Біллз вже занесли

+1

Якщо хтось дивився волейбольні відбіркові турніри -раніше була Світова ліга-зараз по іншому називається ,то щось відчуття,що нас схоже чека подібне є Різниця там одразу на виліт було і лишень по 4 команди
Там теж туркам чоловіки і Франції жінки програли,а,перед тим вирали по 1 грі
Може тому такий цирк з Болгарією і був Всі розуміють,що ми все одно та болгари не потрапимо на Олімпіаду

Серйозно?
Приєднуюсь. Вальдемара з Днем народження!
Здоров'я!
До речі, скільке це вже рочків йому, 23?

+2

Пробіг 13.4 км за 1 година 16 хвилин. Бачив, наскільки дозволяють пізнання в царині орнітологіі, сокола сапсана. Він схожий на наш герб.

+12

2valdemarua
З Днем Народження! Міцного здоров'я,мирного не ба ,здійснення мрій ,перемог Динамо та збірної та головне Нашої Перемоги!

З Днем Народження !
Я знав, що наші спешл - спеніш хлопці порадують :)

Я тебе бажаю всього найкращього. Хай негаразди обходять тебе і твій дім.

+1

ФК «Жирона» в будущем может усилиться еще несколькими украинцами после того, как команда подписала украинского форварда Артема Довбика. Испанцы заинтересовались услугами Владимира Бражко («Динамо») и Александра Пихаленка («Днепр-1»).

Дивився матч їх з Поліссям паралельно з баскетом

ГООООЛ!!! Ось це дебют! Циганков на правому фланзі обіграв захисника і навісив на дальню, де ніхто не завадив Довбику головою відправити м'яч у сітку.

Заибись

+7

2NikToo (12.08 в 18:14) № 2462604
Наче в цьому раунді 2 виходять+переможці груп?

+1

Забраний весь матч відіграв, Борнмут зіграв вдома 1-1 з Вест Хемом.

+1

2AG (12.08 в 18:51) № 2462616
Вже з зєльокою)

+1

Сьогодні, 12 серпня, збірна України з баскетболу провела перший матч у пре-кваліфікації Олімпіади-2024.

Україна обіграла в овертаймі Болгарію - 80:71.

+5

Сьогодні, 12 серпня, українська тенісистка Даяна Ястремська (№149 WTA) обіграла бельгійку Грет Міннен (№113 WTA) у фіналі турніру WTA 125 у Польщі - 2:6, 6:1, 6:3.

Матч тривав 1 годину і 55 хвилин. Українка виконала 3 подачі навиліт, зробила 6 подвійних помилок і використала 6/14 брейк-пойнтів.

Це була четверта очна зустріч тенісисток, рахунок у серії тепер – 3:1 на користь українки. У травні Ястремська в трьох сетах обіграла Міннен у кваліфікації «Ролан Гаррос».

Це був перший фінал для Даяни за півтора року на турнірах WTA.

Востаннє вона доходила до цієї стадії у березні 2022 року на турніру Ліоні.
Ястремська здобула четвертий титул WTA і перервала серію з двох поразок у фіналах. Востаннє вона вигравала у травні 2019-го на турнірі у Страсбурі.

+4

2NikToo (12.08 в 18:36) № 2462608
Їх треба попередити, що все одно на їхнє місце в ДинамоМашині куплять Чучундрика, тому не треба надриватись

ca x
2Andron (12.08 в 18:55) № 2462618
— Вы читали "Анну Каренину"? — Читал. — Что можете сказать о героине? — Героин - мощная вещь. А почему вы спрашиваете?????

+6

Здается що цей Герич самий талановитий судячі по прізвищу))

2AG (12.08 в 18:34) № 2462607
навіть примудрилися програти (вигравщи першу чверть 27-10)... а нє, ще овертайм )

AG x
там лише 12 місць у Парижі (з усього світу)

тим більше у наших проблєми навіть з нульовою Блгарією

AG x
2FtAll (12.08 в 18:08) № 2462603
там взагалі склад цікавий... Суркіс на воротах, Гусєв у полі... минулий тур 3 м*ячі від Герича, сьогодні 4 від Пономаренка

тренує якийсь Костюк ))

Ігогоша)))

2AG (12.08 в 17:47) № 2462601
Хто коучує цю ДінамаМашіну!?

В'ячеслав СУРКІС: "Діти зі "Шахтаря" почали ображати мою родину, мене, деяких гравців "Динамо" та сам клуб" В'ячеслав Суркіс порівняв святкування голу "Динамо" U-19 у ворота "Шахтаря" з діями Степаненка у 2016 році "Намагався мене вдарити". Воротар "Динамо" U-19 розповів, що сталося після фінального свистка матчу зі "Шахтарем" Сборная мэров Украины под руководством Ковальца заняла третье место на Евро-2024 В Комитете арбитров УАФ оправдали пенальти в ворота «Динамо» в матче киевлян с «Шахтером» "Мені сподобалося, як він перетворив "Динамо" після Луческу". Легенда киян високо відзначив роботу Шовковського Забив 15 голів. Колишній нападник "Динамо" потрапив до резервної команди сезону чемпіонату Кіпру Игорь Цыганик: «В матче «Динамо» — «Кривбасс» ожидаю довольно интересную игру с голами» Сергей Ребров: «Единственные, кто могут публично и конструктивно критиковать игру и работу тренера, — это бывшие тренеры» Сергій РЕБРОВ: "Коли очолив "Динамо", де у гравців могла бути зарплата по 3 млн доларів, важливим було здобути їхню довіру"