського, звичайно.
Вся ця історія взагалі виявилася дужe заплутаною, і войовнича голова була нe єдиним сюрпризом для хроністів. Наприклад, руський панцeрний шляхтич Гeгeмонт Поганяйло привів до бою натурального чорта у якості зброєносця, алe щe більшою eкзотикою виявилася Африканська корогва, котра нeвідомо як опинилася в цій м'ясорубці і налякала своіми манeрами славнe німeцькe рицeрство до всрачки. Магістра ж Тeвтонського Ордeну взагалі, якщо вірити Смeрдигірській хроніці, в прямому сeнсі слова зжeрла якась скажeна, озброєна сокирою литвинська малпа. І усe цe прямо на очах у німeцького війська.
 
+1

2deeppurple78
-----------------------------------------
А ти шо не спишь?
Кіборг? ;)
 

6-2 6-2 година матч
 
+2

Світол - костюк 6-2 2-1 покищо.
 

#теніс
#світовіЗМІ
Джокович призвал ведущих теннисистов потребовать повышения призовых на турнирах

Серб Новак Джокович призвал своих коллег по мужскому туру бороться за повышение призовых на турнирах, сообщает Daily Mail. Такое заявление экс первая ракетка мира сделал на традиционном собрании теннисистов перед стартом Australian Open. На встрече, в частности, присутствовали Роджер Федерер, Энди Маррей и Рафаэль Надаль.

Джокович дождался, пока выступят официальные представители Открытого чемпионата Австралии, а потом поднялся на сцену и попросил их покинуть конференц-зал, чтобы сделать своё заявление. В зале остались лишь теннисисты и переводчики. После этого Джокович произнёс длинную речь, в которой подчеркнул, что теннисисты зарабатывают меньше, чем представители других видов спорта, и с этим нужно бороться.

Новак также призвал создать отдельный профсоюз игроков, который будет заниматься этим вопросом. СМИ отмечают, что Федерер данную инициативу Джоковича не поддержал.

За свою карьеру Новак заработал порядка $ 110 млн.
 

#Америкасьогодні
2Kshatry (19.01 в 00:45) № 1355627
-----------------------------------------
Так там резервний фонд-державні кошти тринькали-ласий шмат "для відкатчиків " :)

Відповідно до чинної системи, співробітникам апарату Конгресу, які скаржаться на сексуальні домагання, доводиться протягом місяців консультуватись з приводу скарги із безпосереднім працедавцем, перш ніж вони отримають змогу подати офіційну скаргу. Після цього вони можуть подати до суду, або добиватись адміністративних слухань, за результатами яких може бути укладена мирова угода. Виплати по мирових угодах здійснюються із спецфонду Міністерства фінансів США.

Пропонований законопроект надасть співробітникам апарату Конгресу доступ до юридичного представника-радника при взаємодії із відповідними комітетами та службами Плати представників, дозволить скаржникам працювати віддалено, або вимагати оплачуваної відпустки без страху покарання. Законопроект також гарантує наявність політики, спрямованої проти сексуальних домагань у кожному офісі.

Окрім того законопроект скасовує обов'язкові консультації для скаржників заради скорочення процесу.

Законодавці, які погодяться на мирову угоду із скаржниками відтепер повинні будуть протягом 90 днів повернути сплачені кошти Мінфіну США. Окрім того, законодавцям буде заборонено використовувати бюджети своїх політичних штабів для виплат по мировим угодам щодо сексуальних домагань.
 


https://www.facebook.com/petroporoshenko/photos/a.474415552692842.1073741828.474409562693441/1186759564791767/?type=3&theater
Сьогодні вночі на одному з найбільш престижних тенісних турнірів - Australian Open - у поєдинку за вихід до 1/8 фіналу змагатимуться дві українські тенісистки – Еліна Світоліна та Марта Костюк.

Звичайно прикро, що це не фінал, але в будь-якому разі – сьогодні переможе Україна.

Вболіваймо за наших талановитих дівчат!

#GloryToUkraine

#кращийпрезидентвісторії
 
+5

#світовіЗМІ
Зараз на Євроспорті Джон Макінрой про Джоковича та його заяву
Лише 14 відсотків у Турі прмбутків виділяєтться на призові ,для порівняння у НБА-50

Заява Джоковича нагадала мені Фішера та його бороттбу за права гравцівта повагу до шахів
#шахи
 
+1

Бля! Рукі прочь від сексуальних домагань!
 
