AG x
2Fil (23.06 в 23:30) № 3137571
-----------------------------------------
та читайте поміж рядків (Блае має частку у Спейс Ікс)
 

Венгрия НЕ ПРИОСТАНАВЛИВАЛА заявки Украины и Молдовы в ЕС.

Я вас умоляю, читайте дальше первого предложения.

Венгрия открыла первый кластер "Основы", который Орбан блокировал два года. Но Венгрия выступила против открытия всех шести кластеров сразу.

Именно об этом Петер Мадьяр заявил в пятницу. И именно это произошло сегодня. То есть не произошло вообще НИЧЕГО НОВОГО.

Открытие кластеров один за другим - это стандартная процедура.

Я подробно расписывал в субботу ситуацию с позицией Венгрии по открытию кластеров, и почему это происходит именно так, а не иначе. Прочтите, если хотите реально понимать ситуацию:
https://t.me/ToBeOr_Official/21140
 

Зєля погодився на всі умови Угорщини щодо меншин в Україні і вони заблокували початок обговорення вступу в ЄС України.

Геній
 

Fil x
2Здравый смысл (23.06 в 23:18) № 3137570
-----------------------------------------
Блек , що міг вже зробив... 4 бакси на трансфери закинув... Ти думаєш Кенджора за мискою супу від Міхалича приїхав?
 
+1

2BlackJack (23.06 в 22:21) № 3137567
Але Динамо шукає тільки вільних агентів
-----------------------------------------
А треба шукати футболістів!
 

AG x
2FtAll (23.06 в 20:15) № 3137559
-----------------------------------------
Навіть двічі )
 

AG x
2FtAll (23.06 в 20:03) № 3137558
-----------------------------------------
Маша та Медвідь )
 

2Fifan (23.06 в 20:54) № 3137564
-----------------------------------------
чувак прикольний
Але Динамо шукає тільки вільних агентів )
 

2Fifan (23.06 в 20:54) № 3137564
-----------------------------------------
Ще й цифра залишених прав смішна
 

2Fifan (23.06 в 20:54) № 3137564
-----------------------------------------
Логічно, я так і подумав. Може Харків цікавився, поки не узгодив Парако.
 

2Здравый смысл (23.06 в 20:50) № 3137563
-----------------------------------------
Это пиздеж. В самой новости инфа, что им из Украины интересуются. А пост про Динамо какой-то болела написал. Типу, что вскоре этот Индио окажется в каком-нибудь Металлисте или Динамо за 3 ляма

https://x.com/LeeonardoS7/status/2069410358838673805
 

Київське «Динамо» продовжує працювати на трансферному ринку та придивляється до підсилення атакувальної лінії.

За інформацією джерел, у сфері інтересів столичного клубу опинився 19-річний нападник бразильського «Крузейро» Руан Індіо. Форвард уже привернув увагу кількох європейських клубів, зокрема з Португалії та України.

У бразильському клубі не виключають можливість трансферу в разі надходження пропозиції, яка відповідатиме їхнім фінансовим очікуванням. Водночас у «Крузейро» розглядають варіант із залученням гравця до основної команди вже в наступному сезоні, якщо домовленості не будуть досягнуті найближчим часом.

Зазначається, що гравцем цікавиться і «Металіст», хоча є ймовірність того, що мова йде саме про «Харків». Сума трансферу може скласти 3 мільйони євро, але «Крузейро» планує зберегти 0,33% прав на гравця.
 

2FtAll (23.06 в 20:15) № 3137559
-----------------------------------------
Жалкій пародіст
 
+1

Fil x
2FtAll (23.06 в 20:15) № 3137559
-----------------------------------------
Моя семирічна донька тільки що святкувала разом з Ронні)
P.S. Мессі також знає)
 
+3

Піздець, навіть узбекі пролізли на цей чс
 
+1

Там виявляється Христя забив, а ви мовчете
 
+1

Міхаліч і Машіна
 

2BlackJack (23.06 в 18:02) № 3137555
-----------------------------------------
Фк Благодєтєль
 

ТРИ КОРОТКИХ НОВИНИ.

