Таки Воронеж ERAM винесли.
"Новини від Павлюченка"
#ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ
1. "Що там за чорт у відео, який вимагає доступ до тіла путіна щоби передати правду про окопне життя"?
Коли я нещодавно писав про те, що американці ведуть переговори про можливе перемир'я з представниками спецслужб, влади та армії та казав, що прізвище військового посадовця, який спілкується з американцями, мені невідоме, то я не брехав. Невідомо. Проте те "публічне рило" абсолютно точно не є тим переговорником. Можу сказати лише одне - переговори ведуться "дуже серйозні та продуктивні і ми думаємо, що путіну все ж таки слід пристати на пропозиції Президента США, бо другого походу військових на москву путін, вочевидь, може не пережити". Графік, який тримав наш Президент коли пояснював зниження рейтингу путіна, не є актуальним - він застарілий та й на консервативний. І російську владу, яка забезпечить закінчення війни та нормалізацію відносин з Заходом, станом на минулий місяць підтримали б 56 відсотків населення. А серед військових путін ще менш популярний. І тому тому вірогідність проекту "Пригожин - 2", особливо якщо американцям вдасться створити альянс спецслужб з військовими, вже не така мала, яка буда ще у лютому. Абсолютно не факт, що щось зростеться, але путін "дупою чує", що щось йде не так і це може бути приводом для того, що він врешті решт погодиться закінчити війну на компромісних умовах.
2. "А що там з "Духом Анкоріджу"? Так ти не брехав що Рубіо від бидла вимагав не брехати про "Домовленості, яких було досягнуто на Алясці"?
Ні, не брехав - я чесно дав інформацію про те, що американців, особливо Рубіо, та навіть Трампа сильно дратують згадування про Анкорідж. "Довгі монологи путіна та наше ввічливе на них реагування абсолютно не означають не те що досягнення домовленостей - навіть елементарного порозуміння по ключових питаннях". Це Рубіо. Скажу більше.
Саміт НАТО у Анкарі майже напевно чітко зафіксує повернення США до політики запровадження мінімального тиску на рф. Не варто сподіватися на прийняття Конгресом "санкційного" закону Грема - Блюменталя, проте майже напевно, виключення для санкцій проти російської нафти скасують плюс, можливо, додадуть невеликі обмеження для банківської сфери. Не факт, але можливо. Ну і головне те, що ракети до "Петріот" ми будемо отримувати у другу чергу після власне поповнення запасів Пентагону, а часто і в першу. І тоді, хоче б по мінімуму, будуть працювати "Петріоти" біля Дніпра, Полтави, Черкас та Одеси. Ну і американські ракети, якими атакували Воронезьке підприємство ОПК, вже постачаються серійно, як і ціленаведення на основі американських розвідданих для них. "систематичне знищення підприємств російського ОПК, яке вдало запроваджує Україна, безсумнівно відповідає стратегічним національним інтересам США". Це ніяк не друг України Колбі.
3. "Що там Білорусь? Що там Лукашенко про ретранслятори каже"?
Я писав пару днів тому, що Лукашенко пояснив у листах лідерам Європи та США - він не може демонтувати російські ретранслятори, проте не буде проти, якщо їх знищать українці. Історія отримала цікаве продовження.
Президент США "готовий стати гарантом можливих домовленостей між Україною та Білоруссю у межах яких сторони візьмуть на себе зобов'язання не вдаватися до агресивних дій одна проти одної, а лідер Білорусі, у свою чергу, гарантує відсутність сприяння рф у веденні бойових дій проти України". Це інформація від позавчора.
А вночі прийшла інформація - Лукашенко повідомив США про те, що він "практично звів нанівець тиск, який на мене чинила москва через Гризлова". Також Лукашенко повідомив Трампа про те, що "мої військові про все домовилися з українцями і більше ніяких непорозумінь між нашими народами бути не повинно". Натомість нафтопереробні заводи Білорусі отримали таки "охоронну грамоту" від України та США. Кажу це для того, щоби не було надмірних очікувань.
3. "Чому немає масованих обстрілів"?
На два попередні дні попередження не було Я просто дам пряму мову від американської Розвідспільноти.
"Ми вважаємо, що у світлі останніх подій (блокада Криму та дефіцит палива), росія, вочевидь, вимушена була частково змінити цілі, які вона прагне досягти в результаті масованих обстрілів. В умовах відверто слабких результатів, показаних при обстрілах підприємств українського ОПК, росія, скоріш за все, повернеться до практики масованих обстрілів української енергетики та спробує сповна використати фактор кліматичних аномалій (спека) щоби спробувати досягти вагомих результатів".
Буде попередження - дам на канал. Доки ще його немає.
Як додаток дам слова Кірієнка, головного "архітектора" політики масованих атак нашої енергетики. Він теж листується з американцями і вчора особисто підтвердив реальність поновлення масованих ударів саме по енергетиці, які "будуть здійснюватися доти, доки Київ не пристане на повне, чи часткове, "енергетичне перемир'я". Сам лист теж цікавий. Давати заборонили. Скажу лише те, що цей гад може і змінити хазяїна. До того поступово все йде.