+1

#Америкасьогодні
#світовіЗМІ

Cексуальні домагання у Конгресі США хочуть зупинити спеціальним законом
https://ukrainian.voanews.com/a/seksualni-domagannia-kongres-ameryka/4214028.html
У Палаті представників США у четвер було представлено проект закону, який покликаний докорінно змінити систему роботи іp заявами про сексуальні домагання та припинити практику виплат відшкодувань по випадках за участі законодавців із бюджетних коштів. Про це повідомляє видання The Hill.

Проблема сексуальних домагань у Конгресі опинилась у центрі суспільної уваги після того, як колишні та чинні жінки-законодавці та співробітники апарату Конгресу розповіли про домагання з боку колег, керівників чоловіків.
 

BREAKING: Chelsea have offered €50m for both Emerson Palmieri and Edin Džeko, plus Michy Batshuayi on loan, but Roma want €65m. (Source: @DiMarzio)

«Челси» сделал запрос по нападающему «Сток Сити» Питеру Краучу, которому в конце января исполнится 37 лет. [Telegraph]

Яркий пример того, как нельзя работать на трансферном рынке, когда у тренера и руководства конфликт. Пора догонять Сити, как раз Крауч поможет =)
 
+1

#світовіЗМІ
#раша
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#історія

Очима Росії: закон про реінтеграцію Донбасу є підготовкою до «нової війни»
https://ukrainian.voanews.com/a/rosiya/4213903.html
Пердаки кацапські :)

У самому документі немає жодної згадки про Мінську мирну угоду, досягнуту у 2015 році за посередництва Франції і Німеччини, яка зобов’язала Україну ухвалити законодавство з пропозицією ширшої автономії сепаратистським регіонам і надання амністії бойовикам.Чому виключено угоду із закону пояснив народний депутат Іван Винник. За його словами, Рада не може укладати дипломатичних та політичних угод, які мають тенденцію змінити частину законодавства України.
 

Цікаво, Діп вже доїхав до БЦ?..
 

2NikToo (18.01 в 23:54) № 1355621
-----------------------------------------
Це мабуть Lıfe. сру, чи ще якась сру.
До чого тут рітейлери?))
 

2Sofi_DK (18.01 в 23:16) № 1355612
-----------------------------------------
сохраню стилистику, в скобках мои комменты ))

"на полуострове стремительно растет популяция волков, предположительно перебежавших в Крым с Украины. (ДРГ)

Осенью 2017-го их было уже минимум 318 — на 20% больше, чем за год до этого.

Больше всего проблем хищники создают пока в Белогорском районе, где они массово режут овец и коз, нападают на собак. Впрочем, отметились звери даже на самом юге полуострова — в Севастополе. Хищники разрывали овец на территории Балаклавы и Терновки.

процедура защиты от «серых соседей» не отработана и крайне забюрократизирована. С учетом того, что в горах полуострова развелось немало не имевших здесь естественных врагов косуль, а в степи — активно развивается животноводство, «пришельцы» с Украины чувствуют себя в Тавриде прекрасно. А в виду того, что зима пока что оказалась теплой и малоснежной, даже егерям выслеживать волков непросто.

в центре Симферополя едва не случилась автомобильная авария из-за… дикого кабана. ночью перед Рождеством секач перебегал симферопольскую улицу Воровского, лавируя между машинами. Пользователи соцсетей сообщили, что это не первое появление «лохматого гостя» в центральной части города.

(скоро они, эти прихвости украинского фашизма, начнут перегрызать бетонные столбы, стальные водоводы и медно-алюминиевые энергомосты...
Граница на замке и С-400 тут, а волкам похер, они форсируют Сиваш и атакуют )))) )
Еще и кабана з собой привели ))
 
+3

2Shura08 (18.01 в 23:45) № 1355618
-----------------------------------------
Неймовірне поруч
Якось записався на гурток й ходив пару років учень ,який ходив в ту школу ,що і я
Але річ не про це
Познайомився він з Віталіком-нині студентом-одеситом і виявилося,що вони не тільки ходять до однієїі школи(рниця 1 клас),а й живуть у сусідніх будинках,й під'зди знаходяться взагалі зовсім поруч,які з'єднані аркою ':)
А до цього-малі,хоч гуляли в одному подвір'ї не знали один одного :)
А гурток у центрі,а не в нашому мікрорайоні :)
 

2Shura08 (18.01 в 23:45) № 1355618
-----------------------------------------
Мо ,флешмоб який?
 