1. Радники з нацбезпеки Президента Франції та Канцлера Німеччини отримали від Ушакова пропозицію обговорити можливість поновлення прямих мирних переговорів між Україною, повноважним представником Європи та аналогічним представником російського президента.

2. Директор ФСБ Бортніков "надіслав сигнал" колегам з Франції, США та Німеччини. Зміст "Сигналу" - рф готова "конструктивно обговорити можливість укладання  "секторальних перемирій" між Україною та рф на морі (мораторій на удари по портовій інфраструктурі) та "енергетичного перермир'я" на довгостроковій чи взагалі на постійній основі. Про відповідь адресатів на такі пропозиції мені доки ще нічого невідомо.

 Від себе. Новина начебто позитивна, але кожного разу коли бидло пропонує такі "перемир'я" воно здійснює масований обстріл. Виключень не було. Тому бережіть себе.

3. Прем'єр Польщі Дональд Туск звернувся до Канцлера Німеччини з проханням "зіграти конструктивну роль у нормалізації польсько-українських відносин". Мерц відмовився від ролі посередника та запропонував Туску "задля нормалізації відносин просто не витягувати скелети минулого з шафи, бо вони можуть ожити вчергове вдавити вашу країну". Мерц запропонував польським можновладцям "припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів перед вашою країною, бо це буде грати виключно проти інтересів самої Польщі". Це нам дві години тому європейські роботодавці кинули.

 
 

2Jo Ker (23.06 в 17:32) № 3137554
-----------------------------------------
Ну ФК Пансионат надо переименовать)
 

2BlackJack (23.06 в 17:11) № 3137553
-----------------------------------------
Суркіс вони такі, чєловєчниє
Нє то што еті, подзємниє
 
+1

2Jo Ker (23.06 в 16:31) № 3137549
-----------------------------------------
Кабаев как пример)
 

AG x
2Здравый смысл (23.06 в 14:37) № 3137546
-----------------------------------------
Було у матері три сина: два розумних, а один футболіст )

За рік виступів в ДК знайде собі міцного євросереднячка ))
 

Fil x
2BlackJack (23.06 в 16:20) № 3137548
-----------------------------------------
Ну, от не знайде нічого в Європі на таку суму й примкне до Динамомашини)
 
+1

Fil x
2Jo Ker (23.06 в 16:31) № 3137549
-----------------------------------------
Нові бланки?)
 
+1

2BlackJack (23.06 в 16:20) № 3137548
-----------------------------------------
Контракт до 50 років?
 
+1

2Fil (23.06 в 16:16) № 3137547
-----------------------------------------
Думаю до 50
 

Fil x
2BlackJack (23.06 в 13:03) № 3137533
-----------------------------------------
А скільки ДК може дати такому монстру?
 

2Fifan (23.06 в 13:17) № 3137535
-----------------------------------------
Якщо він йде вільним агентом і до сих пір нема чуток навіть про Трабзонспор, то в мене для нього погані новини)
 
+1

AG x
2Jo Ker (23.06 в 13:59) № 3137544
-----------------------------------------
то загадка (як стоунхендж)
 

2AG (23.06 в 13:58) № 3137542
-----------------------------------------
казіно чи годинник?
 
+1

👀 ССО повідомили, що залізничного мосту через Північнокримський канал більше не існує.
 
+10

AG x
2FtAll (23.06 в 13:42) № 3137539
-----------------------------------------
підозрюю, що вже нічого не залишилось )
 

AG x
2BlackJack (23.06 в 13:22) № 3137537
-----------------------------------------
Міхалич, ти гєній ))
 

Лавров допустил, что переговоры в Анкоридже были новым обманом России

Он заявил, что «встреча на Аляске была задумана, чтобы выиграть время для вооружения Киева».

Ору
 
+2

За 2,5

Ще 1.5$ залишиться
 
+1

2Fifan (23.06 в 13:17) № 3137535
-----------------------------------------
Ну там його поки не дуже хочуть)))
 
+1

2AG (23.06 в 13:12) № 3137534
-----------------------------------------
За 2,5
Что я плохой бизнесмен?))
 