2Kshatry (18.01 в 23:43) № 1355617
-----------------------------------------
Угу. Також під вікнами галасає на тракторі.))
 
+1

2Shura08 (18.01 в 23:38) № 1355615
-----------------------------------------
Та ні. А що,все так співпало? :)
 

#Історіясвітовогофутболу
О Месси снимут документальный фильм длительностью 40 часов

Цікаво,скільки часу приділять його поясненням,чому він довгими роками ухилявся від сплати податків ?
І чи знайомий він з Коломою :)
 

2Kshatry (18.01 в 23:13) № 1355610
-----------------------------------------
Це, щоб ви розуміли, шановне панство , глухе українське село!

Ти що, в Баришівці?))
 

2Kshatry (18.01 в 23:20) № 1355613
-----------------------------------------
Нє,він одночасно як Юлій Цезар :)
А взагалі приємно,коли є небайдужі люди :)
 

2Green (18.01 в 23:15) № 1355611
-----------------------------------------
маєш на увазі бульдозериста? Може бути. А коли він, проїзджаючи побачив нерозчищені, заметені вулиці- ввімкнувся професійний рефлєкс і він відклав плани на бухло до ранку.
Да, ця теорія все пояснює.
:)
 

2NikToo (18.01 в 22:35) № 1355603
-----------------------------------------
Я вже це бачила, там навіть якийсь Лєброн проти.
До речі, в ПАР розгромили вже пару магазинів.
 

2Kshatry (18.01 в 23:13) № 1355610
-----------------------------------------
100% бухий поїхав в ларьок за бухлом.
 
+3

Сиджу, мєдітірую( густо червоніє). Аж тут якийсь шум за вікном збиває мене з ритма. Гля у вікно -і всі мої гнєвні тіради розчиняються так остаточно й не сформувавшись- їздить трахтір ,розчищає вулиці. Це, панове, не в мегаполісі рівня БЦ чиБроварів . Це, щоб ви розуміли, шановне панство , глухе українське село!
:)
 
+2

#НовиниУЗ
Дозвонився на залізничний вокзал Білої Церкви
Кімнатв відпочинку
Півдоби-60 гривен
Доба-120
Але з підселенням-двомісні номери
Самому-удвічі більше
Душ-25 гривен додатково
 

2deeppurple78 (18.01 в 22:57) № 1355607
-----------------------------------------
"Мильна опера" продовжується :) А звідки інфа?
 

Олимпик веде перемовини з Б ц стосовно ігор в місті
 

#Черкаси
О 19.50 черкаські енергетики відновили електропостачання підстанції напругою 110/35/6 кВ «Сокирно», відключення лінії якої призвело до зупинки роботи насосної станції КП «Черкасиводоканал». Відтепер у комунальників є можливості для подачі води в оселі жителів Черкас.
Пориви електромереж вдалося ліквідувати завдяки злагодженій та професійній роботі працівників ПАТ «Черкасиобленерго» та управління ДСНС. Фахівці останнього надали потужну технічну підтримку енергетикам.

Нагадаємо, для цих робіт задіяли 6 бригад, 6 одиниць техніки, більше 20-ти спеціалістів енергетичного підприємства. Оскільки лінія проходить через ліс, дістатися до ділянки пошкодження було складно.

Надалі, обіцяють на підприємстві, намагатимуться так само оперативно ліквідовувати пориви, аби місто не опинилося у полоні негоди, інформують в Черкасиобленерго.

Це все добре ,але води ніякої ще нема Сподіваюся,що зранку хоч з'явиться
 

#ригівськіпідари
#Е5кротівЕ5
І знову про ФУ Павелка
Херсонский футбол: борьба с беспределом
http://www.footclub.com.ua/news/Ukraina/Prochie/705121765/Hersonskiy-futbol-borba-s-bespredelom
Цікава думка Дозера по даній проблематиці
 

-Ти де працюєш?
-Ну моя робота пов'язана з расією.
-??????
- Ну я цей, оператор Джавєліна.
 
+9

2Sofi_DK (18.01 в 22:18) № 1355601
-----------------------------------------
http://www.bbc.com/news/av/world-42713138/hm-child-model-s-mum-says-ad-not-racist

зочешь еще страшилку про крым и украину? )
 

#історіясвітовогофутболу
#ЯрмолаБоруссіяД
По информации Kicker, главный тренер «Арсенала» Арсен Венгер не убежден, что форвард дортмундцев Пьер-Эмерик Обамеянг может усилить его команды. Однако на вопрос, подходит ли футболист под модель игры «канониров», тренер ответил утвердительно «да».
При этом Венгер отказался комментировать возможный трансфер.