+1

AG x
2Fifan (23.06 в 13:17) № 3137535
-----------------------------------------
мєжду хочіт і можєт єсть маленький нюанс )
 

2BlackJack (23.06 в 13:03) № 3137533
-----------------------------------------
Начнем с того, что Гуцуляку нахуй Динамо не сдалось. Он только в Европу хочет
 

AG x
2BlackJack (23.06 в 13:03) № 3137533
-----------------------------------------
за рахунок призових від UEFA

може то взагалі многахадовочка - продать Брагару за два лями, щоб було чим Гуцуляку платить?
 

2AG (23.06 в 12:40) № 3137531
-----------------------------------------
А 70 к что он хочет кто ему платить будет ?))
 

По останнім даним, на престижному форумі по відновленню України в Гданську, будуть від Польщі прем'єр міністр Туск, від України президент Зеленський. Навроцького вони не запросили.
Зараз з його канцелярії всі почують багато маячні про велич і все інше, хто від кого залежить і так далі. Причина банальна. Досвідчений прем'єр Туск переграв популіста. Різко проти пізд.єжа правих і конфронтації з Україною виступив Союз польських підприємців, а це спонсори.
ЄС теж не потрібен ще один Орбан і Навроцького будуть топити. Польський президент фігура більш символічна, будуть працювати з прем'єром.
Тому всі ці грозні заяви - намагання його канцелярії і коаліції правих зберегти лице Навроцькому. Хай тарахтять.
 
+2

AG x
Міхалич спить, а Гуцуляк за тиждень стане вільним агентом
 

Fil x
❗️США змінюють риторику та вимагають від росії негайного припинення вогню, — Лавров

рф готова до діалогу з ЄС, — помічник путіна ушаков

Ага...
 


Дві балістики прилетіло ...
 

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ:
WE WANT INFORMATION - 147.

1. Самопроголошений лідер Білорусі Лукашенко звернувся до Президентів Франції, США, Канцлера Німеччини та Прем'єра Великобританії з листами багато у чому аналогічного змісту. У них він:
а). Просить вплинути на Президента України, який "своїми погрозами штовхає нас до війни на боці росії не тільки з Україною, а й з Європою". 
б). Обіцяє "зробити все можливе щоби з території Білорусі не було створено загроз ЗСУ та цивільному населенню України". 
в). Заявляє, що не у його владі демонтувати ретранслятори  рф, бо угода про їх розміщення була укладена на міждержавному рівні і він не може від неї відмовитися не ризикуючи "остаточно втратити  суверенітет Білорусі". 
г). Окремо Лукашенко просить  Президента США "взяти під особистий захист нафтопереробні заводи республіки від можливих проявів агресії з боку України", наголошує на можливості взаємовигідної співпраці Білорусі та США у енергетичній сфері, у тому числі у експлуатації цих заводів.
д). Лукашенко "дає своє особисте слово президента Білорусі" - територія республіки ніколи не буде майданчиком для агресії. 
е). Лукашенко просить "створити всі умови для розвитку дружніх та взаємовигідних стосунків його країни з країнами Європи та США, бо це, на його думку, "створить всі умови для розвитку багатовекторності зовнішньої політики Білорусі та "вочевидь вкрай необхідне значне скорочення нашої залежності  від диктату рф", (!!!). 
є). Лукашенко заявив, що не буде надто різко реагувати у випадку, якщо Україна "тим чи іншим чином нейтралізують наявні ретранслятори на нашій прикордонній території", проте просить лідерів Європи та США "зробити все можливе для запобіганню можливого розвитку ескалації в результаті таких дій". 

 Інформація надана для оприлюднення. 

2. У США загострюється протистояння Віце-Президента Венса та Держсекретаря США. За останні два тижні Венс неодноразово "вкрай недружньо та критично" відгукувався про роботу Держдепу на іранському напрямку "та й взагалі у світі" У розмові з невеликим колом впливових конгресменів від республіканської партії Венс назвав Рубіо "любителем солодкого" за його принципову позицію максимально можливого невтручання у розв'язанні проблеми Ірану. Віце-Президент поскаржився когресменам, що Рубіо навмисне настроював Трампа щоби той доручив саме йому переговори з іранською делегацією, а не взяв на себе виконання своїх прямих обов'язків. Венс вважає, що його навмисне роблять медійно винним у "Іранській ганьбі", у той час як Рубіо "виходить чистим з  цієї брудної історії". Венс просив впливових законодавців не піддаватися на інтриги Держсекретаря та пам'ятати, що тільки він є природним спадкоємцем Президента Трампа.
 Окремо Венс просив конгресменів "нейтралізувати вплив Рубіо" в українському питанні, бо "під його шкідливим впливом Президент ризикує знову застрягти в українській багнюці". Венс виступає категорично проти розширення номенклатури американської зброї, яка постачається в Україну та за жорстку регуляцію продажу комплектуючих, яка постачається в Україну для реалізації її "Ракетної програми".

 Слід сказати, що у питанні України він не отримав бажану підтримку, та й у питанні Ірану його позицію у протистоянні Рубіо підтримала меншість.  

3. Інформація  з Німеччини та Франції. Існує один цікавий аналітичний матеріал від ГШ цих двох країн з аналізом розвитку наших "Програм створення БПЛА" та "Ракетної програми". Дві ключові тези. 

а). Підприємства з створення БПЛА у країнах Європи, Канаді та України вже забезпечують певну перевагу над рф у кількості та якості створених серійно зразків далекобійної зброї. Ми очікуємо до кінця цього року створення та збереження постійної переваги над кількістю створених у рф аналогічних виробів у пропорції 1 : 1,3 - 1 : 1,4 на користь України. 
б). Аналіз роботи та розвитку підприємств зі створення нових та таких, які вже застосовуються, зразків ракетного озброєння, які функціонують у Європі та Україні, дозволяють нам зробити висновок про реальність виходу виробництв на кількість 150 - 160 ракет різних модифікацій у місяць вже цієї осені.

Додавати нічого не буду. Скажу лише, що європейці, які абсолютно залучені у наші обидві "Програми", мають повну інформацію про реальні виробничі можливості.

4. Коротка інформація про FP. Точніше про звинувачення керівництва кампанії, зокрема пані Терех, європейців у зайвій зарегульованості європейського ринку озброєнь, з-за чого європейські країни не поспішають сертифікувати нові зразки озброєння від нашого виробника.  

 Справа у тому, що над Європою "не горить", вони не у стані війни, і тому вимагають повної відповідності тих же "Фламінго" стандартам країн, які планують прийняти цю ракету на озброєння. Ніяких наших п'яти місяців на сертифікацію не буде. Ані на "Фламінго", ані на балістику, якої для європейської сертифікації від FP взагалі ще немає. Інформацію дав не для дискредитації керівництва кампанії - для розуміння процесів. Це у нас можливо сертифікувати "сирий" зразок, який реально не відповідає заявленим ТТХ, з Європою це не пройде - нашим зброярам доведеться пройти всі круги сертифікаційного пекла щоби довести тим же німцям якість та відповідність виробу. І тому строки, необхідні для створення та серійного виробництва нашої балістики та антибалістики, які озвучує керівництво кампанії, не є реальними та обґрунтованими. При тому я абсолютно впевнений у тому, що наступного року певні зразки нашої балістики у невеликій кількості все ж полетять на голови бидла у випадку, якщо війна до того часу не закінчиться. 
 

2Green (23.06 в 01:08) № 3137524
-----------------------------------------
Не люблю анонимов...
 

AG x
Breaking: The Milwaukee Bucks are trading Giannis Antetokounmpo and Bobby Portis to the Miami Heat for Tyler Herro, Kel'el Ware, Jaime Jaquez Jr., Kasparas Jakucionis, 3 first-round picks (including No. 13), 1 pick swap and 1 second-rounder, sources tell Shams Charania.
 

Последние новости
Тренер "Жиліни" про матч з "Динамо" та інші контрольні поєдинки: "Нам цікаво пройти такі випробування. Кожен суперник має різний стиль гри" "Динамо" - "Жиліна". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Перевірка словацьким грандом "Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?