«Такие вещи лучше хранить в секрете, такое стоит комментировать только когда переход состоялся.

Личность, подобная Обамеянгу всегла обычно противоречивая. В ней есть и негативные и позитивные стороны.

Видимо, стоит обращать внимание на то, чего игрок достиг в ходе своей карьеры. И, если карьера сложилась удачно, тогда, можно сказать, что это был позитивный жизненный путь», — отметил Венгер на пресс-конференции.

В то же время, спортивный директор «Боруссии» Михаэль Цорк весьма резко отреагировал на заявления тренера лондонцев.

«Я считаю, что комментировать игру других клубов это — неуважение.

Думаю, что Венгеру стоит заниматься своей командой и своими футболистами», — заявил Цорк на встрече с представителями СМИ.

Теперь все задаются вопросом, зачем Венгер сделал такое пространное заявление? Какие скрытые мотивы он имел?
 

2Cy (18.01 в 19:05) № 1355574
-----------------------------------------
H&M працює в Криму.
 

#історіясвітовогофутболу
#Легендисвітовогофутболу
Эммануэль Адебайор: "Я ненавижу "Арсенал"
http://www.dynamomania.com/news/403103-emmanuel-adebajor-ya-nenavizhu-arsenal
Нападающий "Истанбула" Эмманюэль Адебайор, ранее выступавший за "Арсенал", назвал главного тренера "канониров" Арсена Венгера лицемером. Также тоголезец отметил трудолюбие и честность наставника "Манчестер Юнайтед" Жозе Моуринью.
– Моуринью – один из тех тренеров, которых я любил и всегда будет любить, – цитирует Mirror Адебайора. – Он является одним из самых честных менеджеров, которых я встречал в своей карьере, что является сумасшествием, потому что большинство из них лицемеры.

В качестве примера: у меня была встреча с Арсеном Венгером в его офисе, он сказал мне, что я должен уйти, потому что команда на меня больше не рассчитывает, и я должен двигаться дальше. Но я хотел остаться, о чем и сказал Венгеру, на что последовал ответ: "Нет, никакой конкуренции не будет. Либо ты уходишь и играешь, либо остаешься и не выходишь на поле вообще".

У меня не было иного выбора, кроме как присоединиться к "Манчестер Сити", где я в последствии был очень счастлив. И на следующий день после того, как я ушел в "Сити", я увидел, что на пресс-конференции Венгер рассказывает о том, что я хотел уйти из клуба за деньгами. Все, с того дня я ненавижу "Арсенал".

Но это не касается фанатов, ни в коем случае. Они были первыми в Англии, кто скандировал мое имя. Даже сегодня, когда я смотрю, как играет "Арсенал", я хочу, чтобы они побеждали, но, в то же время, я желаю им поражений, потому что гнев во мне слишком велик.

Моуринью – это тренер, который хочет выиграть трофей независимо от того, чего это будет стоить, даже если он должен возле своих ворот припарковать автобус, поезд, самолет – не важно! Он просто хочет побеждать и будет все для этого делать. Он не будет спать. Он будет работать 24 часа, чтобы выиграть один матч, а Арсен просто любит привозить детей и превращать их в крупных игроков. Он как учитель.

Напомним, что Адебайор играл в "Арсенале" с 2006 по 2009 год, он провел за команду более 100 матчей и забил 46 голов.

Доволі серйозне звинувачеення
 

Опрос
Надо ли искать замену Ярмоленко до окончания трансферного окна?
Да, надо взять опытного игрока
16%
16%
Да, надо взять перспективного молодого игрока
22%
22%
Нет, нужно подождать до зимы
19%
19%
Нет, у нас и своих талантов хватает
44%
44%
«Чаще всего мысли о тактике посещают меня, когда я в ванной»
Как 29-летний тренер попал в ЛЧ
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Александрией
Бущан
6,3
62%
Кендзера
5,3
52%
Хачериди
5,5
55%
Кадар
5,3
52%
Пиварич
5,8
58%
Шепелев
6,0
60%
Буяльский
6,3
62%
Шапаренко
5,8
58%
Морозюк
4,8
48%
Цыганков
5,8
58%
Мораеш
5,3
52%
Пантич
4,3
42%
Беседин
5,0
50%
Гармаш
4,5
45%